Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Eva-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ ΕΥΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΤΟΥΣ Αξιολόγηση: 8.33 — 03/10/2022 - 23:05
    Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ ΕΥΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΤΟΥΣ Αξιολόγηση: 8.33 — 03/10/2022 - 23:05

    --Είδα την Εύα και είπα δεν γίνεται θα γινώ ο Αδάμ, χωρίς να χάνω χρόνο είδη είχα πληκτρολόγηση στο μήνυμα το ονοματάκι της για να γίνει το επιθυμητό ραντεβουδάκι στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο του παράδεισου.
    --Έφτασα παρφουμαρίστηκα και την περίμενα κάτω από το δέντρο την μηλιά, για να πέσει στα χεράκια μου????. Χτυπάει η πόρτα και μόλις την ανοίγω αντικρίζω ένα μελαχρινό όμορφο Πιπίνι ???? ετών μείον 26 με απλή φυσική ομορφιά χωρίς επιπρόσθετα χημικά στο πρόσωπο, ντυμένη με ένα εφαρμοστό κολάν μπλούζα άσπρη με τον Mikey mouse και casual παπούτσια. Φιλί???? που με έστειλε στον παράδεισο μεθυστικά πολύ ωραία η άτιμη αλλά και εγώ δεν πήγα πίσω την έστειλα με το δικό μου φιλί. Το Μόνο φάουλ ήταν ότι ζήτησε τα λεφτά μπροστά όχι με επιτακτικό τρόπο αλλά σε φάση αν μπορείς δώστα μου τώρα και αυτό έκανα δεν ήθελα να της τα στερήσω ούτε ένα λεπτό. Άρχισα να την γδύνω με τα χεράκια μου, ντους δεν χρειάστηκε μου είπε ειχε ήδη κάνει πριν έρθει και κατευθείαν μου φανερώθηκε ένα σώμα λαμπάδα, βυζι Α+ σπυρωτά μαζί με άκρα ελαφρώς περιποιημένα.
    --Ριχνόμαστε κάτω από την μηλιά με άπλετα φιλιά πάθους και ενσυναίσθησης, αυτή να λιώνει από πόθο και εγώ να γλύφω όλο της το κορμί ????μέχρι που έφτασα στο καλοσχηματισμένο μουνάκι της το δαχτύλιασα???? και το πιπίλισα μέχρι να σπαρταράει από ηδονή. Στην συνέχεια τις σύστησα τον μητσαρα από την ανάποδη???? τον ρούφηξε όλον μέσα εις βάθος ενώ εγώ σάλιωνα και περιεργαζόμουν την μουνα τις. Δεν άντεξα οπότε την έβαλα στο πάτωμα το μήλο κάτω από την μηλιά θα πέσει και όντως έπεσε στο στόμα ????τις με παραδεισένιες απολαύσεις. Σκουφί κάθομαι στο κρεβάτι και την γραπώνω από τα καπούλια και την τοποθετώ από πάνω μου σε καθιστή θέση ρίχνοντας το βάρος της όλο πάνω μου και τα κολωμέρια της να σκάνε στα μπούτια μου???? με φωνούλες ηδονής, οπότε την σήκωσα την έστησα στον καθρέφτη και άρχισα να την σφυροκοπώ ????????????όπου εν συνεχεία την έριξα στο κρεβάτι την καβάλησα???? ενώ συνέχιζα να την σφυροκοπώ ????????????και μετα μπρούμητα από πάνω της όπου και ήρθε το τέλος με φωνές ηδονής και από τους δυο μας????.   
    --Το πιπίνι έφυγε για ντους και γυρνώντας αράξαμε στο κρεβάτι με σύντομη κουβεντούλα αλλά λόγω δυσκολίας αγγλικών κατάλαβα ότι είναι από οδησσό, ζει γερμάνια μαζί με την οικογένεια της και τις αρέσει πάρα πολύ η Αθηνά σε αντίθεση από τη αγαπητή Θεσσαλονίκη τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά. Οπότε δεν συνεχίσαμε άλλο και επικεντρωθήκαμε στο πως θα βγάλουμε τα ματάκια μας. Εγώ να γλύφω την μουνα της ????μέχρι που έχυσε και με τραβούσε όλο μέσα της με τα χεράκια της με αποτέλεσμα να με έχει σκουφώσει και σε κλάσματα δευτερολέπτου είχε βρεθεί από πάνω μου απολαμβάνοντας το σφυροκόπημα της???????? και την γλυκιά φατσούλα της που εναρμονιζόταν με την ηδονή, ήθελε να με νιώσει στο πετσί της η άτιμη οπότε την γύρισα ανάσκελα και άρχισα να εισχωρώ εις βάθος και να σφυροκοπώ???????????? μέσα στην μουνότρυπα του παραδείσου μέχρι που και ήρθα????. Σηκώνεται μου αναφωνεί πως πέρασες μαζί μου τέλεια τις λέω εσύ καταπληκτικά να ήταν και άλλοι σαν εσένα, ντύθηκε και αναχώρησε από τον παράδεισο μου αφήνοντας με μια ανάμνηση όχι μοναδική αλλά θα ήθελα να ήμουν μαζί τις μέχρι που να έδυε ο ήλιος.
    --Λοιπόν το Πιπίνι το αδικούν οι φωτός???? φαίνεται μανταμίτσα από τις φωτός ενώ δεν έχει καμία σχέση με αυτές πιο γλυκιά, ωραίο κορμάκι και ηλικιακά την έκανα μεταξύ 24-26. Με έκανε να νιώσω ο Αδάμ και η Ευα στον παράδεισο τους αλώστε και αυτό δεν είναι το νόημα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 04-10-2022 23:50:44
    Χαχαχ δεν υπαρχεις ρε φιλε!! Χαιρομαι να διαβαζω κριτικες σου αληθεια! Παντα τετοια φιλε μου!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money