Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    ZARbis AvatarZARbisΜηνύματα: 47 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Αστερακι γεματο ενεργεια Αξιολόγηση: 7.67 — 20/06/2023 - 22:06
    Αστερακι γεματο ενεργεια Αξιολόγηση: 7.67 — 20/06/2023 - 22:06

    Ηταν δευτερη μου επιλογη η αληθεια ειναι, μετα απο αποτυχια να κλεισω ραντεβου με γυναικα αλλου γραφειου. Ειχα σκοπο να γαμησω και δεν το εβαλα κατω με τελικο οφελος η μοιρα να με δικαιωσει. 

    Σαν την γυναικα των φωτογραφιων ειναι αλλα μοιαζει πιο χαμηλων τονων, λιγο συνεσταλμενη που τελικα ομως δεν ηταν καθολου, προκειται για σιγανο ποταμακι. 

    Αν ηταν βεβαια και λιγο ψιλοτερη θα ηταν απολυτη καυλα αλλα και κοντοπουτανο δεν την λες. Το κορμι της ειναι στεγνο με ωραιο τεχνητο βυζι και κωλο που καλο επισεις. Φαινεται αθλητικος τυπος και πραγματικα δεν βαριεται στο σεξ. 

    Απο διαθεση δεν μπορουσα να καταλαβω λογο του οτι δεν ξερει αγγλικα αλλα και επειδη δεν εξωτερικευει τα συναισθηματα της. Απο παθος ομως ειναι φουλ... ξεκινα με γλωσσοφιλα και τελειωνει με σεξ το οποιο δεν εχει τιποτα λιγοτερο σε συμμετοχη απο το σεξ που θα εκανες με μια γυναικα που σε γουσταρει. Θα μπορουσε να ειναι κουρασμενη λογο της δουλειας η και της ωρας που ηταν κοντα στα μεσανυχτα αλλα καθε αλλο, η ενεργεια της στο φουλ και δεν χρειαστηκε να κανω απολυτως τιποτα σε καποιες φασεις.

    Παρολο που ειναι σεξομανης δεν της λειπει ο αισθησιασμος, χαιδευει σε σημεια που ξερει και γλυφει στο σωμα πριν παει στον πουτσο. Απο στυλ θα την ελεγα gfe με λυσσαρα γκομενα ειδικα μετα το τσιμπουκι που μου εκανε που ηταν αγριου τυπου. Παιρνει την ψωλη μεσα στο λαρυγγι και γλυφει τα παπαρια με πολυ καυλα μεσα της, την βλεπεις που γουσταρει και δεν κοβει ταχυτητα μεχρι να της το πεις εσυ. 

    Αρχικα την γαμησα στα τεσσερα κατι που επιβαλλωταν μετα απο τις καυλες που μου προκαλεσε. Εφυγε γρηγορα ενα χυσιμο ενω την γαμουσα συνδιαζωντας το με χαστουκια στον πισινο τουμπανο που εχει. Ακρως ερεθισμενη η γκομενα, ειχε σπασμους, βρηκε το στοιχειο της....

    Παλι με εντυπωσιακη πιπα με ετοιμασε για δευτερο γυρο αλλα πριν αρχισουμε της σαλιωσα την τρυπα με ενα γλειφομουνι. Η επαναληψη παλι με τον ιδιο ρυθμο αλλα την αφησα να κανει το δικο της στο τελος γιατι το αξιζε. Εκανε ενα καβαλημα που ειναι η καλυτερη της φαση, απαραιτητο να την δοκιμασετε ετσι κατα την γνωμη μου. Εχυσα μεσα στην καποτα ευχαριστημενος με τον κοπο της. 

    Το κοριτσι αμα ειστε του στυλ της ειναι πολυ καλο σε ολα εκτος απο το σοσιαλ που γενικα με τις λατινες εχουμε συνηθησει πια και ξερουμε οτι δεν το εχουν με τα αγγλικα. Για σεξ και μονο θα ξαναπηγαινα μαζι της, ειναι αστερακι, ευκινητη και γεματη ενεργεια.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Γκουστόζα Αξιολόγηση: 7.17 — 19/06/2023 - 16:11
    Γκουστόζα Αξιολόγηση: 7.17 — 19/06/2023 - 16:11

    η νεαρά μας στην ώρα της, καλλωπισμένη, αρωματισμένη έτοιμη για τον αγώνα.Κοντά στις φωτό χωρίς την επεξεργασία είτε πρόσωπο είτε κορμί, Στήθια τορπίλες επεξεργασμένες και κομμάτι σκληρές, κώλος σας αυτούς που βλέπουμε στα γκεράπικα βίντεο κλιπ. Τα δε πόδια της πολύ γυμνασμένα λες και παίζει μπάλα στην εθνική τους.Από αγγλικά άστα βράστα οπότε με το που μπήκε κατέβασε το κοντό της φόρεμα και ξεπρόβαλαν οι τορπίλες.Φιλιά μπόλικα με γλώσσα, πίπα πολύ καλή με δόσεις ντιπ, ζήτησε να της σπρώχνω το κεφάλι με τα χέρια μου . της αρέσει δε το γρασάρισμα των καλαμπαλακίων. Γράσαρα το μουνάκι της, έβαλα τα δακτυλάκια μου , ασχολήθηκα και με τις τορπίλες της είτε με την γλώσσα μου είτε με το πουλί μου, ιδανικά βυζιά για ισπανική με έξτρα πέρασμα από την γλώσσα της.Περι σεξ το θέλει δυνατό και χωρίς τζελ.Σε κάθε μπάσιμο ακούς και το "γκουστόζα" Ιεραποστολικά στην αρχή και μετά με καβάλησε ανάποδα. Ευχαριστήθηκα κούνημα. Φρεσκαριστήκαμε χώρια. Με περίμενε έξω από το μπάνιο. Ανοίγω να βγω και με άρπαξε, δως  του φιλιά με γλώσσα και το χέρι της στο παπάρι μου.κατέβηκε για πίπα, έφαγε και του mouthfuck της, τρέχαν τα σάλια. Στήσιμο στα 4 , φόρεσα μπέρτα και εισχώρησα, Μαλλιά δεν τράβηξα λόγω το ότι έχει προσθετικά και κει αλλά κώλο βάρεσα. Φυσικός πρέπει να είναι. Άντε πάλι με φλόμωσε στο γκουστόζα'.Τελείωσα στις τορπίλες της και πέρασε για μπάνιο.Κάναμε ένα τσιγάρο, ζήτησε νερό , πληρώθηκε και καληνύχτα μας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks