Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lolita  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Σε αφηνει να γλείψεις όσο θέλεις Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 22:12
Σε αφηνει να γλείψεις όσο θέλεις Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 22:12
Σε αφηνει να γλείψεις όσο θέλεις και ότι θέλεις στο σώμα της. Τα βυζιά της γίνανε το πεδίο μάχης μου με πολύ περιποίηση και ταυτόχρονα χουφτώματα και δάχτυλο στο μουνάκι το οποίο ήταν η δευτερη στάση. Το περιποιήθηκα τόσο που έβγαλε και λίγο υγρό και κοπέλα παραδόθηκε και ζήτησε ανοικτά πούτσα στο μουνί. Τη λύτρωση της την έφερα με εκεινη στημένη στα τέσσερα και αυτό που έβλεπα απο κατω μου υποταγμένο στο καυλί μου ηταν ένα όνειρο. Τη γάμησα με πάθος και την έκανα να τρέμει απο ηδονή. Τα μπατσάκια που της έδινα την κάνανε να καυλώσει περισσότερο φώναζε ότι γούσταρε και και ότι της άρεσε το ξεσκισμα που της έκανα. Η όλη φαση ήταν σαν τσόντα και η συμμετοχή της ήταν στο φούλ. Ήταν το καλύτερο πενηντάρικο που έχω δώσει εδώ και πολύ καιρό
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Πήγα με παρέα στα μαγαζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 14:14
Πήγα με παρέα στα μαγαζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 14:14
Πήγα με παρέα στα μαγαζιά και βρήκαμε την Λολίτα. Ένας φίλος που την είχε πάρει με έπεισε να περάσω γιατί όπως μου είπε όσο καλή είναι στην εμφάνιση άλλο τόσο είναι και στις υπηρεσίες. Έδωσα το λεφτά και πέρασα στο δωμάτιο. Μόλις μπήκε μέσα την πλησίασα και την έπιασα από το χέρι. Την πήρα κοντά στο κρεβάτι και πλησίασα να την φιλήσω. Στη αρχή με φίλησε μόνο με χείλη αλλά μετά δική μου πρωτοβουλία αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα και για λίγο ήταν σαν να είμαι με την γκόμενα μου. Μου είχε σηκωθεί ήδη και άρχισε να μου τον παίζει ενώ εγώ της χούφτωνα τον κώλο και έγλειφα τα βυζιά της που πρέπει να σημειωθεί ότι είναι μεγάλα και δεν μπορείς να τα παραβλέψεις. Οι ρώγες της σκληρύνανε και έπεσε στα γόνατα και άρχισε το τσιμπούκι. Καλό το τσιμπούκι της με καλή προσπάθεια για βαθύ αλλά λόγο μεγέθους δυσκολεύτηκε εγώ όμως ειμαι συνηθισμένος σε αυτά και δεν με πειράζει. Ξάπλωσα για λίγο και όταν δεν ηθελα πλέον πίπα την έστησα στα τέσσερα κα άρχισα να της γλείφω την πλάτη σιγά σιγά μέχρι που έφτασα στην κωλοχαράδρα της. Είδα ότι μύριζε ωραία και ήταν καθαρή και συνέχισα το γλείψιμο περνώντας απο τη τρυπούλα της και κατέληξα στο μουνί και στη κλειτορίδα. Έδωσα μερικά καλά γλειψιματάκια εκεί και πλέον η κοπέλα ήταν αρκετά καυλωμένη για να τον φάει. Δυστυχώς είχε βαλει τζελ και στην αρχή αν και αρκετά στενό το μουνι της ήταν πιο υγρό από όσο πρέπει αλλά μετά απο λίγο άρχισε να γίνεται καλύτερο και τελικά ήταν μια χαρά. Η στάση που επέλεξα ήταν η αγαπημενη μου και δεν την άλλαξα σε όλη τη διάρκεια του σεξ μαζί της. Συμμετείχε πραγματικά και έδειξε ότι γούσταρε με πολλους τρόπους. Ο καλύτερο ήταν η κίνηση του σώματος της που όταν εγώ πήγαινα πιο αργά εκείνη κουνιόταν πιο γρήγορα πίσω Από τις λίγες κοπέλες που κάνουν τόσο ωραίο και ενδιαφέρον το σεξ στα στούντιο. Πέρασα γαμάτα και την ευχαριστώ. Αξίζει τα λεφτά
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Vla_Man AvatarVla_ManΜηνύματα: 72 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Περατζάδα από εγγυημένο καθαρό και προσεγμένο Αξιολόγηση: 8.00 — 20/06/2021 - 09:01
Περατζάδα από εγγυημένο καθαρό και προσεγμένο Αξιολόγηση: 8.00 — 20/06/2021 - 09:01
Περατζάδα από εγγυημένο καθαρό και προσεγμένο περιβάλλον. Μετά από μικρή αναμονή ήρθε η Λολίτα, όνομα και πράγμα. Όταν με το καλό ήρθε από πάνω μου για τα προκαταρκτικά, δεν ήξερα αν πρέπει να παίξω με τα βυζιά της ή με τον κώλο της!! Τα αρχικά χάδια, φιλάκια και η πιπούλα ήταν ικανοποιητικά. Δεν είχε πρόβλημα σε πιασίματα και χάδια αρκεί να ήταν απαλά. Στις 2-3 στάσεις που αλλάξαμε, σε μικρό χρονικό διάστημα, ένιωθα ότι ήθελε να περάσει ωραία και να το απολαύσω. Σίγουρα θα ξαναπεράσω για την συγκεκριμένη. Άξιζε τα λεφτά της...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servicee AvatarserviceeΜηνύματα: 401 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

ο χωρος ο γνωστός πίσω από Αξιολόγηση: 7.00 — 16/06/2021 - 08:52
ο χωρος ο γνωστός πίσω από Αξιολόγηση: 7.00 — 16/06/2021 - 08:52
ο χωρος ο γνωστός πίσω από τη στάση του λεοφωρείου σχεδον. πεντακάθαρος και με αντισηπτικα παντού και μέσα στην υποδοχή και στο δωμάτιο μονο μειονέκτημα ότι αργει να έρθει το ζεστό νερο Η λολιτα εινια σχεδον αυτο που βλέπεις ωρία γκομενα, με καλο βασικό προγραμματο 50αρικάκι το αξιζε, πιπα καλή με προφυλακτικο (απορώ δεν τους την σπαει να ρουφάνε πλαστικούρα; ) λιγα φιλάκια στο στήθος όλα ήταν οπως πρεπει έμεινα ευχαριστημένος
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks