Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vicky  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Vla_Man AvatarVla_ManΜηνύματα: 72 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Η Μολδάβα με την πίπα της Αξιολόγηση: 7.17 — 26/06/2023 - 21:48
Η Μολδάβα με την πίπα της Αξιολόγηση: 7.17 — 26/06/2023 - 21:48

Ήθελα κάτι φτηνό καιο καλό, Αφου μελέτησα κριτικές είπα να διαλέξω την Βικυ

Βαρύ κορμι λίγο πιο βαρύ από ότι τα γούστα μου αλλά την άφησα να μπει

Μιλάει πολύ καλά ελληνικα απο Μολδαβία μου είπε

Αφού έκανε ένα γρήγορο ντουζάκι ήρθε με την πετσέτα και άρχισε να γραργαλάει το μικρό

Τον έβαλε στο στόμα της και αυτό ήταν, Δεν βγήκε ποτέ από εκεί για την επόμενη ώρα

Μια ώρα πίπα την καταευχαριστήθηκα

Οκ το κορίτσι δεν λέει από εμφάνιση και οι βαθμολογίες μου είναι προς τα επάνω κι αυτο γιατί με την πίπα της έπαθα καταρράχτη και έχασα για λίγο το φως μου

μια ώρα πίπα χωρις χέρια μέχρι να χύσω

Μπράβο Βίκυ


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
GODZILLA Avatar GODZILLA 25-12-2023 13:51:45
Η Βίκυ φαίνεται να ξέρει να δουλεύει τις υπερεντατικές πίπες διαρκείας, κι ας μην είναι κι η πιο όμορφη. Είναι μια ιδέα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Εξαργυρωση δωρου με τη Βικυ Αξιολόγηση: 6.83 — 26/11/2022 - 13:53
Εξαργυρωση δωρου με τη Βικυ Αξιολόγηση: 6.83 — 26/11/2022 - 13:53

Αρχικα θελω να ευχαριστησω το site και το γραφειο για τον διαγωνισμο, οπου τυχερος αυτη τη φορα ημουν εγω! Παιρνω λοιπον την εξυπηρετικοτατη τηλεφωνητρια να ρωτησω ποιες ηταν διαθεσιμες την ωρα που ηθελα και αναμεσα σε σονια και βικυ διαλεξα βικυ! Η Βικυ ηρθε στην ωρα την με ενα μαυρο δερματινο παντελονι, μαυρο πουλοβερακι και μαυρα μποτακια βαμμενη ελαφρως και περιποιημενη! πιασαμε λιγο τη κουβεντα και γδυθηκε! Στηθος και κωλος αρκετα καλα αλλα κοιλια οχι τοσο καλη λογω γεννας! Επειδη με ταλαιπωρει η μεση μου εδω και μερες ξεκινησαμε με λιγο μασαζακι, οχι επαγγελματικου επιπεδου, σε πιο χαλαρο απο αποψη δυναμης, κατι το οποιο προτιμω! Αφου τελειωσαμε το μασαζ ξεκινησε πιπα χωρις προφυλακτικο οπου ασχολουνταν μονο με το κεφαλακι και οχι με το υπολοιπο καβλι, γλειψιμο στα διδυμα που και που αλλα με υπερβολικη χρηση χεριου κατι το οποιο δεν μου αρεσει και παρα πολυ βεβαια! Μετα περασμα προφυλακτικου και κατευθειαν στα 4 οπου το στησιμο της ηταν πολυ καλο και θεα της κωλαρας της επισης! Μετα λογω κουρασης απο τη μεση με καβαλησε οπου καβαλαει πολυ καλα με βαθια καθισματα στον πουτσο. Μετα παλι πιπα εγω στ ορθια και αυτη στο πατωμα με τ γονατα οπου εφτυνε το πουτσο οπως μ αρεσει και μετα παλι στο κρεβατι πιπα οπου τελειωσα στα βυζια της! Μιλαει καλα τα ελληνικα, εχει χιουμορ και κανεις κουβεντα μαζι της δηλαδη συννεοεισαι μια χαρα. Ευχαριστη σαν παρουσια! Μπορει να μην ειναι η τοπ κοπελα απο εμφανιση και υπηρεσιες αλλα ειναι ακουραστη και προσπαθει και αυτο μετραει. Επισης ενα αρνητικο ειναι οτι δεν εκανε κινηση για φιλια κατι το οποιο εγω επιζητω στα ραντεβου. Αυτα απο μενα να περνατε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα!! 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Bine Η συγκεκριμένη κριτική είναι περίπου μιας Αξιολόγηση: 7.60 — 16/03/2022 - 10:43
Bine Η συγκεκριμένη κριτική είναι περίπου μιας Αξιολόγηση: 7.60 — 16/03/2022 - 10:43
Bine Η συγκεκριμένη κριτική είναι περίπου μιας εβδομάδας ίσως και λίγο παραπάνω και δεν έβρισκα καρτέλα να γράψω Πρώτη φορά και σίγουρα όχι τελευταία με την Βίκυ Στις φωτογραφίες έβαλα ακριβέστατες διότι το κορμί είναι αυτό που βλέπεις άσχετα αν δεν φαίνεται το πρόσωπο Μολδαβή ετών 31 με ένα παιδάκι 10 ετών Ήρθε με μια ωραία πανταλόνα σετ πάνω κάτω Η πρώτη μου εντύπωση δεν ήταν αυτό που περίμενα και είπα να την διώξω μιας που 150 η μιάμιση ώρα δεν είναι και λίγα αλλά πιο λίγα από άλλα γραφεία ίδιας κατηγορίας Τελικά καλά έκανα που δεν την έδιωξα Έχει πάρα πολύ καλή συμπεριφορά και έχει πολύ καλό χαμόγελο και ξεπερνάει όλους τους ενδοιασμούς που έχει με την επικοινωνία της!!! Φιλάει χωρίς γλώσσα επιφανειακά και αυτό ήταν ένα μείον Αλλά σε όλα τα άλλα είναι καλή Πίπα αριστοτεχνική με πολύ σάλιο τόσο που νόμιζα ότι είχε βάλει τζελ Σούπερ γλυψαρχίδι και παίξιμο πούτσας ταυτόχρονα, τόσο όσο που έχυσα σαν 15χρονο Με καθάρισε με υγρά μαντηλάκια και αρχίσαμε την κουβέντα περί ανέμων και υδάτων, μου πρότεινε μασάζ γιατί είχαμε πολύ χρόνο μπροστά μας, όπου πραγματικά το κατέχει από πατούσες μέχρι το κεφάλι με έκανε σαν λαδωμένο ποντικό και λίγο έλειψε να με πάρει ο ύπνος μην πω ότι πρέπει να τον ψιλοπήρα κάνα 10λεπτο κιόλας Αφού σήκωσα με τα χίλια ζόρια το ταλαίπωρο κορμί μου να πάω στο μπάνιο να βγάλω τα λάδια και να φρεσκαριστώ ξαναγύρισα στο κρεβάτι Έκανε κι αυτή με την σειρά της μπανάκι και ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα Και εκεί κάπου άρχισε ο δεύτερος γύρος όπου αυτηή την φορά είχαμε και σεξ, πολύ σεξ σε πολλές στάσεις Εγώ την έβαλα από πάνω με πλάτη σε πρώτη στάση μετά αυτή στα τέσσερα μετά πίπα μετά πάλι γαμήσι μετά ξανά πίπα μετά ιεραποστολικό, πρέπει να την έβγαλα εκτός προϋπολογισμού από της καπότες που πέταξε Κάπου εκεί έφτασε το τέλος Με χαιρέτησε τις έδωσα το δωράκι της και έφυγε, εγώ κάθισα παράγγειλα ένα ποτάκι μέχρι να συνέλθω και να μαζέψω τα κομμάτια μου να πάω σπιτάκι μου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Είναι ζεστα μεσα Ειχα στοχοποιησει την Vicky Αξιολόγηση: 7.20 — 15/03/2022 - 15:30
Είναι ζεστα μεσα Ειχα στοχοποιησει την Vicky Αξιολόγηση: 7.20 — 15/03/2022 - 15:30
Είναι ζεστα μεσα Ειχα στοχοποιησει την Vicky κυριως λογο εθνικοτητας που ανεγραφε στο σαιτ και ειναι γνωστο οτι μου αρεσουν και οι τσουπωτες γυναικες Ραντεβου στο Lacoba η ρεσεψιον μου εδωσε δωματο στον δευτερο που για καποιο λογο προτιμω τα δωματια εκει παρα στο 4ο Δινω δωματιο και σε 3 λεπτα ειχε ηδη χτυπησει την πορτα Η Βικυ στο κορμι ειναι ακριβως αυτο που φαινετε στο σαιτ με χαλαρωτητα στην κοιλια λογο γεννας Τα ελληνικα της ειναι πολυ καλα σχεδον αριστα Βεβαια ΔΕΝ ειναι Σλοβενα αλλα Μολδαβη Προσωπο ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΟ με ενα χαμογελο ΝΑ με μαγουλακια για τσιμπημα με μαυρο κορακι μαλλι με αφελειες και κατακοκκινο κραγιον Φρεσκαριστηκε και ηρθε στο κρεβατι οπου ΔΕΝ φιλαει αλλα γλυφει απο το λαιμο μεχρι τα ποδια Οταν κατεβηκε στην επιμαχη περιοχη ξεκινησε με καραμελωμα αρχιδιων και μετα εκανε μια διαφορετικη απο τα συνηθισμενα πιπα με την ακρη της γλωσσας της πειραζε την βαλανο και την ουρηθρα μετα ον επαιρνε βαθια και ξανα απο την αρχη περασμα καποτας και με καβαλησε παιρνοντας ωραιο ρυθμο με ωραιες κραυγουλες και οπου ειπε την ατακα του τιτλου Ειναι ζεστα εκει μεσα μουρο μου Ξεκαβαληκεμα ξανα πιπα οπου τελειωσα στην γλωσσα της οπως μου εγλυφε την ουρηθρα Λεγοντας μετα το κορυφαιο,,,,πωπω πανε τα παιδακια με τοσο σπερμα που εβγαλες διδυμα θα καναμε Με καθαρησε σχολαστικα και πιασαμε λιγο την κουβεντα Την ωρα που ειχαμε πιασει την κουβεντα ντριν το τηλεφωνο ο @redb Πραγματικα οποτε παιρνω κοπελα απο το γραφειο αυτο γυναικα με περνει και ενα μελος του φορουμ Τους αφησα να μιλανε οσο εμενα μου εκανε μασαζ Κατα την γνωμη μου αυτη ειναι η συμπεριφορα που πρεπει να εχει μια εσκορτ οπου ο χρονος που περνεις μαζι της δεν ειναι μονο το σεξ αλλα να περασεις ευχαριστα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Δεν μπορείς να κάνεις λάθος για Αξιολόγηση: 7.00 — 05/09/2021 - 00:00
Δεν μπορείς να κάνεις λάθος για Αξιολόγηση: 7.00 — 05/09/2021 - 00:00
Δεν μπορείς να κάνεις λάθος για την εμφάνιση της γιατι έχει τα βιντεο και η κοπέλα δεν έχει αλλάξει. Προσωπικά μου αρέσει μερικές φορές να παίρνω κοπέλες μέτριας ομορφιάς, με κάνουν να νιώθω ωραία και τις περισσότερες φορές προσφέρουν καλό πρόγραμμα. Τέτοιο κορίτσι είναι και η Βίκυ αλλά για τις υπηρεσίες της θα έλεγα ότι προσφέρει καλές αλλά όχι κάτι το εντυπωσιακό. Είναι καλό κορίτσι, ευγενικό και επικοινωνιακό. Στο σεξ συμμετέχει φυσικά και είναι πρόθυμη να στηθεί όπως θέλεις. Τα βογκητά της είναι ωραία και οι εκφράσεις στο πρόσωπο δείχνουν οτι γουστάρει. Πίπα κανει βασική και από πάνω δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Δεν κοιταζε την ώρα και έφυγε χαμογελαστή όπως ηρθε
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Η Βίκη ντύνεται απλά στα ραντεβού Αξιολόγηση: 6.40 — 11/07/2021 - 23:31
Η Βίκη ντύνεται απλά στα ραντεβού Αξιολόγηση: 6.40 — 11/07/2021 - 23:31
Η Βίκη ντύνεται απλά στα ραντεβού της και δεν της φαίνεται ότι κάνει αυτή τη δουλειά. Έχει ωραίο πρόσωπα και ακόμα πιο ωραίο σώμα. Στο σόσιαλ τα πάει καλά και μπαίνει εύκολα στο ψητό. Φιλιά δίνει χωρίς γλώσσα και μετρημένα αλλά γλύφει χωρίς κανένα δισταγμο σε όλο το σώμα και δίνει ιδιαίτερο βάρος και στα αρχίδα. Η πίπα της είναι καλού επιπέδου αλλά όχι κάτι το τρομερό. Απο καθαριότητα είναι εντάξει και δεν έχει τριχοφυΐα στο σώμα. Της έκανα καλό γλείψιμο στα βυζιά και στο μουνί πριν αρχίσουμε το σεξ. Καναμε πολλές εναλλαγές στάσεων και στις περισσότερες κάνει τέλειο στήσιμο. Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και βάζει τζελ για να γλιστράει ωραία. Δεν ενοχλήθηκε από το σπέρμα μου στο στήθος της αλλά ούτε και χάρηκε. στο τέλος βαριόταν λίγο αλλά ευτυχώ δεν με ανάγκασε να τα παρατήσω. Ήταν μια μέτρια προς καλή εμπειρία μαζί της. Σίγουρα λίγο περισσότερος ενθουσιασμός θα έκανε την εμπειρία πολύ καλύτερη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money