Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Agatha-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Αγκαθα! Αξιολόγηση: 7.50 — 12/12/2022 - 23:04
Αγκαθα! Αξιολόγηση: 7.50 — 12/12/2022 - 23:04

Συνάντηση με την Άγκαθα τον προηγούμενο μήνα! Συννενόηση με το γραφείο εύκολη και γρήγορη και το κορίτσι ήρθε στην ώρα του. Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο κορίτσι. Προσωπάρα με πανέμορφα χαρακτηριστικά ματάρες χειλάρες κλπ. Κορμί μπαμπάτσικο και τσουπωτό με όλα να είναι στη θέση τους. Με ελάχιστη γυμναστική θα αποκτήσει το τέλειο τσουπωτό κορμί!  Μέχρι στιγμής την σώζει το νεαρό της ηλικίας της αλλά θα την προτιμούσα λίγο πιο σφιχτή! Τα αγγλικά της σε πάρα πολύ καλό επίπεδο το οποίο κάνει εύκολη την επικοινωνία μαζί της. Φιλιά δίνει με γλώσσα αλλά όχι με την ένταση και το πάθος που εγώ αναζητώ (μπορεί να είμαι και εγώ αρκετά απαιτητικός σε κάποια θέματα, το ξέρω) Πίπα καλή, όχι κάτι το σούπερ ουάου, αλλά καλή, με πέρασμα λίγο και από τα δίδυμα με προσπάθειες για deepthroat. Τίμια κοπέλα, όμως, που προσπαθεί, ακούραστη. Το μουνάκι της ωραίο και στενό και η θέα της κωλάρας πολύ καλή για όποιον του αρέσουν οι τσουπωτές! Πρόκειται για ένα καλό ραντεβού με μία καλή κοπέλα το οποίο όμως δεν θα μείνει ανεξίτηλο στη μνήμη μου, γούστα είναι αυτά το ξέρω! Μπορεί να μην ήταν το τοπ ραντεβού μου αλλά σίγουρα κανείς δεν θα κλάψει τα λεφτά του με αυτό το κορίτσι και θα περάσει αρκετά καλά! Αυτά από μένα! Να περνάτε καλά και να γαμάτε ακόμα καλύτερα!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί Ναι με γλώσσα
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Πλυθωρική Αξιολόγηση: 7.00 — 01/11/2022 - 21:46
Πλυθωρική Αξιολόγηση: 7.00 — 01/11/2022 - 21:46

Ψηλή νταρντανέσκου

την ήθελα να την παρω και οταν ήταν στους απέναντι αλλά δεν έκατσε η μανέστρα

Έχει τα κιλά της και της μπουτάρες της και στο σέρβις είναι οκ, όχι κάτι συγκλονιστικο που θα το θυμάσαι μια ζωή αλλά δεν θα κλάψεις τα χρήματα σου. Την πήρα σε χώρο μου και έφτασε με ελάχιστη καθυστέρηση, Αγγλικά δεν μπορώ να πω ότι είναι το φόρτε της αλλά 1-2 κουβέντες τις λες

Πίπα ρηχή επικεντρωνώταν κυρίως στο κεφάλι φιλιά μέτρια ανταπόκριση δεν τα αρνήθηκε αλλά όταν την έπαιρνε τα απεύφευγε 

2 γύροι πανομοιώτυποι doggy style γιατι είναι λίγο βαρύ κορμί και ψηλή και δεν βόλευαν άλλες στάσεις


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks