Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Value for Money(26 Αυγούστου, 2020) Αξιολόγηση: 8.17 — 25/05/2022 - 14:05
    Value for Money(26 Αυγούστου, 2020) Αξιολόγηση: 8.17 — 25/05/2022 - 14:05

    Την Liza την έχω πάρει 2-3 φορές τον τελευταίο χρόνο. Πάντα η επικοινωνία με το γραφείο ήταν αψογή και η κοπέλα ήταν σε ένα σαραντάλεπτο στο χώρο μου.

    Καθαρή, φιλική με καλή διάθεση όλες τις φορές που την είδα, κοιτάζει να σε χαλαρώσει με την συμπεριφορά της. Ηλικία γύρω στα 35.

    Το κορμί της καλό, όπως το περιγράφουν οι προηγόύμενοι συναγωνιστές. Στο πρόσωπο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, και αυτό ίσως είναι το σημαντικότερο μειονέκτημα της.

    Στο social, τα ελληνικά της βελτώνονται όσο περνάει ο καιρός, και είναι σε αποδεκτό επίπεδο.

    Στα του αγώνα οι κοπέλα είναι πολύ καλή σε φιλιά, στοματικό, υγραινεται πολύ και συμμετέχει χωρίς μα και μου. Αντέχει στο γρήγορο ρυθμό και τις αλλαγες στάσεων χωρίς πολλά fakes και γενικότερα δείχνει να το απολαμβάνει.

    Σε καθε συνάντηση μας παιχτηκαν 2 γύροι με CIM.

    Συμπερασματικά η Lisa είναι πολύ καλή επιλογή για αυτούς που θελούν καλές υπηρεσίες με συγκρατημένο κόστος και δεν τους νοιάζει αν η κοπέλα δεν είναι και η πιο όμορφη στην αγορά. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Η Liza είναι Ουκρανή τριαντάρα η Αξιολόγηση: 7.00 — 05/06/2021 - 22:47
    Η Liza είναι Ουκρανή τριαντάρα η Αξιολόγηση: 7.00 — 05/06/2021 - 22:47
    Η Liza είναι Ουκρανή τριαντάρα η οποία ξέρει και Ελληνικά. Το ραντεβού έγινε παρασκευή βράδυ και είχε διάρκεια μία ώρα. Έχει καλό σώμα αλλά μικρά βυζιά με πρωτα σημάδια χαλάρωσης. Απο πρόσωπο δεν έχει ιδιαίτερη ομορφιά αλλά δεν παύει να είναι καλή... Προσφέρει καλό στοματικό με χέρι αλλά δεν κανει πολλά με τα αρχίδια Το μουνι το έχει ωραίο και ξυρισμένο και μέσα η πούτσα νιώθει σαν στο σπίτι της. Διασκεδάζει αρκετά και εκείνη κατα τη διάρκεια του σεξ αλλά υπερβάλλει λίγο με τις φωνές. Παρόλα αυτά είναι ευχαρίστηση να το γαμάς το μωρό και αυτό δεν το χαλάει μια παραπάνω φονούλα. Οι φωτογραφίες της έχουν λίγο επεξεργασία αλλά για μικρά πραγματα κατα τα άλλα λένε την αλήθεια. Δεν βαριέται στο σεξ και ικανοποιεί τον πελάτη με ότι περνάει απο το χέρι της. Αντέχει βαρύ σφυροκόπημα και δέχεται χύσιμο στα βυζιά με ευχαρίστηση. Το κάναμε δύο φορές και πέρασα καλά. Για δεύτερη φορά μαζί της θα το σκευτομουνα αλλά δεν μου έκανε κάτι που θα το θυμάμαι καιρό....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks