Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Ικανοποιητικη Αξιολόγηση: 6.50 — 21/05/2023 - 14:59
Ικανοποιητικη Αξιολόγηση: 6.50 — 21/05/2023 - 14:59

Βρηκα επιτελους μια βιζιτα ελευθερη στη Συγγρου την ωρα που ηθελα κατι που ειχε καιρο να γινει

Παροτι ειχε μια πολυ κακη κριτικη απο τον φιλο τον @redb ειπα να την δω ξεροντας οτι ειναι και ιδιαιτερου γουστου ο φιλος πιο μαχιμος απο εμενα και πιο σκληρογαμης σιγουρα

Εγω που ειμαι λιγο μαλθακος και πιπακιας ???? διαβασα και το <απο τις καλυτερες πιπες > και ενεδωσα

Παμε εμφανιση ειναι μια γυναικα με φυσικο σωμα με καποιες ατελειες οχι ομως σε τοσο τραγικη κατασταση που περιγραφει, φυσικο στηθος ελαφρα πεσμενο, λιγη κυταριτιδα οταν ειναι ορθια και σφιγγει τον κωλο της ειναι εμφανη, δεν εχει σμιλευμενοο κορμι αλλα με τα εσωρουχα και τα τακουνια ηταν καλο το συνολο

Δινει φιλια ερωτικα χωρις γλωσσα κατι που καποιες φορες το αποφευγω εντελως καποιες φορες το επιζητω αναλογα την καβλα μου

Πιπα καλη αρκετα καλη εως πολυ αλλα οχι απο τις καλυτερες που θα μου μεινει τοσο αξεχαστη καλυτερη της Αντα αλλα νομιζω η Νινα κανει καλυτερες πιπες απο αυτες που εχω παει τελευταια

Αρχιδια δεν γλειφει

Στο σεξ ειναι πολυ ενεργητικη και παιρνει πολλες πρωτοβουλιες, δεν κλεβει στα στησιματα και χωνευει ανετα τη πουτσα χωρις τζελ

Ενας γυρος αρκετα εντονος απο μερους της που χτυπιοταν σαν το χταποδι, μερικα μπατσακια ελαφρα στο πωπουδακι τα δεχτηκε μια χαρα

Στα λιγα λεπτα του σοσιαλ που εμεινε μιλωντας γαλλο-αγγλικα ψευτοσυζητησαμε μου ειπε ειναι απο Σαο παολο εχει 2 γιους ο ενας 12 και μου τους εδειξε περηφανη μανα στο κινητο της εινη το τριτο της τουρ Ελλαδα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 813 Κριτικές: 47

Ιστορίες: 0

Επιμένω Μπραζίλ Αξιολόγηση: 6.33 — 19/05/2023 - 11:55
Επιμένω Μπραζίλ Αξιολόγηση: 6.33 — 19/05/2023 - 11:55

Λίγο παράδοξη η κριτική μου
Θα δανειστώ κομμάτια από την κριτική του από κάτω που συμφωνώ απόλυτα
and i quote

-Επικοινωνία ελάχιστα... τα πολύ βασικά και έπαιξε γκούγκλης.
-μύριζε όμορφα, καθαρή και περιποιημένη
-πίπα από τις καλύτερες
-Φόλα δεν ήταν και το χαμόγελο της σου φτιάχνει τη διάθεση.
-είδα ένα πάθος πρωτόγνωρο

Σε αυτά συμφωνώ απόλυτα

Θα πω όμως και με τα δικά μου κριτήρια την δικιά μου εμπειρία
Αυτή την φορά έκανα incall γιατι ήμουν στη Συγγρού οπότε πετάχτηκα μια βόλτα, Με υποδέχτηκε με γόβες και ωραίο κορμάκι λίγο διστακτικά στην αρχή καλοχτενισμένη με ωραία βαμμένα νύχια
Με δίνει πετσέτα για να φρεσκαριστώ και με περίμενε στο κρεβάτι όπου έβαλε μουσικούλα από το λάπτοπ της
Το κορμί της είναι με την φυσιολογική φθορά μιας γυναίκας που έχει γεννήσει, μάλλον ο φίλος από κάτω πάει με γκόμενες που κάνουν crossfit & powerlift γιατί χλαπάτσα όπως την παρουσιάζει δεν είναι
Όπως περιέγραψε στο σεξ κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει μοτίβο δεν διέκρινα

Δεν με αρέσει να έρθω σε αντιπαράθεση με κάποιον οπότε διαβάζει και αποφασίζει

Μια πόλη μια ομάδα μια πατάτες και μια χόρτα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Βριζιλιάνικη εμπειρία από τα Lidl Αξιολόγηση: 4.17 — 10/05/2023 - 20:30
Βριζιλιάνικη εμπειρία από τα Lidl Αξιολόγηση: 4.17 — 10/05/2023 - 20:30

Κάτι το χαμόγελο της, κάτι οι πόζες με την κωλάρα της,...ο μικρός αποφάσισε για μένα καθώς υπήρχε το προαίσθημα περί κακής περίπτωσης και κατέληξα μετά από εμψύχωση και του @gpd στην Isis.... σκεφτόμενος και τίτλο αν περάσω καλά.... πανάθεμα με... Κωλοτερρορίστα.

Λοιπόν έρχεται η κορασίδα και αυτό που αντικρίζω είναι μία κοινή κοπέλα από τη Βραζιλία χωρίς να με ενθουσιάσει τίποτα. Από την αρχή φάνηκε μία ψυχρότητα με 3 φορές που έχει έρθει Ελλάδα στο παρελθόν. Σώμα τίποτα το ιδιαίτερο και από μόνη της προσπαθούσε να το κρύψει... σε τέτοιες φάσεις εγώ ξενερώνω αν η κοπέλα δεν της αρέσει το σώμα της  και έχει ανασφάλειες. Βυζί πεσμένο και ξεφουσκωμένο, κοιλιά όπου έχει πέσει με τα μούτρα στο φαί και κώλος το μόνο που μου άρεσε μέχρι που σηκώθηκε στο τέλος και φάνηκε η κυτταρίτιδα.  Όσοι πήγαν πριν και ενημέρωσαν το γραφείο ότι από άποψης σώματος δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό, να πάνε να αγοράσουν τουλάχιστον γυαλιά... τα χρειάζονται. Τουλάχιστον όμως... μύριζε όμορφα, καθαρή και περιποιημένη με ρούχα εκτός μόδας λες και είναι 40αρα θείτσα και όχι για αυτό που τη θέλουμε.

Από άποψη σεξ είχαμε 4-5 στάσεις ιεραποστολικό, καθιστό, doggy, ξαπλωτό και πίπα... πίπα από τις καλύτερες αλλά δεν έμεινε για πολύ εκεί ... προχώρησε για μπαλονάκι και από πάνω κατευθείαν. Την άφησα να κάνει παιχνίδι αλλά στενότατη και το πήγαινε αργά-αργά, υγράνθηκε, δέχτηκε και δάχτυλα. Doggy καλά στησίματα αλλά καμία φορά που πονούσε μπάταρε στο πλάι. Άντεχε καθώς πήγαμε για 40λέπτο συνεχόμενα αλλά όχι όταν ανέβαζα στροφές. Διάλλειμα γιατί είχε ιδρώσει και στο ντουζ... συνέχεια ιεραποστολικό όπου στο τελευταίο λεπτό είδα ένα πάθος  πρωτόγνωρο αλλά τέλος από εκείνη και από εμένα. Η όλη φάση μου έδειχνε διεκπαιρεωτική, να το κάνουμε και να φύγω.

Χαμόγελο είδα 3 φορές, μία όταν ήρθε και 2 στο τέλος με τα κρύα ανέκδοτα μου.
Φιλιά κατ' ελάχιστο, 3 μετρημένα 1 στην αρχή και μετά τα απέφευγε. Με πάθος φιλί όταν τελείωσε και μόνο τότε... της το έκοψα εγώ όμως. Είπε όμως ότι της αρέσουν τα φιλιά, άρα μαζί μου δεν της άρεσαν.
Επικοινωνία ελάχιστα... τα πολύ βασικά και έπαιξε γκούγκλης. Μου είπε ότι είναι ήσυχη κοπέλα και δεν μιλάει πολύ + ότι δεν ξέρει αγγλικά... καμία φορά υπήρχαν κάτι κενά όπου κανείς δεν μίλαγε.

Φόλα δεν ήταν, γιατί καλή κοπέλα φάνηκε, έχει ένα ιδιαίτερο λουκ και το χαμόγελο της σου φτιάχνει τη διάθεση όταν το κάνει. Χώρις καλό σωματότυπο, χωρίς αγγλικά - επικοινωνία και χωρίς φιλιά δεν μένει κάτι για να δώσει σε αυτό που πληρώσαμε.
Θα το αφήσω στο ότι μπορεί να ήταν αγχωμένη, άραγε τι θα της έχουν πει ότι κάνω... ή στο ότι δεν είχαμε χημεία (κάτι που δεν διαπίστωσα εγώ).

Ενημέρωσα το γραφείο σχετικά αλλά δεν είδα και πολύ ενδιαφέρον... ένας ακόμα μαλάκας που δεν πέρασε καλά, κάτι που δεν με έχουν συνηθίσει. Oh Well... TYN και πάμε για καλύτερα. Άντε Slava σε περιμένω...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money