Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 31

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

thunder_at Avatarthunder_atΜηνύματα: 145 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Μία ακόμα επίσκεψη στα γνωστά λημέρια... Ο Αξιολόγηση: 7.20 — 20/06/2021 - 08:36
Μία ακόμα επίσκεψη στα γνωστά λημέρια... Ο Αξιολόγηση: 7.20 — 20/06/2021 - 08:36
Μία ακόμα επίσκεψη στα γνωστά λημέρια... Ο συνήθης καθαρός χώρος με όλα τα μέσα προστασίας. Η κοπέλα που ήρθε, Σελένα, να χαίρεσαι να την βλέπεις. Μετά την συνηθισμένη διαδικασία (ντουζάκι, κτλ,) ήρθε στο δωμάτιο για να μου αρχίσει τα προκαταρκτικά. Δεν θυμάμαι πραγματικά αν μου έδωσε κανένα ψευτοφιλάκι! Γενικά τα προκαταρκτικά ήταν λίγα και βοήθησε σε αυτό το ότι ήμουν γρήγορα ετοιμοπόλεμος. Περάσαμε από κάποιες στάσεις και γενικά έδειχνε να το απολαμβάνει. Το κορμί της και η ομορφια της γενικά, καλύπτουν πολλά μείον της όλης συνεύρεσης.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Dalton AvatarDaltonΜηνύματα: 57 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

σαν κοπελα ειναι ομορφη δεν μπορω Αξιολόγηση: 5.20 — 14/05/2021 - 12:08
σαν κοπελα ειναι ομορφη δεν μπορω Αξιολόγηση: 5.20 — 14/05/2021 - 12:08
σαν κοπελα ειναι ομορφη δεν μπορω να πω παρουσιαζετε σαν Σερβα αλλα εγω δεν νομιζω οτι ειναι Σερβα ο χωρος πεντακαθαρος και ανετος Η κοπελα ομορφη στα γουστα μου αλλα το κακο με τα στουντιο εχει παργινει η τσατσα χτυπησε στο 10 λεπτο την πορτα για πρωτη φορα φαουλ πρωτο η κοπελα δεν εκανε καθολου προκαταρτικά φαουλ 2ο η πιπα της μετρια και μικρης διάρκειας μου το αφησε μελατο στησιματα να κλεψει οσο μπορούσε στη διυσδηση ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks