Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amanda  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

Γλυκιά Amanda Αξιολόγηση: 9.00 — 05/04/2024 - 13:51
Γλυκιά Amanda Αξιολόγηση: 9.00 — 05/04/2024 - 13:51

Είπα να δώσω δωράκι στον εαυτό μου μετά γρίπη που με ταλαιπωρησε αρκετά ακόμα και στην αποδρομή της ....γιά να μη φοβάται και κανένας.Θεά το Amanda..κι. Δεν ξέρω άν ήταν η αποχή που μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω αλλά γλύκειά ,πολύ γλυκειά.Ωραίες ματάρες κάνοντας φοβερό σύνολο με τα Ξανθά μαλλιά της και το ωραίο κορμάκι της..... Ωραία φυσικά στήθη που γινόντουσαν τουρμπο άν τα έγλειφες.Ωραία δάκτυλα χεριών/ποδιών .Γενικά πολύ ωραίο σύνολο.Μετά το ντουζάκι ξεκίνησε το ματς με την ΠΙΠΑ...με εξαφάνηση πλήρη...κόντεψε να αποκολληθεί από τη ρίζα του...ο παίδαρος. Σεχ πολλών στάσεων με κορυφαίο το αναίβασμα πάνω μου που τα έδωσε όλα αναιβοκατεβάζοντας το ...ωραίο ανσασερ.Τα φιλιά της κορυφαία...κόντεψε να μου ξεκολλήσει τη γλώσσα. στα τέσσερα  καλό στήσιμο...αλλά γρήγορα ξαναζήτησα τη κορυφαία πίπα....που κατατέθησαν στα στήθη της Στις συζητήσεις κορυφαία με πολύ καλό επίπεδο.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1471 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Party mood Αξιολόγηση: 8.33 — 17/01/2024 - 16:34
Party mood Αξιολόγηση: 8.33 — 17/01/2024 - 16:34

Η συνάντηση έγινε αργά βράδυ στον χώρο μου και αυτό που μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν η διάθεσή της. Έριξε κάποιες σπαστές ατάκες στα ελληνικά του στυλ γεια σου μωρό μου, αλλά αν της μιλήσεις στα ελληνικά δεν καταλαβαίνει πάντα τι λες. Της πρόσφερα ποτό και το δέχτηκε, ζήτησε να βάλουμε μουσική ελληνικά, σκυλάδικα που της αρέσουν. 

Οι αναλογίες της σε σχέση με τις αναγραφόμενες και με αυτό που έβλεπα στις φωτό μου είχαν προξενήσει μια απορία. Το κορίτσι είναι γεμάτο μεν αλλά όχι μπαμπάτσικο. Λίγη κοιλίτσα και μπουτάκια αλλά χωρίς να φαίνεται χαλαρότητα. Το δέρμα έχει ωραία αίσθηση λείο και λαμπερό. Η ηλικία της είναι μεγαλύτερη από την αναγραφόμενη αλλά δεν ξεφεύγει πολύ. Γενικά ως σύνολο μια πολύ ωραία παρουσία και η διάθεσή της λειτούργησε ως διεγερτικό. 

Το ματς ξεκίνησε με γλωσσόφιλα και πέρασμα από όλο το κορμί έως που έφτασε στην πίπα. Η πίπα της πολύ καλή και με καλό βάθος ενώ έκανε φιλότιμη προσπάθεια για περισσότερο, εφόσον με έβλεπε να το ευχαριστιέμαι. Η συνέχεια είχε γύρισμα σε 69 και το γούσταρα να την ακούω να φτιάχνεται και να βογγάει ελαφρώς. Λίγο πριν γίνει μούσκεμα στηθηκε στα 4 και κατόπιν μπρούμητα και με τραβούσε πάνω της. Η αίσθηση ηταν πολύ καλή και δεν άργησα να τελειώσω.

Στο μεσοδιάστημα έπαιξε χαλαρή κουβέντα, αστεία, γέλια και χαιδέματα μέχρι που χωρίς να το καταλάβουμε έμεναν 10 λεπτά στο ρολόι. Της ζήτησα να ρωτήσει αν μπορεί να κάτσει 30 λεπτά επιπλέον πράγμα που έγινε κατόπιν επικοινωνίας με το γραφείο. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε αμέσως πιο ζόρικος από τον πρώτο και κράτησε έως την λήξη με εναλλαγές από πάνω, από κάτω, στα τέσσερα, στα πλάγια και στο τέλος με εκείνη απο πάνω πάλι και μένα να τελειώνω στο προφυλακτικό. Από αντοχές και ένταση τα πήγαμε καλά χωρίς ίχνος δυσαρέσκιας, γίναμε μούσκεμα από τον ιδρώτα.

Ένα λεπτό αργότερα χτύπησε το τηλέφωνο από τον οδηγό και έτρεχε να φρεσκαριστεί και να φύγει. Στο φευγιό μου έδινε αγκαλιές και φιλιά, είχα μια αίσθηση λες και έφευγε η γκόμενα μου τρέχοντας να πάει σπίτι της γιατί άργησε και την καλούσε η μάνα της στο κινητό. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 240
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
GODZILLA Avatar GODZILLA 18-01-2024 18:11:30
Τρελιάρα η Αμάντα.❣️Καλά που πήγε στους Αγγέλους να γίνει πιο γνωστή, να δει προκοπή.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
zaui69 Avatarzaui69Μηνύματα: 2218 Κριτικές: 38

Ιστορίες: 0

διαμαντακι ... Αξιολόγηση: 8.83 — 03/10/2023 - 11:28
διαμαντακι ... Αξιολόγηση: 8.83 — 03/10/2023 - 11:28

μια οι καυλες μια η προηγουμενη φορα που ειδα το κοριτσι και εφυγα με καλες εντυπωσεις αποφασισα να την ξαναδω .. 

ευκολη και αμεση συνεννοηση με γραφειο οπως παντα ..

ανοιγει η πορτα και με υποδεχεται το μωρο με κοκκινα σεξυ εσωρουχα και το χαρακτηριστικο χαμογελο της ... ολα τα λεφτα ...

κορμακι τσουποτο , βυζακι φυσικο 3αρακι θα ελεγα .. κολαρακι στρογγυλο .. γλυκο προσωπακι με πειραγμενα χειλακια ετσι για το γαμωτο ..στις πιπες φαινονται ωραια ...

ντουσακι με λιγο σοσιαλ και ξεκινημα με χαδακια και παιγνιδι με τα στηθακια της .. 

πουτσακος στο στωμα και μια πιπα μα τι πιπα ηταν αυτη .. ξεχασα οτι το μωρο ξερει να τσιμπουκωνει .. καγκελο μας τον εκανε .. τεχνιτρα στο τσιμπουκι ..

την ξαπλωσα ανασκελα και εχωσα το καυλι μου στο μουνακι της .. σηκωσα και τα ποδαρακι της για να εχω καλυτερη οπτικη και απολαυσα γαμησι με θεα .. 

ηρθε η ωρα να το γαμησουμε και στα γονατα το μωρο .. ετσι κι εγινε .. την γυρισα και εφερα τον κολο της κοντα μου .. εχωσα την πουτσα στην μουναρα της και συνεχισα να απολαμβανω γαμησι .. 

εχει κατι αυτο το κοριτσι .. καυλωτικο ..

ωραια θεα να το γαμας στα τεσσερα .. 

ποσο να κρατηθω ο ανθρωπος , εβγαλα προφυλακτικο και της εχυσα το κολακι ... 

λιγο σοσιαλ τωρα που τα ελληνικα της εχουν γινει πολυ καλα .. ντουσακι .. λεφτακια στο κομοδινο και καληνυχτισματα ... 

αυτο το χαμογελο και η θετικοτητα της την κανουν πιο ελκυστικη ...

καλα γαμησια ...



Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

Γκαβλα VS. Κουρασης Αξιολόγηση: 9.67 — 18/06/2023 - 22:09
Γκαβλα VS. Κουρασης Αξιολόγηση: 9.67 — 18/06/2023 - 22:09

Καταρχην να ευχαριστησω το αγαπημενο μας σαιτ & το αγαπημενο μας γραφειο για την προσφορα τους για αλλη μια φορα!

δυστυχως εχω τοση κουραση αυτες τις μερες που πραγματικα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου,αν δεν ειχα κερδισει το διαγωνισμο,δεν νομιζω οτι θα εμπαινα στη διαδικασια να ψωνισω βιζιτα φοβουμενος οτι δεν θα μπορουσα  να το ευχαριστηθω οσο θα ηθελα,για αυτο κ αργησα να γραψω κ κτην κριτικη γιατι καθε μερα ειμαι με 4-5 ωρες υπνο,ας τα παρουμε απο την αρχη ομως...

Τριτη & 13 οδηγω & βιωνω μια πραγματικα φελινικη σκηνη,οπως κατεβαινω μια κεντρικη λεωφορο αρχιζω να χαζευω τις γυναικες δεξια & αριστερα μου & παρατηρω οτι σε ολες καθως περπατανε τα βυζια τους πηγαινουνε πανω κατω σαν να μη φορανε σουτιεν!!!!!!
   στην πρωτη που το παρατηρησα λεω μπα θα ειναι ιδεα μου,αλλα μετα το παρατηρησα κ στις επομενες μεχρι να τελειωσει η λεωφορος κ να στριψω στο στενο που κατευθυνομουνα,ηταν πραγματικα μια ονειρικη στιγμη και εκεινη την ωρα σκεφτηκα πως δεν παει αλλο,εφτασε η ωρα να κανω στενη επαφη με ενα κοριτσι ξανα!
    κατα τις 00μιση μετα τα μεσανυχτα,να φυγει κ το 13 που το θεωρω λιγο γρουσουζικο στελνω στους αγγελους μηνυμα κ ρωταω ποιες ειναι διαθεσιμες για τις  2μιση συμωνα με τα γουστα μου,μου στελνουνε 3 ονοματα τα οποια για να ειμαι ειλικρινης δεν με πολυενθουσιαζαν,μπαινω να δω κ τις κριτικες τους κ σκαλωνω φυσικα στην αμαντα με την κριτικη του αγαπημενου μου παπαροβιτς,ο οποιος εχει χαθει τωρα τελευταια δυστυχως,απο την κριτικη του ειμαι σιγουρος οτι αυτο το κοριτσι ειναι ιδανικο για μενα.

με φρεναριζε βεβαια η κριτικη του λαγονησιαν τον οποιο τον εμπιστευομαι πολυ,αλλα απο αυτα που εγραφε το συμπερασμα ηταν περισσοτερο οτι μαλλον δεν την πετυχε σε καλη μερα.
   απο τις κριτικες τους παντως εβγαινε ξεκαθαρα οτι αυτο το κοριτσι ειναι 100% αυτο ακριβως που ψαχνω σε μια βιζιτα κ στο σωματοτυπο,αλλα κ στις υπηρεσιες οπου φαινοτανε οτι το κοριτσι ειναι πολυ ανετο με γλειφομουνι κ γλωσσοφιλα.
  στελνω αμεσα μηνυμα στο γραφειο οτι απο τις κριτικες νομιζω πως η αμαντα ειναι η ιδανικη και μου απαντουνε οτι ειναι αριστη απο υπηρεσιες,απλως δεν ειναι τοσο αδυνατη,εκει με ζωσανε τα φιδια καθοτι με τις παχουλες δεν το πολυεχω,αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι το λενε,ενω στις κριτικες τους οι αλλοι 2 γραφανε οτι ειναι μια χαρα το κορμακι της,μαλιστα ο παπαροβιτς τονιζε οτι πρεπει να εχει χασει αρκετο βαρος...
  τελοςπαντων σκεφτομαι οτι μπορει να νομιζουνε οτι γουσταρω τις ανορεξικες μονο και το αποφασιζω να την παρω,εχοντας ομως μια αγωνια για το τι θα αντικρισω.
   φτανω στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο οπου την ωρα που παω δουλευει ο αγαπημενος μου ρεσεψιονιστ,δυστυχως ομως ειναι ελευθερο μονο το δωματιο που εχω φαει τις 2 πιο μεγαλες φολες της μεχρι τωρα πορνοκαριερας μου κ τελευταια το αποφευγω οσο μπορω-εχω περασει κ φανταστικα βεβαια αρκετες φορες,απλα οι κακες εμπειριες ειναι αυτες που μας μενουνε...
    μπανιαριζομαι,παρφουμαριζομαι,ξυριζω μαπα κ αρχιδια κ περιμενω το κοριτσι χαζευοντας τσοντουλα στις 2 τηλεορασεις του δωματιου.
   στην ωρα της ακριβως χτυπαει το κοριτσι την πορτα,σπευδω να αμοιξω-η πορτα ξεκλειδωνει γυριζοντας ενα διακοπτη πανω στο χερουλι-,ματαια ομως η πορτα δεν ανοιγει,γυριζω το διακοπτη απο την αλλη,παλι δεν ανοιγει,λεω τη γαμησαμε κλειδωθηκα μεσα στο δωματιο....????
   δινω αλλη μια να ανοιξει κ εκει διαπιστωνω οτι η αμαντα μου κανει πλακα κ τραβαει το χερουλι απεξω κ σκαμε στα γελια κ οι δυο ????
   οποτε το ραντεβου μπορω να πω οτι ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνους!
   μπαινει μεσα η μαναρα μου κ πραγματικα ειναι μια κοπελα που αν τη δεις στο δρομο θα τη χαζευεις για αρκετη ωρα,με πολυ ωραιο αρωμα κ πολυ κομψο ντυσιμο,ψηλοτακουνα κ ενα ωραιο φορεμα κ το κυριοτερο φουλ χαμογελαστη κ ευδιαθετη,οχι σαν κατι αλλες που ειναι μεσα στην ξινιλα απο το 1ο λεπτο.
    βγαζει τα ρουχα της κ μενει με ενα ολοσωμο εσωρουχο το οποιο τονιζει την κωλαρα της η οποια ειναι πραγματικα πολυ ομορφη κ αμεσως εσπευσα να τη χουφτωσω κ μου ριξε ενα πονηρο βλεμμα.
   σωματικα το κοριτσι ειναι φανταστικο,δεν ξερω γιατι το γραφειο μου ειπε  οτι δεν ειναι αδυνατη-σιγουρα δεν ειναι ανορεξικη-αλλα δεν θα την πεις οτι δεν ειναι αδυνατη,ειναι μια κανονικη κοπελα,τωρα δεν ξερω αν καποιος ειναι περιεργος κ πει οτι εχει κ καναδυο κιλα παραπανω,εμενα τιποτα πανω της δεν με ενοχλησε.
    αμεσως πεφτουμε στο κρεβατι κ αρχιζουμε αγκαλια γλωσσοφιλα διχως αυριο,πραγματικα ευχαριστηθηκα γλωσσοφιλα,το κοριτσι να παιζει συνεχεια με τη γλωσσα του λες κ ειχε μοτερακι!!!!!!!
    μετα απο λιγο κατεβαινει για πιπουλα οπου κ εκει το κατεχει πληρως το θεμα κ εχει μεγαλο ρεπερτοριο,απο ολα εκανε πολυ παιχνιδι με τη γλωσσα,ντιπ θροατ,πνιξιματα,καλα εγω δεν ειμαι κ κανενας ψωλαρας,αλλα ολα μια χαρα,να με γλειφει κ να με κοιταει στα ματια...
   μετα την φερνω παλι στην αγκαλια μου κ ξεκιναμε παλι γλωσσοφιλα,να της γλειφω τα βυζια-εκει ερεθιζεται τερμα η γκομενα κ κανει σαν τρελη κ μετα κατεβηκα στο πανεμορφο μουνακι της,κλειστου τυπου,το οποιο το ανοιξα σιγα σιγα με τη γλωσσα μου κ μετα το περιποιηθηκα δεοντως.
   μετα απο λιγο της ζητησα να γυρισουμε σε 69 ,οπου με μεγαλη προθυμια αλλαξαμε σταση κ εκει συνεχισε να διαπρεπει στην πιπα κ εγω φυσικα απολαμβανα το αγαπημενο μου κομματι του ραντεβου...
   μετα την εβαλα να ξαπλωσει κ συνεχισα μονομερως το γλειψιμο μεχρι που ευριστηθηκα φουλ κ αποφασισα οτι ειναι ωρα να γαμησω κ λιγακι ξεκινωντας βαζοντας την στα 4 για να εχω θεα την πανεμορφη κωλαρα της οπου το θεαμα ειναι πραγματικα φανταστικο...
   στη συνεχεια τη γυρισα σε ιεραποστολικο και εκει το "να γαμησω κ λιγακι " αποδειχτηκε ευσεβης ποθος,καθοτι γαμουσα αρκετη ωρα κ το τελος δεν ερχοτανε με τιποτα,στην αρχη ημουνα ευχαριστημενος με τον εαυτο μου που ειχα κρατησει τοση ωρα ορθιο το κονταρι,αλλα οσο περνουσε η ωρα ενιωθα τις δυναμεις μου να με εγκαταλειπουν,ειχαμε καραιδρωσει κ οι δυο κ ειχα αρχισα να φοβαμαι οτι συντομα θα υπαρχει υποστολη σημαιας ανευ εκσπερματωσης κ αποφασισω να εξελθω απο την αμαντα κ να προσπαθησω να τελειωσω χειροκινητα.
   η αμαντα με κοιταξε απορημενη κ μου ειπε εισαι κουρασμενος μωρο μου ε? 
   και αμεσως συνεδραμε στην προσπαθεια μου να τελειωσω χαιδευοντας με κ γλειφοντας μου τα αρχιδακια κ τις ρωγες μου,το κοριτσι πραγματικα τα εδωσε ολα μεχρι να τελειωσω που πραγματικα ηταν μια διαδικασια που κρατησε αρκετη ωρα πανω απο 5 λεπτα,χωρις να δυσαρεστηθει ή να μου δειξει οτι κανει αγγαρεια,πραγματικα μου επεσε το σαγονι με το ποσο φιλοτιμη,καλη κ προθυμη να με ευχαριστησει ητανε,δεν ειναι κατι που το συνανταει κανεις καθε μερα.
  απο τα καλυτερα σερβις που εχω συναντησει.
   στην επικοινωνια η κοπελα μιλαει απταιστα αγγλικα,εχει ζησει κ καποια χρονια κ σε ξενη χωρα οπου επρεπε να μιλαει αγγλικα,αλλα η εκπληξη ειναι οτι εχει μαθει κ αρκετα ελληνικα,αλλα οχι σε τετοια βαθμο που να μπορεις να συνεννοηθεις,παντως ειχε πλακα που πετουσε διαφορες λεξεις στη διαρκεια του ραντεβου μας.
   αυτα μαγκες,παλι βιβλίο εγραψα,αλλα οπως ξερετε μου αρεσει να ξαναζω το ραντεβου,να ειστε ολοι καλα,φιλια!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Daskalosa Avatar Daskalosa 19-06-2023 02:24:24
Ωραιος ρε φιλαρακι μου! Παντα τετοια!!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
6in9ine Avatar 6in9ine 19-06-2023 18:27:21
Ωραία τα περιγράφεις πολύ καλή κριτική
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Amanda: Τα έκανε "σαλάτα" Αξιολόγηση: 7.00 — 11/03/2023 - 10:41
Amanda: Τα έκανε "σαλάτα" Αξιολόγηση: 7.00 — 11/03/2023 - 10:41

Ένα κορίτσι που ήθελα καιρό να συναντήσω και δεν είχε καταστεί δυνατό ήταν η Αμάντα. Θετικές κριτικές πολλές, όμορφο παρουσιαστικό και όλα έδειχαν ότι είναι το σωστό ραντεβού για να περάσω καλά. Χθες μήνυμα στο γραφείο, γρήγορη ανταπόκριση με τα γνωστά στάνταρ ευγένειας και άμεσο κλείσιμο της κοπέλας στο χώρο μου στην ώρα που με βόλευε. Fast forward στην ώρα του ραντεβού και υποδοχή της Αμάντας από εμένα. Τις ξέρετε και τις βλέπετε τις φωτός?? Εεε λοιπόν καμία σχέση...η κοπέλα από κοντά είναι απείρως πιο όμορφη και σέξυ και γλυκιά. Ίσιο μακρύ ξανθό μαλλί, πανέμορφο βλέμμα και μάτια, όμορφο πρόσωπο γλυκό και ερωτικό. Κορμί αδύνατο και όμορφο και προφανώς η κοπέλα πρέπει να έχει χάσει αρκετά κιλά. Πολύ όμορφο ντύσιμο, με κοντό φόρεμα μίνι μαύρο, καλσόν από κάτω και μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο. Σέξυ σύνολο πραγματικά που με προδίεθετε για...φωτιά στα Παρασκευόβραδα...Επικοινωνία στα αγγλικά κυρίως και λίγο ελληνικά μιας και κάτι ξέρει κ καταλαβαίνει. Κρασάκι προσφορά από εμένα, λίγη κουβέντα και σιγά σιγά περάσαμε στο παρασύνθημα και στα απανωτά φάουλ... Αρχίζει και γδύνεται μόνη της, λες και θα αλλάξει ρούχα στο δοκιμαστήριο και δεν με άφησε να την πλησιάσω. Βγάζει και το εσώρουχο της ένα άσπρο στριγκάκι. όμορφο κορμί, με πολύ ωραίο στητό στήθος αρκετά τατουάζ διάσπαρτα και ένας κώλος εξαιρετικός. Γδύνομαι κ εγώ και πάω να της προσφέρω πετσέτα για ντουζάκι και μου λέει "είμαι ok".

Πέφτουμε στο κρεβάτι, και καθόταν ολίγον σαν Βούδας, με κοίταζε, και απότομα με ξαπλώνει πίσω, και χωρίς κανένα προκαταρκτικό πέφτει να μου πάρει πίπα. Δεν μπορώ να πω, σωστό κ καλό στοματικό, με ένταση και με περιποίηση και της γύρω περιοχής. Αλλά χωρίς ερωτισμό και πάθος, καθαρά μηχανικά...Το χειρότερό μου...Επετεύχθη η ανόρθωση και μια κάποια καύλα και τη γυρνάω να την περιποιηθώ κ γω. Όμορφο στήθος, ανταποκρίσιμες ρώγες και κατέβηκα χαμηλά να ασχοληθώ με το όμορφο αιδοίο της. Έδειξε σιγά σιγά να μπαίνει στο ρόλο, κάποιοι αναστεναγμοί κλπ αλλά και πάλι λίγο έμπειρος να είσαι καταλαβαίνεις την απουσία διάθεσης και όρεξης. Ξανά πίπα από εκείνη και την "τσιμπαω" την ώρα που με γλείφει να κάνει ένα βλέμμα και να κοιτάει απέναντι στο ρολόι που έχω στον τοίχο. Αυτό ήταν!! Της λέω ευγενικά "αγάπη ok, καταλαβαίνω δεν είναι η μέρα σου, δεν έχουμε χημεία, μπορεί να με σιχαίνεσαι, μπορεί μπορεί χίλια δυο μπορεί, καλύτερα να το διακόψουμε και να φύγεις μη βασανίζεσαι ούτε εσύ αλλά ούτε κ εγώ"... Αρνήθηκε ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο, ότι παρανόησα κλπ...Λάθος μου που συνέχισα το ραντεβού...Σκέφτηκα μήπως το πάρει αλλιώς...Ρε παιδιά...ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! αλήθεια τώρα?? Σας αρέσει όπως φιλάει?? Άλλο το γαλλικό φιλί, και άλλο το πνίξιμο της κόμπρας και η αφαίρεση κάθε ml σάλιου από το στόμα σου. Πραγματικά έβγαζε τη γλώσσα της και την έχωνε στο στόμα μου τόσο άτεχνα και έντονα που μόνο ερωτισμό και καύλα δε βγάζει... Πέρασμα καπότας, και ξεκίνημα σε cowgirl. Ωραία αίσθηση στην διεισδυση, καλός ρυθμός και κοπάνημα, τη χούφτωνα από τα κωλομέρια και η αντίδρασή της αρκετή έντονη κ υπερβολική. Επόμενη στάση ιεραποστολικά, όπου μάλλον έχω υπερφυσικές ιδιότητες και πριν ακόμα μπω μέσα της είχε αρχίσει να αναστενάζει έντονα κ να βογκάει...Για κανά πεντάλεπτο μείναμε σε αυτή τη στάση κ να ανεβάζω ρυθμούς, εκείνη να κρατάει κόντρα να μη με αφήνει για πλήρη διείσδυση. Αλλαγή στα 4, με θέα τον εξαιρετικό κώλο της, μέτριο στήσιμο, θα μπορούσε κ καλύτερα και δεν ανταποκρίθηκε στις υποδείξεις μου να στηθεί καλύτερα. Λίγο σεξάκι κ έτσι με τυπικά βογγητά ενώ την ξαναέπιασα να κοιτάει το ρολόι στον τοίχο... Βαρέθηκα πραγματικά, έβγαλα το προφυλακτικό και επειδή δεν ήθελα να μείνω άχυστος, την έβαλα να με τελειώσει με πίπα που εντάξει αντικειμενικά είναι καλή και σε κοιτάει με τις ματάρες της και καυλώνεις άσχημα. Τελείωμα στόμα, όπου πριν χύσω μου λέει "baby +20"...λες και δεν το ξέρουμε...ακόμα και κει φάουλ. Τελοσπάντων σκουπιστήκαμε, έκανε ντουζάκι, ντύθηκε, μου είπε ότι πέρασε φανταστικά( για πόσο γίδια μας περνάνε τελικά ρε φίλε), τα λεφτάκια της και adios muchachos...

Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αμάντα. Μου τα έκανε σαλάτα η δεσποινίς. Δεν ήταν στη μέρα της? Δεν είχε όρεξη? Δεν είχαμε χημεία? Όλα πιθανά! Αλλά μας νοιάζει? Όχι...Δε δικαίωσε τις θετικές κριτικές στην περίπτωσή μου, αλλά πέραν αυτών είδα και πράγματα που δεν έχουν σχέση με την "κακιά μέρα, την κακιά ώρα κλπ, όπως προανέφερα και παραπάνω"...Να μαστε καλά, να έχουμε την υγεια μας κ όλα καλά...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 170
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Ε, θα ήταν ακόμη γκάγκα από προηγούμενα γαμήσια η κοπέλα, κι έτσι δεν σου κάθησε η φάση ιδανικά.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η ΞΕΛΟΓΙΑΣΤΡΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 12/11/2022 - 21:09
Η ΞΕΛΟΓΙΑΣΤΡΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 12/11/2022 - 21:09

--Μπαίνω στους αγγέλους βλέπω πολωνικό Τουρακι μου λένε Γιοκ ξεκουράζεται από το πολύωρο Ταξίδι ελπίζω να μη ήταν στην πτήση των Emirates, πάμε στην επόμενη Αμάντα διαθέσιμη και εγώ λέω διαθέσιμος να όνειρο γαμηθούμε. Έτσι επισφραγίσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
--φτάνω παρφουμαρίζομαι και την αναμένω από λεπτό σε λεπτό πάνω στο κρεβάτι ατενίζοντας το πόρνο δωμάτιο. Χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό πλάσμα ????με χείλη έτοιμα για φάγωμα ντυμένη με κολάν, δερμάτινο μηχανόβιο μπουφάν πάνω σε μποτάκια. Μπαίνει αεράτή μέσα στο δωμάτιο την πιάνω από το χέρι μην βιάζεσαι τις λέω και την φιλάω στο στόμα πρώτη φορά συναντάω τουράκι που μου έβαλε όλη την γλώσσα της στο στόμα μου???? μέχρι λάρυγγα έφαγα εγκεφαλικό πάμε πιο μέσα ξανά με την γλώσσα της όλη μέσα στο στόμα μου αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά. Αρχίζει να ξεντύνεται καθώς με κοίταγε κοιτάει με τις ματάρες της μέχρι που έμεινε με το κορδόνι στο κωλο σώμα μπαμπατσικο όπως πρέπει να είναι ένα ιδανικό γαμευσιμο Πιπινιι των 25 ετων με τα όλα του, βυζι 2 στητό και ροδαλό με άκρα περιποιημένα στο χρώμα των γαλλικών αποχρώσεων όπως ακριβώς γουστάρω.
-- Εκεί που με κοιτάζει να δει την αντίδραση μου στο τι θα τις κάνω την πετάω στο κρεβάτι προσγειώθηκε στα μαλακά δεν μπορώ να πω ξαφνιάστηκε. Ανεβαίνω πάνω τις και αρχίζω με την δικιά μου γλώσσα????το σπατουλάρισμα μια αυτή μια εγώ κατεβαίνω στο λεία ξυρισμένο μουνακι ????της να το γλύφω να το δαχτυλιάζω αυτή να ηδονίζεται και εγώ να το σαλιώνω μέχρι να υγρανθεί πλήρως, τα χεριά της έπαιζαν με τι ρόγες της. Γυρνάω ανάποδα???? με πιάνει από τα κωλομερια και τράβηξε τον μητσαρα σαν κορδόνι μέσα στο στόμα της???? ΩΩΩΩΝΑΑΑΑΑ Σου γαμήσω η γκόμενα είχε πάρει φωτιά όπως και εγώ. Την πιάνω από τα χέρια την γονατίζω και δώστου οι λαρυγγικές???? με προορισμό το άγνωστο μέχρι που πνιγόταν και ξανά δώστου μέσα. Σκουφί την πιάνω από τα δικά της οπίσθια στροφή 360 μοίρες και κάτω 45 μοίρες να εφάπτεται με τα μπούτια μου με την μονή διαφορά να ενωθούμε και να τρίβεται πάνω τους απόλαυση στο μέγιστο με σφαλιάρες στα στρουμπουλά κωλο μέρια της. Την σηκώνω την τοποθετώ στο καθρέφτη με αυτή να βρει κάπου να στηριχτεί και αρχίζω να την σφυροκοπώ ???????????? μέχρι που έλεγε ΩΩΩΩ FUCKKKKKK και κάπου εκεί ήρθα. Την κοιτάω προσπαθεί κάπως να συνειδητοποιήσει τι παίχτηκε μεταξύ μας μου λέει είσαι τρελό αγόρι μόλις με ξύπνησες για τα καλά. Χωρίς να τις πως τίποτα μου λέει πάω πρώτη για ντους οπα τις το γκομενάκι αρχιζω και την γουστάρω τρελά.
--Στον γυρισμό για το κρεβάτι ξαπλώνουμε κουβέντες παίχτηκαν μπόλικες και έξυπνες δεν είναι χαζό γκόμενα είναι από Ουκρανία μένει Ελλάδα και γουστάρει, με εξειδίκευση στα μαλλιά και στον ελεύθερο χρόνο της τις αρέσει να πηδιέται????. Την πιάνω από τα μάγουλα την φιλάω παθιασμένα και κολασμένα μόνο για αυτήν είμαι εκεί το ίδιο κάνει και εκείνη????η , κατεβαίνω στα χαμηλά την τρέλανα την έκανα να λιώσει με είχε μαγκώσει με τα πόδια της με γυρίζει και αρχίζει να το ανασηκώνει από τα λαρυγγικά που του έκανε σκουφί την γυρίζω πίσω κολλητό αναστέναξε από τα σφυροκοπήματα την γυρίζω ανάσκελα και όπως ήταν πιο καυλωμένος από ποτέ ο μητσαρας εισχωρώ μέσα στο μουνι τις με έκφραση θαυμασμού και απόλαυσης από την πλευρά της και ενώ μπαινοέβγαινα και τις τον έμπηγα όλο και πιο βαθιά την κοίταγα και με κοίταγε μες στα μάτια μέχρι που ήρθα αλοιφή με έκανε η πουτάνα. Σηκώνεται πάει στο μπάνιο τις αφήνω το αντίτιμο κάτω από το κινητό της και άραξα να την κοιτάω που ντυνόταν λέγοντας της λόγια γλυκά και πονηρά μου χαμογελούσε σε καθ’ όλη την διάρκεια που τις τα έλεγα με θαυμασμό και γούσταρε την χαιρετάω και τις λέω θέλω να σε ξαναδώ με ξελόγιασες μου ρίχνει ένα φιλί και ένα χαμόγελο και εξαφανίστηκε για το άγνωστο.
-Αμαντα πιπίνι για λίγους, ακριβώς των καινούργιων φωτογραφιών της, ξέρει τι θέλει και πως να το πάρει άμα είσαι αγαθούλης την πάτησες άμα είσαι ο Γαμιας τις γειτονίας την πάτησες οικτρά άμα είσαι μάγκας μάλλον θα βγεις χαμένος είναι πιο έξυπνη από τι νομίζεις με λίγα λόγια για γούστα που λίγοι ξέρουν και εκτιμούν.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks