Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

kostask1997 Avatarkostask1997Μηνύματα: 1145 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Ξανθιά απόλαυση Αξιολόγηση: 8.50 — 07/11/2023 - 20:04
Ξανθιά απόλαυση Αξιολόγηση: 8.50 — 07/11/2023 - 20:04

Αρχικά να ευχαριστήσω το σάιτ και το γραφείο για τον διαγωνισμό που μου έδωσε την ευκαιρία να συναντήσω την Ροξανα. Ουκρανή από το Κίεβο θα δείτε το κορίτσι των φωτογραφιών χωρίς σημαντικές αποκλίσεις. Το δωμάτιο τακτοποιημενο και καθαρο.

Μιλάει καλά αγγλικά συνεννοείσαι άνετα κι επίσης λίγα ελληνικά. Έχει ένα υπέροχο σώμα αδύνατο αλλά όχι κοκαλιαρικο με φυσικό στήθος και έναν κώλο όνειρο. Περιποιημένα άκρα, πολύ απαλό δέρμα και φυσικά πεντακάθαρη και μοσχομυρωδατη. Φιλάει αισθησιακά και παθιασμένα με γλώσσα και παρότι ήταν η πρώτη μας συνάντηση μου φάνηκε άνετη και χαλαρή. Η πίπα της καλή(ψεκασε την πουτσα μου με ένα αντισηπτικό σπρέι) χωρίς DT αλλά με αρκετό παιχνίδι με τη γλώσσα στο κεφαλάκι.

Στη συνέχεια ανταπέδωσα το γλείψιμο στο καθαρό μουνάκι της το οποίο έγινε γρήγορα υγρό. Πέρασμα προφυλακτικού και σεξ σε 2 στάσεις ιεραποστολικό και doggy. Πολύ καλή η αίσθηση του στενού μουνιού της, δεν χρησιμοποίησε τζελ. Αντέχει και πιο δυνατό σφυροκόπημα και απολαμβάνει κάθε στιγμή με αληθοφανείς κραυγές και λόγια σε ελληνικά αγγλικά και ρώσικα. Το τέλος ήρθε στα 4 με θέα την κωλαρα της όπου και στήθηκε καλά . Μας έμειναν γύρω στα 15 λεπτά όπου προτίμησα να κάνω λίγο σοσιαλ. Η κοπέλα είναι πολύ φιλική και όπως μου είπε είναι πάντα πολύ καλή με τους καλούς και καθαρούς πελάτες.

Σε γενικές γραμμές τιμάει την δουλειά της είναι άψογη επαγγελματίας και αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη. Στα λεφτά που ζητάει πιστεύω ότι δεν υπάρχουν πολλές καλύτερες περιπτώσεις.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Την ξέσκισα Αξιολόγηση: 9.33 — 26/05/2023 - 18:32
Την ξέσκισα Αξιολόγηση: 9.33 — 26/05/2023 - 18:32

Επικοινωνία με το γραφείο OK το ραντεβού κλείστηκε στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα 

Με το που μπαίνω μέσα μου χαμογελάει Και μου λέει τι κάνεις εσύ όμορφε Της λέω γνωριζόμαστε μου λέει με στεναχωρείς τώρα έχουμε περάσει πολλές φορές μαζί Αριστοτέλους 5 όταν δούλευα στο στούντιο Της λέω να με συγχωρείς δε θυμάμαι Σε συγχωρώ μου λέει γιατί είσαι πολύ όμορφος

Θα συναντήσεις το κορίτσι των φωτογραφιών με λεπτό σωμα στήθος μικρό φυσικό  

Πλησίασε και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα  Της αφαιρώ τα σέξι μαυρα εσώρουχα Και αρχίζω να φυλάω το κορμί της από την κορυφή ως τα νύχια Την πάω στο κρεβάτι και την στήνω στα τέσσερα όπου στην κυριολεξία της έδωσα το μουνί στο χέρι την γάμαγα Λυσσασμένα Δάκτυλα Μπρος και πίσω αβέρτα Την στήνω ιεραποστολικό Και καταθέσα  στα βυζιά της Και μου λέει τώρα με θυμήθηκες Της λέω όχι Με βουτάει από το λαιμό και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα Φυλάει λαιμό αφτί Ρώγα κοιλιά πόδια Και ορμάει στην πούτσα και το παίρνει στο Στόμα μέχρι το λαρύγγι Την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κομοδίνο Ανοίγω τα πόδια της και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι Της με μανία Δάχτυλα μπρος και πίσω αβέρτα Της είχα βάλει τρία δάχτυλα μέσα της μέχρι που με πότισε με τα υγρά της Παίρνω το προφυλακτικό και την φέρνω από πάνω Την γαμούσα αργά και Αισθησιακά Δεν ήθελα να την αποχωριστώ Την μύρισα από την κορυφή μέχρι τα νύχια Μοσχομύριζε ολόκληρη με το σέξι άρωμα που έχει βάλει  Μου έρχεται να τελειώσω Σταματάω να την γαμάω και αρχίζω να την φιλάω παθιασμένα από τα  στήθη από την  κοιλιά 

Τέτοια καύλα να με πιάσει είχα πολύ καιρό Πραγματικά Πόναγαν  τα αρχίδια μου Της το δίνω στο στόμα και Κατάθεσα  στο λαιμό της 

Πήγα να κάνω ένα ντουζ  Ήρθε κι εκείνη μαζί μου Κάναμε ντουζ μαζί 

Της έδωσα τα χρήματα και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hornyasfuck AvatarhornyasfuckΜηνύματα: 183 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Ἡ ζωή εἶναι γλυκειά Αξιολόγηση: 9.83 — 07/03/2023 - 10:43
Ἡ ζωή εἶναι γλυκειά Αξιολόγηση: 9.83 — 07/03/2023 - 10:43

Ἡ Ρωξάνα εἶναι ἀπ’τίς γυναῖκες ποὺ μᾶς θυμίζουν αὐτό ἀκριβῶς: ὅτι ἡ ζωή εἶναι γλυκειά.

Ἄς τά πάρουμε ὅμως ἀπ’τὴν ἀρχή. Στέλνω μήνυμα στὸ γραφεῖο γιά τὴν Ἄννα, τὴν πρώτη μου ἐπιλογή ποὺ δέν ἦταν διαθέσιμη γιά τὶς 19:30 ὅπως ἤθελα . Πρίν προλάβω νά ρωτήσω γιά δεύτερη καί τρίτη ἐπιλογή μοῦ πρότειναν κάποιες ποὺ ἦταν διαθέσιμες ἀλλά ὄχι ὁ τύπος μου. Ὅταν τοὺς λέω, ἄλλη φορά μοῦ ἀπαντοῦν, αὐτές εἶναι διαθέσιμες γι’αὐτἠν τὴν ὥρα. Γι’ἄλλη ὑπάρχουν καί ἄλλες. Ποιά θέλατε; (Μέχρις ἐδῶ παραφράζω). Λέω «Ναόμι, Ρωξάνα;» καί μοῦ λένε «Ρωξάνα στίς 19:45, Ναόμι ἀπό αὔριο». Ἐπισημαίνω ὅτι δἐ βλέπω κριτικές γιά τὴ Ρωξάνα. (Ἔχει μία σέ ἕνα φόρουμ.) Μοῦ ἀπαντοῦν: «Εἶναι ὅμως πάρα πολύ καλή πραγματικά».Τὴν κλείνω.

Πάω ἐκεῖ στίς 19:35 ζητῶ δωμάτιο, ἄν εἶναι ἔτοιμη, τοὺς λέω. Λίγο πρίν τίς 19:40 μοῦ τό στέλνουν. Δεύτερη φορά στὸ ξενοδοχεῖο ποὺ δέ ζητοῦν ταυτότητα καθώς ἔλειπε ὁ/ἡ ρεσεψιονίστ/στρια. Κτυπῶ τὴν πόρτα, ρωτᾶ «ποιός εἶναι;» «Ἐγώ» λέω. Ἀλήθεια τί λέμε σ’αὐτές τίς περιπτώσεις ποὺ εἴμαστε ἀνώνυμοι; «Ὁ πελάτης;» Ρωτῶ γιατί μοῦ’πε γελῶντας: «Ἐσύ!» ὅταν ἄνοιξε. Ὅταν τὴν εἶδα ἔπαθα πλάκα. Καλύτερη ἀπ’τίς φωτογραφίες. ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ! Μοντελικό κορμί, σέξυ, γελαστό πρόσωπο! Λίγη μόνο χαλάρωση στὸ στομάχι ἀλλά τίποτα τὸ ἰδιαίτερο. Σέξυ ἐσώρουχα, μαῦρα, μοδᾶτα, ὄχι ὅ,τι καί ὅ,τι καί τίποτα ἄλλο! Βαμμένα νυχάκια καί διακριτικό κραγιόν. Διακριτικό ἄρωμα ἐπίσης καί καθαρή Ὁ φωτογράφος θέλει ξύλο! Καί ἄν δέ φταίει αύτός καί φταίει ἡ κάμερα, θέλει μήνυση ὁ κατασκευαστής! Μέ ρωτᾶ στὰ ἑλληνικά ἄν μιλῶ ἑλληνικά καί μετά στὰ ἀγγλικά ἄν μιλῶ ἀγγλικά. Μιλᾶ καί τὰ δύο ἀλλά ὄχι πολύ καλά. Τά ἀγγλικά καλύτερα, βγαίνει ἄκρη. Τὰ λίγα ἑλληνικά πού μιλᾶ χωρίς προφορά!

Φιλιόμαστε πρῶτα σταυρωτά στὰ μάγουλα καί μετά ἕνα γλυκό, αἰσθησιακό φιλί στὸ στόμα. Πάω νά χουφτώσω τὴν κορμάρα, ἀλλά γλυκά-γλυκά μέ παραπέμπει στὸ μπάνιο. Ἀρχίζω νά γδύνωμαι. Τῆς δίνω καί τὰ λεφτά γιατί εἶμαι ἀπό ‘κείνους ποὺ θέλουν νά ξεμπερδεύουν. Πρίν μπῶ ἀνταλλάσσουμε ἕνα φιλί πιό ἀισθησιακό καί παθιαρικό καί μέ λίγη γλῶσσα. Κάγκελο ὁ μικρός. Κάνω τὸ μπάνιο καί βγαίνω. Εἶχε σβήσει τὸ φῶς καί εἶχε μείνει ἀναμμένο ἕνα κερί. Τὴν πλησιάζω, σηκώνεται ἀπ’τό κρεβάτι ὅπου καθόταν καί πάει στὸ μπάνιο γιά νά πλύνη τὰ χέρια της καί μέ παίρνει μαζί γιά νά βεβαιωθῶ ὅτι τά’πλυνε! Τῆς λέω “great body” καί μέ ρωτᾶ τὴν ἑλληνική λέξη γιά τὸ “body”. Δυσκολεύθηκε νά τὸ πιάση ἀλλά τό’πιασε. Μουσική, διακριτική ἀπ’τό κινητό της. Δεκαετία τοῦ ’90, ὄχι ἀπ’τίς σημερινές μαλακίες. Τὴ χρησιμοποίησα γιά νά... χρονομετρήσω μήν κλέψη χρόνο. Ἐπιστρέφουμε στὸ πλευρό τοῦ κρεβατιοῦ μπρός ἀπ’τό κομοδίνο καί ἀρχίζουμε ὄρθιοι τὰ παθιασμένα γλωσσόφιλα. Ἀπ’ τὰ καλύτερα γλωσσόφιλα: αἰσθησιακά, παθιάρικα, πολλά παιχνίδια μὲ τὴ γλῶσσα μέχρι τέρμα μέσα. Ἀρχίζει νά παίζη μὲ τὴν πούτσα ποὺ εἶχε γίνει κάγκελο. Ἀντιλήφθηκα ὅτι σκεφτόταν διακριτικά νά κατέβη γονατιστή στὸ πάτωμα γιά πίπα. Τὴν κράτησα, διακριτικά καί ἐγώ, γιά γλωσσόφιλα στὰ ὄρθια γιατί ἀλλιῶς θά’χαμε πρόωρη λήξη. Κάθεται στὸ κρεβάτι, συνεχίζουμε λίγο ἀκόμη τὰ γλωσσόφιλα. Κατεβαίνω πρῶτα πρός τὸν λαιμό καί τὴ ρωτῶ ἄν τῆς ἀρέσει, ἀλλά μοῦ λέει ὅτι ἐκεῖ γαργαλιέται καί τότε πάω πρός τὰ στήθη, τὰ ὁποῖα εἶναι μικρά ἀλλά ταιριάζουν ἀπόλυτα στὸ σκαρί της. Διεγείρεται στὸ πί καί φί καθώς πετάγονται οἱ ρῶγες σχεδόν ἀμέσως καί τὰ ἐλαφρῶς χαλαρά βυζιά γίνονται στητά καί ὡραῖα. Γλωσσόφιλα καί βυζοφάγωμα κράτησαν ἀρκετὴ ὥρα.

Ξαπλώνει μετά ἀνάσκελα καί γλωσσοφιλιόμαστε λίγο ἀκόμη γιά νά ἀκολουθήση λίγο βυζοφάγωμα ἀκόμη. Πάω νά βάλω δάκτυλα στὸ μουνί καί τὸ ἀγγίζω καί ἦταν ἤδη ἀρκετά ὑγρό. Μοῦ λέει «Μήν τὰ βάλης μέσα. Δέ μοῦ ἀρέσει» Δέ μέ πείραξε γιατί δέν καίγομαι κιόλας γι΄αὐτό. Τὴ ρωτῶ ἄν θέλει γλειφομούνι καί μοῦ λέει ὅτι τῆς ἀρέσει. Ἀνοίγει πόδια, λέω: “Oh, yes!” καί λέει “There’s the pussy!” Ἀρχίζω λοιπόν γλειφομούνι. Κράτησε πολλή ὥρα ἀφοῦ ἀλλάξαμε στάση σχεδόν ἀμέσως γιά νά βολευτοῦμε καλύτερα. Καθοδηγεῖ μέ αἰσθησιακές, παθιάρικες, λεπτές, διακριτικές κινήσεις. Ταυτόχρονα ἔβαλα τὰ χέρια στοὺς βύζους ποὺ ἔγινα κάγκελο καί ἔπαιζα μαζί τους. Σχετικά γρήγορα ἄρχισε νά ἀναστενάζη καί μάλιστα σχετικά δυνατά. Ποῦ καί ποῦ ἔλεγε: «Ναί, πολύ καλό!» “Fuck yeah!” «да» ΟΗΕ γίναμε! Σέ κάποια φάση μοῦ λέει: “Do you want to see the pussy?” Τῆς λέω: “Yes. Open it up!” Καί τό ἀνοίγει καλύτερα γιά νά συνεχίσω καλύτερα τὸ γλειφομούνι. Πρός τὸ τέλος ὑγραίνεται περισσότερο καί γρηγορώτερα, τὰ ὑγρά της ἔγιναν πιό ζεστά καί ἄλλαξε λίγο ἡ γεύση. “I’m coming!” λέει. Σέ λίγο μοῦ πιάνει τὰ χέρια, τά σφίγγει καί ἀρχίζει νά βογγᾶ ὁλοένα καί πιό δυνατά. Πρέπει νά τὴν ἄκουσε ὁ μισός ὄροφος ἄν ὄχι ὅλος. “I’ve come” λέει καί προτείνει σέξ, ἀλλά ἔχοντας ὑπολογίσει τὸν χρόνο, προτείνω γλωσσόφιλα.

 Ἦταν διστακτική αὐτήν τὴ φορά καί τά ἀπέφευγε. Μοῦ’ρθε ἡ ἔμπνευση σχεδόν ἀμέσως νά προτείνω νά πλύνω τὸ στόμα μου. Μοῦ λέει ναί, ἄν θέλω. Ὁπότε ὕστερα ἀπό ἕνα μπασκετικό τάιμ-ἄουτ, ἐπέστρεψα. Αὐτήν τὴ φορά γλωσσόφιλα ἀβέρτα. Προτείνει σέξ, ἀλλά ζήτησα πίπα. Βάζει μέ πονηρό τρόπο δυό-τρεῖς σταγόνες ἀντισηπτικό σπρέι στὴν πούτσα καί τὴν περιοχή καί μία-δυό μὲ πονηρό τρόπο πάλι στὸ στόμα της. Χεράκι γιά νά τὸν κρατῆ καί ἀρχίζει. Τῆς παίρνω τὸ χέρι καί τῆς λέω πιό ἀργά μήν ἔχουμε... ἀτύχημα. Γελᾶ καί μοῦ λέει ὅτι CIM θά’ταν 50 εὐρώ ἔξτρα. Εἶμαι βέβαιος ὅτι δέ θά τό ἀνέφερε ἄν δέν τό ἀνέφερα. Προτείνω ἀρχιδογλείψιμο καί μοῦ λέει ὅτι ἀρχιδογλείψιμο κάνει ἀλλά δέν τὰ βάζει στὸ στόμα της. Συμβιβασθήκαμε ‘κεῖ! ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ! Προσαρμοσμένο στὶς ὁδηγίες ποὺ εἶχα δώσει μέ ἐξαίρεση τὸ χέρι τὸ ὁποῖο προσάρμοσε πρός τὸ αἰσθησιακώτερο. Προσπαθοῦσα νά συγκεντρωθῶ στὴ μουσική ἤ σέ κάτι ἄλλο γιά νά μήν ἔχω πρόωρη λήξη. Ὕστερα ἀπό κάνα πεντάλεπτο καί λίγο παραπάνω, ὥρα γιά σέξ. Βάζει μέ πολύ σέξυ τρόπο καπότα καί μέ ρωτᾶ γιά στάση. Ὅποια στάση θές, μ’ἀρέσει οἱ παρτνέρ μου νά’ναι εὐχαριστημένες, τῆς λέω. Ὅλες μοῦ ἀρέσουν λέει. Μέ καβαλᾶ μπαίνοντας ἀργά-ἀργά καί αἰσθησιακά. Ὡραία καί στενή. Κράτησα ἀρκετή ὥρα σχετικά, ἀλλά ἡ καῦλα λόγω ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟΥ ΣΚΗΝΙΚΟΥ ποὺ εῑχε προηγηθῆ δέν ἔπεφτε μέ τίποτα! Ὁπότε μέ καβάλησε ἀρκετή ὥρα μέ πολύ πάθος καί αίσθησιασμό καί καλό ρυθμό. Σέ κάποια φάση μέ ρωτᾶ γιά ἀλλαγή στάσης, ἀλλά λέω ὅτι τέλειωσα ὁπότε ἀφίππευσε.

Εἵπαμε μιά-δυό κουβέντες καί τὴν ἐπαινῶ ὅτι εἶναι καλύτερη ἀπ’τίς φωτογραφίες καί ὅτι εἶναι πάρα πολύ καλή καί μοῦ λέει ὅτι ὅλοι αὐτό λένε καί στὴν ἴδια καί στὸ γραφεῖο εἴτε τηλεφωνώντας εἴτε στέλνοντας μηνύματα μετά τὸ ραντεβού καί ἀπορεῖ ποὺ δέ γράφουν κριτικές. Τῆς λέω ὅτι ξέρω γιατί, γιατί σέ θέλουν γιά τὸν ἑαυτό τους. Δέ φάνηκε νά καταλαβαίνη εἴτε τὴν ἔκφραση εἴτε τὸ γιατί. Πῆγε γιά μπάνιο, κοίταξα τὸ ρολόι στὸ κινητό της ποὺ ἦταν στὸ κομοδίνο γιατί τὸ δικό μου ἦταν στὴν τσάντα: 20:27. Βγαίνει ὕστερα ἀπό μερικά λεπτά καί συνεχίζουμε τὴν ἴδια συζήτηση μέ αὐτήν νά μήν τὸ καταλαβαίνη καί ἐγώ νά προσπαθῶ νά τῆς ἐξηγήσω. Στό τέλος μοῦ λέει “Are they jealous?” “Yeah!” τῆς λέω. «Δέ θά σέ βρίσκουν» Γελᾶ καί λέει ὅτι ἤδη δέ τὴ βρίσκουν καί ὅτι ἤμουν τυχερός. Ἔχει ἕνα πολύ σέξυ, αἰσθησιακό, πονηρό, σαρδόνειο γέλιο καί χιοῦμορ ἱκανό νά τὴν ἐρωτευτῆς ΜΟΝΟ ΓΙ’ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ! Ἔχει ἕναν τακτικό πελάτη ποὺ τὴν ἔχει δεῖ πέντε φορές καί δέ θέλει καμμία ἄλλη! ΕΙΣΤΕ ΜΟ(Υ)ΝΑΧΟΦΑΗΔΕΣ καί τὸ καταλαβαίνω: εἶναι ἡ σύζυγος ἥ ἡ ἑταῖρα ποὺ καί οἱ φανατικοί ἐργένηδες θά’θελαν νά τοὺς ὑποδέχεται μετά τὴ δουλειά μέ ἀγάπη, στοργή, αἰσθησιασμό καί χωρίς γκρίνια ἤ ἡ ἑταῖρα ποὺ προσφέρει αὐτό ποὺ δέν προσφέρουν οἱ σύζυγοι καί ποὺ μπορεῖ νά σταθῆ σέ ὅλους τοὺς χώρους ἀρκεῖ νά βελτιώση τὰ ἀγγλικά της καί τὰ ἑλληνικά της. Στὸ τέλος φεύγοντας μπέρδεψα τοὺς ὀρόφους καθώς ἔνιωθα ἀνανεωμένος ἡλικιακά ἀλλά κατά 20 ἔτη, ὄχι κατά 40 περίπου σάν τὸν Δημήτρη Χόρν στὴν ταινία, «Ἁλλοίμονο στοὺς νέους».

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 08-03-2023 12:59:16
Στην ερώτηση "ποιος είναι" θα μπορούσες να απαντήσεις "ΑΥΤΟΣ" 1-0
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ερωτική λογοτεχνία, φίλε. Ενδιαφέρουσα κριτική, αποδίδει όμορφα το όλο σκηνικό, την ατμόσφαιρα της συνάντησης.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks