Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alaska/Luisa  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ ΠΕΡΙΠΤΥΞΕΙΣ Αξιολόγηση: 6.67 — 21/11/2022 - 22:56
    ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ ΠΕΡΙΠΤΥΞΕΙΣ Αξιολόγηση: 6.67 — 21/11/2022 - 22:56

    --Προσπαθώ να καπαρώσω ραντεβού με Μασσα, Όλα προ κλεισμένα???? μωρέ Μπράβο λέω Έχει κάψει καρδιές όποτε στο μάτι μου έπεσε η Λουΐζα γιατί Όχι, μήνυμα στους αγγέλους και έκλεισε το ραντεβουδάκι μας.
     --Παίρνω δωμάτιο παρφουμαρίστηκα και την περίμενα με ανοιχτές αγκάλες. Ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω ένα κομψό μελαχρινό κορίτσι με ωραίο προσωπάκι ????ντυμένο με εφαρμοστό κολλητό κορμάκι με τους βυζους να εξέχουν πάνω σε τακούνια ανοιχτού τύπου λες και πήγαινε για πιάτσα. Με το που μπαίνει μου σκάει ένα φιλί τόσο παθιασμένο και πιασάρικο που άρχισε να μου σηκώνεται από την πόρτα κιόλας???? αφού το χέρι της έπεφτε όλος τυχαία πάνω στον μητσαρα. Αρχίζω να την Γδύνω και να την χουφτώνω στο καμπυλοειδές κορμάκι της κατευθείαν φανερώθηκε ένα σώμα λαμπάδα με λίγα κιλά λιγότερα από τα αναγραφόμενα με βυζους 3 φτιαγμένους και μερικά μελάνια στην κοιλίτσα της και άκρα περιποιημένα στην πένα στο χρώμα του άσπρου φόντου.
     --Την ξαπλώνω στο πορνοκρεβαττο αναφωνώντας μου Mia amore και Εγώ να την φιλάω σε όλο της το κορμί. κατεβαίνω στα χαμηλά για γλυφομουνι????, δάχτυλα ????τα δέχτηκε με δισταγμό Όποτε γυρίζω???? και τις τον δίνω στο στόμα ????όπου τον αναρρόφησε με την μια μέχρι λαρύγγι. Στην συνέχεια την γονάτισα για να δω επιδόσεις τον ρούφαγε μανιωδώς???? σαν μηχανή αναρρόφησης. Δεν άντεξα σκουφί την έστησα στα τέσσερα μπροστά στο καθρέφτη και την σφυροκοπούσα ????????????με το ‘ένα πόδι της στο κρεβάτι και μετά την καβάλησα σφυροκοπώντας ????την στο πόρνο κρεββάτι όπου και ήρθα με αυτή να μου αναφωνεί ωωω Mia amoreeeee.
     -- Με τράβαγε να πάμε μαζί για ντους αλλά Εγώ ανένδοτος αρνιόμουν???? Γιατί ήθελα να συλλογιστώ για τον δεύτερο γύρο με το που γυρίζει μου έκανε ένα χαλαρωτικό μασαζάκι και ξανά επιδοθήκαμε σε ένα ξέφρενο γαμηση με ένταση, πάθος και όλο ηδονή γιατί με την αγγλική δεν τα πήγαινε καθόλου καλά. Με άρχισε σε μια ξέφρενη κολομβιανή πίπα με πολλά φτυσίματα και Εγώ από την μεριά μου την σφυροκόπησα ????σε όλες τις στάσεις μέχρι που μας ένωσαν τα δεσμά της απόλαυσης και τις ηδονής δίνοντας και το τέλος του δεύτερου γύρου λέγοντας με όλη την ώρα Mia amore. Σηκωθήκαμε τις άφησα το αντίτιμο φρεσκαρίστηκε ντύθηκε μου έδωσε ένα ρουφηχτό φιλί και εξαφανίστηκε.
    --Λοιπόν έχουμε και λέμε η Λουΐζα είναι ένα κολομβιανό πιπίνο κορίτσι η οποία απέχει όσον αφορά την λάμψη και στα κιλά 2-5 λιγότερα. Στο Σεξ είναι καυλιαρια, παθιάσμενη για πουτσο και σου δίνεται ολοκληρωτικά σαν γυναίκα, προτείνεται για κολομβιανές περιπτύξεις

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks