Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Θέλει ακόμα Αξιολόγηση: 8.00 — 07/09/2022 - 20:36
    Θέλει ακόμα Αξιολόγηση: 8.00 — 07/09/2022 - 20:36

    Το σώμα λιγότερο όμορφο από ότι στις φωτογραφίες, λίγα κιλά στην κοιλιά πιο συγκεκριμένα ενώ τα βυζιά μικρα και συμπαθητικά.

    Ο κώλος οκ και το δέρμα λευκό και καθαρό. Περιποιημενη συνολικά και πρόσωπο όμορφο με ματιά πολύ ωραία.

    Δεν γουστάρει τα πολλά φιλιά αλλά αν επιμείνεις με καλούς τρόπους δέχεται, πάντως δεν ειναι το δυνατό της σημείο.

    Στα προκαταρκτικά στην συνέχεια συμμετείχε ωραία και στο να δίνει και στο να παίρνει.

    Δεν είναι καθαρά επαγγελματίας αλλά το κατά το ήμισυ αματουρικο ύφος της πάει, άλλωστε είναι και μικρή σε ηλικια. 

    Για την πίσω πόρτα δεν γίνεται ούτε κουβέντα έστω και για δάχτυλο ενώ μπροστά αφου τήρησα το πρωτόκολλο καθαριότητας ηταν δεκτική.

    Μέσα της βρήκα ένα υγρό και στενό μουνί ξεκινώντας με ιεραποστολικό. 

    Σύντομα έγινε αλλαγή στάσης σε πισωκολλητό από όπου συνολικά ηταν καλύτερη εμπειρία. 

    Στήθηκε σαν παλιά πουτάνα και η θεα η αναμενόμενη πολύ καλη… 

    Οι δυο γύροι ξεκινήσαν με μια πίπα που ηταν μέτρια, όχι τύπου επαγγελματία, ειναι ερεθιστικό να σε τσιμπουκωνει τέτοιο γκομενάκι όπως και να έχει παντος. 

    Στις αντοχές τα πήγε αρκετα καλά, όχι οτι δεν φαινόταν οτι ζορίζεται στο πισωκολλητό όταν την πήρα δυνατά αλλά ουτε και έκανε φανερά παράπονο ακόμα και στην επανάληψη στον δεύτερο γυρο.

    Το σώμα της μυριζε ωραία και τα μαλλιά της ακομα καλύτερα οπότε να φροντίσετε να ειστε καθαροί, το εκτιμάει...

    Στο τέλος είχαμε χρονο στον οποίο κάναμε κουβεντα στα αγγλικά τα οποία ξέρει πολύ καλα.

    Ηταν ενα συμπαθητικό ραντεβού με καποιες δυσκολίες αλλά και με πολλα πράγματα τα οποια έψαχνα και τα βρήκα πάνω της.

    Το κορίτσι αυτό θέλει ακόμα για να γίνει εσκορτ με την πραγματική έννοια της λέξης και πιο πολυ υστερεί σε κάποια σημεία στο σεξ. Από την άλλη το μυαλό της και οι ικανότητες της στην επικοινωνία είναι πολυ μεγάλο θετικό προσόν και της δίνουν προβάδισμα. 

    Μέλλον θα έχει μονο αν γυμνάσει λίγο το σώμα της και δεχτει περισσότερα στο γαμησι.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Αρκετά ψιλό το Ρωσιδάκι με κάτασπρο Αξιολόγηση: 7.60 — 04/06/2021 - 21:07
    Αρκετά ψιλό το Ρωσιδάκι με κάτασπρο Αξιολόγηση: 7.60 — 04/06/2021 - 21:07
    Αρκετά ψιλό το Ρωσιδάκι με κάτασπρο δέρμα και γαλάζια μάτια. Έχει ξανάρθει στο Γκλάμουρ και διάβασα κριτικές πριν το πάρω. Μίλησα με το γραφείο γιατί οι γνώμες ήταν ανάμεικτες αλλά με διαβεβαίωσαν ότι θα περάσω καλά αρκει να είμαι και εγώ εντάξει. Στο χοτέλ, μπήκα στο δωμάτιο και στο ντους κατευθείαν για να πλυθώ. Με το που τελείωσα έρχεται και η κοπέλα. Γενικά έχει όμορφο πρόσωπο αλλά ο φωτογράφος έχει κάνει καλή δουλειά στην περίπτωση της και την δειχνει ακόμα ομορφότερη. Η συμπεριφορά της είναι καλή και είναι αρκετά ομιλητική. Δεν χάσαμε χρόνο και έβγαλε τα ρούχα της. Το σώμα της είναι πολύ όμορφο πραγματικά. Την φίλησα και το δέχτηκε και ανταπέδωσε και εκείνη με γλώσσα. Παρατήρησα τα βυζιά της τα οποία είναι μεσαίου μεγέθους αλλά έχουν πολύ όμορφες ροζ ρώγες. Τις έγλειψα μαλακά και το κορίτσι ερεθίστηκε, καυλώσανε κατευθείαν. Συνέχισα να την γλείφω στο σώμα γιατί το δέμα της ειναι τόσο καθαρό που σπάνια βρίσκεις σε κορίτσι και το εκμεταλλεύτηκα. Όπως οι ρώγες τις έτσι και το μουνί της είναι ροζ και άτριχο. Φυσικά έγλειψα και εκεί και μετά την άφησα να μου κάνει τα δικά της. Μου έκανε καλή πίπα αλλά χωρίς dt φρόντισε να την γλείψει όλη όμως και μου την ρούφηξε καλά Ήθελα να βλέπω το σώμα της από πίσω και όπως την γαμάω και γι'αυτό επέλεξα πισωκολλητό Το μουνί της δεν είναι το πιο στενό αλλά έχει αρκετά καλή αίσθηση. Δείχνει ότι της αρέσει το γαμήσι και έχει ωραία φωνή όταν βογκάει. Με το ζόρι προλάβαμε την δεύτερη φορά γιατί το ενδιάμεσο διάλειμμα το κάναμε αρκετά μεγάλο γιατί πιάσαμε συζήτηση. Δεν την πείραξε όμως που ο χρόνος ήταν στο τέλος και δέχτηκε ένα ωραίο γαμήσι με πολύ πάθος εκ μέρους μου. Είναι πολύ εντάξει σε όλα το κορίτσι και την συνιστώ ανεπιφύλακτα απλά θέλει και ο πελάτης να είναι εντάξει απέναντι της στην καθαριότητα και στη συμπεριφορά. Γι'αυτό και δεν αρέσει σε όλους. Εγώ φρόντισα για όλα και πέρασα καλά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks