Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Zeta  (EliteGirls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Είχαμε μερικά ευτράπελα στην συνεννόηση με Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 23:41
    Είχαμε μερικά ευτράπελα στην συνεννόηση με Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 23:41
    Είχαμε μερικά ευτράπελα στην συνεννόηση με το ραφείο αλλά τελικά κατάφερα να κλείσω το ραντεβού με την Ζέτα. Δεν άργησε να έρθει και ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα ένα κορίτσι με όμορφο ντύσιμο και ωραίο χαμογέλακι. Την υποδέχτηκα και την κέρασα ένα ποτήρι χυμό που το είχα έτοιμο για εκείνη. Με λίγο κουβέντα αρχίσαμε να κοιταζόμαστε στα μάτια και προέκυψε ερωτική επιθυμία. Η πρώτη κίνηση έγινε από εμένα και μετά από λίγο είχε βγάλει τα ρούχα της και ήμασταν στο κρεβάτι και κάναμε στοματικό σε 69. Καθαρή η κοπέλα και στο τσιμπούκι δεν έχω κανένα παράπονο αλλά όχι και το καλύτερο που μου έχουν κάνει. Η διάθεση ανέβηκε και προχωρήσαμε στο σεξ. Αρχίσαμε με στάση cowboy αλλά είδα ότι δεν το κατέχει και πήρα εγώ την θέση από πάνω. Το άνοιγμα τον ποδιών της καλό αλλά το μουνί της λίγο στεγνό. Χρειάστηκε να προσθέσει τζελ αν και είχα κάνει καλή δουλειά με το γλείψιμο αλλά φαίνεται δεν ερεθίστηκε αρκετά. Η πρώτη φορά που έχυσα ήταν λίγο ξενέρα αλλά ευτυχώς στον δεύτερο γύρο ήταν πιο ενεργητική η κοπέλα και παίχτηκε καλό παιχνίδι. Ήταν ένα καλό ραντεβού σε γενικές γραμμές και θα πήγαινα ξανά αλλά υπάρχουν και καλύτερες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες είναι και Αξιολόγηση: 7.00 — 09/05/2021 - 19:12
    Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες είναι και Αξιολόγηση: 7.00 — 09/05/2021 - 19:12
    Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες είναι και από κοντά. Από ηλικία την κόβω γύρο στα 20 με 22. Στην επικοινωνία προσπαθεί αλλά από ελληνικά ξέρει ελάχιστα οπότε κατέφυγα στα αγγλικά πού είναι αρκετά καλύτερη. Στο σώμα αλλά και στο πρόσωπο είναι όμορφη. Τα βυζιά της είναι λίγο μικρά αλλά ο κώλος της διορθώνει το πρόβλημα. Είναι δεκτική στην στενή επαφή και δέχεται φιλιά με γλώσσα και γκομενίστικη συμπεριφορά γενικά. Στο στοματικό επίσης κάνει καλό σέρβις αλλά χωρίς να δοκιμάσω να την πιέσω. Με ραντεβού μίας ώρας είχαμε χρόνο να το κάνουμε δύο φορές. Την πίεσα λιγάκι με αρκετά δυνατό πήδημα αλλά δεν είπε τίποτα. Πριν φύγω την φίλησα για να δω αν βιαζόταν και ήταν πολύ χαλαρή. Αξίζει μελλοντική επίσκεψη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks