Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Στον αστερισμο του τοξοτη και του Μπουλγκακοφ! Αξιολόγηση: 7.67 — 30/11/2022 - 03:50
    Στον αστερισμο του τοξοτη και του Μπουλγκακοφ! Αξιολόγηση: 7.67 — 30/11/2022 - 03:50

    αργησα λιγο αυτη τη φορα να γραψω την κριτικη μου,διοτι οι μερες που ακολουθησαν το ραντεβου μου ειχανε πολυ κουραση και δεν τα καταφερα νωριτερα να συγκεντρωθω.
       βραδυ τεταρτης προς πεμπτη ακριβως μια μερα αφου φυγαμε απο αυτο το ζωδιο που με κατατρεχει το σκορπιο-δεν μου πηγε καλα αυτο το διαστημα,κ οσες σκορπινες εχουν βρεθει στο δρομο μου,ηταν ολες πραγματικα απο τις χειροτερες γυναικες που εχω συναντησει,οποτε αφου μπηκαμε στον τοξοτη ειπα να δοκιμασω την τυχη μου μηπως κ μου πανε καλυτερα τα πραγματα, στελνω μηνυμα λοιπον στο γκολντεν χωρις να εχω μεγαλη ελπιδα οτι θα πετυχω καποια κοπελα στο γουστο μου-η αληθεια ειναι πως αν δεν ειχα δει στην σελιδα τους την αρια κ την αλινα πιθανοτατα δεν θα τους ειχα στειλει καν μηνυμα,αλλα αυτες οι 2 μου εκαναν κλικ εμφανισιακα και ειχανε κ το 69 στο μενου τους,οποτε θα ημουνα χαρουμενος αν τις πετυχαινα.
       στελνω το μηνυμα λοιπον κ μετα απο 5 λεπτα βλεπω οτι δεν το εχουνε παραλαβει ακομα-τι γινεται λεω πια τοση ωρα,ας το στειλω κ σε κανενα απο τα αλλα νουμερα που εχουν στη σελιδα τους-κοιταζω να βρω αλλο νουμερο κ διαπιστωνω οτι το νουμερο που ειχα καταχωρισμενο δεν ειναι σε αυτα που εχουν στη σελιδα τους-αλλαξανε φαινεται-κ στελνω στο πρωτο απο τα αλλα,μετα απο λιγα λεπτα μου στελνουνε τις 5 διαθεσιμες κοπελες που εχουνε εκεινη την ωρα κ με μεγαλη μου χαρα βλεπω οτι ειναι κ η αρια μεσα σε αυτες,οποτε αφου παιρνω κ την επιβεβαιωση του γραφειου οτι θα περασω καλα με το εν λογω κοριτσι δινω το οκ κ ξεκιναω για το ξενοδοχειο.
       με μεγαλη ανασφαλεια βεβαια αφου πηγαινα στο τελειως αγνωστο,διοτι παροτι το κοριτσι βρισκεται στην αθηνα ηδη 2 εβδομαδες,δεν εχει γραφτει ουτε λεξη για την παρτη της...
      φτανω στο χοτελι ,με υποδεχεται ο αγαπημενος μου ρεσεψιονιστ που συνηθως μου φερνει κ γουρι,μου δινει κ το αγαπημενο μου δωματιο και κανω ντουζακι,παρφουμαριζομαι κ περιμενω να υποδεχτω το κοριτσι.
       στις 3 χτυπαει η πορτα κ σκαει το κοριτσι μας πανω σε τακουνια με απλο ντυσιματακι ,μπαινει μεσα κ μου λεει ωωωω τι περιεργο δωματιο μου θυμιζει τον μαστερ και τη μαργαριτα του μπουλγκακωφ,κανω εγω τι?
      μου λεει δεν τον ξερεις τον μπουλγκακωφ,λεω εγω συγγραφεας δεν ητανε?ναι μου λεει το βιβλιο αυτο δεν το ξερεις?
    οχι της κανω μεχρι ντοστογιεφσκι εφτασα,γελαει εκεινη κ μου λεει οτι το δωματιο της θυμισε μια περιγραφη του συγγραφεα στο εργο αυτο.
      οκ λεω εγω-τωρα για καλο ή για κακο το ειπε,θα σας γελασω μαλλον πρεπει να κατσω να το διαβασω για να καταλαβω...
      παμε τωρα στα ενδιαφεροντα,το κοριτσι ειναι σιγουρα το κοριτσι της διπλανης πορτας κ οχι η μουναρα των φωτογραφιων που εχει στο σαιτ,σιγουρα θα χρειαστει μια επισκεψη στον οδοντιατρο να κανει ενα καθαρισμο στα δοντια κ να γραφτει στο γυμναστηριο,γιατι εχει ωραιο κορμι ,αλλα τη σωζει η ηλικια της κ φαινεται οτι με αυτο το ρυθμο θα πλαδαρεψει λιαν συντομως.το προσωπο της ειναι πιο στρογγυλο απο αυτο των φωτογραφιων.με λιγα λογια δεν απογοητευτηκα απο το κοριτσι,ομορφο ηταν,αλλα αν ηταν τοσο ομορφη οσο στις φωτογραφιες της θα πετουσα απο τη χαρα μου.
       μικρα βυζακια ειχε,ο κωλος της αρκετα μεγαλος σε μεγεθος,αλλα ομορφος.ξεκινησαμε με αγκαλιτσες και φλωσσο-φιλακια κ χαρηκα που ηταν κ αυτη σε girlfriend φαση,μετα κατεβηκε λιγο για πιπα που εδειξε οτι το κατεχει αρκετα το αθλημα κ μετα την ξανατραβηξα πανω για αγκαλιτσες.
      στην συνεχεια την εβαλα για το αγαπημενο 69 με αυτην απο πανω κ μετα απο λιγο το γυρισαμε στο πλαγιαστο 69 οπου η τυπισσα εδωσε ρεσιταλ πιπας κ εγω νομιζω οτι ενιωσα αρκετα σαν τον γεροξουρα κ το ευχαριστηθηκα αρκουντως-σιγουρα το κοριτσι ειναι οτι πρεπει για τον αρχηγο.
       ξενερωσα λιγο γιατι με μαλωσε καπως αγαρμπα στο γλειφομουνι οταν εβαλα λιγο τη γλωσσα μου μεσα στο μουνι της κ δεν μπορω να πω οτι χαρηκα ιδαιτερα γλειφομουνι καθως αναγκαστηκα να της το γλειφω επιφανειακα μονο και οταν δεν ευχαριστιεμαι γλειφομουνι ξενερωνω αρκετα,αλλα μιας κ το προηγουμενο ραντεβου που ειχα με εσκορτ ηταν απο τα χειροτερα που εχω κανει ποτε,συγκριτικα κ παλι περασα παραδεισενια με την αρια οποτε δεν γκρινιαζω αναλογιζομενος ποσο χαλια μπορει να παει ενα ραντεβου.
      αφου ευχαριστηθηκα γλειψιμο -εστω κ επιφανειακο -,καλα για δαχτυλο δεν τολμησα να βαλω ,γιατι αν κρινω απο την κατσαδα που εφαγα για τη γλωσσα,στο δαχτυλο θα μου ριχνε σφαλιαρα,της ειπα να περασουμε στο σεξακι αφου τη ρωτησα αν εχει προβλημα να μπει ο πουτσακος μου στο μουνι της:2funny:
       αφου πηρα το οκ την εβαλα στα 4 κ τη σφυροκοπησα αρκετα κ μετα ιεραποστολικα οπου εκει το ευχαριστηθηκα περισσοτερο γιατι τη γαμησα για κανα δεκαλεπτο κ βαλε κ μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα αρκετα το γαμησι μαζι της.
    μετα μιλησαμε κ λιγο ,μου ειπε οτι ειναι 25,ρωσιδα,κ την αποχαιρετησα με ενα γλυκο φιλι.
       συμπερασματικα δεν ηταν απο τα καλυτερα ραντεβου που εχω κανει ουτε απο τα πιο ωραια μουνια που εχω συναντησει,περασα ομως αρκετα καλα και πηρα τα περισσοτερα πραγματα απο αυτα που περιμενω να παρω απο μια συναντηση με μια εσκορτ,που τη δεδομενη χρονικη στιγμη πραγματικα ηταν αυτο που χρειαζομουνα.
    αυτα μαγκες να ειστε ολοι καλα και να γαματε 
    φιλια!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 30-11-2022 15:24:29
    Δηλ. ὄχι μόνον ξενυχτᾶς γιά νά γαμήσης ἀλλά ξενυχτᾶς καί γιά νά γράψης τὶς κριτικές... Συγγνώμη ἀλλά πότε κοιμᾶσαι;;;!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 30-11-2022 15:42:29
    πετα κι εσυ εναν Ιβαν σεργεγιεβιτς τουργκενιεφ να την ψαρωσεις οχου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    redb Avatar redb 03-12-2022 15:12:26
    Κορασίδα που σε μαλώνει αντί να σου δείξει πως το θέλει.... απλά γαμήσι χωρίς συναίσθημα και ούτε να ασχολείσαι.Εμείς θα ξέρουμε πως της αρέσει αν δεν βάλει και αυτή λίγο το χεράκι της.... ΗΜΑΡΤΟΝ!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks