Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Viky-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η Νοσοκόμα Του Έρωτα Αξιολόγηση: 8.50 — 28/11/2022 - 23:43
Η Νοσοκόμα Του Έρωτα Αξιολόγηση: 8.50 — 28/11/2022 - 23:43

--Προσπαθώ Μασσα μου λένε είναι σε πολυήμερο συνέδριο????, καλά λέω τι έχει μείνει Βίκυ μου λένε θα πάθεις πλάκα καλά φερτέ την να δούμε ποιος θα είναι αυτός που πάθει πλακά????. Οπότε κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο λημέρι.
--φτάνω παρφουμαρίστηκα και την περιμένω σαν τρελός, ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω ένα μελαχρινό κοντό πούτανο κορίτσι με όμορφο πρόσωπο σαν αυτά που βλέπεις και λες μπας, ντυμένο με κόκκινη φόρμα αθλητικά παπούτσια και με ένα μπουφάν λες και είχε έρθει από την Σιβηρία. Την καλωσορίζω τις λέω να βολευτεί και ουπς αρπαζόμαστε σε κάτι φιλιά άλλο πράγμα φιλούσε σαν πραγματική γυναίκα????. Μου λέει να πάει να φρεσκαριστεί και βγαίνοντας με την πετσετούλα αφού τις την πέταξα, φανερώθηκε ένα καθώς πρέπει κορμάκι τόσο δα με δυο βυζακια 2 στητά με την παλάμη μου να την γεμίζει????.
--Δεν άφησα περιθώριά αντίδρασης και την πέταξα στο πόρνο κρεβάτι, αρπαχτήκαμε σε φιλιά κόλαση???? δίνοντας μου τα εύσημα της για την μαεστρία μου σε αυτά κάτσε λέω από μέσα μου που να δεις και τα υπόλοιπα θα σου φύγει το καφάσι. Φτανω στο μουνάκι???? τόσο υγρό και βελούδινο δεν έχω ξανά γευτεί???? είχε πάθει μουνοπλακα το κοριτσάκι δάχτυλα μπήκαν με την μια χωρίς ούτε μια αντίρρηση γλίστρησαν από μονά τους????. πάω να τις συστήσω τον μητσαρα με σταματάει και μου λέει χαλάρωσε και θα δεις τι θα του κάνω οπότε χαλάρωσα και το απόλαυσα στο επαρκών και το πλάκωσε σε ένα ξέφρενο ρυθμό λαρυγγικής πίπας???? ''ωωωωω να σου Γαμίσω'' και κατευθείαν κάτω στο πάτωμα θέλω να το δω από ψηλά???? και με το μινιόν κωλαρακι να κείτεται στα πατώματα και αυτή να τον περιποιείται σαν κυριά εις βάθος με λίγα πνιξίματα δίνοντας μου πάλι τα εύσημα τις λέω ευχαριστώ. Δεν άργησα σκουφί τις τον χώνω ανάσκελα με eye contact όλη την ώρα, την στήνω στον καθρέφτη και αρχίζω να την σφυροκοπώ ????????με τα δάχτυλα μου στο στόματα της, αρχίζοντας τα επιφωνήματα την πετάω στο κρεβάτι και με δύναμη τις τον κάρφωνα από πίσω μέχρι που ήρθα λες και είχα τρέξει μαραθώνιο.
--Μπανακι και κουβεντούλα λέγοντας μου ότι είναι από ουκρανια όχι πρώτης φορά εδώ αλλά μόνο στην αγαπημένη μας συμπρωτεύουσα, σπούδασε γραμματειακή υποστήριξη μάλλον θα εννοούσε σε γραφεία με συνοδούς και ότι έχει κάνει νοσοκόμα του ερώτα σε ανθρώπους σαν και εμάς. Δεν αργήσαμε και είχαμε αρπαχτεί και πάλι σε ξέφρενα φιλιά εγώ πήγα κατευθείαν εκεί που η γλωσσά μου με οδηγούσε στο μουνακι ????της τα υγρά αυτήν την φορά δεν συμμαζευόντουσαν, το κορίτσι είχε ηδονιστεί τόσο πολύ που με φώναζέ Doctor μου, μάλλον του ερώτα δεν εξηγείτε αλλιώς. Ξαφνικά γυρίζει και αρπάζει τον μητσαρα σε κάτι ξέφρενα λαρυγγικά που σε μια φάση φοβήθηκα ότι θα τον κατασπαράξει και τον έχω ένα και μοναδικό. Είχε γίνει σούπερ ο δικός μου σκουφί την άφησα να λικνιστεί από πάνω μου βλέποντας την να χύνει και μετά η δικιά μου σειρά την σφυροκοπούσα ????????σε οποία στάση την έβρισκα διαθέσιμη μέχρι και πλάγιο τις έκανα με τον πουτσο μου καρφωμένο μέσα τις βαθιά στην μούνα της μέχρι που ήρθα με φωνές. γυρίζει και μου λέει τέλειωσες ναι τις λέω πάλι καλά μου λέει και βάλαμε κάτι γέλια γιατί από τι είχα καταλάβει είχε αρχίσει να τα παίζει μαζί μου. Πήγε για ντουζ τις άφησα το αντίτιμο ντύθηκε και την καλή νύχτησα μέχρι την πόρτα με ένα φιλί αντάμωσης στο επόμενο τουρ το οποίο μου το έλεγε όλη την ώρα θέλω να σε ξαναδώ οπωσδήποτε μάλλον το κορίτσι είχε πάθει πλάκα μαζί μου και όχι εγώ.
--   Βίκυ ή αλλιώς Βικτώρια από εμφάνιση ότι βλέπετε καμία απόκλιση είναι ένα φρέσκο κορίτσι που θέλει να γαμηθει ασύστολα να παίξει την νοσοκόμα και εσύ τον γιατρό του ερώτα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
geroksouras Avatar geroksouras 29-11-2022 00:25:43
αν οι φωτογραφιες ειναι ακριβη μιλαμε για μετριοκακη γκομενα εμφανησιακα, βεβαια εγω γαμαω τα παντα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 29-11-2022 08:28:23
@geroksoura οχι απαραιτητος εγω την βρηκα αξιολατρευτη 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
redb Avatar redb 03-12-2022 15:13:26
Φαίνεται πλαδαρή στη κοιλιά και ο κώλος δεν με εντυπωσιάσε... περισσότερες λεπτομέρειες συναγωνιστή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money