Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Taya  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

καλώς την πέρδικα Αξιολόγηση: 7.83 — 28/06/2023 - 15:29
καλώς την πέρδικα Αξιολόγηση: 7.83 — 28/06/2023 - 15:29

με το γραφείο όλα κύλησαν μια χαρά και ήρθε το κορίτσι μας στην ώρα της.
Κοντά στις φωτό το πρόσωπο της αλλά last year, 23 δεν είναι πάντως , παραμένει όμορφη όμως.
κορμάκι καθαρό από μπογιές και προσθήκες , δεν είναι και το τρελό κορμί αλλά στέκεται μια χαρά .
Στήθια φυσικότατα για πέρασμα με την γλώσσα σαν παγωτό.
Χαιρετούρες και με φιλά πεταχτά στα χείλη. Ελαφριά μακιγιαρισμένη και κομψά ντυμένη.
Ζήτησε να πλύνει χέρια και κρασί.
Κάναμε χαλαρή κουβέντα που εξελίχθηκε σε φιλιά και ερωτικά αγγίγματα.
Άρχισε πίπα σχετικά καλή , βαθειά δεν την λες , έπαιζε την γλώσσα σε όλο τον κορμό , πέρασε από δίδυμα , ασχολήθηκε αρκετά θα έλεγα .
Ασχολήθηκα με το μουνάκι της μιας το οποίο εκτός από γλώσσα δέχτηκε δύο δάκτυλα.
Σχετικά με το πήδημα βάλαμε σκούφο και πηδηχτήκαμε σε ήρεμους ρυθμούς, εναλλαγές στάσεων , φιλιά με γλώσσα και βογγητά.
Χρήματα στο τέλος.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
lagonisian Avatar lagonisian 29-06-2023 18:39:58
να κλάψω ή να γελάσω δεν ξέρω...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Όμορφη γυναίκα Αξιολόγηση: 7.67 — 17/12/2022 - 21:32
Όμορφη γυναίκα Αξιολόγηση: 7.67 — 17/12/2022 - 21:32

Έκλεισε το σαββατιάτικο ξελάφρωμα με την Taya.

Με υποδέχτηκε με καυλωτικα Μπυτζαμακια Αντίκρισα μία κοπέλα ίδια με τις φωτογραφίες..

Κοζαρα Έναν ωραίο καναπέ στην είσοδο του δωματίου και είπα από μέσα μου ορέ  θα γίνει μάχη.

Έκανα το ντουζάκι μου στέγνωσα καλά καλά Και πήγα στο Κρεβάτι

Στην αρχή ήτανε λίγο μαζεμένοι στα φιλία  Και σιγά-σιγά αφέθηκε

Η πίπα της ήταν αργεί κι Αισθησιακή 

Μετά ήταν η σειρά Μου να την γλείψω Όταν άρχισε να καυλώνει άρχισα το πιστόλιασμα

Την γύρισα σε 3-4 στάσεις Και την έχυσα στα βυζιά.

Ντουζάκι κι απ' τους δυο μας

5 με 10 Λεπτά να πάρουμε τις ανάσες μας Και ξεκίνημα δεύτερου γύρου

Μου έκανε μια Πίπα Και όταν ήμουνα έτοιμος την πήγα Στο καναπέ και την ξεμουνιασα.

Έχει ήδη αρχίσει να κουράζεται

Και δεν ανέβασε στροφές ανέβασα εγώ για αυτήν.

Έφυγα σχετικά ικανοποιημένος

Καλά Γαμήσια

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Καλή γκόμενα είναι τούτη, την είχα πάρει κι εγώ κάποτε δυο φορές. Είναι και σε τι φάση θα την πετύχεις, αλλά και πως θα σε κόψει κι εκείνη. Εμένα στην αρχή είχε πάει να μου το παίξει μυξοπαρθένα. *λολ*
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Χημεία Μοναδική --Η φλόγα κρατάει αγέρωχη Αξιολόγηση: 9.00 — 05/04/2022 - 19:12
Χημεία Μοναδική --Η φλόγα κρατάει αγέρωχη Αξιολόγηση: 9.00 — 05/04/2022 - 19:12
Χημεία Μοναδική --Η φλόγα κρατάει αγέρωχη ακόμα μέσα μου και έχει δυναμώσει πιο πολύ από πότε, η Taya μου είχε κάνει εντύπωσή από το άλλο γραφείο όταν δούλευε αλλά δεν είχε τύχει να γνωριστούμε όποτε μήνυμα στους φύλακες Άγγελους μου λέγοντας τους να με γνωρίσουν μαζί της στο αγαπημένο μου μέρος για να έρθω πιο κοντά με το Πιπίνι αυτό απολαμβάνοντας τον έρωτα μας Έρωτας. --Αρχίζω να παρφουμαρίζομαι και εκεί που έχω αράξει ξεφυλλίζοντας τις εικόνες της έχοντας την αγωνιά να την δω από κοντά χτυπάει η πόρτα, ανοίγοντας την διακρίνω μια όμορφη κούκλα με ξανθό μαλλί, πρόσωπο ακριβώς των φωτογραφιών στο πιο γλυκό γιατι η μεγάλη σχολή των φωτογράφων έκανε πάλι το θαύμα της, ρε σεις έχετε μια τάση τις κούκλες όλες να τις κάνετε μπάζα και τα μπάζα μοντέλα στα μάτια μας έλεος πια. Με κοιτάει χαμογελαστά και έντονο πάθος το οποίο πήγαζε και από τους δυο μας, μόλις είχε γίνει χημεία μοναδική μεταξύ μας, ντυμένη με ένα αέρινο φορεματάκι πάνω σε γόβες αυτό που με τρελαίνει πιο πολύ από όλα και με στέλνει στα ουράνια. Τις λέω πέρασε μέσα να γνωριστούμε καλύτερα, δίχως δεύτερη σκέψη περνάει στα ενδότερα του δωματίου κάνοντας μου επίθεση κανονική πάνω μου να με φιλάει με πάθος και να αρχίζει να γδύνεται έτοιμη να μου παραδώσει το κορμί της και την ψυχή της ολόκληρη σε έμενα και μόνο. Με το που γδύθηκε ξεκίνησαν τα εγκεφαλικά να με χτυπάνε το ένα πίσω από το άλλο, η καρδούλα μου άλλα και ο μητσάρας να χτυποκαρδίζουν για αυτήν σώμα η ανορεξική στις φωτογραφίες που φαίνεται ουδεμιά σχέση και δεν το λέω για να την ανεβάσω είναι πραγματικότητα πιο πιπίνι δεν γίνεται εντάξει έχει μια μικρή απουσία γυμναστικής αλλά λόγω νιότης εγώ την προτιμώ έτσι, βυζί 2 φυσικό και ολοστρόγγυλο να το γλύφω και να καυλώνω και μόνο που το αγγίζω, άκρα περιποιημένο μόνο πάνω άλλα κάτω όχι αλλά και έτσι δεν με χαλάσανε καθόλου. --Εδώ τώρα έγινε χαμός στους αγώνες Ναι!Ναι! να φιλιόμαστε παθιάρικα και τα μάτια μας να τρώνε ο ένας τον άλλο εντόνως και να προσπαθεί να με γευτεί όσο πολύ μπορούσε κάνοντας και εγώ το ίδιο, ριχνόμαστε στο κρεβάτι εγώ να την γλύφω σε όλο τις το κορμί και αυτή να έχει πάρει φωτιά γλείφοντας με παντού, κατεβαίνω στο πιο πανέμορφο σημείο του κόσμου σε μια γυναίκα πάνω τις το καλό ξυρισμένο μουνάκι τις άρχισαν τα επιφωνήματα τις ηδονής κατεβάζοντας υγρά σαν νέκταρ, γυρίζω στάση 69 και ο μητσαρας χώθηκε κατευθείαν μέσα στο στοματάκι τις (αυτά περί ροφού και μαλακίες δεν ισχύουν καν) για να νιώσει και αυτός την χημεία που μας έδενε ανάμεσα μας έντονες λαρυγγικές διεισδύσεις μέχρι πνιξίματος ΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Η κούκλα αυτή γονάτισε μπροστά μου χωρίς να ανάσες θέλοντας να με ικανοποιήσει στο έπακρον εμένα και τον μητσάρα, έχοντας χαζέψει από το θέαμα αυτό το οποίο ζούσα στην κυριολεξία όπως και αυτή και όχι επειδή το γράφουν οι υπηρεσίες της αλλά είχαμε δέσει τόσο πολύ που ότι και να έκανα το έβλεπε ερωτικά κολασμένο, δεν χάνω χρόνο σκουφί την παίρνω καρεκλά το σφυροκόπημα δυνατό αναφωνώντας YESYESYES............., Την παίρνω όρθια στον καθρέφτη Σφυροκοπήματα δυνατά με το κορμάκι τις να έχει γείρει πάνω στον καθρέφτη και μετά την γυρίζω στο κρεβάτι με πίσω κολλητό με σφυροκοπήματα δυνατά Αναφωνώντας πάλι YESYESYES............ δίνοντας και την λήξη του αγώνα έχοντας τις καρδιές και τις ανάσες σας να πάνε να σπάσουνε τα κοντέρ από την ένταση. Τις χαμογελάω μου χαμογελάει και αυτή την φιλάω και τις λέω πήγαινε για ντους να χαλαρώσεις όπως και έγινε και από τις δυο μας. --Σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου με μέτρια αγγλικά αλλά βγάζεις άκρη ότι είναι φοιτήτρια και σπουδάζει πολίτικη, λέω μπράβο κούκλα μου κάποτε εσύ θα ανεβεί ψηλά τις λέω Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! και ξαναριχνόμαστε στην μάχη για δεύτερο ματς το οποίο το επιζητούσε και η ίδια το έβλεπα στα φλογερά μάτια τις σαν μην είχε τελειώσει τίποτε ακόμη ανάμεσα μας. Ξανά κατεβαίνω στο μουνάκι τις με τρελό γλύψιμο δεν χρειάστηκε και πολύ ήταν ήδη μούσκεμα με τραβάει και με αρχίζει σε μια πίπα όπου με έκανε να χάσω τα λογικά μου Ναι!Ναι!, μόλις είχε γίνει τούρμπο πάλι σκουφιά και δω στου τα σφυροκοπήματα ένα θα σας πω δεν αφήσαμε στιγμή τα κορμιά μια μας ακόμα και όταν τις είπα δεν γίνετε να τελειώσω γυρίζω και τις λέω πόση ώρα έχουμε μου είπε δεν ξέρω σαν μην ήθελε να με αποχωριστεί και ξανά άρχισα πάλι τα σφυροκοπήματα να μην σταματούν λεπτό μέχρι που μας χώρισε το αναθεματισμένο κινητό τις λέω πήγαινε για μπάνιο γιατί άμα συνεχίσουμε έτσι δεν θα φύγεις πότε από εδώ μέσα μου χαμογελάει και πάει για ντους να φρεσκαριστεί τις αφήνω το αντίτιμο και αρχίζει να ντύνεται ενώ εγώ ήμουν κολλημένος πάνω τις να την φιλάω και να τις λέω πόσο υπέροχα πέρασα μαζί σου σε φάση θέλω να σε ξαναδώ κολασμένα και μου απαντάει μαζί σου είχα χημεία μοναδική τις ανοίγω την πόρτα με βαριά καρδιά και αποχρωματιζόμαστε αυτή και εγώ σε άλλες πολιτείες ξένες . --Λοιπόν μάγκες δεν ξέρω τι λέτε εσείς στις προηγούμενες κριτικές αλλά αυτή είναι μια κούκλα, καμία σχέση, εγώ ένιωσα μαζί τις αυτό που δεν μου έχει δώσει καμιά γυναικά στην ζωή μου πάθος και χημεία μοναδική (once in a life time) κάνοντας με να λέω γιατί να μη την είχα γνωρίσει σε νεότερη ηλικία, πέρασα όχι καταπληκτικά αλλά και γαματα είναι λίγο μπροστά σε αυτό που έζησα μαζί τις δεν θα πω συστήνεται για τι πολύ άπλα δεν θέλω να την μοιραστώ με κανέναν Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money