Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Zenia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Αξιολόγηση: 6.33 — 03/12/2022 - 15:01
    ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Αξιολόγηση: 6.33 — 03/12/2022 - 15:01

    --Διάλεξα Ζενια δεν άργησα και έκλεισα το ραντεβουδάκι μας με την αγαπητή μου Νικόλ στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
    --Παρφουμαρίστηκα και ήμουν σε αγωνία να δω τι θα αντικρίσω, με το που χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας την μου φανερώθηκε ένα Chubby μελαχρινό Τουρακι με μαύρη παντελόνια και ένα μπλουζάκι ίσα ίσα που έκλεινε μπροστά με του βύζους ετοίμους να ξεχυθούν????. Με το που περνάει το κατώφλι ματς μουτς στα μαγουλά μου τι είναι αυτό και την πλάκωσα σε ένα γλωσσοφιλο με το στόμα της ερμητικά κλειστό. Λέω εδώ θα παίξουμε μάτια ερμητικά κλειστά????. Χαμηλώνω τον φωτισμό ώστε να μην βλέπω τι αγγίζω και τι γδύνω το ερμητικό μου μάτι πηρέ μια μάτια καθώς την έγδυνα φανερώθηκε με ένα σώμα σφιχτό για Chubby fans , βuζια XXL και άκρα περιποιημένα.
    --Την ξάπλωσα με δυσκολία και την άρχισα κατευθείαν στα φιλιά και γλυφομουνι ????όπου με είχε μαγκώσει με τις χοντρό μπουταρε της. Γυρίζω ???? και της το δίνω στο στόμα μέχρι τέρμα αχορταγη στην λαρυγγική. Για μα μην με πιάσει η μέση μου και την πάρω στα χεριά τις δείχνω ότι πρέπει να  κατεβεί στο πάτωμα όπου και τον άρχισε σε κάτι απίθανα λαρυγγικά ???? όπου τα ξέχασα όλα τα στραβά πάνω τις. Είχε αρχίσει να το δουλεύει το εργαλείο σκουφί και την κάθισα πάνω στα μπούτια μου με φόβο μην βρεθούμε στον από κάτω όροφο αρχίζοντας να την σφυροκοπώ ????με ήπιο ρυθμό και μετά σηκώθηκε και τις το γύρισα σε πίσω κολλητό αλλά που να φτάσουμε στον καθρέφτη η ρυμούλκηση γινόταν με αργούς ρυθμού οπότε μέχρι την καρεκλά μπόρεσα και την έφτασα όπου και την σφυροκόπησα???????? μέχρι που ήρθα με αυτή να έχει γουρλώσει τα μάτια της από την ηδονή????.
    -- Την στέλνω στο μπάνιο μου λέει δεν θα έρθεις και εσύ αστό τις λέω καλυτέρα πήγαινε εσύ πρώτη γιατί προτιμώ τα μάτια μου ερμητικά κλειστά????. Γυρίζει και ξαπλώνει με μία σύντομη κουβέντα από ουκρανια τώρα στα υπόλοιπα δεν κατάλαβα γρι. Την ξανά πλάκωσα στα φιλιά και στο γλυφομουνι???? ζουμιά τα υγρά με δάχτυλα μου να έχουν χαθεί στην μουνο τρύπα της μα τι μουνοτρυπα ολόκληρο. Σπήλαιο. Γυρίζει και με πλακώνει σε ένα ξέφρενο λαρυγγικό και ισπανικό μαζί έχασα τα αυγά και τα πασχάλια το σκούφο με δυσκολία τον έφτανα με όλο τα βαρύ φορτίο πάνω μου αφού τα κατάφερα λέω άσε μην την βάλω να λικνιστεί από πάνω μου θα μαζεύω τα κοκαλάκια μου όποτε γύρισε ανάσκελα την σφυροκόπησα ???????? και this the End.  Τις λέω πήγαινε για μπάνιο όχι μου λέει μωρε πήγαινε για μπάνιο όχι πήγαινε εσύ άπλωσε την στιβαρή και chubby κορμάρα της ,μέχρι που βγήκα εγώ και ήταν ήδη ακόμα ξαπλωμένη τις λέω τελειώσαμε τις έδωσα το αντίτιμο στο χέρι δίνοντας μου ένα φιλάκι με συγκίνησε η άτιμη άντε λέω χαλάλι της και την χαιρέτησα μια για πάντα με μάτια ερμητικά κλειστά.
    --Λοιπόν η ζενια είναι ένα τουρακι διαφορετικό από όλα τα αλλά το προσπαθεί και  θέλει να ευχαριστήσει αλλά και να γαμηθει μαζί σου με οποιονδήποτε τρόπο εσύ καταφέρεις. Δεν πέρασα άσχημα ειλικρινά έχω δει και πολύ χειρότερα αυτή κυμαίνεται λίγο πάνω από τον μέσο ορό και την σώζει το πολύ νεαρό τις ηλικία ς της όσοι γουστάρετέ Chubby καταστάσεις να η ευκαιρία σας με όλο το πακέτο οι υπόλοιποι πηγαίνετε με μάτια ερμητικά κλειστά.????

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 03-12-2022 16:10:04
    Δεν υπαρχουν οι κριτικες σου ρε φιλε!!! Χαιρομαι να τις διαβαζω ειλικρινα!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 03-12-2022 16:25:13
    μερακλης κι εσυ σαν κι εμενα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks