Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 245

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Είχα καύλες και αποφάσισα να πάω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 20:48
Είχα καύλες και αποφάσισα να πάω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 20:48
Είχα καύλες και αποφάσισα να πάω κροκεών 6 γιατί εκεί μου αρέσει και ο χώρος και τα κορίτσια που φέρνουν. Είχαν την Sasha, ένα κορίτσι με ωραίο πρόσωπο και καλό σώμα με το πιο όμορφο σημείο πάνω της το κωλαράκι της που το χούφτωνα συνέχεια καθως φιλιόμασταν με γλωσσα τα πρώτα πέντε λεπτά Στα προκαταρκτικά δίνει ρέστα με την πίπα που την κάνει σαν να δουλέυει 20 χρόνια στα μαγαζιά και ας είναι νέα. Στο σεξ συμμετέχει και γουστάρει που γαμιέται και αποδειξη είναι το υγρό που κατεβάζει το μουνί της. Δεν κολλάει στις στάσεις και κουνάει την λεκάνη της για να σου δωσει τον ρυθμό που γουστάρει. Μερικά χαστούκια που της έριξα στα κωλομέρια δεν την πείραξαν και αντιθέτως γούσταρε περισσότερο. Το χύσιμο ήρθε όταν τη είχα με τα πόδια στους ώμους και ήταν μπόλικο το φορτίο μου. Από όταν μπήκε στο δωμάτιο μέχρι που έφυγε είχε την ίδια όρεξη για σεξ Αξιζει τα λεφτά..
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Back to the future Καφεδάκι μπουρνάζι με Αξιολόγηση: 8.20 — 21/06/2021 - 13:42
Back to the future Καφεδάκι μπουρνάζι με Αξιολόγηση: 8.20 — 21/06/2021 - 13:42
Back to the future Καφεδάκι μπουρνάζι με φίλο. Μεγας συναγωνιστης και μεγαλος πουτανος Ανοιξε λεει ο καινουριος χωρος πριν κανα δυο μερες στο Κροκεων τι ειναι αυτο τρωγεται; του λεω; οχι μου λεει ενα στουντιο αφου ρε του κανω εγω στουντιο εχω να παω και 30 χρονια μην σου πω παμε λεω δεν γαμιεται να δω κι αν μου αρεσει θα κατσω μια 50αρου ειναι δεν γαμιεται!!! φευ σιγα μην εμενα στο πενηνταρικο Σαλωναραν 3 κοπελες η Ανα (με ενα νι) η Σασα και η Καρινα ανακοινωνει προγραμμα η τσατσα 50-60-70-80-100 δεν εδωσα σημασια λεω βαλε μου τις 2 Σασα και Καρινα στο δωματιο ο χωρος μυριζει καινουργιλα σελοφαν ντουζιερα καλη στρογγυλο κρεβατι εκει που με εβαλαν τεραστιο δωματιο Η Σασα ειναι καστανη σκετη γλυκα λεει απο το Κιεβο με τα πιο υπεροχα βυζια που ενοιωσατον τελευταιο καιρο βαζει πολλες εσκορτ που εχω παρει κατω Η καρινα πιο μαλακα βυζια αλλα μεγαλα λεει απο Αγια πετρουπολη Λοιπον η Σασα ηταν ολα τα λεφτα κερδισε χρονο επιδιωκε την επαφη και το ζουσε η αλλη λιγο πιο χαλαρη σε σχεση με την Σασα ομως μαχημη Δεν θα ξαναεκανα τριο σε στουντιο γιατι ο χρονος ηταν μισαωρο και νομιζω αξιζει περισοτερο 1-1 Σιγουρα θα ξαναπαρω σε μισαωρο την Σασα ισως την Καρινα Αν βεβαια ξαναπαω σε στουντιο κι αν βρεθω εκει κοντα Η γνωμη μου ειναι οτι η Σασα ειναι επιπεδου εσκορτ και σε εμφανηση (κορμι) και συμπεριφορα στο κρεβατι ΥΓ μιλαω για το Κροκεων στο πρωτο οροφο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Pilotos_xr AvatarPilotos_xrΜηνύματα: 89 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

πιπινι γαλακτος με ενα 50αρικακι απο της Αξιολόγηση: 8.00 — 14/06/2021 - 16:48
πιπινι γαλακτος με ενα 50αρικακι απο της Αξιολόγηση: 8.00 — 14/06/2021 - 16:48
πιπινι γαλακτος με ενα 50αρικακι απο της πιο φρεσκιες παρουσιες δυνατο μωρο και πολυ καλο στο σερβις παροτι το πρρογραμμα ηταν βασικο θα ξαναπαω σιγουρα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks