Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Reuzel AvatarReuzelΜηνύματα: 13 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    Για κώλο πήγα Αξιολόγηση: 8.17 — 10/12/2023 - 14:29
    Για κώλο πήγα Αξιολόγηση: 8.17 — 10/12/2023 - 14:29

    Με τη Ξένια κάναμε σεξ πίσω στο 2019, μελαχρινή όπως και τώρα αλλά με λιγότερα κιλά. Την έκλεισα γιατι με εξιτάρουν οι κοντές και κοκκαλιάρες γυναίκες. Εκτός των άλλων 140 με πρωκτικό, χύσιμο στο πρόσωπο και στόμα ήταν ένα καλό ντιλ.

    Πρόσωπο δε δείχνει οπότε δεν ήξερα τι θα συναντήσω, δεν απογοητεύτηκα όμως, παιχνιδιάρικο και όμορφο που ταιριάζει με το παρουσιαστικό της. Μουνάρα δε τη λες, δε ψάχνω όμως το τέλειο, αλλά τις αρμονικά δεμένες ατέλειες που θα μου κάνουν το κλικ. Το έχει και με το μπλα μπλα και τα κοπλιμέντα, ευχάριστο τυπάκι, και γούσταρα που ήμουν μαζί της.

    Αφού έκανε το μπάνιο της πήρε τη πρωτοβουλία για φιλιά, και πίπα και από εκεί κατάλαβα ότι κινείται πιο πολύ σε pse επίπεδο. Την έστεισα σε ιεραποστολικό και μπήκα στο μουνί της, όπου η αίσθηση δεν ήταν και πολύ στενή, έχυσα όμως γρήγορα εντός καπότας κάτι που δε της άρεσε αφού ήθελε και άλλο λέει ????.

    Μπανάκι και οι 2 και έκανα κίνηση για κώλο. Δυσανασχέτησε αλλά της εξήγησα πως είχα έρθει για να μπω στον κώλο της και συνετίστηκε. Η πρόσβαση ήταν εύκολη αλλά δε πρόκεται για πηγάδι, ένιωσα να αγκαλιάζει τον πούτσο μου. Έβλεπα ότι η ώρα περνούσε και πήρε τηλ και ο οδηγός 10 λεπτά πριν τη λήξη οπότε της είπα να μου τον παίξει με το χέρι ενώ είχα τα πόδια με τα μπορντώ βαμμένα νυχάκια της στο πρόσωπό μου, και έχυσα αβίαστα. Τα πήρε στο πρόσωπο χωρίς μα και μου, τέλεια η κρέμα προσώπου όπως είπε και η ίδια. 

    Αν σου αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας είναι μια καλή επιλογή. Πλεόν όμως έχει προσθέσει σιν 10 ευρώ και στη κύρια τιμή και στο πρωκτικό.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    The Ark Avatar The Ark 11-12-2023 09:46:52
    Το πρωκτικό ποτέ δεν ήταν το καλύτερο της, πάντα δυσανασχετούσε και σε εμένα όταν το ζήταγα , κατά τα άλλα ήταν πάντα μές της τρελή χαρά.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Reuzel Avatar Reuzel 11-12-2023 11:06:50
    @The Ark Αν την προσέξεις πιστεύω θα είναι πιο κομπλέ 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2750 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Ειδική περίπτωση Αξιολόγηση: 9.33 — 24/04/2023 - 20:42
    Ειδική περίπτωση Αξιολόγηση: 9.33 — 24/04/2023 - 20:42

    Η απόφαση να βρεθώ με την Ξένια, δεν ήταν εύκολη. Ήθελα όμως να έχω κι εγώ την προσωπική μου άποψή για τη κοπέλα.
    Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με το πρακτορείο (πολύ ευγενικοί) για κεντρικό hotel του κέντρου.
    Ακριβώς στην ώρα της χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και τι βλέπω; Την Janice Griffith αλλά με λίγο πιο έντονα χαρακτηριστικά και λίγο πιο αδύνατη. Με λίγα λόγια, αν δεν ξέρεις τι θα δεις, ελαφρώς τρομάζεις. Δεν είναι ακριβώς skinny, αλλά κάτι παραπάνω. Μπήκε μέσα, με πολύ καλή διάθεση και κατ ευθείαν επίθεση. Καλό αυτό, γιατί δεν χρειάστηκε να σπάσουμε τον πάγο.
    Ήρθε απ το σπίτι, οπότε ήταν έτοιμη. Μόλις έβγαλε τα ρούχα, είδα ένα κορμί, όπως ακριβώς το έχουν περιγράψει οι περισσότεροι, αλλά με αρκετή χαλάρωση και στη κοιλιά και στα μπούτια αλλά και στο πίσω σύστημα.
    Ξεκινάει το στοματικό, με προσπάθειες για βαθύ λαρύγγι (όσο πάει) και αρκετά παιξίματα με το κεφάλι στα μάγουλα και στο πρόσωπο. Καλό δηλ, αλλά όχι κάτι που θα θυμάμαι. Γυρίσαμε σε 69 όπου και αφιέρωσα χρόνο, μια και ήταν πεντακάθαρη και έδειχνε να της αρέσει.
    Ήρθε η στιγμή να βάλουμε σκουφί και να προχωρήσουμε. Πήγα να το βάλω κατ ευθείαν στο κώλο, αλλά δυσανασχέτησε, λόγω μεγέθους. Δεν είχε και λιπαντικό, οπότε το άφησα. Η είσοδος από μπροστά, έγινε και διαπίστωσα πως είναι εξαιρετικά στενή και με καλή αίσθηση. Στην αρχή πήγαινα αργά, αλλά μου ζητούσε πιο γρήγορα και πιο έντονα!!!! Τη γυρίζω σε ιεραποαστολικο, σηκώνοντας τα πόδια τελείως πάνω και πίσω και της έπιασα τα χέρια πίσω από το κεφάλι. Αρχίζω και παίζω πολύ δυνατά μέσα-έξω σε σημείο να βρίσκω τέρμα. Έβαζα όση δύναμη είχα και της άρεσε. Φώναζε από τη καβλα και μάλλον έχυσε )απ ότι μου πε) Μετά από λίγο τέλειωσα μέσα της με αρκετή ένταση!!!
    2ος γύρος δεν υπήρξε, γιατί ο χρόνος τέλειωνε όπως και οι αντοχές μου.
    Με τη Ξένια δεν μπορείς να πας σε GFE ρυθμούς. Σε αναγκάζει με τον τρόπο της και την όρεξη της να πηγαίνεις σε PSE, αρκεί να έχεις έρθει προετοιμασμένος και να έχεις αντοχές.
    Συνοπτικά, θα περάσεις καλά, αρκεί να σου αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας. Αν όμως πας σαν κι εμένα (από περιέργεια) πάλι θα περάσεις καλά. Με λίγα λόγια, δεν σ αφήνει σε ησυχία το μικρό.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    The Ark AvatarThe ArkΜηνύματα: 781 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Η κοπέλα είναι το πιο αδύνατο Αξιολόγηση: 8.40 — 01/11/2021 - 14:44
    Η κοπέλα είναι το πιο αδύνατο Αξιολόγηση: 8.40 — 01/11/2021 - 14:44
    Η κοπέλα είναι το πιο αδύνατο και μικροκαμωμένο call Girl που υπάρχει εκεί έξω, skinny όσο δεν πάει , δεν είναι απλώς πολύ αδύνατη είναι και πολύ μικροκαμωμένη σαν να έχεις πάρει μια γυναίκα και να την έχεις σμικρύνει. Το στήθος της είναι ανύπαρκτο με μεγάλη όμως ρόγα και υπάρχει μία μικρή χαλάρωση στο σώμα που είναι και το μόνο που προδίδει την ηλικία της, λογικά πρέπει να είναι γύρω στα 30 αλλά όπως συνήθως γίνετε σε γυναίκες με αυτό το σουλούπι νομίζεις ότι έχεις να κάνεις με μικρό κοριτσάκι. Πρόσωπο χαριτωμένο και ναζιάρικο. Στο sex γουστάρει αγριάδες στα όρια του BDSM και είναι απόλυτα υποτακτική. Γλύφει πόδια κάνει anal rimming και θέλει και τις ξυλιές της. Λόγω σωματοδομής την κάνεις ότι θέλεις και όπου θέλεις και θα νιώσεις κανονικός πορνοστάρ , ειδικά στο πρωκτικό όταν θα σοδομίζεις αυτό το μικροσκοπικό κωλαράκι θα νομίσεις ότι είσαι ο μακαρίτης ο John Curtis Holmes!!! Προσοχή όμως γιατί έχει την τάση να μιλάει πολύ όποτε μία είναι η λύση , της τον χώνεις στο στόμα asap. Γενικά περνάς πολύ καλά άμα ξέρεις τι έχεις να πάρεις γιατί είναι για ειδικά γούστα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Μου άρεσε το σώμα της πολύ, Αξιολόγηση: 6.60 — 11/05/2021 - 21:26
    Μου άρεσε το σώμα της πολύ, Αξιολόγηση: 6.60 — 11/05/2021 - 21:26
    Μου άρεσε το σώμα της πολύ, έχει ωραίες καμπύλες και όμορφα βυζιά. Το πιο ωραίο σημείο πάνω της είναι ο κώλος της που της είναι τέλειος. Μιλήσαμε λίγο στην αρχή αλλά δεν μου άρεσε στην επικοινωνία οπότε απέφυγα να συνεχίσω την κουβέντα και ξεκίνησα με το σεξ. Μου έκανε πίπα καλή αλλά περισσότερο συγκεντρώθηκε στο κεφάλι και μου έγλειψε και λίγο στα αρχίδια. Στο γαμήσι δεν ταιριάξαμε και τόσο, δεν είναι του στιλ μου μάλλον... Παρόλα αυτά κάναμε δύο φορές σεξ και την κατάσταση την έσωσε το μασάζ που μου έκανε το οποίο παραδέχομαι ότι ήταν καλό. Ένα άλλο συν που έχει είναι ότι είναι καθαρή, πραγματικά αξίζει να το πω αυτό γιατί αν βρομάει, όσο όμορφη και να είναι δεν αξίζει. Θα μπορούσα να είχα περάσει και καλύτερα μαζί της αλλά δεν ταιριάξαμε δυστυχώς….
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks