Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ella-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Ο Τζόκερ Ζεί και βασιλεύει Αξιολόγηση: 9.83 — 15/12/2022 - 14:36
    Ο Τζόκερ Ζεί και βασιλεύει Αξιολόγηση: 9.83 — 15/12/2022 - 14:36

    --Κανόνισα με τους αγγέλους μου να ξαναδώ την Ελλα, μου είχε κινήσει το πόρνο περιέργεια σε μέγιστο βαθμό???? στο πρώτο της Τουρ οπότε δεν αργήσαμε και το κλείσαμε στο γνωστό πόρνο λημέρι.  
    --παρφουμαρίστηκα και με ανυπομονησία και έντονη σεξουαλική ενέργεια στα κόκκινα???? λες και είχε ανάψει φάρος. Χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω την Ελλα ντυμένη με ένα ολόσωμο κυριλέ φόρεμα σαν αιλουροειδές????, μπότα μέχρι το γόνατο και λάμψη εκθαμβωτική τόσο πολύ που αστράψαν τα ματάκια μου. Τόσο λαμπερό και χαμογελαστό τουρακι δεν έχω ξανά πέτυχει πιο πολύ και από την προηγουμένη φορά μας.
    --Κατευθείαν την βουτάω στα φιλιά στα πιο λαμπερά και φλογερά???? την γδύνω σαν αναψοκοκκινισμένος ταύρος, την σηκώνω στα μπράτσα μου σαν πούπουλο χήνας, και την ξαπλώνω στο κρεβάτι γεμίζοντας όλο της το σώμα με φιλιά και γλείψιματά???? με αυτήν να έχει βάλει τις φωνούλες τις ηδονής ένα γλύκισμα από μόνο του. Φτάνω στο πιο γλυκό μουνι ????το κατασπάραζα όσο βρισκόταν φάτσα κάρτα στην μούρη μου με την γλωσσαρα μου και τα δάχτυλα???? μου να παίζουν την φιλαρμονική καλύπτοντας τις τρυπούλες σαν τάπες. Γυρίζω???? και τις κάνω το έλα να δεις ο μητσαρας έκανε συνεχόμενες βουτιές???? στο μικροσκοπικό αυτό και χαμογελαστό στοματάκι χαράσσοντας από μονός του τον δρόμο προς την κορύφωση????. Την γονάτισα στα πατώματα τον έγλυφε με μανία όλο και πιο μέσα ξεχειλώνοντας τις τα χειλάκια τις, Τζοκερ μου έγινε????. Σκουφώνω και αυτή πήγαινε να πιάσει τα ζελέ αλλά δεν πρόλαβε την άρπαξα από τα καπούλια και της τον έχωσα με μανία μέσα της σφυροκοπώντας???? την σαν αγρίμι γυρίζοντας την με πίσω κολλητό ????στο κρεβάτι και μετά μπρούμητα από πάνω από το κορμάκι της να την πηδάω ανελέητα με αυτήν να βογκάει από ηδονή όπου και έχυσα με την μια.
    --Σηκώθηκε με ρώτησε αν μπορεί να πάει για ντουζακι τις έδειξα τον δρόμο και περιστροφή στο κρεβάτι του πόθου και της ηδονής. Κουβέντες μετρημένες και αναλόγως ενδιαφέροντος οπως είπαμε Moscow μεριά και φοιτιτριούλα του χιονιά. Δεν αργήσαμε και είχαμε ήδη αρπαχτεί στα γλείψιματά και στα φιλιά με αυτή να με κοιτάζει με λάγνο βλέμμα ????λες και το επιζητούσε με ανυπομονησία να τις συμβεί αυτό που κανέναν άλλος δεν τι το είχε δώσει στα σκέλια της. Το μουνι της το έφαγα μέχρι χυσίματος ίσως και δυο φορές απανωτές, τον μητσαρα τον κατασπάραξε με τα χείλια του τζοκερ, σκουφί και έφαγε τέτοια σφυροκοπήματα???????????? σε βαθμό που το δωμάτιο είχε γίνει χαμάμ με τα κορμιά μας ιδρωμένα και ενωμένα και εγώ να βαράω αλύπητα στην μουνο τρυπά της μέχρι και τσόντα έβαλα για να καταλήξω εκεί που ήθελα στον να το παίρνει στο στόμα και να εκ τινάζονται πάνω τις όλα λούτσα την έκανα και αυτή να χαμογελά σαν το Τζοκερ. Σηκώθηκε πήγε ντουζακι άφησα το αντίτιμο με κατά ευχαριστημένος με τις επιδόσεις της που με αφήσαν άφωνο για τέτοιο Τουρακι ξαναφόρεσε το αιλουροειδές φορεματάκι φιληθήκαμε για μια τελευταία φορά και την άφησα για το αχανές Gotham City.
    --Λοιπόν η Ελλα πέρασε κάθε προσδοκία στο άθλημα αυτό ότι δεν έχω κάνει με τουρακια του χώρου πιο πουτανες στην ψυχή και στο σώμα το έκανα με την Ελλα, θα πήγαινα και θα ξαναπήγαινα για όσες φορές ακόμη χρειαστεί για τις δείξω ότι ο Τζοκερ μέσα Τις ζει και βασιλευει????.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Ο βούρκος της Κολάσεως Αξιολόγηση: 8.00 — 07/10/2022 - 23:48
    Ο βούρκος της Κολάσεως Αξιολόγηση: 8.00 — 07/10/2022 - 23:48

    -ELLA με το που σε είδα σε έβαλα στην κορυφή τις τιμημένης λίστας μου, δεν δίστασα και σε έκλεισα με τους Άγγελους φύλακες μου στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι για μια ώρα να σε απολαύσω δίχως αναστολές.
    --Μόλις Έφτασα διάλεξα για σένα δωμάτιο απόμακρο μακριά από ενοχλητικούς ψίθυρους των διπλανών πόρνο δωματίων, ήθελα να σε χαρώ και να σε απολαύσω ερωτικά χωρίς να μας ενοχλούν οι ερωτικοί. Παρφουμαρίστηκα και ξάπλωσα ανυπομονώντας να σε δω να σε γευτώ σαν μια στάλα στο νερό. Όταν έφτανες το βάδισμα σου στο άκουσμα μου σαν γόβα στιλέτο και όταν σου άνοιξα την πόρτα στα ματιά μου φανερώθηκες σαν έκπτωτος ξανθός άγγελος???? με πρόσωπο σαν παλιά παιδική ανάμνηση ντυμένη με ένα ολόσωμο φουστανάκι σαν πέπλο.
    --Σε φίλησα για να σε νιώσω????, σε έγδυσα για να σε χαρώ, σε ξάπλωσα για να σε απολαύσω το σώμα σου μοσχομυρωδάτο φτιαγμένο για τις ποιο πανάκριβες πασαρέλες του κόσμου, το βύζι σου αν και -Α ποιοτικό, μαζί με άκρα αγγελικά πλασμένα και βαμμένα στα χρώματα τις φωτιάς???? και του ανοιχτού θαλασσί. Σε παίδεψα με την γλώσσα μου στο ποιο όμορφο και καλοσχηματισμένο ροζ μουνάκι???? σου, τα δάχτυλα μου εναρμονίστηκαν στις τρυπούλες σου???? με την ηδονή που σε διακατείχε, έφερα τα πάνω κάτω ???? μα τον μητσαρα τον αναγνώρισες από την κάθοδο του σε βάθος χιλιομέτρου έτοιμος για καταδύσεις????, δεν άντεξα σε καθήλωσα κάτω για να μπορέσεις να δεις την πόρνο αξία του με τον καθρέφτη να παίρνει μάτι. Δεν άντεξα τον σκούφωσα ????τον τιμημένο, κάθισα και σε περίμενα να εισχωρήσεις για να διαχωριστούν τα όμορφα κολασμένα κωλομέρια σου ακουμπώντας σαν τραμπολινο ???? στα μπούτια μου. Πλάγιασα το μεντελικό κορμί σου πάνω στον καθρέφτη με τα χεράκια σου και εισχώρησα εις στην μουνα σου με σφυροκοπήματα ????????????σαν μανιασμένη φουρτούνα???? και σε οδήγησα στο κρεβάτι???? ιππεύοντα σε και αναφωνώντας την λήξη του πιο ερωτικού σκιρτήματος????.
    --Σε άφησα να κάνεις μεταξένιο ντους, στον γυρισμό μονάχα μια λέξη μπόρεσες και μου αναφώνησες αυτή του οικονομολόγου????. Σε έριξα πάλι στον βούρκο της πιο ερωτικής κολάσεως σε έκανα να τρέμεις και να σπαρταράς από ηδονή με το γλείψιμο μου στο μουνάκι σου και για να ανταποδώσεις έπιασες καλά και σφιχτά με τα χεράκια σου τον μητσαρα απολαμβάνοντας τον όπως εσύ ήξερες σε όλα εις βάθος????. Τον σήκωσες σαν γερανό ????τον σκούφωσες σαν γάντι???? και τον καβάλησες διαγράφοντας στο αγγελικό πρόσωπο σου χαμόγελο ευχαρίστησης και ηδονής τα χεριά μου μονίμως στην πίσω τρυπούλα σου καρφωμένα την χάιδευαν και την ερωτοτροπούσαν????. Σε σταμάτησα και σε έβαλα με πίσω κολλητό και εισχώρησα μέσα σου σφυροκοπώντας ???????????? για να με νιώσεις όσο ποτέ καμία άλλη στον κόσμο αυτόν τον ερωτικό που πλανιέμαι δίνοντας και την δεύτερη λήξη την γαμημένη πάνω στα πιο όμορφα βουνά???? . Έφυγες για ντους καθώς σου άφηνα το δωράκι σου κάτω από την τσαντούλα σου και στον γυρισμό δεν έκανες καν το κόπο να τα δεις πάρα μόνο εγείρες αυτό το αγγελικό πλασμένο κορμάκι σου να κείτεται πλάι στο δικό μου????, σε φίλαγα και σε έγλειφα για μια ακόμα φορά στο μουνακι σου που τόσο αποζητούσες αλλά η ώρα περασμένη σε άφησα να ανοίξεις τα φτερά σου???? και να φύγεις.
    --Ella ήσουν και θα είσαι για εμένα ένας ξανθός έκπτωτος άγγελος στα ματιά μου το πρόσωπο σου παιδική ανάμνησή από το παρελθόν μου αλλά αυτό που δεν θα ξεχάσω ποτέ τον βούρκο της πιο ερωτικής κολάσεως μαζί σου και έγινε για έναν και μόνο λόγο ότι ακόμα αξίζω.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 08-10-2022 02:12:56
    ποτε προλαβες ρε παικτη????μπραβο!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 08-10-2022 15:43:57
    όπως σταματάμε για έναν καφέ εμέις στον δρόμο , ο @Paparovicz σταματάει για να πηδήξει
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Daskalosa Avatar Daskalosa 08-10-2022 16:32:33
    Ωραιος παιχταρα μου!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks