Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emmanuela  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Δείχνει αρκετά μικρότερη απο κοντά. Τα λεφτά Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 14:41
    Δείχνει αρκετά μικρότερη απο κοντά. Τα λεφτά Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 14:41
    Δείχνει αρκετά μικρότερη απο κοντά. Τα λεφτά που της δίνεις της αξίζουν γιατί κάνει ότι της ζητήσεις και μάλιστα καλά. Γλυφει το σώμα παντού και στον πούτσο κανει σπέσιαλ τσιμπουκi. Την πήρα δυανατά και δεν καταλαβαίνει μια η τύπισα. Πριν τον δέυτερο γύρο παιχτήκανε πολλά προκαταρκτικά για να μου σηκωθεί και έκανε τα πάντα για να τα καταφέρει. Τελικά ήταν ακομα καλύτερη απο την πρώτη και με άφησε υπέρ ικανοποιημένο. Τα λεφτά που δίνεις στην περίπτωση της πιάνουν τόπο και θα τα δώσω ξανά κάποια στιγμή.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Είναι 40 χρονών και είναι πολύ Αξιολόγηση: 7.80 — 07/09/2021 - 23:07
    Είναι 40 χρονών και είναι πολύ Αξιολόγηση: 7.80 — 07/09/2021 - 23:07
    Είναι 40 χρονών και είναι πολύ έμπειρη στο κρεβάτι. Κανει καλό ζέσταμα με χάδια στο σώμα και φιλιά και γλείψιμο σε σημεία ερεθιστικά. Το καλό είναι ότι δεν βιάζεται και έχει όλη την ώρα διαθέσιμη για εσένα και την εκμεταλλεύεται πλήρως. Όταν έφτασε στο στοματικό μου είχε ήδη γίνει κάγκελο. Χωρίς να ακουμπάει δόντια μου έκανε μια πίπα πολυ ωραία και αρκετά βαθιά. Δεν την άφησα πολύ για να μην χύσω και σηκώθηκα για να την πάρω στα τέσσερα. Ο πάτος της καθαρός και ξυρισμένος με καλή όψη για την ηλικία της. Απο αισθηση το μουνί καλό και αλλο ένα συν ότι δεν έβαλε τζελ... Όσο την γαμούσα αναστέναζε και βογκούσε αλλά με μέτρο, όσο πρέπει. Την πήρα και σε ιεραποστολικό οπου παιχτήκανε και φιλιά. Τα φιλιά της ήταν ωραία και με βάθος. Μου άρεσε ο κώλος της αλλά δεν πήρα αυτή τη φορά. Μεχρι το τέλος της ώρας παρέμεινε δραστήρια ίσος και παραπάνω από εμένα. Είναι μια επιλογή πού δύσκολα θα σε απογοητεύσει κυρίως λόγο της εμπειρίας που έχει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Πολύ καλό πουτανάκι, μίλφ φυσικά αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 22:22
    Πολύ καλό πουτανάκι, μίλφ φυσικά αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 22:22
    Πολύ καλό πουτανάκι, μίλφ φυσικά αλλά κρατιέται καλά απο εμφάνιση και αν και στο προσωπο δεν είναι ότι καλύτερο στο σώμα δεν θέλεις κάτι παραπάνω. Γλυφει και ρουφάει ότι έχεις στο σώμα και σαλιώνει καλά τον πουτσο και τα αρχίδια. Κανει καλό βαθύ και αν θέλεις κάνεις και mouthfuck. Έχει καθαρό δέρμα και πολύ ωραίο μουνί. Επιδόθηκα σε ένα ωραίο γλειφομούνι και την έκανα να καυλώσει πολύ. Ανέβηκε πάνω μου και μου έκανε πολύ ωραίο πήδημα με πάθος και πραγματική συμμετοχή. Την γύρισα και την έσκισα κοιτάζοντας την στα μάτια. Το τέλος ήρθε σε στάση πισωκολλητό. Μετά απο το ντους ξεκίνησα πάλι τα προκαταρκτικά και καταλήξαμε να την γαμάω με τα πόδια στους όμους. Της το έβαζα με όλο μου το βάρος στο μουνί και κατάφερα να την κάνω να χύσει. Όταν ήρθε η ώρα να χύσω έβγαλα την καπότα και της τα έριξα στα βυζιά. Ήταν ευγενική και καλοδιάθετη απο την αρχή μέχρι που έφυγε. Με χαιρέτησε με ένα ωραίο χαμόγελο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Είχα μέρες που σκεφτόμουν να γαμήσω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 20:29
    Είχα μέρες που σκεφτόμουν να γαμήσω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 20:29
    Είχα μέρες που σκεφτόμουν να γαμήσω κώλο και η γυναίκα μου δεν δίνει γιαυτό έψαξα στον αγοραίο. Στο Dream Βρήκα την Εmmanuela που την παρουσιάζουν ως ειδική στο πρωκτικό. Τσέκαρα φωτογραφίες και πήρα την το γραφείο. Το απόγευμα ήμουν στο χοτέλ με την κοπέλα. Στο πρόσωπο είναι μέτρια αλλά στο σώμα είναι ικανοποιητική. Απο συμπεριφορά είναι ευγενική αλλά δεν λέει πολλά εκτός και αν της κάνεις ερωτήσεις εσύ. Στο σεξ είναι υποτακτικός τύπος, κάνει ότι της πεις και δεν παραπονιέται. Τσιμπουκώνει βαθιά άνετα και έχει αντοχές. Γλύφει καλά καυλί και αρχίδια και κοιτάει στα μάτια για να δει αντιδράσεις. Την έβαλα στα τέσσερα στο πάτωμα και της το έβαλα αργα στον κώλο αφού πρώτα έβαλα λιπαντικό. Στην αρχή μου ζήτησε σιγά και έκανα υπομονή αλλά μετά την είδα που χαλάρωσε και μου έδωσε το ΟΚ για να την πάρω όπως ήθελα. Έχει σφιχτό κώλο που τον νιώθεις καλά με το μέσα έξω και τον καθαρίζει τέλεια. Η πούτσα μου ζεστάθηκε και κοίταζα την κωλοτρυπίδα της να ακολουθεί τον ρυθμό μου. Ήταν σκέτη καύλα ο εγκέφαλός μου ερεθιστικέ αφάνταστα και στο τελευταίο λεπτό που μου ήρθε να χύσω της τον έχωσα βαθιά γρήγορα και δυνατά. Έχυσα και αφού έβγαλα την καπότα έπεσα στο κρεβάτι για να ξεκουραστώ... Είχαμε χρόνο και για δεύτερο αλλά προτίμησα μασάζ και πίπα. Στο μασάζ είναι αρκετά καλή αλλά θα προτιμούσα μασέρ στη θέση της παρολαυτά με την πίπα με ικανοποίησε γιατί μου την έκανε ακούραστα μέχρι να χύσω και μου πήρε ώρα. Καλά πέρασα, την συνιστώ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Η γυναίκα είναι ιδική στο πρωκτικό Αξιολόγηση: 7.80 — 18/06/2021 - 07:39
    Η γυναίκα είναι ιδική στο πρωκτικό Αξιολόγηση: 7.80 — 18/06/2021 - 07:39
    Η γυναίκα είναι ιδική στο πρωκτικό και γιαυτό της επέλεξα. Το μουνί της το δοκίμασα λίγο ίσα ίσα για να μην το αφήσω παραπονεμένο άλλα όλο το γαμήσι το έφαγε η κωλοτρυπίδα της. Ήταν πολύ καλά προετοιμασμένη και δεν είχαμε απρόοπτα όσο δυνατά και αν τη γάμησα. Ο κωλος της είναι στενός και στήνεται καλά για να της τον βάλεις όλον μέσα. Σε όλες τις στάσεις βολεύει το ίδιο καλά αλλά το πισωκολλητό είναι σούπερ. Στα προκαταρκτικά κάνει καλή δουλειά και σε καυλώνει γρήγορα. Δεν βιάζεται και σε αφήνει να απολύσεις το κάθε τι που σου κάνει. Το κάναμε δύο φορές και και τις δύο φορές έχυσα μέσα στον κώλο της. Το ντους ήταν το μόνο διάλειμμα που κάναμε αλλά δεν κουράστηκε και δεν πέσανε οι επιδόσεις της. Το κωλοτρυπίδι της έγινε κόκκινο μέχρι να τελειώσουμε και πριν το γαμήσω για δεύτερη φορά της το έγλειψα καλά. Όταν ένιωσε την γλώσσα εκεί εκπλήστικε αλλά εμένα μου αρέσει να κάνω κάτι τέτοια περίεργα, είναι στην φύση μου. Όπως είπα και στην αρχή είναι ειδική και αν γουστάρεις κώλο πρέπει να την επισκεφτείς οπωσδήποτε
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Ηθέλα μία έμπειρη στο πρωκτικό και Αξιολόγηση: 7.40 — 30/05/2021 - 11:51
    Ηθέλα μία έμπειρη στο πρωκτικό και Αξιολόγηση: 7.40 — 30/05/2021 - 11:51
    Ηθέλα μία έμπειρη στο πρωκτικό και αφού εψαξα μερικά γραφεία κατέληξα στο Dream και επέλεξα την Εμμανουέλα. Είδα απο την αρχή ότι δε ειναι μικρή και σίγουρα δεν είναι η ομορφότερη αλλά απο σώμα είναι πολύ καλή και απο αλλους που την έχουν δοκιμάσει κατάλαβα ότι βρήκα αυτό που έψαχνα. Καμιά έκπληξη όταν την είδα απο κοντά, είναι αυτό που περιμένεις.... Δεν κάναμε πολλές συζητήσεις, περάσαμε σχεδόν κατευθείαν στη δράση. Έβαλε λιπαντικό στην κωλοτρυπίδα της και στημένη στα τέσσερα κράτησε τα κωλομάγουλα ανοικτά για να της τον βάλω. Έχει στενή τρύπα και στην αρχή πήγα σιγά για να μην σπάσει το προφυλακτικό. Μετά χαλάρωσε και ήταν τέλεια η αίσθηση, καλύτερα και από μουνί μπορώ να πω. Το ευχαριστιόταν και εκείνη όσο εγώ και το κατάλαβα απο τις κινήσεις που έκανε με το σώμα αλλά και απο τα βογκητά ευχαρίστησης. Εδωσα πολύ πόνο και τελειωσα μετά από σχεδόν 15 λεπτά μέσα στον κώλο της. Μετά απο το απαραίτητο διάλειμμα άρχισε να μου παίρνει πίπα και χωρίς να χάσω χρόνο όταν μου σηκώθηκε έβαλα την καπότα και μπήκα στομ μουνί της. Έχει ωραίο σφιχτό μουνάκι και για λίγο το γάμησα καλά. Η συνέχεια έγεινε όμως στην κωλάρα της ξανά, αυτή τη φορά πιό δυνατά αφού ήταν ήδη αρκετά δουλεμένη απο πριν και δεχόταν πιό εύκολα τον πούτσο μου. Αρχισε να μου λέει να της γαμήσω δυνατά τον κώλο και αυτό έκανα ακριβώς. Της τον ξέσκισα. Στο τέλος μας μείνανε μερικά λεπτά τα οποία περάσαμε με φιλιά και ψιλοκουβέντα. Αυτές οι γυναίκες ξέρουν καλύτερα απο όλες, δεν αξίζει να να δώσεις αλλού τα λεφτά σου
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εκανα την μαϊμουδια παλι Εναλλαγη απο Μοντελογραφειο Αξιολόγηση: 6.80 — 30/05/2021 - 07:33
    Εκανα την μαϊμουδια παλι Εναλλαγη απο Μοντελογραφειο Αξιολόγηση: 6.80 — 30/05/2021 - 07:33
    Εκανα την μαϊμουδια παλι Εναλλαγη απο Μοντελογραφειο σε ποιο Μιλφογραφειο Τελικα ολες εχουν της χαρες τους Η Εμμανουελα ειναι μια κοντουλα Ρουμανα μια Μιλφ της διπλανης πορτας Ομορφη δεν την λες χαριτωμενη την λες και αυτο στην πορεια της συζητησης οπου χαλαρωσε Η διαφορα της με της φωτογραφιες της ειναι οτι τωρα εχει πιο σκουρα τα μαλλια της και πιο κοντα Ηρθε πολυ κασουαλ ντυμενη, εως παρα πολυ με βαμμενα κιτρινα νυχια το σωμα της ειναι σφιχτο της αρεσουν τα δακτυλιασματα, πηρε 2 δακτυλα κωλοτρυπιδα και 2 στο μουνι το οποιο το σφιγγει σαν μεγκενη και το καταλαβαινεις(εχει γυμνασε μουνιακους μυς Χεχε! ) Εχει συμπεριφορα οπως πρεπει να εχει μια Μιλφ στο κρεβατι τα δινει ολα μα ολα καλο γλυψαρχιδι, πιπα καλη υγρη αλλα οχι dt.Μετα την πιπα με καβαλησε οπου εχυσα στο συνηθισμενο μου μισαωρο επειδη στο γραφειο αυτο δεν μπορω να κλεισω μισαωρο την εβαλα κατα την συνιθισμενη μου πρακτικη να μου κανει μασαζακι, το οποιο δεν το εχει τοσο πολυ. Στα 45-50 λεπτα της λεω αντε παρε τον οδηγο να φυγεις, τον καλει τις λεει οτι θα αργησει 10 λεπτα γιατι προφανος ειχε αλλο δρομολογιο Και εδω παει το μαχητης οπως ημουν στο κρεβατι μπρουμητα μου ζηταει α γυρισω και μου λεει εχουμε χρονο, και με πλακωνει σε μια πιπα πολυ καλυτερη απο την πρωτη. Οπου παρεδωσα στο στομα της Στα2-3 χρονια που παω με εσκορτς εντατικα λιγες φορες εχω δει κοπελα να την απελευθερωνεις και αντι να παιξει με το κινητο της να δινε μαχη να ξαναχυσεις εντυπωσιακη κατασταση Μου εχει κανει τρομερη εντυπωση οτι οσες εχω παρει ειχαν αριστη συμπεριφορα και οι 4 στις 5 ηταν παραπανω απο οτι ανεμενα Κριμα που εχει λιγες κοπελες το γραφειο και θα το τελειωσω γρηγορα σχετικα Να εισαστε καλα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Το όνομα της μου θυμίζει μια Αξιολόγηση: 7.60 — 16/05/2021 - 22:11
    Το όνομα της μου θυμίζει μια Αξιολόγηση: 7.60 — 16/05/2021 - 22:11
    Το όνομα της μου θυμίζει μια παλιά διαφήμιση για ένα καλσόν που έλεγε το σύμβολο του σεξ και της ποιότητας. Αυτό προσφέρει η γυναίκα αυτή ποιοτικό σεξ σε όλες του τις διαστάσεις. Από εμφάνιση είναι αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες χωρίς διαφορά. Στις υπηρεσίες κάνει τη διαφορά σε σχέση με τις άλλες. Ξεκινώντας από γλειψίματα σε όλο το σώμα αργά και καλά με δαγκωματάκια σου ερεθίζει όλες τις ερωτογενείς ζώνες. Προσφέρει και φιλιά στο στόμα αλλά όπως πάντα δεν πήρα γιατί απλά δεν φιλιέμαι με καμία από αυτές. Προχωράει σε στοματικό που σε αφήνει χωρίς ανάσα και σε ξεζουμίζει. Τη πρώτη κατάθεση την έκανα στο στόμα της και τα έφτυσε. Ξαναπήρα γρήγορα τα πάνω μου και άρχισα με το μουνί της σε δυο τρεις στάσεις. Συνέχισα με τον κώλο της αφού έβαλε λιπαντικό. Σφιχτός ο κώλος της και δίνει την τέλεια αίσθηση όταν τον γαμάς. Μου έδειξε ότι το ευχαριστιέται και μαζί με εμένα τελείωσε και αυτή. Το τελευταίο δεκάλεπτο το περάσαμε συζητώντας. Έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Χτύπησε την πόρτα την ώρα που Αξιολόγηση: 8.20 — 08/05/2021 - 21:19
    Χτύπησε την πόρτα την ώρα που Αξιολόγηση: 8.20 — 08/05/2021 - 21:19
    Χτύπησε την πόρτα την ώρα που ήμουν στην τουαλέτα. Μάλλον το κατάλαβε και περίμενε υπομονετικά χωρίς να επιμείνει. Της άνοιξα, μπήκε μέσα, αλληλοσυστηθήκαμε και πιάσαμε κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος. Έχει τον τρόπο της για να ξεκινήσει την φάση και δεν αφήνει να προκύψει αμηχανία. Ξεκινά μαλακά με φιλιά αλλά χωρίς γλώσσα και συνεχίζει το ζέσταμα στο σώμα. Μου σηκώθηκε και της έπιασα το κεφάλι και της έβαλα τον πούτσο στο στόμα. Έκανε ένα μουγκρητό πουτανίστικο και άλλαξε έκφραση στο πρόσωπο. Άρχισε να γλύφει τον πουτσοκέφαλο με πολύ όρεξη και μετά τον πήρε όλον μέσα. Με την περιφέρεια δεν ασχολήθηκε αλλά δεν ήθελα πλέον γιατί από την καύλα δεν μπορούσα ποια να περιμένω, ήθελα να μπω μέσα της. Την έπιασα από πίσω και αφού της τον έχωσα, για λίγο πήγαινα σιγά σιγά μετά όμως άρχισα να την γαμάω δυνατά και πιο δυνατά μέχρι που η γκόμενα άρχισε να φωνάζει. Δεν σταμάτησα μέχρι να χύσω και κράτησε πάνω από 20 λεπτά το γαμήσι. Αλλάξαμε στάση μία φορά και τελικά έχυσα το σπέρμα μου στα βυζιά της. Δεύτερη φορά δεν κάναμε, απλά καθίσαμε στο κρεβάτι και μου έκανε λίγο μασάζ. Ωραίο το ραντεβουδάκι αλλά αν φίλαγε με γλώσσα θα ήταν ακόμα καλύτερα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks