Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Κορυφαια! Αξιολόγηση: 8.50 — 18/12/2022 - 02:36
    Κορυφαια! Αξιολόγηση: 8.50 — 18/12/2022 - 02:36

    Καλησπερα!

    Το ραντεβου μου με την Λαρα ηταν τετοιο που δεν θα μπορουσα να μην γραψω μια κριτικη...

    Το γραφειο με εξεπληξε θετικα με ολες του τις υπηρεσιες, απο την επικοινωνια μεχρι την συνεπεια τους βγαζω το καπελο.

    Το ξενοδοχειο που εγινε η συναντηση ηταν της επιλογης μου κοντα στο κεντρο και σχετικα φθηνο αλλα καλου επιπεδου και καθαρο.

    Της εδωσα τα λεφτα απο την αρχη που μπηκε μεσα χωρις να μου το ζητησει. 

    Πραγματικα ομορφο το προσωπο της, οι φωτογραφιες δεν λενε ψεματα ενω απο σωμα περιπου το ιδιο και αυτο. Δεν ειναι ψιλη αλλα καπου στη μεση σε αναστημα, καλο για τα δικα μου γουστα. Ειχε ντυθει ομορφα με εντονα χρωματα που ταιριαζανε και στη διαθεση της που ηταν πολυ καλη.

    Στην πρωτη ανταλλαγη φιλιων εβγαλε παθος και τα εχασα λιγο, δεν περιμενα να ειναι τοσο καλη. Το φασωμα πριν ακομα κανει μπανιο μας φαγε καποια λεπτα και το διακοψαμε για το απαραιτητο μπανακι απο πλευρας της. 

    Στην επιστροφη ξεκινησαμε παλι τα γλωσσοφιλα με πολυ καλη διαθεση σαν να ειχαμε σχεση για να καταλαβετε καλυτερα.

    Γονατιστη στη συνεχεια ξεκινησε ενα τσιμπουκι σουπερ, και ενω δε το περιμενα και ελεγα αματουρα ειναι, της βγαινει η πουτανα απο μεσα της και του δινει να καταλαβει. Χωρις πλακα χρειαστηκε να την διακοψω για να μην εχουμε κανενα ατυχημα και την χυσω προωρα. 

    Επεστρεψα την χαρη με ενα γλειφομουνι που αξιζε στο καθαρο και ομορφο μουνι της, το ευχαριστηθηκε και κατεβασε και λιγα υγρα τα οποια βοηθησαν να γινει καλυτερη η διεισδυση μεσα της. 

    Ξεκινησαμε με στασεις χαλαρες τυπου gfe αλλα ειχε την διαθεση και τις αντοχες για υψηλοτερες στροφες και το εκμεταλλευτηκα. 

    Καποια στιγμη εγινε υπερδραστηρια και ενω με καβαλουσε της εγλειφα τα βυζια. Οι ρωγες της καυλωσανε και η ιδια το γουσταρε πολυ. Το τελος ηρθε με πισωκολλητο και δυνατο σφυροκοπημα απο την ενεργεια που μου ειχε μαζευτει τοση ωρα. 

    Χρονος για δευτερο γυρο δεν υπαρχε αλλα ουτε και ενεργεια απο την πλευρα μου πλεον. 

    Οτι χρονος εμεινε τον ξοδεψαμε σε συζητηση και μερικα φιλια στο στομα. 

    Πηρα περισσοτερα απο οσα αναμενα απο την κοπελα, για την ηλικια της τα σπαει στο σεξ…

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    theodorus AvatartheodorusΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Τελεια Αξιολόγηση: 9.33 — 07/12/2022 - 01:49
    Τελεια Αξιολόγηση: 9.33 — 07/12/2022 - 01:49

    Μου την προτεινε φιλος που του αρεσει το κασκαντεριλικι και την πηρε απο την πρωτη μερα που εμφανιστηκε στο σαιτ, εγγυηθηκε καλοπεραση και τον ακουσα γιατι και αλλες φορες μου ειχε βγει σε καλο.

    Ηταν ευκολο να κλεισω το ραντεβου μαζι της γιατι και γραφειο βοηθαει αλλα και ο κοσμος δεν ρισκαρει ευκολα στις μερες μας.

    Απλα να αναφερω οτι ειχαμε μια καθυστερηση δεκα λεπτων για την οποια ειδοποιηθηκα εγκαιρως και δεν με πειραξε γιατι δεν ειχα κατι να κανω αργοτερα. Αξιοσημειωτο το οτι ειχε ντυθει πολυ καλα, καταλληλα για το υψος της με ψηλο τακουνι και κομψα. Επισεις καλη εντυπωση μου εκανε το χαμογελο της που εξαρχης εμοιαζε γνησιο σε ενα γλυκο προσωπο που ειναι ολοιδιο με αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες. Το σωμα ιδιο και αυτο, ειναι απο τις λιγες περιπτωσεις που δεν διαφερει απο τις φωτογραφιες. Παρολο που ειναι λατινα δεν εχει τιποτα φτιαγμενο πανω της και μπραβο της γιατι απλα θα χαλαγε την ιδανικη κατα την γνωμη μου εμφανιση της. 

    Το δερμα της ηταν βελουδινο, οχι μαυρισμενο απο τον ηλιο και με διασπαρτα τατουαζ μικρα και μεγαλα σε ολο της το σωμα και εδω να πω οτι θα προτιμουσα να μην ειχε καθολου διοτι αυτης την γυναικας το βλεμμα εχει κατι που σε καθηλωνει και οτιδηποτε περισσοτερο μου εμοιαζε περιττο πανω της. Ειναι ακρως σεξουαλικη και της αρεσει να το βγαζει σε ολη την διαρκεια, ακομα και στο σοσιαλ που ξερει τελεια αγγλικα. 

    Στον αγωνα οτι υπηρεσιες αναφερονται στο σαιτ τις προσφερει και παρολο που δεν ειναι μεγαλη ξερει καλα την δουλεια της. 

    Ξεκινησαμε με φιλι για οσκαρ κατα το οποιο μου εδειξε οτι το ηθελε και αυτη οσο το ηθελα και εγω. Δοκιμασα ενα δαχτυλακι στο μουνι και δεν εφερε αντισταση, μου δαγκωσε μαλακα το κατω χειλος και αρχισα να πηγαινω πιο κατω με πολυ επιμονη στις ερωτογενεις ζωνες. Ο λαιμος της,  το μπουστο της, τα στηθη της, ολα μυριζανε ωραια και ηταν πολυ καθαρη. Οι ρογες απο το χαιδεμα της γλωσσας μου εσφιξαν και πεταχτηκαν εξω. Εκει σταματησα γιατι διεκδικησε την σειρα της και βιαστικα περασε απο τον λαιμο μου προετοιμαζοντας τον πουτσο μου με το χερι της. Βρεθηκε αποτομα κατω και ξεκινησε αποκλειστικα με το καυλι μου. Το γελιψιμο της ηταν προσεκτικο για να μην ακουμπησει δοντια αλλα η γλωσσα της σκληρη και δεν αφησε χιλιοστο στον πουτσοκεφαλο μου χωρις να περασει. Ξετρελαθηκα στην συνεχεια με τις προσπαθειες για dt αλλα και το γελιψιμο στα αρχιδια. 

    Με την σειρα μου την σταματησα και αρχισα εγω το γλειφομουνι αφου της εβαλα τα ποδια πανω να της ακουμπανε σχεδον τους ωμους. Εχει πολυ ωραιο μουνακι και ακομα και εκει μυριζε αρωμα. Εγλειψα καλα την κλειτοριδα της και μετα της εβαζα την γλωσσα μου οσο πιο μεσα μπορουσα. 

    Το γαμησι αρχισε χωρις να βαλει τζελ, τα σαλιο μου ηταν αρκετο και ειχε την αισθηση που περιμενα απο την αρχη. 

    Κινηθηκα σε gfe στυλ και ανταπεδωσε με το ιδιο. Φανερα το ζουσε αυτο που καναμε και μου προσαρμοστηκε σε ολη την διαρκεια σε ρυθμο και στασεις. Απιστευτος ο κωλος της σε οψη και στα τεσσερα ακομα περισσοτερο. Τα χυσιματα και τα δυο παιχτηκαν πανω του και αμεσως μετα επεφτε στο κρεβατι για λιγο πριν σηκωθει για να καθαριστει. 

    Η κοπελα δεν εχει κατι το οποιο θα μπορουσα να χαρακτηρισω μειων. Οσοι την παρετε θα νιωσετε τυχεροι που θα εχετε την εμπειρια μαζι της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Καλό καυλάκι και τούτη η Λάρα, λοιπόν.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks