Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 9
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Έχει στο βλέμμα της μια μικρή Αξιολόγηση: 7.80 — 24/07/2021 - 22:26
    Έχει στο βλέμμα της μια μικρή Αξιολόγηση: 7.80 — 24/07/2021 - 22:26
    Έχει στο βλέμμα της μια μικρή δόση λύπης αλλά δεν είναι από την διάθεση της απλά το σχήμα της είναι έτσι. Μου αρέσουν αυτά τα κορίτσια και με τις βυζάρες που έχει δεν χρειάστηκε να σκεφτώ πολύ για να προχωρήσω στο δωμάτιο. Το πρώτο που έκανα μαζί της είναι να της γλείψω τα βυζιά και να ρουφηξω τις ρώγες. Δεν ενοχλήθηκε από όσα της έκανα και μάλιστα δέχτηκε και λίγο δαχτύλιασμα στο μουνί. Στήθηκε ωραία στα τέσσερα με το κώλο στον αέρα και το κεφάλι στα σεντόνια και δέχτηκε την ψωλή μου μέσα της με σχετική άνεση αφού είχε βάλει και λίγο τζελ στην είσοδο. Έφαγε τις φάπες της στον κώλο και γαμήσι αρκετά δυνατό. Συμμετείχε και που και που γυρνούσε το κεφάλι της να με κοιτάξει στα μάτια. Έχει ωραίες καμπύλες το κορίτσι και γουστάρει την δουλειά της. Σε επόμενη βόλτα ίσος την ξαναπάρω αλλά όπως και να έχει αξίζει το σεξ μαζί της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Είναι νεαρό κορίτσι με όμορφα μάτια Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:56
    Είναι νεαρό κορίτσι με όμορφα μάτια Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:56
    Είναι νεαρό κορίτσι με όμορφα μάτια και βυζάρες. Στο δωματιο κάνει τα παντα για να περάσεις καλά την ώρα που είσαι μαζί της. Απο πίπα δεν θέλεις περισσότερο και στο 69 γεύεσαι καθαρό μουνάκι. Στησίματα κάνει καλά και όπως και να την βάλεις διευκολύνει την πρόσβαση στο μουνί της. Δεν έβαλε τζελ και η αισθηση ήταν καλή. Το μαγαζί ήταν ωραίο με ευγενική υπηρεσία ενώ το δωμάτιο καθαρό και τα σεντόνια καθαρά. Άξιζε η επισκεψη και μια μελλοντική είναι στο πρόγραμμά μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Αφόρητη η ζέστη αυτές τις μέρες Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 20:12
    Αφόρητη η ζέστη αυτές τις μέρες Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 20:12
    Αφόρητη η ζέστη αυτές τις μέρες αλλά και οι καύλες δεν πέφτουνε. Το κλιματιστικό στο αυτοκίνητο είναι απαραίτητο για να κυκλοφορείς αλλιώς μόνο το βράδυ. Δεν πήγα σε άλλο μαγαζί, μπήκα κατευθείαν στο πρώτο που ήταν πιο κοντά στο αυτοκίνητο. Η υπηρεσία μου είπε να κάνω λίγο υπομονή για να ετοιμαστεί το κορίτσι. Ο χώρος καθαρός, δροσερός και μύριζε πολύ ωραία. Μετά από πεντάλεπτο εμφανίζεται η Άννα. Κοιτάζοντας τώρα τις φωτογραφίες της έχω να πω ότι την αδικούν, ως προς το ύφος τουλάχιστον. Η κοπέλα είναι πολύ πιο κεφάτη και δεν θυμίζει το σοβαρό κορίτσι που βλέπω. Παρατήρησα τα βυζιά της που είναι πολύ μεγαλύτερα του μέσου όρου αλλά και πάλι τα μάτια μου πήγαν στα δικά της που έχουν πάρα πολύ ωραίο χρώμα και μου χαμογέλασε με τρόπο αυθόρμητο. Μόλις έφυγε έδωσα τα λεφτά στη κυρία και περασα στο δωμάτιο που μου πρότεινε. Έβγαλα τα ρούχα με την ησυχία και την περίμενα. Μπήκε μέσα και με βρήκε στο κρεβάτι γυμνό. Σηκώθηκα και την βοήθησα να βγάλει τα εσώρουχα. Στα όρθια όπως ήμασταν άρχισα να της χαιδεύω το κορμί και να της γλείφω τον λαιμό. Με μιμήθηκε και την άφησα να συνεχίσει και απλά της χούφτωνα τα βυζιά. Βεβαιώθηκα ότι ήταν καθαρή και έπεσα στα γόνατα και την έβαλα να βάλει το ένα της πόδι πάνω στο κρεβάτι και άρχισα να της γλείφω το μουνί. Της άρεσε και μου έπιασε το κεφάλι και μου το κράταγε στην θέση που της άρεσε. Πήγαμε στο κρεβατι και άρχισε εκείνη μια ωραία πίπα. Εβαλα το σκουφί και αρχίσαμε το πισωκολλητό. Δεν έβαλε λιπαντικό αλλά δεν το χρειαζόταν κιόλας. Το μουνί της καλό και η συμμετοχή της άριστη. Βογκούσε και κουνιόταν και δέχτηκε πολλά χαστούκια στα κωλομέρια. Της κοκκινησαν αλλά δεν μου ζήτησε να σταματήσω. Συνεχίστηκε το γαμήσι και μέχρι που έχυσα δεν με ενόχλησε κανένας. Έφυγε με χαμόγελο και μου ειπε ότι με περιμένει ξανα να περάσουμε καλύτερα. Ίσως ξαναπάω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2192 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Περασα απο το μαγαζι βραδινή ωρα Αξιολόγηση: 7.20 — 14/07/2021 - 14:09
    Περασα απο το μαγαζι βραδινή ωρα Αξιολόγηση: 7.20 — 14/07/2021 - 14:09
    Περασα απο το μαγαζι βραδινή ωρα και κατευθειαν απο ταξιδι παρα την κούραση που ειχα. Πηρα την Ανα. Η κοπέλα ειναι απο Ουκρανία με γλυκο πρόσωπο , σωμα προς το νταρντάνα θα έλεγα, με μπουταρες , κωλαρα, χωρίς κυταριτιδες κλπ..βυζι απιστευτο 4αρι φυσικο. Εκανα ντουζάκι και μετα απο λιγο μπαινει η κοπέλα στο δωματιο topless. Από προκαταρκτικά τίποτα, μου τον έπαιξε λίγο με το χερι και μ πέρασε προφυλακτικο ενω ηταν μισοσηκωμένος, επισης απο φιλιά τπτ . Πιπα καλη που με καυλωσε και μετα ανεβηκε απο πανω να εχω θεα τις βυζαρες της, μετα γυρισαμε σε ιεραποστολικο . Κατα την αλλαγη στσσης παρατήρησα οτι το μουνι της ειχε μια μυρωδιά. Λογο της κούρασης δεν τελείωνα με τπτ και κατάβαλε προσπάθειες να με τελειώσει με το χερι αλλα ημουν τοσο κουρασμένος που την σταμάτησα και έφυγα. Εν κατακλείδι , πρόκειται για μια ωραία κοπελα, αματουρι , δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά, μόνο Αγγλικά και όπως ειπα το αρνητικο ηταν τα ανύπαρκτα προκαταρκτικά και η οσμή απο το μουνι της. Φαίνεται καινούργια στο χώρο , οποτε σε λιγο καιρο πιστεύω να διορθώσει καποια πράγματα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Πέρασα από το μαγαζί τυχαία και Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:34
    Πέρασα από το μαγαζί τυχαία και Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:34
    Πέρασα από το μαγαζί τυχαία και είπα να ρίξω μια ματιά. Μπήκα μεσα και η τσατσά μου είπε να περιμένω μερικά λεπτά να βγει η κοπέλα. Επειδή έξω έκανε ζέστη και μέσα είχε την τέλεια δροσιά δεν περασε ούτε δευτερόλεπτο απο το μυαλό μου να φύγω, θα καθόμουν και αw μην ήθελα να γαμήσω αλλά είχα και όρεξη εδω που τα λέμε. Κoίταζα το κινητό μου όταν άκουσα την πόρτα να ανοίγει και το έβαλα στην άκρη. Μπαίνει η κοπέλα με το ξανθό μαλλί και τυπικά χαρακτηριστικά ανατολικού μπλοκ δεν θυμάμαι απο ποια χώρα αλλά πολύ ζωηρό το κορίτσι και από ομορφιά ότι πρέπει. Έβγαλα τα λεφτά και πέρασα στο δωμάτιο. Η αναμονή ήταν ευχάριστη στο κρεβάτι με καθαρά σεντόνι και το κλιματιστικό να με δροσίζει. Πέρασα την ώρα μου κοιτάζοντας το κινητό και όταν χτυπήσει η πόρτα η όρεξη μου ήταν στο φουλ Μπήκε το μωρό μέσα και ανέβηκε στο κρεβάτι κατευθείαν και άρχισε να με φιλάει στο σώμα. Έπιασα τον κώλο της και μου γύρισε για να την φτάνω καλύτερα. Έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε την καλή της πιπούλα με προσοχή να μην ακουμπήσει τα δόντια. Την έβαλα από πάνω μου και έγλειψα και εγώ λίγο το μουνί της. Την έβαλα από κάτω και άρχισα να γλείφω τα βυζιά της που είναι μεγάλα και ωραία. Δεν είναι σκληρά αλλά με το μέγεθος που έχουν λογικό. Έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσά τους και τα γάμησα για μερικά λεπτά Μετά έβαλα το προφυλακτικό και αρχίσαμε το σεξ σε στάση doggy. Απο πίσω είναι ακόμα πιο όμορφη από ότι είναι από μπροστά και δέχεται χωρίς να διαμαρτύρεται τα μπατσάκια στον κώλο. Το μουνί της είναι εντάξει και βγάζει ωραίες φωνούλες όταν γουστάρει. Δέκα λεπτά κράτησε το γαμήσι και την έχυσα στα βυζιά Από όλη την φάση θα θυμάμαι περισσότερο την έκφρασή της όταν άδειασα το σπέρμα μου πάνω της. Με κοίταξε με έκπληξη και ταυτόχρονα με ευχαρίστηση. Σκέφτομαι να ξαναπάω μόνο και μόνο για να το ξαναδώ αυτό.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Δεύτερη φορά με Αννα είναι Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 18:47
    Δεύτερη φορά με Αννα είναι Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 18:47
    Δεύτερη φορά με Αννα είναι γλυκό κορίτσι με νορμάλ ύψος αλλά μεγάλα βυζιά. Είναι μικρή αλλά από το σαλωνάρισμα της φαίνεται ότι θέλει να δουλέψει και προκαλεί τον πελάτη. Ένας τέτοιος πελάτης ήμουν και εγώ. Ήρθε παρουσιάστηκε και κάθισε δίπλα μου. Μου μίλησε λίγο και είδα ότι το κορίτσι ειναι σοβαρό στην δουλειά. Έβγαλα το χαρτί και το έδωσα στην υπηρεσία. Είχα να επιλέξω ανάμεσα σε δύο δωμάτια και επέλεξα εκείνο που είχε τη καλύτερη διακόσμηση. Μπήκε στο δωμάτιο και με βρήκε γυμνό να την περιμένω. Μου έσκασε χαμογελο και τη έπιασα χωρίς να το περιμένει και την φίλησα στο στόμα. Δεν ξαφνιάστηκε πολύ και ανταπέδωσε. Η αλήθεια είναι οτι με έχουν φιλήσει και καλύτερα αλλά το δικό της φιλί είναι αρκετά καλό. Την άφησα να βγάλει τα ρούχα και όρθιοι όπως ήμασταν άρχισα να της φιλάω το σώμα και να της χουφτώνω τα βυζιά και τον κώλο. Έπιασε και εκείνη δουλειά και μου έγλυψε τι ρώγες με πολύ ωραίο τρόπο αισθησιακό. Φυσικό επόμενο ήταν να μου σηκωθεί και με το πού το ένιωσε άρχισε την πίπα. Την κάνει υγρή και με καλό βάθος αβίαστα και με καλό ρούφηγμα της κεφαλής. Δεν έχω κάτι άλλο να πω, δέκα της βάζω στο τσιμπούκι! Στο κρεβάτι μετά απο λίγο δάχτυλο που δέχτηκε στο μουνί τον έφαγε σε στάση doggy. Το στήσιμο τέλειο και το μουνί της καθαρό και με καλό φάρδος, να το αισθάνεσαι όχι να γαμάς τον αέρα. Ήταν απόλαυση να την βλέπεις και να την γαμάς από πίσω αλλά και η συμμετοχή της ήταν καλή. Είδα ξεκάθαρα ότι γούσταρε και αντέχει το δυνατό πιστονάρισμα. Στο γαμήσι ανταποκρίθηκε με βογκητά και με κίνηση της λεκάνης. Με τα πολλά υγρά και με τα τρεμάμενα πόδια της ήταν ξεκάθαρο ότι έχυσε. Όταν την είδα έτσι έχυσα και εγω... Έτσι ήρθε το τέλος μιας πετυχημένης βόλτας στα μαγαζιά και πλέον μπόρεσα να πάω σπίτι μου και να κοιμηθώ πολύ μα πολύ καλά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    πιο αδυνατη απο οτ στις φωτογραφιες βυζαρες Αξιολόγηση: 7.40 — 27/06/2021 - 19:50
    πιο αδυνατη απο οτ στις φωτογραφιες βυζαρες Αξιολόγηση: 7.40 — 27/06/2021 - 19:50
    πιο αδυνατη απο οτ στις φωτογραφιες βυζαρες με ωραιες ρογες νο 4 βυζι κατα την γνωμη μου πιπα καλη διεκπαιρεωτικη οσο πρεπει με λιγη χρηση χεριου απο τα στουντιοκοριτσα που αξιζει μια επισκεψη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Περίμενα λίγο γιατί το κορίτσι είχε Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:38
    Περίμενα λίγο γιατί το κορίτσι είχε Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:38
    Περίμενα λίγο γιατί το κορίτσι είχε άλλον πελάτη αλλά η αναμονή άξιζε. Νεαρό κορίτσι η Άννα, ούτε 25 με καλό ύψος και τύπο σώματος κανονικό. Το στήθος της αρκετά μεγάλο θα έλεγα τριάρι κατά την γνώμη μου. Δεν το σκέφτηκα πολύ, έδωσα τα λεφτά στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο. Ο χώρος είναι ωραίος και στο σαλόνι αλλά και στο δωμάτιο και απο καθαριότητα σκίζουν. Ετοιμάστηκα με την ησυχία μου και το κορίτσι ήρθε σχεδόν μόλις ήμουν έτοιμος. Καλοδιάθετη και ευγενική ήρθε και με φίλησε στο μάγουλο και έσφιξε τα βυζιά της πάνω μου. Με ρώτησε αν θέλω καπότα για την πίπα και της είπα όχι. Έπεσε στα γόνατα και αφού κοίταξε να δει να είμαι καθαρός άρχισε την δουλειά. Αργά αργά και με υπομονή φρόντισε να μου γίνει πέτρα και μου τον έλουσε καλά με την γλώσσα. Στο σεξ ξέρει να στήνεται και έχει ωραίο πισινό. Επέλεξα πισωκολλητό και της έδωσα πόνο. Δεν μάσησε και άρχισε να αναστενάζει και ζήτησε πιο δυνατά. Της έδωσα μερικά σκαμπίλια στον πισινό αλλά δεν έκανα πιο γρήγορα γιατί μπορεί να έχυνα. Το μουνί της άρχισε να βγάζει αρκετό υγρό και τότε αποφάσισα να τα δώσω όλα. Τα τελευταία πέντε λεπτά της έκανα άγριο σφυροκόπημα. Βογκούσε δυνατά και το απολάμβανε όσο και εγώ Δεν της τον έβγαλα μέχρι που τελείωσα. Είχα ιδρώσει και μου έφερε πετσέτα να σκουπιστώ. Μου έδωσε άλλο ένα φιλί και έφυγε. Με τη ησυχία μου ετοιμάστηκα και έφυγα και εγώ. Πολύ καλό το κορίτσι στο μέλλον αν θα είναι εκεί θα το τιμήσω ξανά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    baggel007 Avatarbaggel007Μηνύματα: 69 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    μετα απο συνεχόμενες ήττες σε γραφεία Αξιολόγηση: 7.20 — 20/06/2021 - 08:56
    μετα απο συνεχόμενες ήττες σε γραφεία Αξιολόγηση: 7.20 — 20/06/2021 - 08:56
    μετα απο συνεχόμενες ήττες σε γραφεία πηγα μια στουντιοτσαρκα βαρεθηκα τα δηθεν μοντελα και πηρα την Ανα νταρντανα ψηλη γκομενα με βυζαρες πηρα προγραμμα με ακαποτη πιπα και με τρελανε με το τσιμπουκι της μια χαρα περασα το ευχαριστηθηκα τιμησε τα λεφτα της στο επακρο ενα απο τα στανταρακια μου να φευγουν τα χοντρά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money