Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Η συναντηση εγινε πριν κανα μηνα. Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 21:21
    Η συναντηση εγινε πριν κανα μηνα. Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 21:21
    Η συναντηση εγινε πριν κανα μηνα. αλλα ειπα να κατσω να την γραψω μια που βρηκα χρονο Είχα ξαναπάει με την Christy αλλά πριν απο πολύ καιρό και μου είχε αφησει καλές εντυπώσεις. Καλεσα το γραφείο και δεν την βρήκα διαθέσιμη μια μέρα πριν. Αποφάσισα οτι αξίζει την αναμονή και την έκλεισα την επόμενη μέρα. Ήρθε με μικρή καθυστερηση αλλά αυτό ήταν το μόνο αρνητικό στην συνάντηση μας. Είχε ντυθεί πολύ σέξι και είχε τον αέρα που είχε κι την προηγούμενη φορά. Το κορίτσι βγάζει αυτοπεποίθηση προσ τα έξω και με την εμφάνηση της σε καυλώνει κατευθείαν. Με θυμηθηκε και χάρηκα πολυ γιατί σημαίνει ότι και εγω άφησα καλές εντυπώσεις σε εκείνη. Την ρώτησα τι κάνει και πως τα πέρασε όλο αυτόν τον καιρό και εκτος τον άλλον θυμόταν και το επάγγελμα μου. Αρχίσαμε ένα μπαλαμούτι ωραίο που κράτησε για ένα δεκάλεπτο και μετά περάσαμε στο στοματικό. Πίπα κορυφαία με βαθύ λαρύγγι και γλειψιμο στα παπάρια. Έμεινα με το στόμα ανοικτό και ευτυχώς είχα τραβήξει μαλακία πριν και δεν μου ερχόταν να χύσω. Πήγαμε στο κρεβάτι και μετα το πέρασμα της καπότας αρχίσαμε το σεξ με εναλλαγές πολλών στασεων καταλήγοντας σε ιεραποστολικό το οποίο συνέχισα μέχρι να τελειώσω. Έκανα ενα τσιγαράκι όσο εκείνη πήγε τουαλέτα και μετά φόρεσα ξανά καπότα και αρχίσαμε πάλι απο την αρχή. Την πήρα στα όρθια περισσότερο απο πίσω, με εκείνη να ακουμπάει στο τζάμι του παραθύρου. Τελειωσα περίπου στα 60 λεπτά, ο χρονος μας τελείωσε αλλά δεν έφυγε βιαστικά και αυτό μου άρεσε... Εγγύηση η κοπέλα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Η Κρίστι έχει ωραίο σώμα, με Αξιολόγηση: 6.80 — 04/05/2021 - 21:36
    Η Κρίστι έχει ωραίο σώμα, με Αξιολόγηση: 6.80 — 04/05/2021 - 21:36
    Η Κρίστι έχει ωραίο σώμα, με όμορφες καμπύλες, βυζί μεσαίου μεγέθους και λίγο μαλακό. Είναι ωραία παρουσία και έρχεται ντυμένη καλά με ύφος που σου φτιάχνει την διάθεση από την αρχή. Στο μπλά μπλά ανακαλύπτεις ότι είναι λίγο αδιάφορη αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι αυτά. Στις υπηρεσίες είναι οκ σε ότι συμφωνήσεις μαζί της εκτός του ότι την πίπα την κάνει λίγο αεράτη. Ευτυχώς όμως γαμάς ωραίο μουνί και δεν παραπονιέται αν την ζορίσεις λίγο. Θεωρό λάθος το ότι αν και είχαμε άλλα δέκα λεπτά για να λήξει το ραντεβού άρχισε να ετοιμάζεται και θεώρησε ότι επειδή εγώ έχυσα τελειώσαμε. Δεν θα της ζήταγα παραπάνω τίποτα αλλά έπρεπε να περιμένει μαζί μου μέχρι να λήξει ό χρόνος. Και πάλι όμως δεν πέρασα άσχημα αν και το τελευταίο της λάθος ήταν αρκετά σοβαρό.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money