Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Cherry  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Cherry το αστέρι Αξιολόγηση: 8.83 — 02/07/2023 - 20:01
    Cherry το αστέρι Αξιολόγηση: 8.83 — 02/07/2023 - 20:01

    Κυριακή σήμερα και είχα απίστευτες καύλες τηλέφωνο στο γραφείο και το ραντεβού κλείστηκε για 1 ώρα στο χώρο της κοπέλας με υποδέχθηκε με όμορφο λευκό καλοκαιρινό φουστάνι πήγα για ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι βάζοντας μουσική με το κινητό της 

    Πρόσωπο όμορφο σώμα εκπληκτικό με ωραίο απαλό δέρμα βυζί φοβερό σιλικονάτο εχει γίνει εξαιρετική δουλειά Καθαρή από μπογιές τα αγγλικά της εξαιρετικά την πλησιάζω και άρχισα να την φιλάω ερωτικά στο στόμα Και σιγά-σιγά οι γλώσσες μας ενώθηκαν την σηκώνω ορθια στο κρεβάτι σηκώνω το φουστάνι της κατεβάζω το στριγκάκι της και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της που ήταν πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές αρχισε να βογκάει επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική αργεί αισθησιακή  περιποίηση ξαπλώνω στο κρεβάτι και ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει να γαμιέται μόνη της πάνω στο καυλί μου με τους δικούς της δυνατούς γρήγορους ρυθμούς ώσπου δεν άντεξε και  ανατρίχιασε ολόκληρη και βογγούσε δυνατά και μέσα σε 5 λεπτά έχυσε λέω από μέσα μου δε γίνεται αυτό Θα προσποιείται αλλά τα σεντόνια είχανε γίνει μούσκεμα από τα υγρά της τρελάθηκα τα 'χασα την βουτάω από το λαιμό και την πλακώνω στα γλωσσόφιλα την παίρνω από το χέρι και την πάω στην τουαλέτα την στήνω στον τοίχο και αρχίζω να την καρφώνω δυνατά ώσπου δεν άντεξα και την πότισα σπέρμα στα βυζιά πραγματικά τώρα που γράφω την κριτική είμαι καυλωμένος ακόμα με το πάρτυ της

    Κάνουμε ντουζ μαζί και πάμε στο κρεβάτι τα είπαμε λιγάκι πολύ ομιλητική κοπέλα και με απόψεις δεν με άφησε ήσυχο και άρχισε να με φιλάει από το λαιμό μου επιασε την πούτσα και άρχισε να μου το παίζει μου τον είχε κάνει πέτρα κατέβηκε και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική πέρασε και από τα αρχίδια μια βόλτα πλαγιαστό ιεραποστολικό στα τέσσερα και Κατάθεσα  και πάλι στα βυζιά της  εκανα ένα γρήγορο ντουζ  στεγνώνω καλά καλά της έδωσε τα χρήματα και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί 

    να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    gpd Avatar gpd 03-07-2023 16:39:01
    Έχυσα και γω 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Ο Σειρηνος Αξιολόγηση: 8.17 — 17/12/2022 - 23:24
    Ο Σειρηνος Αξιολόγηση: 8.17 — 17/12/2022 - 23:24

    Ευχαριστω το φορουμ και το πρακτορειο για το δωρο

    Κατι πρεπει να εχω δεν μπορω να το εξηγησω
    Οταν ξεκιναω να μιλαω ρωσσικα με ακουνε σαν να ειμαι η Σειρηνα και τραγουδαω στον Οδησσεύς απο την αναποδη
    Μετα απο ενα χρονο και πλεον πηρα κοπελα απο τους αγγελους γιατι μου ειχε σκοτισει τα αρχιδια ο gpd παρε και παρε και παρε Cherry να που κερδισα στην κληρωση
    εγω ελεγα για Taya ολα το μουνοσκυλο ο elganador την εκλεισε την ωρα που ηθελα εγω
    Πηρα λοιπον Chrerry για χαρη του
    Incall στο ξενοδοχειο στη Συγγρου
    Μαζι μου με το μαγικο μου βαλιτσακι του σπορτ μπιλυ στην αρχη μεχρι να βγω απο το ντουζ μιλαω λιγα αγγλικουλια
    Μετα βγαινοντας το γυρναω στα ρωσσικα παντα
    μολις ακουσε την γλωσσα της μονο πυροτεχνηματα δεν ανοιξε
    ειπαμε δυο κουβεντες και μου εκανε μασαζακι και μετα μια πολυ καλη πιπιτσα

    γυρισα λιγο 69 μετα την εβαλα απο πανω
    μετα πιπα και χυσιμο στα βυζια της
    πεντακαθαρη σε εμενα ευγενικη και πολυ διαχυτικη
    δωματιο καθαρο 
    εμφανησιακα +2-3 κιλα κατι που μου αρεσει 
    φιλι απεφυγα να δωσω 
    εκανα ντουζακι και ντυθηκα 
    εκει πιασαμε την κουβεντα
    δεν με αφηνε να φυγω και κατσε 2 λεπτα ακομα και κατσε αλλα 3 
    με περμεναν και τα γεροντια του mapet show για καφε στο διπλα καφε
    οποτε την εκανα με ελαφρα
    Μπορω να πω επιτυχημενο το ραντεβου 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    rsotos7 Avatar rsotos7 19-12-2022 21:38:18
    Πρέπει να είναι μεγάλη υπόθεση για αυτές τις κοπέλες να συναντούν κάποιον που ομιλεί τη μητρική τους γλώσσα. Σίγουρα θα νιώθουν οικεία από το πρώτο δευτερόλεπτο.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Τζερρυ Το Πιπερι Αξιολόγηση: 6.33 — 05/10/2022 - 00:54
    Τζερρυ Το Πιπερι Αξιολόγηση: 6.33 — 05/10/2022 - 00:54

    Μετά την Εύα σειρά είχε η τζερρυ στην συλλογή μου, μήνυμα στους αγαπημένους αγγέλους κλείστε την μου πριν βγω Από τα αθηναϊκά σύνορα στο αγαπημένο μου πορνό κατώφλι Ετσι κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας το γοργό και χαρεί ν Έχει.

    Φτάνω παρφουμαριζομαι και την περιμένω με το καυλί μου σηκωμένο ????την τζερρυ το πιπέρι. Χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα Τουρακι χιλίων καρδιναλίων ????ντυμενο με τζιν παντελονι μπλουζα και παπουτσια casual προσπερνοτας με Απο την πόρτα μπαίνοντας στα ενδότερα του δωματίου αφού την έπιασα Απο το χέρι για να την σταματήσω την φουριόζα, αναφωνοντας μου φώτα εδώ μέσα δεν Έχει τις λέω τι τα χρειάζεσαι για να γνωριστούμε καλύτερα και μου σκάει my money παρακαλώ πάρτα τις λέω????. Με το που τα είδε έλαμψαν τα μάτια σαν λάμπες υγραερίου μέσα στο σκοτάδι, να τα φώτα τις λέω και άρχισε το διεκπεραιωτικό μπαλαμουτι Φιλια και γδύσιμο. Μου φανερώθηκε ένα Σώμα ολίγον ατσουμπαλο με δυο βυζους 3 πλαστικούς και ακρα περοιποημενα.

    Την ξαπλώνω στο κρεβάτι και καθώς φιλιομασταν ????άρχισα να φτάνω στο άπλυτο  μουνί ????της νΑ το γλυφω και να το δαχτυλιαζω με δόσεις αφού μου έριξε στα χέρια αντισεπτικ αλλά ξέχασε στο μουνα της ρε την τζερρυ το πιπέρι δεν ήξερε ποιος τις είχε τύχει. Γυρίζω ????τις δίνω τον μητσαρα Αλλα λαρυγγικές με χέρι στοπ για λιγότερες διεισδύσεις????, την αρπάζω και την βάζω στο πάτωμα με το ίδιο αποτέλεσμα Αλλά σαφώς καλύτερη εικόνα, σκουφί κάθομαι και την έβαλα να τον ευχαριστηθεί με βαθιά καθίσματα πάνω στα μπούτια μου στην συνέχεια την έστησα στον καθρέφτη όπου την σφυροκόπησα ????μετά την πέταξα στο κρεβάτι σφυροκοποντας ????????την μπρούμυτα όπου και έχυσα στα κωλωμερια της????.

    Τις λέω πήγαινε για ντους μπας και φύγει λίγο η μυρωδιά μουνιλας Από κάτω και γυρίζοντας πιάσαμε κουβεντούλα λόγω άπταιστων αγγλικων Είναι Από Ρωσία υπευθηνη σε υποκατάστημα τράπεζας αλλά λόγου του εμπάργκο μειώθηκαν οι συναλλαγές λόγω βρώμας????. Δεύτερο γύρο δεν είχαμε αφού μου ζάλισε τον έρωτα με κάτι ψεύτο φιλία ροκανίζοντας τον χρόνο και για καμία λαρυγγική πίπα έπρεπε να τις κάνω νοηματική Αλλά δεν τα έπιανε????. Όποτε μείναμε Από χρόνο σηκώθηκε, ντύθηκε και φεύγοντας τι μου λέει η τυπισα πες Κάνα καλό λόγω και για μένα μείνε ήσυχη τζερρυ κοιμήσου και η τύχη σου δουλεύει.

    Λοιπόν η τζερρυ το πιπέρι Είναι ένα Τουρακι 30+ με ελάχιστη πραγματικότητα απο τις φωτος όπου μάλλον νομίζει ότι θα κοροϊδέψει κόσμο αλλά δεν Έχει καταλάβει ότι εδώ που ήρθε πρέπει να δείξει την πραγματική της αξία. Σε εμένα έπαιξε και έχασε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 05-10-2022 11:11:30
    Με το που πηγε απο Jerry εγινε Cherry  μεχρι και το ονομα της ξεχασε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 05-10-2022 13:03:13
    @ξουρα την εκλεισα σαν τζερρυ στον δρομο εγινε cherry και στην πορτα εγινε Μονικα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks