Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Gabriela  (Spa Massage 108)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 487

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Γκαμπριελα είσαι τρέλα Αξιολόγηση: 8.50 — 15/06/2023 - 09:39
    Γκαμπριελα είσαι τρέλα Αξιολόγηση: 8.50 — 15/06/2023 - 09:39

    Επίσκεψη χθες το μεσημέρι είχα δει από το site την συγκεκριμένη κοπέλα και μου τράβηξε το ενδιαφέρον 

    Με το που τη βλέπω στο σαλόνι χωρίς δεύτερη σκέψη Λέω αυτό το μωρό πρέπει να το ξεμουνιασο 

    Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο κάνω ένα ντουζ Και περιμένω να έρθει το μωρό

    Θα συναντήσετε ακριβώς την κοπέλα τον φωτογραφιών Με πολύ γλυκό πρόσωπο από Κολομβία το κορίτσι

    Με μικρό φυσικό βυζί 

    Τα αγγλικά της εξαιρετικά ξέρει και λίγα ελληνικά 

    Έρχεται το μωρό και μου λέει απ' την αρχή ότι δε Μαρέσουν τα παθιασμένα φιλιά Πλησιάζει και μου σκάει ένα πεταχτό φιλί στο στόμα την στήνω στον τοίχο της αφαιρώ τα εσώρουχα και αρχίζω να την Φυλάω από το λαιμό από το βυζί από το αυτί  κατεβαίνω κοιλιά και ορμάω στο μουνάκι της που ήτανε πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές δάκτυλα μπρος και πίσω αβέρτα Ξαπλώνω στο κρεβάτι και άρχισε να με φιλάει  σε όλο μου το κορμί της έτριβα το μουνάκι της με τα δάχτυλα μου και  καυλωσε και ορμάει και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα η πούτσα πέτρα σηκώνομαι της μαζεύω τα μαλλιά αλογοουρά και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση πέρασε κι από τα αρχίδια μία βόλτα Παίρνω το προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω Κρατιόμουνα για να μη χύσω ήθελα να την απολαύσω όσο πιο πολύ μπορούσα την παίρνω από το χέρι και το ξαπλώνω στο κρεβάτι του μασάζ ανεβαίνω από πάνω και της το δίνω στο στόμα την ξαπλώνω μπρούμυτα βάζω το προφυλακτικό και την καρφώνω αργά και αισθησιακά είχαν περάσει ήδη τα 45 λεπτά Σηκωνόμαστε όρθιοι έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα

    Μου εβαλε λάδια στο καυλί μου τον έπαιζε και τα πήρε όλα στο στόμα και τα κατάπιε πωωωωωω τώρα που γράφω κριτική και σκέφτομαι όλο το σκηνικό έχω καυλώσει άσχημα

    Ένα από τα καλύτερα ραντεβού με κοπέλα στο χώρο του μασάζ το κορίτσι είναι φοβερό και πραγματικά κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά

    Πέρασα εξαιρετικά και σίγουρα θα την επισκεφτώ και πάλι πολύ σύντομα

    Το ραντεβού κλείστηκε για 45 λεπτά αλλά βάζω 1 ώρα γιατί δεν έχει στην καρτέλα διάρκεια 45 λεπτά και παρακαλούμε το αφεντικό αν μπορεί να κάνει κάτι να βάλει και το σαρανταπεντάλεπτο

    να είστε καλά και να γαματε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 70
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στόμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money