Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Looter AvatarLooterΜηνύματα: 702 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Τιμια Jade Αξιολόγηση: 7.83 — 10/05/2023 - 21:30
    Τιμια Jade Αξιολόγηση: 7.83 — 10/05/2023 - 21:30

    Εξαργυρωση ενος ακομα δωρου με τη jade η οποια δυστυχως ειναι μια κοπελα διαφορετικη απο τις φωτογραφιες του site αλλα ευτυχως η αληθινη της οψη δεν ειναι καθολου ασχημη !

    Αυθεντικη λατινα στην ηλικια που αναγραφεται με 3αρι σιλικονατο στηθος και φυσικη κωλαρα οπως ειπε. Για το τελευταιο ημουν δυσπιστος αλλα οντως φυσικοτατος διαπιστωσα στο ραντεβου. Πολυ δυνατο σωμα,λοιπον, με πιο αδυναμο προσωπο και καλες υπηρεσιες .

    Πιπα ανευ δεν ξετρελαθηκα αλλα πολυ δοτικη στο σεξ και σε αποζημιωνει εκει. Κλασσικα doggy η καλυτερη μου ενω παιχτηκαν και κανα 2 στασεις ακομα για το τυπικο της υποθεσης .

    Στο διαλειμμα ειχε λιγο σοσιαλ και χαλαρωση, τα αγγλικα της ειναι επαρκεστατα . Επισης το incall σε ξενοδοχειο του κεντρου με βολεψε πολυ αλλα ειναι μικρουλη συγκριτικα .

    Συμπερασμα , οποιος θελει αυθεντικη λατινα (οχι ινσταγκραμικη) με καλες υπηρεσιες δεν θα απογοητευτει , το κατι παραπανω ομως δεν θα το λαβει 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Σε ποιο ξενοδοχείο στο κέντρο ήταν το incall; ❓
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    penetron AvatarpenetronΜηνύματα: 84 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Το Ξεκολο! Αξιολόγηση: 8.50 — 04/05/2023 - 00:53
    Το Ξεκολο! Αξιολόγηση: 8.50 — 04/05/2023 - 00:53

    Λοιπον... Η Τζειντ ειναι ενα μιλφ το οποιο κρατιεται πολυ καλα. Εχει φαει τοσες πολες πουτσες στην ζωη της που θεωρει αυτονοητο να γαμιεται ασταματητα και με παθος. Ειναι οτι πιο κοντα σε νυμφωμανη εχω γνωρισει μεχρι τωρα και το gfe μαζι της το ξεχνατε, θελει ωμη πουτσα και αν δεν την δοσεις θα σε κανει εκεινη να αλλαξεις γνωμη.

    Η εμφανιση της πιο αναλυτικα απεχει οσον αφορα το σωμα, δεν ειναι αυτη η τελιωτητα με τις καμπυλες, πιο φυσιολογικη με λιγο χαλαρωση που μονο αν προσεξεις θα δεις και το προσωπο της περιπου στα ιδια στανταρ. Το δερμα της ειναι καλο και περιποιειτε τον εαυτο της με τον καλυτερο τροπο δινωντας τις καλυτερες εντυπωσεις. Μυριζε δροσερη η ανασα της και το σωμα της καποιο αρωμα που με καυλωνε ηδη πριν αρχισουμε να κανουμε κατι. 

    Στην επικοινωνια υστερει σοβαρα στα αγγλικα αλλα δεν θα της βαλω πολυ χαμηλο βαθμο γιατι εκανε οτι περνουσε απο το χερι της για να εχουμε μια βασικη συνενοηση. 

    Πιπα κανει καλη και με το γλειψιμο στα αρχιδια ολοκληρωνει την εικονα αλλα το ολο θεμα μαζι της απογειωνεται απο το παθος που εχει για την πουτσα. Ηταν αυτη που πηρε τις πρωτοβουλιες για καθε εναρξη και δεν με αφησε σε ησυχια μεχρι το τελος. Γουσταρει να την γλειφεις στο μουνι, αναστεναζει και τριβει τις ρογες της με τροπο απολυτα φυσικο. Αυτο ειδα και αρχισα και εγω το βιτσιοζικα παιχνιδια με τις ρογες της. Εχει πολυ ομορφα βυζια ενισχυμενα και ξετρελαθηκε απο το ρουφιγμα που τους εκανα. 

    Εφτασε σε καποια φαση σε σημειο σχεδον να μου επιβαλει να την γαμησω. Το καβαλημα της ηταν αγριο και με μεγαλη διαρκεια. Με εφτασε απο καυλωμενο σε χυσιμο χωρις να κανω εγω σχεδον τιποτα. 

    Στον δευτερο γυρο πηρα εγω τα πραγματα στα χερια μου μετα απο την πιπα που μου εκανε. Της πηρα πολυ δυνατα απο πισω στα τεσσερα με εκεινη να συμμετεχει, να καρφωνεται πανω μου και να βογγαει δυνατα. Ο κωλος και το μουνι της εγιναν κοκκινα απο το γαμισι και γεμισαμε με τα υγρα της. Στο τελος της εδωσα ενα χυσιμο στα βυζια οπως το επεβαλε η κατασταση.

    Με το γραφειο ολα εγιναν σωστα και στην ωρα τους. Ειναι πολυ καλη η επιλογη τους με την Τζειντ οπως επισεις και η τιμη της ωρας μαζι της. Ενημερωστε μας να μαθουμε και για αλλες γυναικες τους, εχω αρχισει και το βλεπω σοβαρα το γραφειο αυτο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Έκρηξη βυζούβιου και βυζοκαταστάσεις γενικότερα... Αξιολόγηση: 7.33 — 29/04/2023 - 01:08
    Έκρηξη βυζούβιου και βυζοκαταστάσεις γενικότερα... Αξιολόγηση: 7.33 — 29/04/2023 - 01:08

    Λοιπόν... με το που βλέπω φωτό της συγκεκριμένης λέω δεν παίζει απαιτείται να τη δω. Με το γραφείο έγινε η συνενόηση, λίγο το ένα... λίγο το άλλο... τελικά καταφέραμε να συνενοηθούμε και να βρούμε την ώρα της συνάντησης και κλείστηκε η συνάντηση σε ξενοδοχείο ΒΑ-Προαστίων.

    Λοιπόν ανοίγω πόρτα και βλέπω μια όμορφη κοπέλα, χωρίς πολλά μπογιατίσματα... όμορφη και στυλάτη με τζάκετ και εφαρμοστό φόρεμα αλλά καμία σχέση με τη πληθωρικότητα στις φωτό που δείχνει λες και είναι η Μόνικα Μπελούτσι.
    Μπαίνει μέσα σχετικά ψυχρά αλλά ευγενικά... μάλλον με είδε και τρόμαξε ή απλά είδε που ξαφνιάστηκα και προσπαθούσα να επεξεργαστώ ποια ήρθε στη πόρτα του κολαστηρίου μου. Μακάρι να είχαν και μερικές γυμνές φωτό και καμία σέλφι... τώρα πια όλες θα έπρεπε να έχουν. Ελάχιστα αγγλικά στην αρχή χωρίς καμία προσπάθεια επικοινωνίας και λέω καλά θα πάει... γάμα το και πάω ξάπλα στο κρεβάτι μιας και γέρασα.... ώστε να δω και τι θα επακολουθήσει. Δείχνω μπάνιο, στέλνει μήνυμα στο γραφείο, ρωτάει για πόση ώρα... μπαίνει ντουζάκι για 1-2 λεπτά και βγαίνει πετσετωμένη σαν λουκάνικο χοτ ντογκ....βγάζει πετσέτα και μένω με το στόμα ανοιχτό μέχρι το πάτωμα. ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ έμεινα μαλάκας γιατί το σύνολο φατσούλας, βεζούβιων και σώματος ... απλά ιδανικός. Στην ηλικία που αναγράφει και λίγο περισσότερο, χαλάρωση ελάχιστη εκτός του κώλου της που κάτι με ενοχλούσε όταν την είδα από πίσω και ναι λοιπόν Ιταλίδα με λατινοαμερικάνικο κώλο, δυστυχώς προσωπικά που είμαι κωλάκιας είναι λίγο οφφ τέτοιοι κώλοι και για αυτό απλά τον προσπέρασα σε όλη τη φάση.(-3 ο  λατινοαμερικάνικος κώλος)

    Έρχεται λοιπόν στο κρεβάτι και αρχίζει... λες και ξύπνησε ηφαίστειο, τριψήματα, ανασούλες, πιασίματα παντού εκτός του δέοντος, γουστάρει τα παιχνίδια και να προκαλεί... και κάπου εκεί με κοιτάει, λέει από μέσα της... μαλάκα κάνε κάτι, ήρθα να με πηδήξεις και να με κάνεις δικιά σου... και παίρνει τα χέρια μου κατευθείαν στους βυζούβιους και να λέει χάρντερ, μορ... στη ζωή μου δεν έχω πιάσει βυζιά τόσο δυνατά να πιέζω και να ζητάει η κοπέλα και άλλο. Τι πιπίλισμα έριξα, ρούφηγμα, δάγκωμα... η τύπισσα ήθελε και άλλο, δεν το πίστευα, όσο και να της έδινα δεν χόρταινε και τρελαινόταν ακόμα περισσότερο, φώναζε, ούρλιαζε, χτυπιόταν, υγραινόταν, το ζούσε σε υπερβολικό βαθμό....θέατρο ή μη στα αρχίδια μου δεν με ένοιαζε καν εκείνη τη στιγμή...ξετρελάθηκα και αυτή τρελάθηκε γενικά... ΟΠΟΙΟΣ ΕΊΝΑΙ ΒΥΖΟΛΑΓΝΟΣ τρέξτε να προλάβετε και δεν θα χάσετε. Μπορεί να είναι σιλικόνη αλλά από τις καλές δουλειές. Δεν είπε όχι σε τίποτα γενικά και αυτό ήταν καλό... μύριζε όμορφα με το αρωματάκι της και καθαρή όπως τις θέλουμε. Ρουφήγματα, δαγκώματα, γλειψίματα σε όλο το κορμί της, δάχτυλα δέχτηκε μέσα αλλά είναι περισσότερο του παιχνιδιού της γύρω περιοχής και όχι τόσο του σπρώξε μέσα έξω. Ήρθε και η δικιά της ώρα, πίπα μέτρια προς καλή με γλειψίματα της γύρω περιοχής, προσπάθησε DT αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. 69 και γούσταρε, χτυπιόταν μόνη της και εκείνη όσο καλύτερα το πήγαινα τόσο πιο βαθειά τον έπαιρνε. 

    Γυρνάω για ιεραποστολικό και είμαστε τώρα ένα πεντάλεπτο να τρίβεται πάνω στο πούτσο μου, να χτυπιέται, να φωνάζει, να ανασαίνει βαθειά στο αυτί μου και να νιώθω πόσο υγρή είναι, μπαλονάκι και ξεκίνησαμε το ματς. Λοιπόν, το έζησε όσο λίγες, μας άκουσε ολόκληρο το τετράγωνο με τις φωνές της, φώναζε πιο δυνατά πιο γρήγορα, μου έδειχνε να τις πιάνω τα μαλλιά, το λαιμό κλπ... μόνη της όλα αυτά. Όποιος είναι αγαπούλης... δεν ξέρω τι θα πάρετε.... δεν το έχει τόσο γιατί θέλει σκληρό γαμήσι και από φιλιά ελάχιστα ως μηδενικά μέχρι το σημείο αυτό... όταν όμως είχε καβλώσει τέρμα... μου δείνει ένα παθιασμένο και μετά δεν την άφησα να πάρει ούτε ένα παραπάνω.. όσο και να τα αναζητούσε. Γυρνάμε και ανεβαίνει πάνω μου, αχ...αχ... να καβαλούσαν όλες όπως αυτή, λες και ήταν σε ροντέο και φυσικά γούσταρε όταν την κρατούσα από βυζιά και λαιμό... χτυπιόταν μόνη της πάνω στο πούτσο μου και όταν κουραζόταν την γαμούσα αλύπητα όπως και ήθελε, κάποια στιγμή γλύστρησε έξω ο μικρός και είχαμε ατύχημα πόνου που απλά αγνοήσαμε και οι δύο. Γέρνει να πιάσει το κοκκαλάκι για τα μαλλιά που είχε πέσει αριστερά στο κρεβάτι και συνεχίσαμε το γαμήσι και πλαγιαστά... κάτι που δεν περίμενε και γούσταρε... μετά πάει από την άλλη να πιάσει κάτι άλλο και το ίδιο... και εκεί ξέσπασε στα γέλια, είχαμε και δαγκώματα στα χείλη κλπ κλπ. Μου άρεσε το πάθος που μου έδειχνε... Στο σύνολο τελείωσε μερικές φορές και τη τελευταία της έδωσα και 5 δεύτερα να χαλαρώσει ώστε να συνεχιστεί ο αγώνας στα 4... τότε είχαμε και ζελεδάκι γιατί είχαμε λιώσει και στη ζέστη, κάτι που επαναλήφθηκε 3-4 φορές αλλά δεν με πείραξε. Κοπάνημα για κανά 20λέπτο, στη συνέχεια ξαπλωτό όπου και σταμάτησα λόγω ζέστης... γρήγορο άναμα πόρτας και AC, συνέχεια, τελείωμα στο πισινό της. Λίγο σόσιαλ όπου έδειξε τα λίγα αγγλικά της και προσπάθησε ρωτόντας κάποια πράγματα, μακάρι να το είχε κάνει αυτό και λίγο στην αρχή, ντουζ και από τους 2, ζήτησε τα λεφτά, της τα έδειξα και της είπα να τα πάρει.... άνοιξα τη πόρτα και έξω από το κολαστήριο μας με μπατσάκι στο πισινό.

    Καλή περίπτωση, απίστευτο το πάθος που έδειξε αλλά δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει οπότε τρέξτε να προλάβετε. ΔΕΝ νομίζω να υπάρχει άλλη που να γουστάρει να της πασπατεύουν τα βυζόμπαλα όσο αυτής... οι βυζοπιστοί προσέλθετε άνετα. Εμένα ο λατινοαμερικάνικος κώλος  ειδικά και η λίγη χαλάρωση εκεί ήταν και ειδικά στο ξαπλωτό ήταν το μείον της συνάντησης. Δεν ξετρελάθηκα για αυτό το λόγο αλλιώς θα είχα κανονίσει ήδη ξανά.  Φάνηκε η εμπειρία αλλά έδειξε και ένα τελείως διαφορετικό πρόσωπο παίζοντας αρκετά με τη κάβλα μου και για αυτό το λόγο δεν μου ήρθε στο μυαλό ότι έχει πρόγραμμα. Αυτό που μου έμεινε σε  όλη τη συνάντηση ήταν το πόσο γούσταρε να της πλάθω,παίζω, γλείφω, ρουφάω, δαγκώνω και ότι άλλο μπορεί κάποιος να σκεφτεί να κάνει σε βύζους.... και επειδή δεν είμαι βυζολάγνος.... και εννοώ καθόλου, μου φάνηκε περίεργο που ασχολήθηκα τόσο...  και φυσικά δεν έχω και την κατάλληλη φαντασία με το σχετικό θέμα καθώς δεν με καβλώνει τόσο η συγκεκριμένη φάση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    geroksouras Avatar geroksouras 29-04-2023 02:39:11
    με μπερδεψες. περασες υπεροχα αλλα δεν θα ξαναπας;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money