Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Monika  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μπααααααααααααααααα Αξιολόγηση: 5.50 — 15/10/2022 - 22:37
μπααααααααααααααααα Αξιολόγηση: 5.50 — 15/10/2022 - 22:37

Με το γραφείο μια χαρά η συνεννόηση και για τι κλείσιμο του ραντεβού αλλά και μετά την συνεύρεση με την κυρία.
Την συνάντησα πριν εμπλουτίσει το προφίλ της με πιο φρέσκες φωτό.
Ήρθε στην ώρα της,υφάκι κοντέσας , κοντά στις νέες φωτό το πρόσωπο, πήγα να φιλήσω και γύρισε μάγουλο, άντε πάμε μέσα λέω.
Αγγλικά γιοκ , γιατί να μην ξέρω Γεωργιανά ένα στυλ είχε. Πέρασε για φρεσκάρισμα και επέστρεψε με τα εσώρουχα, πανάθεμα σε που θες και VS . Τα χρυσά CD στον λαιμό , η ρολεξιά στο χέρι, ποιος μαλάκας Τούρκος στα πήρε ήθελα να μάθω. Στο σεξ πολύ παθητικά , με το ζόρι τελείωσα, εάν μπορούσε να έχει στο χέρι τo κινητό την ώρα του πηδήματος να βλέπει insta πιο ευχαριστημένη θα ήταν.
Κάτσε εδώ να τελειώσω και τράβα γαμήσου.
Την υπόλοιπη ώρα περίμενα εναγωνίως το μνμ του οδηγού της , μπορεί να ήταν και η πρώτη μου φορά που θα του έλεγα ευχαριστώ. Πολύ αρνητικότητα. Κάτι βλακείες να μου λέει μέσω google , τί ωραία είναι στην Τουρκία και δεν παίρνει τόσα λίγα χρήματα, ότι διαλέγει τους πελάτες και δεν την διαλέγουν , τα δώρα της κτλ κτλ κτλ και στο τέλος της λέω πάρε τα 140 και πολλά σου είναι! Καληνύχτα και δεν θα με μα τα ξαναδείς!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
geroksouras Avatar geroksouras 15-10-2022 22:55:03
οπου VS versace κι οπου CD christian dior?εμ με τοσα δωρα απο τουρκια που πας ρε καραμητρο με το κινεζικο δονητη σου;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 15-10-2022 23:17:43
vs = victoria secret ρε μπαστουνόβλαχε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 16-10-2022 14:06:07
ρε ουστ που θα με πεις μπαστουρνοβλαχο ρε ταγαρι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Μετριες οι επιδοσεις Αξιολόγηση: 7.33 — 14/10/2022 - 01:44
Μετριες οι επιδοσεις Αξιολόγηση: 7.33 — 14/10/2022 - 01:44

Πηρα ενα ρισκο με την Μονικα αφου κριτικη δεν ειδα πουθενα αλλα ειδα οτι οι φωτογραφιες της ηταν σχεδον χωρις επεξεργασια και μου αρεσε η εμφανιση της.

Μπηκα στο δωματιο οπου με υποδεχτηκε με ευγενεια και χωρις να χασω χρονο μπηκα στο ντους. 

Στην επιστροφη παλι με το ευγενικο υφος με περιμενε ξαπλωμενη στο κρεβατι.

Ολα ξεκινησαν με μια προσπαθεια για φιλι η οποια ηταν επιτυχης αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο, δεν αξιζει να πω περισσοτερα. 

Προχωρησα στα βυζια οπου πραγματικα θα βρειτε αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα και σε συνολο η εμφανιση της ειναι οντως αυτη.

Οι ρωγες στο γλειψιμο ανταποκρηθηκαν αλλα και στο δερμα της ειδα ανατριχιλες οσο εγλειφα στα επιμαχα σημεια.

Η ιδια οταν ηρθε η σειρα της εκανε μια ωραια προσπαθεια για τσιμπουκι η οποια συμπεριλαμβανε και γλυψιμο στα αρχιδια.

Αν ειχε και την επαφη με τα ματια που επιθυμουσα θα ηταν πολυ πιο καυλωτικο, παρολαυτα ηταν μια απο τις καλυτερες εξυπηρετησεις που μου εκανε σε ολο το ραντεβου.

Επιθυμουσα να μου κανει cowgirl αλλα στην πραξη πανω διαπιστωσα οτι ηταν μετριες οι επιδοσεις της. 

Καβαλαει μεν τον πουτσο αλλα οχι με την ζωντανια που θα ηθελα. 

Την διεκοψα για πισωκολλητο και πηρε καλο στησιμο με το κεφαλι στο μαξιλαρι και τον κωλο ψηλα. 

Το μουνι της ηταν ηδη υγρο οποτε ξεκινησα απο την αρχη το δυνατο σεξ.

Η κοπελα συμμετειχε και με το σωμα και με βογγητα αλλα δεν ηταν απολυτα πειστικη στο οτι περναει καλα. 

Εν τελει εδωσα και μερικα χαστουκια στον πισινο της και εχυσα πανω στα δυο κωλομαγουλα.

Ηταν προθυμη για δευτερο γυρο αλλα επειδη αργησε να μου σηκωθει δεν προλαβαμε να ολοκληρωσουμε. 

Σε συνολο δεν περασα ασχημα αλλα δεν ηταν απο τις κοπελες που θα ηθελα να επισκεφτω ξανα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks