Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Σπάτουλα Αξιολόγηση: 7.17 — 06/05/2023 - 22:03
    Σπάτουλα Αξιολόγηση: 7.17 — 06/05/2023 - 22:03

    Μετά από απουσία αρκετών μηνών από την Ελλάδα ήρθα στην πορνοντίσνεϊλαντ την Αθήνα, στην μόνη χώρα που μπορείς να βρείς λευκό μουνί από 10 ευρώ, όχι πως πάω στα μπουρδέλα των 10 ευρώ αλλά είναι ένα γεγονός αυτό
    Έρευνα πολύ να δω ποία θα είναι το θύμα. επιλογές αυτή την εποχή αρκετές αυτή την φορά επέλεξα την Ζλάτα, το γραφείο μου έκλεισε γρήγορα το ραντεβού αν και μου άλλαξε την ώρα γιατί ο προηγούμενος από εμένα δεν την χόρτασε μάλλον αρκετά
    Πήγα στο ξενοδοχείο στο Νέο Κόσμο πέρασα το εστιατόριο η πόρτα του ασανσέρ έμοιαζε σαν πόρτα βλέπω γράφει -2 πατάω το κουμπί και περιμένω, τίποτα τελικά κατάλαβα ότι ήμουν στο -2, πατάω τον όροφο και το ασανσέρ μάλλον ήταν παλιά βιομηχανικό γιατί ανέβαινε αργά πολύ αργά απελπιστικά αργά.
    Χτυπάω την πόρτα και η γκόμενα μου ανοίγει ευγενική και χαμογελαστή, Είναι όπως στις φωτογραφίες ψιλόλιγνη με την διαφορά στη λάμψη του προσώπου, μου συστήθηκε με κακά αγγλικά όχι ότι μιλάω καλύτερα γενικά παρότι δούλευα εξωτερικό δεν το έχω πολύ με τις ξένες γλώσσες αλλά συνεννοούμαι πάντα
    Πάμε και στο σεξ μετά από τον πρόλογο
    Τα τιμάει τα λεφτά της στο έπακρο, έχει πολύ καλά σχηματισμένο μουνί και γουστάρει το γλείψιμο τσιμπουκώνει με πάθος αλλά όχι βαθειά αλλά της αρέσει να έχει πούτσα στο στόμα της.
    Κάθε γυναίκα έχει ιδιαιτερότητα και αυτής είναι τα βογγητά σκούζει λες και τη σφάζουν και όχι προσποιητά
    Της αρέσει τα 4 και στήνετε αρκετά καλά δεν χρησιμοποιεί τζελ και δεν κλέβει  ούτε πόντο
    Δυο γύροι από μέρους μου πανεύκολοι πήρε χύσια μηνών πάνω στο κορμί της
    Αυτά από εμένα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Ζλατα Ιμπραϊμοβα Αξιολόγηση: 8.83 — 03/05/2023 - 12:17
    Ζλατα Ιμπραϊμοβα Αξιολόγηση: 8.83 — 03/05/2023 - 12:17

    Ευχαριστω το φορουμ το γραφειο και το τζοκερ που μου εκανε την χαρη να κερδισω την κληρωση της προηγουμενης Πεμπτης

    Επιλογές στα γούστα μου αρκετές, διαθέσιμες την ωρα που ηθελα λιγες αλλα ειχε και την Ζλατα που ηταν στα θελω μου

    Προκειτε για μια ψιλολιγνη κοπελα αρκετα κοντα στις φωτογραφιες με ενα ξεπλυμενο τατουαζ στο μηρο που δεν φαινετε στις φωτογραφιες

    Εφτασα στην ωρα μου στο ξενοδοχειο οπου με υποδεχτηκε χαμολεστη η Ζλατα, Ειναι κατοικος Μοσχας και τραπεζικος κατα δηλωση της σε εμενα, καναμε ενα τσιγαρο μπηκα στο δωματιο για ντουζακι

    εβγαλε το φορεμα της κι εμεινε με ενα ροζ βρακακι και φυγαμε για κρεβατι οπου ξεκινησε εναλαξ πιπα και αρχιδογλυωιμο αυτο για κανενα 6λεπτο, την γυρναω σε 69 οπου εχει πολυ ωραιο ανατομικα μουνι η γλωσσα μου βρηκε την κλειτοριδα της αμεσως οπου την βεντουζωσα, Η γκομενα ουρλιαζε απο καυλα προφανως βρηκα σωστα το σημειο της τζι, μιλαμε για ουρλιαχτα οχι αστεια κατεβηκε απο 69 λαχανιασμενη και με αυξημενους παλμους οπου ξαναξεκινησε την πιπα, Την ρωταω μετα απο λιγο αν θελει σεξ, Σε ταχυτητα φλας πηρε το προφυλακτικο μου το φορεσε και με καβαλησε και εψαχνε και τα φιλια μου οσο ηταν απο επανω, την γυρισα ιεραποστολικα οπου εκει την ξεσκισα να σκουζει ντα νταβαι σιουντα ντα νταβαι της εβαλα μετα τα ποδια στο στηθος μου οπου καρφωνα και τρελενοταν απο την καυλα. Παω να την γυρισω στα 4 οπου σφιγγει το μουνι της και μενει η καποτα μεσα. Μου λεει να το αλλαξουμε το σκεφτηκα λιγο και λεω ασε εχασα πολλες θερμιδες σημερα, την βαζω για πιπα βαζω χερακι κι αυτη με κοιταζε στα ματια και μου εγλειφε τα αρχιδια, Καπου εκει ηρθε το τελος

    Φευγοντας μου λεει ηταν το καλυτερο σεξ που ειχα ρδω και πολυ καιρο και μου φιλησε τα χερια,

     Εμειναν 10 λεπτα ειπαμε 3-4 μαλακιες ντυθηκα κι εφυγα

    καθολη την διαρκεια του ραντεβου μιλησα μονο ρωσικα οποτε δεν ξερω απο αγγλικα πως παει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Έτσι μάλιστα.✅ Σε ανέβασε, την ανέβασες, και ακούγεται συνολικά και πιο αθλητική η φάση.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 03-05-2023 12:55:04
    εισαι αστερι!ωραια κριτικη!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money