Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Selina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΔΟΣ Αξιολόγηση: 7.33 — 04/11/2022 - 21:10
    ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΔΟΣ Αξιολόγηση: 7.33 — 04/11/2022 - 21:10

    --Αργά βράδυ διαλέγω Σελινα με τις φωτός τις να με έχουν αφήσει μαλάκα????, μήνυμα στους αγγέλους και κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
    --Φτάνω παρφουμαρίστηκα και χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω αντίκρισα ένα καστανόξανθο ψιλόλιγνο Τουρακι περίπου 27-30  πάνω σε γόβες και ντυμένη με ένα ολόσωμο φουστανάκι λες και πήγαινε σε δεξίωση. Μπήκε με δισταγμό και κατατρομαγμένη λες και θα έβλεπε κάνα γεροξεκούτη λυσσάρη, αλλά όταν με αντίκρισε τις έφυγαν όλες ανησυχίες φιλί με χειλάκια και λίγο γλωσσίτσα???? διότι έχει μικρό στοματάκι που να χωρέσει η δικιά μου γλωσσαρα. Αρχίζω να την ξεντύνω κατευθείαν μου φανερώθηκε ένα σώμα λεπτό σε κιλά μοντελισμού, βυζι 2 σε κανονική θέση και ύψος και άκρα περιποιημένα στην πένα σε μοβ αποχρώσεις.
    --Μου λέει να πάει για ντους τις λεω είσαι καθαρή μου απαντάει ναι και την αρπάζω χωρίς περιθώρια αντίδρασης και την ξαπλώνω σαν Σουμο στο κρεβάτι????. Αρχίζω να την φιλάω αλλά ήταν τόσο Αματουρι που δυσκολευόταν να προσαρμοστεί στα δικά μου κυβικά, οπότε αρχίζω να κατεβαίνω στα χαμηλά και να την πασπατεύω με τα χεράκια μου παίζοντας τις ρόγες της. Την άρχισα σε γλυφομουνι???? βλέποντας στον ορίζοντα κάποια δείγματα ηδονής αλλά καθώς ενέτεινα την προσπάθεια όλο και πιο πολύ ηδονιζόταν χεράκια δεν με άφηνε αν και κάποια ξέφυγαν από την προσοχή της????. Γυρίζω ???? να τις δώσω τον Μητσαρα εδώ όπως όλες οι πουτανιτσες δεν είπε καν όχι και χλαπ στο στοματάκι ????αλλά βάθος δεν είχε λόγου το παλαμάρι του βαρκάρη δεν χωρούσε σε μικρά δοχεία. Την βάζω στο πάτωμα με σκηνικά διαφορετικά από το κρεβάτι άρχισε να εισχωρεί όλο και πιο μέσα και να γουστάρει να γλύφει σαν γλειφιτζούρι τεράστιων διαστάσεων σαν αυτά στο Λουνα Παρκ????. Σκουφί ????και την βάζω να προσγειωθεί στα μπουτάκια μου εκεί το απολάμβανε χωρίς να βάλει ούτε σταγόνα από ζελέ αν και το είχε βγάλει από την αρχή αλλά φαίνεται ήθελε να το δοκιμάσει ωμό και χωρίς γλάσσο. Αφού είχε φτάσει το αποκορύφωμα την στήνω στον καθρέφτη υπό της δίκες μου καθοδηγήσεις είπαμε αματούρι τρελό και δωστου το σφυροκόπημα???? με φωνές ηδονής από την πλευρά της μέχρι που έχυσα.
    --Με κοιτάει την κοιτάω τώρα φύγε για ντους και έφυγε με χαμόγελο στα χείλη άρχισε να τις αρέσει η φάση ξερογλειφόταν. Με το που γύρισε ξαπλώσαμε κουβέντα στην κουβέντα μου είπε σπουδάζει κτηνίατρος μάλλον θέλει να εξερευνήσει όλων των ειδών τα πουλιά αλλιώς δεν θα έχει άποψη για την διδακτορική της ερεύνα να που έπεσε σε σπάνιο είδος????. Την βουτάω και αρχίζω να την γλύφω στο μουνί ????της έχυσε με την μια μωρε μπράβο λέω το αματούρι αφέθηκε στην απόλαυση και στην ηδονή. Με γυρίζει και με πλακώνει σε μια μονορυθμική πίπα λες και είχε πάθει πίπα εμπλοκή επί μονίμως στην ιδιά θέση και ρυθμό τον σήκωσε ????σκουφί και άρχισα να την σφυροκοπώ???? σε όλες τις στάσεις αλλά τελειωμό δεν είχα οπότε ξαναρχίσαμε στην μονοτονική ρυθμική πίπα στο ίδιο μοτίβο μέχρι που έχυσα????. Σηκώθηκε πήγε για ντους της άφησα το αντίτιμο ντύθηκε μου λέει να ξανανταμώσουμε καλά τις λέω όταν θα ολοκληρώσεις την ερεύνα σου έλα να τα πούμε ένα χεράκι την ξεπροβόδησα και άντε γεια.
    -- Λοιπόν Η σέλινα απέχει από τις γκλάμουρους φωτός, σίγουρα δεν είναι αυτό που νόμιζα ότι θα αντικρίσω ως προς την λάμψη αλλά και στην πράξη γιατί οι φωτός με είχαν φτιάξει για άγριες διαθέσεις αλλά λόγω Αματουρι είχα το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που θα ήθελα αλλά και λογικό γιατί το κάνει πρώτη φορά στην ζωή της. Ένα θα πω έχει μέλλον και δρόμο μπροστά της για να φτάσει σε επιθυμητά επίπεδα ανταγωνιζόμενη άλλες πιο Γαμιολες στην ζωή και στην ψυχή. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    geroksouras Avatar geroksouras 04-11-2022 21:35:18
    Μαϊντανί ή Σέλινα;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 04-11-2022 22:12:48
    @geroksoura ελειπε ο μαιντανος για να δεσει
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    kazakos Avatar kazakos 04-11-2022 23:23:52
    σπάνιο να βρεις γκόμενες που να μην έχουν πειραγμένες φωτογραφίες. Είναι πλέον σαν να ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money