Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amyra  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 75

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    "Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΩΠΗ" Λοιπόν φίλοι μου μετά Αξιολόγηση: 7.40 — 05/03/2022 - 21:14
    "Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΩΠΗ" Λοιπόν φίλοι μου μετά Αξιολόγηση: 7.40 — 05/03/2022 - 21:14
    "Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΩΠΗ" Λοιπόν φίλοι μου μετά από όλες αυτές τις κριτικές για GFE καταστάσεις είπα και εγώ να δοκιμάσω το κοριτσάκι αφου την πρώτη φορά που είχε έρθει δεν κατάφερα να την συναντήσω λόγο ότι ήταν συνεχεία fully booked και έτσι μου δόθηκε η ευκαιρία να την κάνω ένα Test Drive in, κλείσιμο του πόρνο ραντεβού μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο, παρφουμαρίζομαι και έτοιμος να την υποδεχτώ. Με το που χτυπάει την πόρτα τρέχοντας να τις ανοίξω αντικρίζω ένα γλυκύτατο ξανθομαλλού κοριτσάκι ντυμένο με ένα ανάλαφρο κόκκινο πουά φορεματάκι και σώμα μοντελάκι, φιλί στο μάγουλο αυτή, φιλί στα χειλάκια τις εγώ και αρχίζω να την γδύνω για να δω μέσα από το περιτύλιγμα, από πρόσωπο σκίζει ματ τάρες, χειλάκια φυσικά όπως πρέπει και από υφή βελούδινη, Σώμα κορμάρα, βυζί Β στητό φυσικότατο για πιπίλισμα άκρο περιποιημένο και ούτε ένα ίχνος μπογιάς πάνω τις μπράβο της. πάμε στα του αγώνα ο πρώτος γύρος παίχτηκε με γλύψιμο από την μεριά μου σε όλο της το σώμα μέχρι και στις πατούσε της έφτασα για τόσο πολύ, αυτή μια ψηλό αδιάφορη πίπα από την μεριά της που όταν τη έβαλα να σκύψει στα τέσσερα το ευχαριστήθηκα περισσότερο με το μητσαρα να έχει γίνει πιο δυνατός και από την καρφί το σκουφώνω και την αρχίζω, μόνο την ανάσα της άκουγα ούτε ίχνος από κραυγούλες ήταν σε silence modeΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! όπως και το aircondition αφου αυτό ακουγόταν πιο πολύ από αυτήν σε τέτοιο βαθμό μιλάμε, έστω και υποκριτικά να δείξει ότι γουστάρει μάλλον το έκανε μηχανικά τέλος πάντων τελείωσε ο πρώτος γύρος με άκρα σιγής. Μπάνιο και από του δυο μας και άραγμα στο κρεβάτι, την πιάνω λίγο την πάρλα έτσι για να έχουμε κάτι να λέμε όχι μόνο σεξ, μου είπε ότι ειναι chef στη χωρά της, μάλλον θα εννόησε chef σε ίδρυμα με κωφάλαλους για να μην ακούγεται τίποτα ε΄ μόνο έτσι εξηγούνται τα πράγματα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!:2funn την αρχίζω και πάλι στο γλύψιμο και αυτή στην ωραία της πίππο μαγειρική, το αιδοιο της το ευχαριστήθηκα επαρκώς σκουφώνω το μητσάρα αρχίζοντας την σε ότι στάση μου καθόταν σε silence mode λες και είχε κολλήσει το μοτέρ, σε κάποιες φάσεις σταματούσε για να δει ότι το προφυλακτικό ήταν στην θέση του άλλα εδώ μπορώ να πω ότι της είχε γίνει εμμονήΧμμμ;Χμμμ; αφου τόσο που ξενέρωσαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! σε μια φάση και προτίμησα την κλασική τεχνική δηλαδή πίπα μέχρι τελικής πτώση στο στοματάκι τηςΈτσι!Έτσι!Έτσι! με λίγο hand job και από έμενα και εδώ αθόρυβηΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο. Έχουμε και λέμε σε γενικές γραμμές πέρασα ωραία όχι όμως όσο θα ήθελα όπως είχα διαβάσει και σε προηγούμενες κριτικές εδώ μπορώ να επισημάνω ότι η γκόμενα ερχόμενη εδώ για δεύτερη φορά ίσως ξεψάρωσε και το έχει δει ψεκάστε ,σκουπίστε, τελειώσατε, σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να θίξω την κοπέλα άλλα σε έμενα έτσι μου φάνηκε ίσως σε κάποιον άλλον συναγωνιστή να ειναι διαφορετικά προτείνετε όμως ανεπιφύλακτα σε πιπινιού λάτρεις των GFE καταστάσεων αυτά από έμενα φίλοι μου συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η κοπέλα ήταν φιλική σε σχέση Αξιολόγηση: 5.80 — 27/07/2021 - 08:13
    Η κοπέλα ήταν φιλική σε σχέση Αξιολόγηση: 5.80 — 27/07/2021 - 08:13
    Η κοπέλα ήταν φιλική σε σχέση με τις άλλες κοπέλες που δοκίμασα από το πρακτορείο πλην της Μυρτώ και μπορώ να πω ότι έμεινα πιο ικανοποιημένος αν και δεν μου άρεσε όλη αυτή η πλαστικούρα δυστυχώς. Είναι καλή στο σεξ και στα προκαταρκτικά αν και παίρνεις εσύ πιο πολύ πρωτοβουλίες και σε ακολουθεί. Μια τίμια περίπτωση που όμως δεν θα την επαναλάβω ξανά στο μέλλον
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    ας γραψω κι εγω Αξιολόγηση: 7.80 — 18/05/2021 - 10:55
    ας γραψω κι εγω Αξιολόγηση: 7.80 — 18/05/2021 - 10:55
    ας γραψω κι εγω την εμπειρια μου με την κοπελα, γιατι βλεπω πολλοι μαλλον την εχουν ερωτευθει χαχα συναντηση σε προηγουμενο τουρ οντως πολυ ωραια κοπελα διαφερει απο τις φωτο για να μην πω αρκετα αλλα εχει μια δικη της φυσικη ομρφια προσωπο ωραιο λιγο μελαγχολικο μου φανηκε σωμα μοντελε αδυνατο οπως τις φωτο, στηθος καλο μεν, αλλα με μια ιδεα χαλαρωσης που κανειις δεν αναφερει , οχι οτι σε χαλαει αλλα αν ψαχνεις ενα ψεγαδι στην εμφανιση αυτο ειναι... στο σεξ αρκετα καλη ακολουθει τον παρτενερ αλλα οπως εχει ειπωθει δεν ειναι για αγριαδες και θελει low tempo, συμμετεχει και δειχνει να της αρεσει. χρησημοποιει και τζελ αν θυμαμαι καλα σιγουρα ενα καλο ραντεβου κυριως λογω εμφανισης και ακολουθουν οι υπηρεσιες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks