Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alessa  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Μαυρη καλλονη Αξιολόγηση: 7.50 — 06/02/2023 - 02:29
    Μαυρη καλλονη Αξιολόγηση: 7.50 — 06/02/2023 - 02:29

    Μετα απο ακυρο της τελευταιας στιγμης απο αλλο γραφειο ειχα νευριασει πολυ και παρολο που μου προτεινανε αλλη επελεξα να τους δωσω ενα μαθημα και ακυρωσα εντελως το ραντεβου. 

    Η επιλογη της Αλεσιας ηταν αλλη μια υπερβαση αλλα κατα βαθος ηθελα μια αλλαγη και το οτι ηταν μαυρη μου αρεσε. 

    Ανοιγω λοιπον την πορτα και βλεπω μια οντως ομορφη κοπελα χωρις αισθητες διαφορες απο τις φωτογραφιες και περιπου στην ηλικια που γραφει στην σελιδα το γραφειου. 

    Την καλοδεχτηκα και της προσεφερα ενα ποτηρι χυμο το οποιο ηπιε στα πρωτα λιγα λεπτα της γνωριμιας. 

    Ενω η εμφανιση της και η συμπεριφορα της μου εκαναν πολυ καλη εντυπωση στο θεμα της επικοινωνιας υστερει σοβαρα αφου δεν ξερει καθολου αγγλικα. 

    Στη μη λεκτικη επικοινωνια ομως ηταν καλη και με την καλη διαθεση που ειχε, δεν υπηρξε καμια αμφιβολια οτι θα περασω καλα μαζι της. 

    Εβγαλε τα ρουχα της με ωραιο τροπο και σε ολες της τις κινησεις εβλεπα αυτοπεποιθηση. Εκανε ενα τυπικο περασμα απο την τουαλετα και γυμνη πλεον ηταν μια παρουσια ακρως ερωτικη, ειδικα δηλαδη το σωμα της ηταν πανεμορφο.

    Το δερμα της ηταν καθαρο και σφιχτο με τα βυζια της να ειναι στητα και φυσικα. Με τα βυζια της λοιπον αρχισα το φασωμα αφου φιλια στο στομα δεν ηθελα προσωπικα. Οι ρογες της ηταν πολυ ανταποκρισιμες και απολαμβανε το γλειψιμο μου κοιταζοντας με στα ματια. Η διαθεση της οσο περναγανε τα λεπτα γινοταν ολο και πιο ερωτικη και σε τιποτα δεν εμοιαζε να ζοριζεται, ηταν ο εαυτος της και ευχαριστιωταν την στιγμη. Αφου εγλειψα το μουνι της και καυλωσε φανερα, κατεβηκε χαμηλα για να μου δειξει τις ικανοτητες της στο τσιμπουκι. Ειναι σιγουρα μια απολαυση που ξερει να δινει και το κανει με πραγματικη επιθυμια. Η γλωσσα της ηταν πολυ ενεργη με γλειψιμο απο τις αρχιδομπαλες μεχρι το καυλι και τα χειλη της δινανε διαρκως φιλια στον πουτσοκεφαλο.

    Την καταλληλη στιγμη, διεκοψα το τσιμπουκι της για να αρχισουμε το γαμησι. Ομοφωνα σχεδον αποφασισαμε να αρχισουμε με πισωκολλητο και μου εκανε ενα στησιμο φοβερο με τον κωλο της να μοιαζει πιο ομορφος απο οποιαδηποτε αλλη στιγμη. Ειχε ισως απο τα πιο στενα μουνια που εχω γαμησει, σχεδον με ρουφηξε μεσα της και εβγαλε εναν αναστεναγμο καυλας που με καυλωσε ακομα περισσοτερο. Ηταν απολαυση πραγματικα να την γαμαω, συνεχισε να συμμετεχει και με το σωμα της αλλα και με τα βογγητα της. Επομενο στησιμο την εβαλα με τα ποδια ψηλα σε ιεραποστολικο και με τις εκφρασεις στο προσωπο της καυλωσα ακομα περισσοτερο. Το χυσιμο το εκανα στα βυζια της και μου εδωσε ενα χαμογελο εκεινη την στιγμη που δεν το ειχα ξαναδει. 

    Προσπαθησε για μασαζ το ενδιαμεσο χωρις να με εντυπωσιασει και τελικα ξεκινησε ο δευτερος γυρος μετα απο τσιμπουκι. 

    Διατηρησα περιπου την ιδια ενταση απο την πλευρα μου και η συμμετοχη της δεν επεσε καθολου. Παρολο που ηθελα σε καποια φαση να της κανω λιγο σπανκιγκ, προτιμησα να μην το ρισκαρω μαζι της και χαλασω την φαση τελειως. 

    Το δευτερο χυσιμο το δεχτηκε στον κωλο της και σχεδον την στιγμη που ολοκληρωσαμε μια ωρα μαζι. 

    Πληρωθηκε στο τελος και φευγοντας μου εδωσε ενα πεταχτο φιλι στο μαγουλο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    μετα απο καιρο με μαυρη Αξιολόγηση: 6.83 — 01/02/2023 - 12:19
    μετα απο καιρο με μαυρη Αξιολόγηση: 6.83 — 01/02/2023 - 12:19

    Οπως ειναι γνωστο εγω πηδαω οτι εχει μουνι απο 18 εως 98
    Alessa ισως το πιο σφιχτο κορμι και αρμονικο που εχω δει τελευταια με στηθος που κοιταει στον αερα (και στις δυο θηλές πιρσινγκ)
    επικοινωνοια ομως πραγματικα μηδενικη δεν ξερει ουτε χαϊ να πει στα αγγλικα
    οποτε ολα μουγκα στη στρουγκα, εμενα μου αρεσει να λεμε και 5 πραγματακια
    ο λογος που την εκλεισα ηταν για μια ωρα νουρου που ειχε δηλωσει στη σελιδα αλλα οπως με ενημερωσε το κεντρο οταν ειπα οτι θελω νουρου να την ειδοποιησουν μου απαντησαν οτι αυτη δεν ξερει καν τι ειναι αυτο!!!!
    Μα λεω καλα τι το βαλατε; ρωτησα
    -Ετσι μας δηλωσε πριν ερθει
    Εχω διαπιστωσει οτι καποιες για να ερθουν σε τουρ παιζει να δηλωνουν οτι κανουν 4 σβουρες στον αερα και προσγειώνονται με σπαγγατο στο πουτσο σε ολα τα γραφεια το εχω δει αυτο
    Κλεισιμο παρενθεσης αφου την ειχα κλεισει δεν ηταν και κατι τρομερο το να μην κανει νουρου οποτε εδωσα το οκ οτι ισχυει το ραντεβου αλλα απο μια ωρα το εκανα μισαωρο, αφου ετσι κι αλλοιως μια φορα χυνω την ωρα, δευτερη με τιποτα
    Τα κλασσικα απο μερους μου δεν φιλαω ουτε κανω γλειφομουνια παρα μονο αν μια γκομενα με εμπνευσει να το κανω, αλλωσυε ειμαι τις αποψης οτι πληρωνω για την δικια μου ευχαριστηση και πολυ λιγο με ενδιαφερει αν η γκομενα χυσει ή οχι
    Πιπα παρα πολυ καλη αλλα με προφυλακτικο απο δικια μου επιθυμια δεν ξερω πως μου ηρθε να το ζητησω αλλα ετσι μου εκατσε. απο τις ελαχιστες φορες που το ζηταω εγω
    Πολυ σφιχτο μουνι την περιμενα πιο χαλαρη σαν τον μυθο οτι στις μαυρες μπαινουν τρενα
    Γενικα ενα ραντεβου απλα οκ με μια πολυ ομορφη μουλατα με εξαιρετικο στηθος κορμι και πιπα
    Απλα εκει δεν ειχα ουτε την ελαχιστη επικοινωνοια 
    Αυτα απο εμενα geroksouras out

    *Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 01-02-2023 12:31:35
    Περιμένω νά σέ δῶ νά γράφης κριτική γιά GILF ἀφοῦ λές ὅτι γαμᾶς μέχρι καί 98χρονες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Κάτι θα σε προβλημάτιζε για να ζητήσεις πίπα με καπότα...Καλή φάση όμως. Για εναλλαγή, μια όμορφη μουλάτα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money