Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Angelina  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 7
  • Προβολές: 253

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

επικοινωνία με το γραφείο μπας και Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 11:23
επικοινωνία με το γραφείο μπας και Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 11:23
επικοινωνία με το γραφείο μπας και την συναντήσω, πολλές προσπάθειες είχα κάνει από την μέρα που έφτασε στην χώρα μας αλλά μάταιες , είτε φουλ ήταν είτε δεν δούλευε. τελικά την πέτυχα. ΄στην ώρα της ήρθε, διαφορετικό κορίτσι λόγω καταγωγής, ψηλή με όμορφο πρόσωπο, το πρόσωπο προσδίδει την καταγωγή της , ντυμένη στα μαύρα με μίνι φόρεμα. είσοδο στον χώρο μου με φιλάκι , χαλαρή κουβέντα με την νεαρά , μιλάει καλά τα αγγλικά αλλά πολύ χαμηλόφωνα . Ζήτησε ουίσκι με κόκα και ετούτη. Αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα κάτι χάδια αλλά στοπ λέει , πάω για ντουζ, επέστρεψε ολόγυμνη, κορμάκι γεμάτο , ξεχάστε τις μικροκαμωμέ΄νες ταϊλανδές , στήθος πρέπει να το έχει επεξεργαστεί , μεγάλο χορταστικό , στην θέση τους. πωπουλάκι αφράτο. Περάσαμε στο δωμάτιο και με ξάπλωσε για πιπούλα, καλή βαθειά με περιποίηση περιφερειακά. την περιποιήθηκα και γω , δακτυλάκι γιοκ μπρος και πίσω. σκουφάκι και πηδηχτήκαμε ιεραποστολικά με τελείωμα στα πλάγια πιασμένος με τα υπέροχα βυζόμπαλα της. φρεσκάρισμα λίγο κουbέντα και πάμε για το δεύτερο ημίχρονο. αρχίσαμε με πεοθηλασμό , γλυφωμούνι , παίξαμε και με έναν δονητή λιγουλάκι και στήσιμο στα 4 . πιάσιμο από τις φυσικές της χειρολαβές, εισήλθα στο μουνάκι της ντυμένος και δώσε κόντρα η νεαρά, πέσαν και μπατσάκια . μα και μου δεν είχαμε από μεριάς της . Τελείωσα μέσα της , ντουζάκι , χαιρετούρες και εις το επανιδείν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Το ραντεβου εγινε σε ξενοδοχειο. Η Αξιολόγηση: 8.20 — 11/01/2022 - 21:53
Το ραντεβου εγινε σε ξενοδοχειο. Η Αξιολόγηση: 8.20 — 11/01/2022 - 21:53
Το ραντεβου εγινε σε ξενοδοχειο. Η γυναικα ειναι ενα εκφυλο ασιατακι ,με βυζαρες με σιλικονη και ωραιο σωμα. Ειχε βαλει σεξυ εσωρουχα και με περιμενε με υφος γεματο με αυτοπεποιθηση. Η ηλικια αυτη που δηλωνει και οι φωτογραφιες αν βγάλεις την λαμψη ειναι αληθινες. Φιλαει απροβληματιστα απο την αρχη χωρις να εχεις πει πολλα μαζι της και δινει ωραια φιλια, βαθια και με παθος. Γονατισε και μου τον πηρε στο στομα και αρχισε επαγγελματικο τσιμπουκι που αρχισε με λιγο χερι και εξελιχθηκε χωρις. Ειναι εντυπωσιακο πως τον παιρνει ολον μεσα στον λαιμο της ευκολα και τον κραταει χωρις να ενοχλειτε. Την εβαλα στο κρεβατι με τα ποδια ανοικτα και της εγλειψα το μουνι με το ίδιο πάθος και την εκανα να χυσει. Εβαλα την καποτα και οπως ημασταν αρχισαμε το σεξ. Εχει καλο μουνι και τα βογγητα που αρχισε ηταν καυλωτικα. Στο πισωκολλητο αρχισα και μπατσακια στον κωλο τα οποια της αρεσαν. Στο διάλειμμα πλυθηκε και αναψε τσιγαρο μετα γλυψιμο στα βυζια μου και πιπα ξανα... Ακομα καλυτερη μπορω να πω... Μολις σηκωθηκε με καβαλησε ασταματητα για ενα δεκαλεπτο, αν ειχε κανει αυτο στην αρχη θα ειχα χυσει μεσα σε τρια λεπτα, τοσο καλα ηταν... Ακομα πιο δυνατος ο δευτερος γυρο με ακολουθη σταση το πισωκολλητο και χυσιμο στον κωλο της. Εδωσα τα λεφτα σε γυναικα που τα αξιζε...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους και για όλα. Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2022 - 15:21
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους και για όλα. Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2022 - 15:21
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους και για όλα. GFE περισσότερο με έναν αέρα PSE που θα δεχτεί σκληρό σεξ μέχρι ένα βαθμό. Δεχτηκότητα φουλ, light BDSM φάση και γουστάρει επειδή είναι submissive ΤΕΡΜΑ, εγώ προτιμώ μείξη sub/ dom. Θα κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει όπως πρέπει ένα καλό έσκορτ, ευγενικότατη του κερατά, φαίνεται ότι έχει περάσει καιρό σε high class πράγματα με τρελό αέρα. Σώμα πολύ καλό, ότι βλέπετε στο βίντεο, από φωτό λείπει η λάμψη. Πρόσωπο μου άρεσε απίστευτα και το χαμόγελο της ακόμα περισσότερο. Βυζιά ψεύτικα, λίγο σκληρά αλλά ανεχτά. Ρώγες όμορφες και ανταποκρίσιμες πάρα πολύ που γούσταρε να πιπιλάω. Χαλάρωση ελάχιστη και λογικό να γίνεται σε αυτή την ηλικία, κώλος πανέμορφος αλλά εκεί φαίνεται και η περισσότερη χαλάρωση, ιδανικός για σφαλιαρίδια. Βαμμένη όμορφα. Δεν πήρε ούτε μία πρωτοβουλία και δεν νομίζω να πάρει, της έλεγα συνεχώς να κάνει ότι θέλει και δεν έκανε ΤΙΠΟΤΑ. Θα ακολουθήσει και όποιος γουστάρει τέτοια φάση θα περάσει καλά. Για long daters είναι ΤΟΠ, ένα από τα πιο όμορφα χαμόγελα που έχω δει, συνεχως από την αρχή μέχρι το τέλος. ΣΟΣΙΑΛ και αγγλικά καλύτερα δεν θα βρείτε. Το χαχανητό της καβλωτικό, η φωνή της ήρεμη και γλυκια όπου αν έκλεινα τα μάτια θα με έπαιρνε ο ύπνος. Καθαρή από τη κορυφή ως τα νύχια, έκανε γαργάρες στα τάιμ άουτ/μπάνιο για να φιλιόμαστε και αυτό το εκτιμώ. Μύριζε υπέροχα και γενικά ότι έκανε το έκανε επίτηδες για να σε καβλώνει. Σκέφτομαι η τύπισα σε προηγούμενη ζωή θα ήταν γκέισα... ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Επειδή μιλάει σιγανά μερικές φορές δεν άκουγα ή δεν καταλάβαινα τι έλεγε, ελάχιστες φορές, είχαμε και μουσική. Τα λεφτά τα ζήτησε στην αρχή, τα είδε, τα πήρε στο τέλος και ευγενικά μου έλεγε το ακριβές ποσό καθώς δεν ήταν λόγω του έξτρα χρόνου. Έφυγε και 5 λεπτά μετά το τελικό σόσιαλ αν και σκεφτόμουν να ακυρώσω τα πάντα και να την κρατήσω για το βράδυ. Απ' ότι κατάλαβα είχε και άλλα ραντεβού οπότε δεν το κυνήγησα. Πάθος, φιλιά και απίστευτη διάθεση αλλά χωρίς πρωτοβουλίες... κάπου έχασε για μένα στο σεξ για το λόγο αυτό. Ήθελα το κάτι παραπάνω αλλά δεν το πήρα. Στην αρχή συζητήσαμε τι θέλει ο καθένας στο σεξ και τράβαγα τα βυζιά μου με αυτά που άκουσα, εγώ είμαι απλός και ρίχνω άκυρο σε απλά πράγματα. Δεν γουστάρει CIM και CIF αλλά θα το κάνει αν το ζητήσεις, κάτι που σεβάστηκα και της άρεσε πολύ. Φυσικά είπε ότι είμαι υπέροχος και ευγενικός με τα πάχη μου... τα κάλλη μου και το γαριδάκι μου.... τα γνωστά δλδ. ΞΑΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ μόνο και μόνο για γούστα και ξέσκισμα με απίστευτο σόσιαλ. Ανυπομονώ όταν θα έχω διάθεση για τέρμα submissive όπου θα γίνει το έλα να δεις. Είχε δίκιο ο σοφός ο γέροντας gekoksouras και βγήκε από τα καλύτερα ραντεβού αλλά χωρίς πλήρης ικανοποίηση στο σεξ επειδή εγώ θέλω το κάτι παραπάνω. ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ. Για πολλούς άλλους, αυτό είναι αρκετό.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Οι φωτογραφιες ειναι ελαφρως επεξεργασμενες αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 03/01/2022 - 21:50
Οι φωτογραφιες ειναι ελαφρως επεξεργασμενες αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 03/01/2022 - 21:50
Οι φωτογραφιες ειναι ελαφρως επεξεργασμενες αλλα οχι ολες, καποιες ειναι 100% αληθινες. Οπως και να ειναι η Αντζελίνα αξιζει. Ειναι ασιατισα με πραγματικη ηλικια και απο αυτες τις εμπειριες που θελεις να ζησεις. Ωραιο σωμα ιδιαιτερα βυζια αλλα και κωλο με ελαχιστο εως ανυπαρκτο λιπος και προσωπο θυλικο και με καθαρο δερμα. Το ντυσιμο της ηταν προσεγμενο και μορφο, ταιριασμενο και κομψο. Εχει ενα ελαφρυ χαμογελο τοσο σεξυ που δεν μπορω να το ξεχασω και η διαθεση της ειναι πολυ καλη. ξερει να φιλαει πολυ ωραια και δινε φιλια απεριοριστα και αναλογες ικανοτητες εχει και στο τσιμπουκι που και εκει δεν σταματαει ευκολα. Ειναι πολυ εμπειρη σε ολα και ιδιαιτερα ανετη ενω το ραντεβου το ζει πραγματικα απο την αρχη μεχρι το τελος. Γουσταρει το gfe και το επιδιωκει ανοιχτα. Προσωπικα δεν προσπαθησα να ανεβασω στροφες αν και την βρισκω ικανότατη, αυτο καταλαβα. Εχει ωραια ξυρισμενο μουνι και το εγλειψα πολυ οσο μου εκανε πιπα. Ταιριαξαμε πολυ και θα μπορούσαμε να τα εχουμε, μιλαμε για τετοια χημεια, οχι απλο πηδημα. Αξιζε τον χρονο και το χρημα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Την πήρα σε ένα airbnb που Αξιολόγηση: 7.80 — 29/06/2021 - 22:08
Την πήρα σε ένα airbnb που Αξιολόγηση: 7.80 — 29/06/2021 - 22:08
Την πήρα σε ένα airbnb που νοίκιασα στο κέντρο. Η επιλογή της έγινε με βάση την ομορφιά της και τις πληροφορίες στο site του Dream. Ασιατικής καταγωγής το κορίτσι και οι φωτογραφίες λένε την αλήθεια. Το σπίτι που νοίκιασα ήταν κουκλίστικο και το κορίτσι ήρθε στην ώρα του. Ήταν προσεγμένη στο ντύσιμο και μόλις μπήκε μέσα μύρισα το άρωμα της που ήταν σκέτο καύλα. Είχα σαμπάνια και της προσέφερα. Δέχτηκε και της έβαλα ένα ποτήρι και με την κουβέντα άρχισε να πίνει σιγά σιγα. Είναι φιλική και σπάει τον πάγο εύκολα. Μιλώντας με πλησίασε και μου έσκασε ένα φιλί στο στόμα μόνο στα χείλη, μου άρεσε η κίνηση της και ανταπέδωσα και σιγά σιγά αρχίσαμε με κανονικά βαθιά γλωσσόφιλα. Αρχίσανε τα χουφτόματα και τα χέρια της φτάσανε στον πούτσο εκεί σταμάτησε και άρχισε να μου τον παίζει ενώ εγώ έγλειφα τα βυζιά της. Πήγαμε στο κρεβάτι και μου έκανε μια πίπα αργή και βασανιστική και ο πούτσος μου έγινε πύραυλος. Έπιασα την καπότα και την έβαλα να γαμιέται πάνω μου. Όταν είδα ότι άρχισε να το απολαμβάνει την έβαλα γρήγορα στα τέσσερα και άρχισα το σφυροκόπημα. Οι επιδόσεις της είναι τέλειες και δεν κάνει παράπονα σε ότι και να κάνεις. Γουστάρει να την πιέζεις και να της ρίχνεις και καμία φάπα στο κωλομέρια. Μετά το χύσιμο έκανα ένα τσιγάρο όσο εκείνη ετοιμάστηκε και μετά αρχίσαμε πάλι φάσωμα και προκαταρκτικά μέχρι να αρχίσουμε πάλι το πήδημα. Το δεύτερο ήταν πολύ άγριο, ένα μιξ GFE και PSE και παίχτηκαν πολλές στασεις αλλά και αρκετά φιλιά όπου μπορούσαμε.... Το χύσιμο ήρθε κοντά στο τέλος του χρόνου. Η κοπέλα τα έδωσε όλα από την αρχή μέχρι το τέλος του ραντεβού.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Οι Ασιάτισσες είναι σπάνιες γιαυτό μόλις Αξιολόγηση: 7.80 — 22/06/2021 - 23:54
Οι Ασιάτισσες είναι σπάνιες γιαυτό μόλις Αξιολόγηση: 7.80 — 22/06/2021 - 23:54
Οι Ασιάτισσες είναι σπάνιες γιαυτό μόλις την είδα έσπευσα να πάρω το γραφείο και να κλείσω ραντεβού. Την βρήκα ελεύθερη αλλά όχι εύκολα και χάρηκα που το γραφείο μου έκλεισε το ραντεβού. Απο κοντά δεν έχει καμία διαφορά απο τα βίντεο. Τα ίδια κιλά και γενικά η ίδια εμφάνιση. Ευγενική και με πονηρό χαμόγελο έτοιμη να σε κάνει να χύσεις. Έβγαλε τα ρούχα και άρχισε το χάιδεμα και τα φιλιά. Οι βυζάρες της υπέροχες και οι ρώγες της θέλουν πολύ γλείψιμο. Αφέθηκα στην επιθυμία μου να γλείψω κάθε εκατοστό του κορμιού της και η κοπέλα κάθισε και το απόλαυσε ενώ έπαιζε με τον εαυτό της. Η πούτσα μου είχε ήδη σηκωθεί και δεν ήθελα πίπα αλλά να την γαμήσω. Φόρεσα καπότα και ξεκίνησα αλλά μετά από λίγο δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έχυσα. Μετά απο σύντομο διάλειμμα και αφού πλύθηκα άρχισε το στοματικό και μπορώ να πω ότι το κατέχει το άθλημα... Αν και μόλις είχα χύσει μου έγινε πάλι κάγκελο και αρχίσαμε το δεύτερο γαμήσι. Παιχτήκανε πολλές στάσεις και η συμμετοχή της ήταν στο φουλ. Τα βογκητά της αληθοφανή και η όλη κατάσταση με τίποτα δεν θύμιζε πληρωμένη φάση παρά μόνο τρελό γαμήσι με την πιο γαμάτη γκόμενα... Πλήρωσα κάποια χρήματα αλά αυτό που πήρα ήταν πολύ καλό οπότε τα έχω ξεχάσει ήδη και το μόνο που μου έχει μείνει είναι η ωραία ανάμνηση
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Επιτιχημενο κασκαντεριλικι Η Αντζελινα γκρει ειναι μια Αξιολόγηση: 8.80 — 22/06/2021 - 13:50
Επιτιχημενο κασκαντεριλικι Η Αντζελινα γκρει ειναι μια Αξιολόγηση: 8.80 — 22/06/2021 - 13:50
Επιτιχημενο κασκαντεριλικι Η Αντζελινα γκρει ειναι μια κοπελα οπως την βλεπεις στις φωτογραφιες της ισως (κατ εμε) ενα κλικ πιο ομορφη Μιξη Ταυλανδεζας με κατι (μου το ειπε αλλα το μυαλο μου εμεινε στο Ταϋλανδη) Στο σεξ εχει ολα τα χαρακτηριστηκα των γυναικων αυτης της χωρας κι αυτης της κουλτουρας ο αντρας κανει οτι θελει Ο μονος της σκοπος ειναι να σε ικανοποιησει Εκλεισα ραντεβου 1 ωρα οπου το τραβηξα 30 λεπτα παραπανω δεν θελω να γραφω πολλα αλλα μια δοκιμη θα σας πεισει
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks