Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Jessika  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Η γυναίκα είναι πολύ όμορφη, ότι Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:15
    Η γυναίκα είναι πολύ όμορφη, ότι Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:15
    Η γυναίκα είναι πολύ όμορφη, ότι και να πώ δεν μπορώ να σας μεταδώσω ακριβώς αυτό που ένιωσα όταν την είδα από κοντά αλλά πάνω απο όλα χάρηκα που ήταν ίδια με τις φωτογραφίες. Είναι αρκετά κοινωνική αλλά δεν είναι φλύαρη και κοιτάει περισσότερο να κάνει την δουλειά της σωστά. Στα φιλιά έμεινα ικανοποιημένος αλλά θα επιθυμούσα λίγο ποιό βαθιά στην τελική όμως δεν είναι γκόμενα μου και απο όλο το πακέτο που πήρα αυτό ήταν μια μικρή λεπτομέρεια. Επιτρέπει γλειψίματα όσο θέλεις στο σώμα και κάνει το ίδιο και αυτή όπου είσαι καθαρός. Η πίπα της ήταν καλή αλλά δεν έκανε βαθύ λαρύγγι, σε εμένα τουλάχιστον. Στο σεξ είναι απίστευτη, γουστάρει περισσότερο και απο το πελάτη, πρέπει να είναι νυμφομανής αλλιώς δεν εξηγείτε ο ζήλος με τον οποί πηδιέται. Σπάνιο να κάνεις τέτοιο γαμήσι πραγματικά. Κάνει ότι στάση σου έρθει στο μυαλό και το μουνί της το προσαρμόζει έτσι ώστε να το γαμάς άνετα. Από λίπανση βάζει τζελ λίγο και όλα πάνε μια χαρά. Είναι σχολαστική με την καθαριότητα και μπράβο της, είναι κάτι που το γράφω γιατί το εκτιμώ στα κορίτσια αυτό. Νομίζω είναι αρκετά αυτά που γράφω. Ευχαριστώ για την προσοχή σας. Καλά γαμήσια!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Test drive Συναντηση καπου την προηγουμενη εβδομαδα ημερομηνια Αξιολόγηση: 7.20 — 21/06/2021 - 13:45
    Test drive Συναντηση καπου την προηγουμενη εβδομαδα ημερομηνια Αξιολόγηση: 7.20 — 21/06/2021 - 13:45
    Test drive Συναντηση καπου την προηγουμενη εβδομαδα ημερομηνια ενδεικτικη Δεν θα γραψω πολλα πραγματα αυτη την φορα Η τζεσσικα εχει βυζαρες και οπως ολες αυτην την εποχη λιγα κιλα παραπανω εχει καλη συμμετοχη στο σεξ, αλλα αυτο να το παρετε υποκειμενικα γιατι δεν ειμαι πολυ απαιτητικος στο σεξ με ενδιαφερει κυριως η πιπα οπου εκει οντως ειναι δυνατη στο προσωπο εχει αποκληση οπως ολες οι κοπελες που βαζουν φατσα στα γραφεια Η κοπελα ειναι ειδικης μεταχειρισης, της αρεσει το ευγενικο σεξ κοινος gfe δεν αντεχει δυνατο σφυροκοπημα γιατι ειναι λιγο στενη και αρκετα στεγνη οταν μου ζητησε να αλλαξουμε σταση και την εβαλα επανω μου κινιωταν χαλαρα και στο δικο της ρυθμο κατι που εμενα με κρατησε σχεδον 40 λεπτα μεχρι να χυσω και φυσικα εχυσα με πιπα το δυνατο της για εμενα κομματι το γραφειο ηταν προς εμενα αλλη μια φορα αψογο και η κοπελα ηρθε δασκαλεμενη οτι δεν μου αρεσει το τζελ οποτε δεν το χρησιμοποιησε παροτι ενοιωσα οτι αυτη την φορα οντως χρειαζοταν
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Άριστη από εμφάνιση και άριστη στις Αξιολόγηση: 7.80 — 15/06/2021 - 20:12
    Άριστη από εμφάνιση και άριστη στις Αξιολόγηση: 7.80 — 15/06/2021 - 20:12
    Άριστη από εμφάνιση και άριστη στις υπηρεσίες. Είναι γυναίκα που αν την δεις στον δρόμο δύσκολα δεν θα γυρίσεις το κεφάλι σου και μάλλον μπορεί να σου μπει και καμία μύγα στο στόμα αφού θα σου μείνει ανοικτό. Χαίρομαι πολύ που αυτά τα γραφεία καταφέρνουν και εξασφαλίζουν την παρουσία τέτοιων γυναικών. Αν δεν υπήρχαν αυτές θα ήμασταν σκλάβοι της κάθε καριόλας που γουστάρουμε. Αλλά να που έχουμε την δυνατότητα με λίγα χρήματα να έχουμε στο κρεβάτι τέτοιες γυναικάρες. Το βλέμμα της είναι θάνατος και ξέρει να σε καυλώσει στη στιγμή. Σωστή επαγγελματίας σε ολα... Φιλάει και πιπώνει ασταμάτητα και με πολύ καλό τρόπο απλά προσοχή μην χύσετε πρόωρα... Στο σεξ δειχνει απίστευτη ενέργεια δηλαδή μόλις αρχίσεις να την γαμάς καλά ξυπνάει κάτι μέσα της και ζητάει περισσότερο γαμήσι και απο τον πελάτη. Το μουνί της το βάζει σε θέση να το γαμάς άνετα και βαθιά και αν της αλλάξεις σταση προσαρμόζεται ξανά για να σε διευκολύνει. Το σπέρμα το κοιτάει σαν ότι πολυτιμότερο υπάρχει όταν το ρίχνεις πάνω της. Στο ενδιάμεσο την άφησα να ξεκουραστεί για τι το άξιζε και μετά την έβαλα να μου πάρει πίπα για ν μου ξανασηκωθεί. Αυτή τη φορά εγώ ξάπλωσα ανάσκελα και εκείνη έκανε όλα τα άλλά με στασεις cowgirl και reverse cowgirl. Πέρασα τέλεια όσο πηδιόταν πανω μου και κοίταζα τις βυζάρες και τον κώλο της να ανεβοκατεβαίνουν Αυτά για την εμπειρία μου μαζί της...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Δεν ειδα κάποια άλλη που να Αξιολόγηση: 7.80 — 09/06/2021 - 10:31
    Δεν ειδα κάποια άλλη που να Αξιολόγηση: 7.80 — 09/06/2021 - 10:31
    Δεν ειδα κάποια άλλη που να μου αρέσει περισσότερο και να και ειναι νέα είπα να ρισκάρω και να την δοκιμάσω. Η εμφάνηση της είναι ίδια με τις φωτογραφίες, καμία διαφορά. Το στήθος της είναι αυτό που ονειρεύεσαι και μπορείς να το γλείψεις όσο θέλεις. Φιλιά δίνει με γλώσσα αλλά μετρημένα ενώ το μουνί το έχει καθαρό και το εγλειψα μέχρι που κουράστηκα. Πήρα και μια γεύση απο την κωλάρα της πράγμα που δεν κάνω αλλά στην περίπτωση της άξιζε. Στο σεξ συμμετέχει και το ευχαριστιέται. Κουνάει την λεκάνη της και κανει ιδανικό στήσιμο για άνετο και βαθύ γαμίσι. Κανει ότι στάση ζητήσεις και προτείνει αν μπερδευτείς. Με εντυποσίασε με το άνοιγμα που κάνει στα πόδια της. Τσιμπούκι ξέρει καλό αλλά δεν την άφησα πολύ για να την γαμήσω περισσότερο. Μου έκανε και λίγο μασάζ αλλά δεν το χρειαζόμουν και ξεκίνησα το δέυτερο γαμήσι. Καλή επιλογή το κορίτσι αλλά ζητάει λίγο παραπάνω χρήματα απο τις άλλες. Δεν έχω παράπονο όμως... Αξίζει τα λεφτά!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    H Jessica είναι μοντέλο μόνο αυτή Αξιολόγηση: 7.80 — 07/06/2021 - 09:07
    H Jessica είναι μοντέλο μόνο αυτή Αξιολόγηση: 7.80 — 07/06/2021 - 09:07
    H Jessica είναι μοντέλο μόνο αυτή η λέξη μπορεί να την περιγράψει εν συντομία. Έχει μεγάλο και όμορο στήθος πλασμένο από τη μητέρα φύση όχι απο πλαστικό και αν και μεγάλο δεν έχει καθόλου χαλάρωση. Όσο όμορφο είναι το στήθος της άλλο τοσο ειναι και ο κώλος της που έχει ιδανικό μέγεθος και και τέλειο σφαιρικό σχήμα. Το πρόσωπο της με την περιποίηση που έχει κανει το έχει κάνει το ιδανικό γυναικείο πρόσωπο. Προσπάθησα να την φιλήσω δειλά αλλά με πλησίασε εκείνη περισσότερο και με φίλησε με γλώσσα και παθιάρικα. Ήταν έκπληξη για εμένα αυτό που έκανε γιατί δεν το περίμενα να είναι τόσο ζεστή... Δεν μπορούσα να πάρω τα χέρια μου από πάνω της... συνέχεια της χούφτωνα βυζια και κώλο Μετά απο το στοματικό αρχίσαμε σε ιεραποστολική στάση και γουσταρα πολύ που έβλεπα τα μάτια της όσο την γαμούσα. Απο μόνα τους είναι λόγος για να την επιλέξεις αλλά τι να πρώτο πείς για αυτή τη γυναίκα, όλα πάνω της είναι υπέροχα. Η επόμενη στάση ήταν πισωκολλητό και η πίσω όψη της είναι ένα όνειρο. Την πρώτη χυσιά την έριξα σε αυτη τη φάση. Εκανα μεγάλο διάλειμμα μαζί της γιατί ηθελα να μάθω περισσότερα γι'αυτήν. Μιλήσαμε αρκετά και η ώρα περασε. Ο υπόλοιπος χρόνος δεν έφτανε για δευτερη φορά αλλά για στοματικό ηταν οκ. Μου έκανε μια πίπα που θα την θυμάμαι... Βαθιά, αργή και με τέλεια αίσθηση. Προσ το τέλος της ώρας έχυσα ξανά. Ντυθήκαμε και χαιρετηθήκαμε... Ήταν μια απο τις καλύτερες εμπειρίες της χρονιάς
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money