Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Angie  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ο επαγγελματισμος Αξιολόγηση: 8.00 — 05/11/2022 - 23:36
    Ο επαγγελματισμος Αξιολόγηση: 8.00 — 05/11/2022 - 23:36

    Ειναι ολοιδια με τις φωτογραφιες καθως και τα στοιχεια της στην σελιδα του γραφειου ειναι σωστα. 

    Εχει ωραιο τριαρι στηθος, φυσικο και σφιχτο αφου ειναι καπου στα 26 σε ηλικια. Δεν εχει εξτρα κιλα, ειναι στα ιδανικα θα ελεγα και το σωμα της συνολικα ειναι πολυ καλο. Το βλεμμα της σε μαγνητιζει με τα γαλαζια ματια και το υφος γεματο με αυτοπεποιθηση. Τα χαμογελα της δινουν πολυ ωραιο θετικο μηνυμα οπως και η ενεργεια που εκπεμπει σαν ανθρωπος. 

    Ο επαγγελματισμος της ειναι στα υψη, επιδιωκει να περασει καλα ο πελατης και η ιδια ομως δεν κακοπερναει. 

    Κραταει την ευγενια στο σοσιαλ και δε κανει κατι αν δε σε ρωτησει πρωτα. Στο σεξ δεν ειναι των πρωτοβουλιων αλλα ακολουθει σε οτι της ζητησεις και δεν θα σου πει οχι σε κατι το οποιο αναφερει το σαιτ οτι κανει.

    Ιδιαιτερα πολυ της αρεσει το καβαλημα που μου εκανε στον πρωτο γυρο και το ιδιο και εμενα αφου εκει τα εδωσε ολα και καποια στιγμη εχυνε τρεμοντας. Πολυ καλο ηταν και το τσιμπουκι της, εγλειψε καλα τα αρχιδια και κρατουσε επαφη με τα ματια. Το οτι ειναι νεα και εχει και εμπειρια την κανει μια γυναικα δεν θα πεις ευκολα παμε για αλλη.

    Το μονο σιγουρο οτι εχει παρει σοβαρα την δουλεια της και οδευει προς την τελειοτητα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    επήδηξα την Άντζη "μας" Αξιολόγηση: 7.33 — 25/10/2022 - 12:32
    επήδηξα την Άντζη "μας" Αξιολόγηση: 7.33 — 25/10/2022 - 12:32

    Ρε παιδιά αυτό το όνομα μου την δίνει, κάτι παθαίνω , το ακούω και ηδονίζομαι , αναστατώνομαι κάτι σκιρτίζει ανάμεσα στα σκέλια μου . Πρέπει να το κοιτάξω , ίσως είναι παιδικά τραύματα και αυτό!

    Με το γραφείο οκ και το κορίτσι έξω από την πόρτα μου. Ότι βλέπετε θα πάρετε, μιας και έχει νορμάλ φωτό  μελαχρινάκι , όμορφο και γλυκό πρόσωπο, ύψος - βάθος - πλάτος και κιλά ότι λέει. Αρκετά κουμπωμένη , αγγλικά γιοκ. Είναι αματούρι το κορίτσι μας κατά δήλωση της. 
    Από ντύσιμο μια χαρά ούτε πρόστυχο ούτε λες και πάει στην όπερα. Ελαφρά βαμμένη επίσης.
     Την ρώτησα εάν θέλει να πιει κατιτίς και ήθελε μπυρίτσα, ήπιαμε και πέρασε για μπανάκι. επέστρεψε με τα μαύρα εσώρουχα. κορμάκι φυσικό ούτε μπογιές ούτε επεμβάσεις, βυζάκι Β + , οπίσθια οκ , μπορείς να πεις ότι έχει +1+2 κιλά αλλά γενικά είναι οκ.Λίγο τζιμ θα το χρειαζόταν καλού κακού.  
    Από φιλιά μπόλικα , πολύ σάλιο έπαιζε και η γλώσσα της ψαχούλευε την στοματική μου κοιλότητα. Άμα την δαγκώσεις στην ωμοπλάτη της παραδίνεται . Δαχτυλάκι δέχτηκε εμπρός , όπως και την γλώσσα μου. πιπούλα δεν το έχει ή γιατί δεν ξέρει ακόμη ή δεν της αρέσει ,  Σχετικά με το σεξ βάλαμε το μπαλονάκι μας και τις δυο φορές , αρκετά στενή δεν βάλαμε τζελ , ζορίστηκε αλλά δεν δυσανασχέτησε , φωνούλες μπόλικες , όταν την έβαλα να καθίσει πάνω μου δυσανασχέτησε και αλλάξαμε  στάση . Ιεραποστολικά και στα 4 παίξαμε , δεν την ζόρισα το πήγα χαλαρά.
    Την πρώτη φορά τελείωσα μέσα της και την δεύτερη φορά στα βυζάκια. Μπανάκι αρχή μέση τέλος, ούτε σιγαρέτο πρόλαβα να κάνω. 
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    geroksouras Avatar geroksouras 25-10-2022 12:36:55
    τον καινουριο δονητη δεν τον χρησιμοποιησες ακομα ρε μπουμπη; τσαμπα τον πηρες;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 25-10-2022 13:24:45
    Ο τιτλος παει για καποια
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 25-10-2022 15:16:24
    ντροπή βρε τί είναι αυτά που λες βρε @Paparovicz
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η ΜΠΟΥΡΛΙΟΤΕΡΙΣΑ Αξιολόγηση: 8.17 — 21/10/2022 - 23:14
    Η ΜΠΟΥΡΛΙΟΤΕΡΙΣΑ Αξιολόγηση: 8.17 — 21/10/2022 - 23:14

    --Με το που είδα την Αντζυ κάτι μέσα μου πυροδοτήθηκε σαν μπήκε μπουρλότο στα πόρνο σχέδια μου???? δεν άργησα και αμέσως έκλεισα την μπουμπουλινα μου στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι άραγε θα τα βάλει όλα μπουρλότο.
    --Όταν έφτασα παρφουμαρίστηκα και ξάπλωσα στο πορνοκρέβαττο κοιτάζοντας τις φωτός της αλλά με είχαν μπερδέψει μια έβλεπα την αντζυ την μπουρλοτιέρισα και μια έβλεπα την Λίκα λέω δεν γίνεται κάτι έχει γίνει με τις φωτός ή κλωνοποίησανε την Λίκα δεν εξηγείτε αλλιως????. Χτυπάει η πόρτα και αμέσως διάβηκε την πόρτα ένα μελαχρινό κουκλάκι ζωγραφιστό ????με όμορφες γαλάζιες ματάρες ντυμένο μες στα μαύρα με μαύρα τακουνιά, μου δίνει παθιασμένο κολασμένο φιλί ????και μου λέει που είναι το μπάνιο εκεί κοριτσαρα μου έρχομαι αμέσως μου λέει ότι πεις μάλλον κατουριόταν. Αφού βγήκε από το μπάνιο πάω να την πλησιάσω και μου λέει είναι η πρώτη μου φορά που το κάνω αυτό τρακαρισμένη, αλλά σαν έμπειρος την φίλησα γλυκά την έπιασα από το χέρι καθοδηγώντας την στα ενδοτέρα του πόρνο δωμάτιου την έκανα να νιώσει ασφάλεια διπλά μου και ξεδιπλώθηκε το κουβάρι από μέσα μου πέταγα σε πελάγη ευτυχίας???? σαν έπαιρνα παρθένα σπάζοντας την παρθενιά της. Την έγδυσα φιλώντας την στο λαιμό και στα χείλη???? αμέσως μου φανερώθηκε ένα σώμα με τα ιδανικά κιλά και με ωραία πιασιματάκια, βυζι 2+ από τα πιο όμορφα με ρώγα μεγάλη και υπερυψωμένη από αυτές που κάνουν ελάχιστη ανοδική καμπύλη στην άκρη τους μαζί με άκρα άκρως περιποιημένα και βαμμένα στο χρώμα τις φωτιάς????.
    --Την ξαπλώνω στο κρεβάτι έχοντας τα πρόσωπά μας και τα χείλη μας κολλημένα ????ρε την άτιμη με είχε τρελάνει στα πιο κολασμένα φιλιά ήθελε να με γευτεί, πρώτη της φορά με έμπειρο του είδους εντελώς φυσιολογικό. Αφού διέσχισα το κορμάκι της γλύφοντας ????το Κατέβηκα στο μουνακι ????οπού με το που έβαλα την γλωσσίτσα μου στην κλειτοριδα της άρχισε να σπαρταράει λες και την πάταγε τραίνο τα ζουμιά είχαν φτάσει στο πάτωμα μην πω για την δακτυλοσκοπήση???? που της έκανα και στις δυο τρυπούλες της. Γυρίζω ???? να της συστήσω τον άλλο μπουρλοτιέρη τον μητσαρα βάζοντας μπουρλότο στο στοματάκι της εκρήξεις ηδονής. Την γονάτισα έχοντας την στον καθρέφτη να με πιπώνει???? λες και πέταγε μπουρλότα πάνω του δεν άργησε και είχε γίνει παρανάλωμα του πυρός ο μητσαρας έτοιμος να τις βάλει μπουρλότο στο μουνάκι της. Σκουφί???? βάζοντας την να καθίσει πάνω του με τα μπουτάκια της πάνω στα δικά μου είχε πάρει ολόκληρη φωτιά και στο καπάκι την έστησα στον καθρέφτη οπού της έφυγε το μπουρλότο από τα χεριά από τα σφυροκοπήματα ????????????που έτρωγε βγάζοντας εγώ και αυτή φωνές απόλαυσης και ηδονής καθώς ερχόμουν μαζί και αυτή.
    --τις λέω πήγαινε να φρεσκαριστείς έχουμε και δεύτερο ματς αφού την άφησα να κάνει ένα Iqoς μάλλον ο χρειαζόταν μετα από τέτοια ένταση τις πέσανε για πρώτης φορά όλα μαζεμένα. Γυρίζοντας με τα λιγοστά αγγλικά της μου είπε είναι από Ρωσία και είναι πωλήτρια σε τι δεν κατάλαβα και πολλά μάλλον στο να βάζει μπουρλότα στους πελάτες της όπως είχε βάλει και σε εμένα????. Με βουτάει και με άρχισε σε κάτι φιλιά???? ξεγυρισμένα άλλο πράγμα, μωρε μπράβο το Νεουδι του δίνει και καταλαβαίνει ξεψάρωσε μαζί μου δεν άργησα και την έκανα να ξανα σπαρταράει από το γλείψιμο ????που τις έκανα αυτήν την φορά πήγε να τιναχτεί από το κρεβάτι αλλά την κράτησαν τα χεράκια μου σαν ζώνη ασφάλειας. Με γυρίζει ανάσκελα και τι μου λέει αυτόν θέλω στο στόμα μου αρχίζοντας τις βαθιές και σαλιωμένες πίπες???? είχε γίνει τούρμπο χωρίς να το καταλάβω. Σκουφί???? την γυρίζω ανάσκελα και τις τον χώνω βαθιά μέσα της με αργά σφυροκοπήματα ????????και καθώς βογκούσε όλο και ανέβαζα ρυθμό και στροφές στα σφυροκοπήματα???????????? μέχρι που ήρθα με φωνές και αυτή να είχει ιδρώσει και να αγκομαχάει από την ένταση και την ηδονή είχε βρει τον άνθρωπο της της με λίγα λόγια. Σηκώθηκε πήγε για ντους ενώ εγώ είχα αφήσει το αντίτιμο της δικαιωματικά και ξάπλωσε δίπλα μου οπού φιλιόμασταν για το υπόλοιπο της ώρας παθιασμένα και κολασμένα ανταλλάζοντας χαζοκουβεντουλες μάλλον την είχαμε πατήσει και οι δυο μας ????σαν πιτσουνάκια μέχρι που τις είπα μπορείς να φύγεις άμα θέλεις με βαριά καρδιά σηκώθηκε ντύθηκε και την ξεπροβόδισα μέχρι την πόρτα έχοντας θεά τον πισινό της καθώς έφευγε μάλλον πάει να βάλει και αλλά μπουρλότα σε άλλες δωμάτια.
    --Λοιπόν Η Αντζυ είναι ένα Πιπίνι άλλο πράγμα είναι αυτό που λεμέ το ιδανικό για έναν άντρα που θέλει να γευτεί όλα τα καλούδια σε μια γυναίκα, έχει πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά και σώμα με απουσία γυμναστικής βέβαια αλλά γαμευσιμο στο φουλ. Σιγουρά θα βάλει μπουρλότο σε οποίο την συναντήσει μόνο προσοχή μην τιναχτειτε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    servicee Avatar servicee 22-10-2022 11:50:01
    την έσκισες ή σε ξέσκισε;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 22-10-2022 13:48:07
    @servicee οχι φιλος εγω την ξεσκησα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks