Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ruslana  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 33

    Κριτικές Χρηστών

    poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της Αξιολόγηση: 7.80 — 12/09/2021 - 12:10
    Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της Αξιολόγηση: 7.80 — 12/09/2021 - 12:10
    Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο και ντυμένη απλά και κομψά. Της έβαλα να πιει χυμό όσο κουβεντιάζαμε και την γνώρισα καλύτερα. Στα προκαταρκτικά κανει διάφορα κολπακια οπως γλειψιματα στις ρώγες και στον λαιμό και στο τσιμπούκι κάνει φιλότιμη προσπάθεια. Μου σηκώθηκε και την γαμησα στα τέσσερα. Κάνει λίγο υπερβολικό θέατρο μπορώ να πω αλλά την πρώτην φορά δεν με πείραξε και την γαμησα μέχρι να χύσω. Μετά απο το ντους αρχισε πάλι πίπα και όταν μου σηκώθηκε την έβαλα πάλι στα τέσσερα για να την γαμησω ξανά. Αυτή την φορά όμως το θέατρο της με χάλασε και αρχισε να μου πέφτει μέχρι που σταμάτησα και μου έκανε πίπα μέχρι να τελειώσω. Μέτρια εμπειρία, δεν θα την επαναλάμβανα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Έζησα μια μέτρια κατάσταση με την Αξιολόγηση: 6.20 — 30/06/2021 - 14:10
    Έζησα μια μέτρια κατάσταση με την Αξιολόγηση: 6.20 — 30/06/2021 - 14:10
    Έζησα μια μέτρια κατάσταση με την Ruslana η οποία εκτός από τα μάτια που είναι όμορφα είναι μέτριας ομορφιάς και στο πρόσωπο και στο σώμα. Ήρθε ντυμένη αρκετά ωραία αλλά δεν έχει την ενέργεια που έχουν άλλες και απογοητεύει στην αρχή. Μετά, αφού ήπιε ένα αναψυκτικό που της προσέφερα και μιλήσαμε λίγο άρχισε να ζωντανεύει και αφού έσπασε ο πάγος πέσανε και τα πρώτα φιλιά. Στην πίπα τα πάει καλά με αρκετά καλό γλείψιμο στο καυλί και ικανότητα καλούτσικη για βαθύ. Μου σηκώθηκε και μου στήθηκε στα τέσσερα να τον φάει. Το μουνί της ήταν λίγο φαρδύ και δεν είχε την καλύτερη αίσθηση αλλά όταν την γύρισα με τα πόδια στους ώμους ήταν πολύ καλύτερα και αν και στην αρχή δυσκολεύτηκε με την στάση τελικά δέχτηκε και έτσι συνέχισα μέχρι να τελειώσω. Μετά από λίγο μασάζ το οποίο δεν ξέρει να κάνει καλά αρχίσαμε πίπα και μετά γαμήσι ξανά. Ήθελα να δοκιμάσω άλλή στάση και επέλεξα reverse cowgirl για να βλέπω και τον κώλο της. Το κάναμε αρκετή ώρα αλλά δεν μπορούσα να τελειώσω και χρειάστηκε να μου κάνει πίπα για να έρθει το τέλος.... Συμπέρασμα.... ήταν μία μέτρια εμπειρία και δύσκολο να ξαναπήγαινα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks