Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 35

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Η Ντάρλυ είναι ένα ωραίο αδύνατο Αξιολόγηση: 7.80 — 29/08/2021 - 22:11
Η Ντάρλυ είναι ένα ωραίο αδύνατο Αξιολόγηση: 7.80 — 29/08/2021 - 22:11
Η Ντάρλυ είναι ένα ωραίο αδύνατο κορίτσι με αρκετά τατουαζ στο κορμί της και όμορφα μπλέ μάτια. Είναι πολύ πρόθυμη για δουλειά και κάνει προσπάθεια για να σε ευχαριστήσει. Είναι ευγενική και χαμογελαστή και στη συζήτηση βλέπεις ότι έχει και το χιούμορ της. Μου έκανε κομπλιμέντα για την ψωλή μου και μου ανέβασε την διάθεση πραγματικά. Φρόντησα να της πω και εγώ καννα δυο λογάκια για να την ευχαριστήσω και εγω. Το στοματικό το κανει πολύ καλά και με βάθος αρκετό. Το βυζι δεν ειναι μεγάλο αλλά είναι ωραίο και έχει όμορφη ρογούλα για πολύ γλείψιμο. Όταν της ζήτησα σεξ στήθηκε αμέσως στα τέσσερα και μπήκα μέσα της αφού έβαλα καπότα. Έχει στενό μουνάκι και αισθάνεσαι καλά το γαμήσι μαζί της. Συμμετείχε κανονικά σαν να είμαστε ζευγάρι με βογκητά και μουνιές που και πού. Περασα καλά και για εμένα αξίζει η κοπέλα...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Η Ντάρλυ είναι ένα σχετικά αδύνατο Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 20:10
Η Ντάρλυ είναι ένα σχετικά αδύνατο Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 20:10
Η Ντάρλυ είναι ένα σχετικά αδύνατο κορίτσι με ωραίο σωμα, στολισμένο σε διάφορα σημεία με τατουάζ τα οποία επισεις ειναι επιλεγμένα προσεχτικά και ειναι ωραία Έχει πολύ όμορφα πρασινα μάτια και είναι ένα φιλικό και ευγενικό κορίτσι που κανει καλή συντροφιά και όσο είσαι μαζί της ξεχνιέσαι και περνας ωραία. Ξεκινάει ωραία προκαταρκτικά με χαδια και φιλια στο σώμα. Πίπα κάνει επισεις καλή με καλό βάθος και επιμονή στο να γλυφει το καυλί. Με τα αρχίδια δεν κανει πολλά αλλά τα παιζει ωραία με τα χέρι όσο πιπώνει κει σε φέρνει στα όρια του χυσίματος. Ο κώλος της είναι όμορφος και επελεξα πρωτη στάση το πισωκολλητό. Συμμετέχει στο σεξ με κίνηση και με φωνή ενώ ζητάει και χαστούκια στο κώλο. Με το ζόρι κρατιόμουν να μην χύσω και τελικά ξεπεράσαμε και τον κανονικό χρόνο. Δεν κοιταζε την ώρα και όταν έφυγε ηταν ακόμα χαμογελαστη. Είναι καλή περίπτωση αλλά η μία φορά ηταν λίγη...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Πέρασα πρωινή ώρα που δεν έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 10:51
Πέρασα πρωινή ώρα που δεν έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 10:51
Πέρασα πρωινή ώρα που δεν έχει πολύ κόσμο και μόλις είδα την Ντάρλυ αποφάσισα ότι εκεί τελειώνει η βόλτα μου. Μπήκα στο δωμάτιο και ετοιμάστηκα και την περίμενα στο κρεβάτι. Την άκουσα να έρχεται και άφησα το κινητό στην άκρη. Η κοπέλα είναι όμορφη στο πρόσωπο και έχει σώμα ωραίο με μικρά αλλά συμπαθητικά βυζιά και κωλαράκι μαλακό αλλά με όμορφο σχήμα. Είναι καλή στην επικοινωνία και δεν χάνει χρόνο με άσχετες συζητήσεις αλλά πιάνει δουλειά αμέσως. Φιλάει λαιμό και βυζιά κι προχωράει στον πούτσο στην αρχή με τα χέρια και μετά με το στόμα. Η πίπα της στην αρχή μου φάνηκε μέτρια αλλά ήταν μέχρι να αρχίσει καλά που κατάλαβα την δύναμη της. Δεν σταμάτησε μέχρι να μου γίνει σκληρή και όταν ήρθε η στιγμή και της είπα να προχωρήσουμε στήθηκε στα τέσσερα και αρχίσαμε το γαμήσι Το τζελ που είχε βάλει ήταν λίγο και η αίσθηση ήταν καλή. Την κράτησα σε αυτήν την στάση για μερικά λεπτα και μετά την γύρισα από την άλλη για να την κοιτάω στο πρόσωπο. Οι αντιδράσεις της φαινόταν φυσικές με αναστεναγμούς και κινήσεις της λεκάνης πολύ ωραίες. Εχυσα κοιτώντας την στα μάτια έχοντας καταναλώσει όλον τον χρονο που είχαμε διαθέσιμο. Έφυγα ευχαριστημένος
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

H Darly ως γνωστων εχει περασει Αξιολόγηση: 9.40 — 27/07/2021 - 10:35
H Darly ως γνωστων εχει περασει Αξιολόγηση: 9.40 — 27/07/2021 - 10:35
H Darly ως γνωστων εχει περασει και σε γραφειο αλλα και σε μασαζ Ειναι πιτσιρικα 24 χρονων απο Ουκρανια εχει ενα μεγαλο τατουαζ στη κοιλια και μια αφιερωση στη μαμα της στο κοκκαλο πανω απο το στηθος ειναι φοβερα γυμνασμενη φιανονται 6 pack κοιλιακοι με 2 αρι σχεδον στηθος και αρκετα αδυνατη Εγω πηρα φουλ προγραμμα των 100 ευρω αλλα καλο θα ηταν στο 100αρικο να εχεις 2 εκτονωσεις.... Πιπα παρα πολυ καλη αψογη οχι μαλακιες και μουνι σχετικα στενο Εγω την εχω παρει και σαν ανεξαρτητη αλλα και σαν εσκορτ γραφειου και σε μασατζιδικο ειναι απο τα πλεον στανταρακια μου αλλα δυστυχως δουλευει μονο 2-3 μηνες το χρονο μετα χανετε
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Την έβαλα στο ματι από την Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 23:06
Την έβαλα στο ματι από την Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 23:06
Την έβαλα στο ματι από την προηγούμενη μέρα. Μου έκανε εντύπωση και το σώμα της αλλά και ο τρόπος που παρουσίασε τον εαυτό της στο σαλόνι Μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο και την περίμενα. Τον χρονο που είχα τον αξιοποίησα κοιτάζοντας κριτικές από κορίτσια. Μπήκε στο δωμάτιο και αρχίσαμε τα προκαταρκτικά. Φιλιά και γλείψιμο στο σώμα και από τους δύο μας και χουφτώματα στον κώλο της και στα βυζιά της. Στο κρεβάτι εκείνη κάθισε από κάτω και μπήκα ανάμεσα από τα πόδια της και έκανα ένα γρήγορο γλείψιμο στο μουνάκι της γιατί το έχει όμορφο και φαινόταν ότι ήταν και καθαρό. Προσπάθησα να την καυλώσω και μόλις σταμάτησα πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Μου ξηγήθηκε καλά στην πίπα και ο πούτσος μου το είχε ανάγκη τέτοιο γλείψιμο. Πλέον ήμουν έτοιμος να αρχίσω και το γαμήσι. Έβαλα το σκουφί και μπήκα στο μουνί με την κοπέλα στημένη στα τέσσερα. Καλή η αίσθηση και αρκετό υγρό είχε κατεβάσει, τα προκαταρκτικά με το γλειφομουνι την είχαν φτιάξει. Το στήσιμο πολύ καλό και η θέα ακόμα καλύτερη. Την γαμούσα στη αρχή με νορμάλ ρυθμό αλλά μετά άρχισα πιό γρήγορα μετά απο δική της παρότρυνση μάλιστα. Η συμμετοχή της ήταν άψογη και βογκάει ωραία. Την γύρισα σε διαφορετικές στάσεις δύο τρείς φορές και στο τέλος την έπιασα δυνατά απο τους ώμους και έχυσα το σπέρμα όσο πιο βαθιά μπορούσα. Σηκωθήκαμε και οι δύο ικανοποιημένοι και οι δύο απο το σεξ και κοιταχτήκαμε στα μάτια με έκπληξη γι αυτό που μόλις κάναμε . Αν θέλεις ξαναέλα μωρό μου μου ειπε να ξαναπεράσουμε καλά. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και εύχομαι το ίδιο και σε εσάς
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
dimolazos AvatardimolazosΜηνύματα: 71 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

περατζαδα απο τον καινουριο χωρο στη Αξιολόγηση: 9.40 — 03/07/2021 - 19:18
περατζαδα απο τον καινουριο χωρο στη Αξιολόγηση: 9.40 — 03/07/2021 - 19:18
περατζαδα απο τον καινουριο χωρο στη κροκεων ειχε 3 κοπελες την Καρινα μια ξανθια χοντρουλα και τη Νταρλι η οποια εχει εντυπωσιακα γυμνασμενο κορμι τα μαλλια της ειναι πιο κοντα απο οτι στις φωτογραφιεςπρογραμμα απλο των 50 ευρω και η γκομενα τα σπαει καταρχας ειναι στενη και εχεις καλη αισθηση του μουνιου της η πιπα της πολυ καλη εστω και με την καποτα ειναι λιγο αστατη στο προγραμμα της γιατι περασα και 2 μερες μετα αλλα μου ειπαν ηταν αρρωστη ελπιζω να γινει απο τα στανταρακια μουολα 10 απο εμενα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks