Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vitalina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 246

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ DUBAI Λοιπόν Αξιολόγηση: 10.00 — 29/03/2022 - 19:59
    ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ DUBAI Λοιπόν Αξιολόγηση: 10.00 — 29/03/2022 - 19:59
    ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ DUBAI Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να κάνω πρώτος την αρχή τις δοκιμής με την Βιταλινα αφου κανένας άλλος δε έχει πάρει το ρίσκο να την δοκιμάσει και ετσι κλείνω το ραντεβουδάκι στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο των Β.Π . Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαριζομαι και βουρ στο πορνό κρεβάτο αναμένοντας την άφιξη της με το που χτυπάει την πόρτα αντικρίζω ένα Πιπινάκι μες στην καυλα ΈρωταςΠροσκύνημαντυμένο με ένα σικ μαύρο φορέματα και ένα άνοιγμα σ στην μέση του στήθους φανερώνοντας τα καυλοτικα βυζακια τις αμέσως ο μητσαρας άρχισε να παίρνει την ανιούσα, κατευθείαν φιλί παθιασμένο βαθύ με γλώσσα ταξιδεύοντας με στα βάθη του Dubai όπως μου ανέφερε ότι μένει εκεί προσωρινά το αξιολάτρευτο αυτό ουκρανακι. Πρόσωπο θεϊκό, Σώμα οπως πρέπει για ένα Πιπίνι στα καλύτερα του αφού πιστεύω ότι Ο φωτογράφος θα τις είπε κορίτσι μου εσύ τραβάς τον φακό και αυτός Εσένα, βύζι απίστευτο Β φυσικό καυλωτικό, ακρα ερεθιστικά λεπτά περιποιημένα με μαύρο χρώματα κι όπως μου αρέσουν. Στα δια ταύτα παίχτηκαν δυο γύροι με πίπα αρκετα βαθιά σαγηνευτική ταξιδεύοντας με στα Βάθη του Dubai εναλλαγές στάσεων γλύψιμο στο πεντακάθαρο αιδοίο τις και δαχτυλάκια ακόμα και στην πίσω πορτούλα λες και έμπαινα σε λιωμένο παγωτόΝαι!Ναι!Ναι! στον δεύτερο γύρω από την ατελείωτη καυλα μεταξύ μας και τις ερεθειστικες φωνούλες τις με είχε μαγκώσει μέσα της ρίχνοντας και το τελευταίο κανόνι με είχε εξιτάρει τόσο πολύ που δεν έλεγα να συνέλθω σε μια φάση με ρώτησε αν θέλω να μείνει κι άλλο ή μπορεί να φύγει αλήθεια λεω άμα έμενε κι άλλο δεν ξέρω τι θα γινότανΑσάλιωταΚατσικογάμηςΑσάλιωτα. Λοιπον συστήνεται ανεπιφύλακτα το κορίτσι είναι πραγματικά κορυφή σε ότι έχω πάρει μέχρις στιγμής αφού είπα ότι αν την ξαναπάρω σίγουρα δεν θα είναι για μια ώρα. Ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Η κοπέλα μας την ώρα της Αξιολόγηση: 7.00 — 04/03/2022 - 13:25
    Η κοπέλα μας την ώρα της Αξιολόγηση: 7.00 — 04/03/2022 - 13:25
    Η κοπέλα μας την ώρα της πέρασε το κατώφλι της οικίας μου. Με το που ανοίγω την πόρτα μου όρμησε η λυσσάρα σαν τον μπούμπη των φωτό όταν βλέπει διαρρήχτη και με άρχισε στα φιλιά και τις αγκαλιές. Μα τι εραστής που είμαι ο πούστης!! Της πέταξα το παλτό , ξεκούμπωσα το φόρεμα της, μαύρα όλα και την άφησα με τα εσώρουχα , μαύρα και αυτά. Φιλιά , χάδια στην κωλάρα της , με τα χίλια ζόρια κατάφερα να κλείσω την εξώπορτα. Με σταμάτησα γιατί είναι την λέξη shower. Από αγγλικά ντιπ για ντιπ λέμε, για αυτό σε αποστομώνει, Επέστρεψε με την πετσετούλα της , έχουμε πει ρε παιδιά των γραφείων να στέλνετε τα κορίτσια με πετσετούλα ανά χείρας, έχουν γαριάσει οι δικές μου με τόσο πλύσε – πλύσε. Πάνε τα προικιά μου. Φατσούλα με μόνιμο φορεμένο το χαμόγελο, μακριά μαύρα μαλλιά, γλυκιά φατσούλα. Κορμί γεμάτο μετρίου αναστήματος, κωλάρα με χειρολαβές, στήθη μεγάλα , έχουν πάρει την κατιούσα αλλά ρόγα κάγκελο. Πάμε για πιπούλα , καλή είναι σε αυτό , ακούραστη , περιφερειακά δεν είχε , χρήση χεριού μόνο στην αρχή. Την περιποιήθηκα και γω την νεαρά, αδιαμαρτύρητα δέχτηκε δακτυλάκια, δυο στο σύνολο τους. Πίσω δεν κοίταξα και δεν πείραξα. Προφυλακτικούλι και πάμε για ιεραποστολικά , με καβάλησε μετά και παίζαν πάνω – κάτω τα στήθη της με τελείωμα στα πλάγια εντός . Μπανάκι-μανάκι εναλλάξ και επανάληψη λόγω μη συνεννόησης. Φιλιά μπόλικα και πάλι . δακτύλιασμα, πιπούλα και στήσιμο στα τέσσερα. Εκεί τα χρειάστηκε λίγο , την είδα να γαντζώνεται στα σκεπάσματα, ζορίστηκε αλλά δεν ακούστηκε κιχ. Γενικά δεν πήρε πρωτοβουλίες. Ότι θες κάνεις , τώρα δεν ξέρω πόσο υποτακτική είναι, δεν μου έβγαλε αγριάδες αλλά ερασιτεχνισμό , δεν πάει να πει ότι είναι κακό αυτό.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Η Βιταλινς είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι Αξιολόγηση: 7.00 — 03/03/2022 - 19:41
    Η Βιταλινς είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι Αξιολόγηση: 7.00 — 03/03/2022 - 19:41
    Η Βιταλινς είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι πολύ ευγενικό που πραγματικά προσπαθεί και θέλει να σε ικανοποιήσει. Έχει τα πιασιματάκια της, πρόσωπο στρογγυλό , στήθη μεγαλούτσικα τα οποία λόγω μεγέθους κατηφορίζουν ελαφρώς. Επίσης η επιδερμίδα της, λόγω ηλικίας αφράτη και βελούδινη. Σε μένα όταν μπήκε στο δωμάτιο δεν όρμησε , όπως διαβάζω, αντιθέτως ήταν λιγουλάκι ντροπαλή. Όμως της όρμισα εγώ μιας και φορούσε πολύ σέξι ρούχα , όπως ζήτησα. Δεν έδειξε να ενοχλείται όμως κατάλαβα ότι επιθυμούσε να κάνει μπάνιο κι επειδή είμαι ευγενικός της το ... επέτρεψα. Το κορίτσι δεν κάνει για PSE ή τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ, αντιθέτως είναι κάργα GFE . Αρχικά ήταν λίγο κουμπωμένη σιγά σιγά όμως λύθηκε άρχισε τις σφικτές αγκαλιές και τα φιλάκια. Εδώ να σημειώσω ότι προσπαθεί να δώσει γλωσσόφιλα όμως δε ξέρει, προσπαθεί όμως και γενικά υπακούει σχεδόν σε όλα. Στοματικό θα έλεγα πάνω από το μέσο όρο, γενικά στο σεξ έχει αυτόν τον ερασιτεχνισμό που σε μένα αρέσει πολύ, σαν να πηγαίνεις με ένα κοριτσάκι που μόλις γνώρισες και όχι με μια επαγγελματία. Σε σφίγγει σφιχτά στο σεξ και βλέπεις ότι προσπαθεί να τελειώσει κι εκείνη. Στο τέλος με αιφνιδίασε με ένα πολύ καλό μασάζ. Έβλεπα ότι αγωνιζόταν το καημένο να με ευχαριστήσει και να με ικανοποιήσει και το κατάφερε. Το ραντεβού με την Βικτόρια ήταν καλό, δεν θα μου μείνει αξέχαστο αλλά ήταν καλό, στο τέλος έφυγα από το ξενοδοχείο με το χαμόγελο στα χείλη. Έβαλα ίσως στο αν θα την ξαναδώ γιατί θέλω να συναντήσω κι άλλες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η συνάντηση έγινε όπως πάντα συνήθως Αξιολόγηση: 4.80 — 27/07/2021 - 08:21
    Η συνάντηση έγινε όπως πάντα συνήθως Αξιολόγηση: 4.80 — 27/07/2021 - 08:21
    Η συνάντηση έγινε όπως πάντα συνήθως στον χώρο μου. Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν καλή. Μια κοπέλα γύρω στα 25, αρκετά όμορφη με τις φωτογραφίες να την αδικούν και γενικότερα ήταν ευγενέστατη. Στα αρνητικά τα αγγλικά της, και οι πρωτοβουλίες που δεν έπαιρνε, ενώ έδειξε παρ όλα αυτά μια συμπεριφορά επαγγελματική. Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Tourist696 AvatarTourist696Μηνύματα: 180 Κριτικές: 6

    Ιστορίες: 0

    Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείου της Αξιολόγηση: 5.20 — 15/05/2021 - 17:17
    Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείου της Αξιολόγηση: 5.20 — 15/05/2021 - 17:17
    Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείου της Συγγρού. Στα θετικά της συνάντησης η επικοινωνία με το γραφείο ήταν πολύ καλή. Η Βιταλίνα είναι μία κοπέλα γύρω στο 1,60-1,65 24 χρονών δηλώνει αλλά και τόσο δείχνει και είναι πολύ όμορφη μπορώ να πω μάλιστα ότι οι φωτογραφίες την αδικούν, με λείο δέρμα, χαμογελαστή και ευγενέστατη. Αυτά είναι τα θετικά της συνάντησης, τώρα πάμε στα αρνητικά, αγγλικά πολύ βασικά, στην πίπα δεν χρησιμοποίησε χέρι αλλά ήταν πολύ μέτρια ούτε χάλια ούτε τίποτα το ιδιαίτερο όμως. Στον αγώνα η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερα πολύ παθητική μηδέν πρωτοβουλίες και κάτι λίγες κραυγές που εμένα μου ακουγόντουσαν ψεύτικες. Όταν την έγλυφα κάτω πήγα να βάλω δάχτυλο αλλά δεν με άφησε. Τέλος παρόλο που στις υπηρεσίες γράφει βαθύ με γλώσσα μία φορά μόνο ίσα ίσα ήρθαν σε επαφή οι γλώσσες μας ύστερα από δική μου πίεση. Γενικότερα στην διάθεση της στο σεξ είδα μία συμπεριφορά άκρως επαγγελματική περιμένοντας να περάσει ώρα για να έρθει ο επόμενος. Τιμή 140
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money