Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Julia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 814 Κριτικές: 47

Ιστορίες: 0

Έχει βυζάρες !... Αξιολόγηση: 8.50 — 24/11/2022 - 20:15
Έχει βυζάρες !... Αξιολόγηση: 8.50 — 24/11/2022 - 20:15

Παλαιών κριτικών συνέχεια

Για να λέμε την αλήθεια οι βυζάρες της και η έκφυλη φάτσα με τα Τσιμπουκόχειλα με κάνανε να επιλέξω την Τζούλια. Ήρθε στην ώρα της ευδιάθετη όμορφα λιτά ντυμένη με μεγάλο ντεκολτέ επιδεικνύοντας τα προσόντα της.
Αν και τα αγγλικά της είναι σε καλό επίπεδο δεν χάσαμε χρόνο σε περιττές κουβέντες, έκανε ντουζάκι και ξεκινήσαμε τα χαμουρέματα … φιλάει με γλώσσα αβίαστα, γουστάρει παιχνίδι και φιλιά στα βυζιά της και υγραίνεται σχετικά εύκολα…
Πολύ καλή η πίπα της, έχει καλό πρόγραμμα με μπόλικη Ισπανική περιποίηση…
Στα του αγώνα είναι καυλιάρα γυναίκα, γουστάρει καρφώματα, δεν κάνει πίσω στο άγριο σεξ, ρίχνει μπινελίκια, δέχεται με χαρά μπατσάκια στα κωλομάγουλα και δίνει βυζόμπατσους αβέρτα!!...
Γίνανε δυο γύροι δυνατοί με τελείωμα στο στόμα της και πίπα μέχρι την τελευταία σταγόνα. Είναι καθαρή κοπέλα, έκανε ντουζ στην αρχή και σε κάθε χύσιμό μου…
Πέρασε ευχάριστα και ηδονικά η ώρα με την Τζούλια έκανα ότι γουστάριζα στο σεξ και ευχαριστήθηκα φυσικές βυζάρες !...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Από καιρό στο πρόγραμμα και όλο Αξιολόγηση: 10.00 — 02/03/2022 - 14:06
Από καιρό στο πρόγραμμα και όλο Αξιολόγηση: 10.00 — 02/03/2022 - 14:06
Από καιρό στο πρόγραμμα και όλο δεν καθόταν να βρεθούμε,δεν ταίριαζε, ήρθε η ώρα της και τα καταφέραμε. Επικοινωνία με γραφείο άμεση και άψογη, κλείσιμο ραντεβού μετά από μια ώρα στο σπίτι μου. Πρώτη εντύπωση βλέπεις μια γυναίκα που σε διαβάζει..πρόσωπο έκφυλο,ωραίο για τα γούστα μου, άγριο εκεί που πρέπει ειδικά όταν επερνε τα κοιταγματα ενώ τον εγλυφε τον κύριο. Μαλλί πένα μακρύ εξτε, ντύσιμο άψογο, κυρίας. Όταν είπαμε δύο λογακια και λόγο εξελίξεων για τη χώρα της περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Σώμα φοβερό, ότι έβλεπα φωτό. Επιδερμίδα μωρού, έχει επενδύσει γενικά πάνω της,δεν είναι η φάση έλα γάμα αυτό που βλέπεις και αν σαρεσει. Της αρέσει και της ίδιας να είναι όμορφη και ωραία στις λεπτομέρειες. Άκρα όμορφα, χρυσο με λευκό σαμπάνιας,προσεγμένα. Ίδιο σετ χρώμα εσώρουχα....άμα η γυναίκα ξέρει. Βυζί φτιαχτό, αίσθηση καλή ρογα τέλεια. Το μουνακι της στενό...ροζουλι και άτριχο λείο πανέμορφο και πεντανόστιμο σε υγρά.πισω δεν αφήνει να αγγίζεις και έχει τόσο ωραία τρυπουλα. Στη πίπα την άφησα να κάνει ότι θέλει, της είπα έχω διαβάσει έχειςς καλούς βαθμούς,γέλασε και με αρμεξε...φοβερή! Έχει πάρει πολλές, γνωρίζει τι σε τρελάνει. Στο γαμησι μας είχαμε ένταση, γουστάρει να γαμιεται,και γουστάρει και αλλαγές,όχι μια στάση και τέρμα. Μου άλλαξε η ίδια τρεις διαφορετικές για να νοιώθει το πουτσο μου λέει σε διαφορετικές γωνίες μέσα της. Γενικά η τζουλια για μένα μου άφησε την εικόνα πραγματικής εσκορτ, περιποιημένη, φροντισμένη,να σου δώσει αυτό που ψάχνεις να περάσεις μια ώρα καλά και να σου μείνει για μετά μια γεύση καλή που να θες να τη ξανασυναντήσεις.. Άψογη!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Και η Τζούλια είναι και αυτή Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 08:09
Και η Τζούλια είναι και αυτή Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 08:09
Και η Τζούλια είναι και αυτή ένα είδος του να προμοτάρουμε γυναίκες κι ας μην είναι ωραίες η δεν λογαριάζουν μερικοί ότι είναι ντροπή να κοροιδεύουν κάποιοι επιτήδειοι έτσι τον κόσμο. Ντροπή και πάλι ντροπή. Πολύ λίγη η κοπέλα σε όλα και το ραντεβού διακόπηκε μάταια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
petros_64 Avatarpetros_64Μηνύματα: 191 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Έλεος πια με τις ψευτικες κριτικες Αξιολόγηση: 3.80 — 07/06/2021 - 13:51
Έλεος πια με τις ψευτικες κριτικες Αξιολόγηση: 3.80 — 07/06/2021 - 13:51
Έλεος πια με τις ψευτικες κριτικες αλλου Η γκομενα ειναι η Αγελαδιτσα της ΦΑΓΕ και καλα να ήταν αγελαδίτσα θα έλεγες οκ ειναι μικρή δεν ξερει Η γκομενα είναι μοσχαρα σε εμφανιση Αν αυτη ειναι 59 κιλα εγω εχω τους κοιλιακους του Σπαλιαρα 1,66? ντρεπονται να πουνε 1.56? Οκ ειμαι βυζολαγνος και με θολωσαν τα βυζια της Αλλα πιπα δεν γλυφει τον δαγκωνει ταϊστε την ρεεεεε θα μας φαει την πουτσα Σεξ; αστο απαραδεχτη πηρε τα γκαφρα μπροστα....και δεν τα εδινε πισω και εφυγα και αχυστος θα ελεγα καμια κουβεντα για το γραφειο αλλα αστο Μαυρο ρεεε κατραμι πισσα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money