Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ariella  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lucky_dick Avatarlucky_dickΜηνύματα: 58 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Ξεφρενο καβαλημα Αξιολόγηση: 7.33 — 16/02/2023 - 02:57
Ξεφρενο καβαλημα Αξιολόγηση: 7.33 — 16/02/2023 - 02:57

Η Αριελλα εχει τα χαρακτηριστικα της λατινας που περιμενεις, αρκετα γλυκια στο προσωπο και οι εκφρασεις της την ομορφαινουν ακομα περισσοτερο. Σαν σωμα ειναι λιγο κοντη με ενισχυμενο ωραια κωλο και τα υπολοιπα στο φυσικο τους μεγεθος και σχημα. 

Η διαθεση της επαιξε σημαντικο ρολο και αλλαξε προς το πολυ καλυτερο το ραντεβου μας, οχι οτι εκανε καποια υπερ προσπαθεια απλα εχει το τροπο της να σε επηρεαζει και δειχνει οτι γουσταρει που ειναι μαζι σου. 

Δυστυχως ειχε σχεδον μηδεν επιπεδο στα αγγλικα και μονο με την βοηθεια του κινητου μπορεσαμε να πουμε μερικα λογια στην αρχη. Η υπολοιπη επικοινωνια ηταν μη λεκτικη αλλα και ολος σχεδον ο χρονος μας ξοδευτηκε σε σεξ και μονο. 

Ξεκινησαμε ενα χαλαρο φασωμα κατα το οποιο μου πηρε το μυαλο με τα φιλια της, ηταν βαθια και αρκετα φλογερα μεχρι σε σημειο που απορουσα αν οντως με γουσταρει τοσο πολυ.

Οι ικανοτητες της στο στοματικο σε συνδυασμο με την επιθυμια της να σε κανει να περασεις καλα ηταν εκρηκτικος συνδυασμος, ρουφαγε και εγλειφε χωρις σταματημο ολη την περιοχη αναμεσα απο τα ποδια μου, τα παπαρια μου ειχαν καιρο να νιωσουν τετοιο γλειψιμο. 

Της ξηγηθηκα και εγω ενα γλειφομουνι περιπου με την ιδια ορεξη, ολα πανω της καθαρα και οι μυρωδιες ευχαριστες. Στην περιποιηση μου αντεδρασε με ευχαριστηση και πηρε στην συνεχεια την πρωτοβουλια να με καβαλησει σε ενα πραγματικα δυνατο ρυθμο. Απο αισθηση το μουνι της ειναι στα επιθυμητα επιπεδα και κινειται πολυ ωραια ενω βλεπεις οτι το ευχαριστιεται να ειναι απο πανω. Κοντα στο τελος του πρωτο γυρου την πηρα και σε ιεραποστολικο με πολλα γλωσσοφιλα και εχυσα μεσα της αφου με εσφιγγε με τα ποδια της δυνατα. 

Καναμε ενα διαλειμμα και μετα η επαναληψη αποκλειστικα με πισωκολλητο. Καλο το στησιμο της και οι αντοχες της για καθε περιπτωση. 

Σε συνολο η τυπισσα εκτος απο την καλη εμφανιση ειναι και απο τις γυναικες που θελουν να προσφερουν αληθινες υπηρεσιες, με εκανε να χυσω ευκολα δυο φορες σε μια ωρα και της βγαζω το καπελο για τις ικανοτητες της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

Ιστορίες: 0

Γλυκιά Λατίνα Αξιολόγηση: 7.83 — 14/02/2023 - 13:04
Γλυκιά Λατίνα Αξιολόγηση: 7.83 — 14/02/2023 - 13:04

Ή αλλιώς, Αριέλα έλα ξανά!

Το κορίτσι μας επέστρεψε πάλι, αν και δεν περίμενα να έρθει πάλι. Την είχα συναντήσει στο πρώτο της τουρ με πολύ θετικές εντυπώσεις. Οπότε με το που την βλέπω, μήνυμα στο γραφείο και η συνάντηση κανονίστηκε. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, το κορίτσι ήρθε στο χώρο μου.

Το κορίτσι δεν έχει αλλάξει καθόλου σε σχέση με την τελευταία φορά που μας ήρθε. Μέχρι και τα σιδεράκια ακόμα φοράει.

Βραζιλιάνα 29 ετών από το Sao Paulo. Μας ήρθε κατευθειάν απο την άλλη άκρη του Ατλαντικού.

Έρχεται με απλά καθημερινά ρούχα, αλλά σέξυ ντύσιμο, total black, με τακούνια. Ανοίγω και αγκαλιαστήκαμε ζεστά, με θυμόταν πολύ καλά, το χαμόγελο της ζεστό. Όμορφο και γλυκό πρόσωπο, αν και απέχει αρκετά από την τυπική συνοδό που έχουμε στο μυαλό. Μοσχομυριστή και περιποιημένη, με μαύρα ίσια μαλλιά, καστανά πονηρά μάτια. Ευγενική, θα κοιτάξει να μη νιώσεις αμηχανία.

Μετά το τυπικό μέρος αρχίζει το παιχνίδι, δίνει παθιασμένα γλωσσόφιλα, αλλά όχι βαθιά, ίσως λόγω των σιδερακιών. Την γδύνω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα με θηλυκές καμπύλες, σε γενικές γραμμές είναι αδύνατη. Βυζάκι μεσαίου μεγέθους όμορφο με ρώγες που καυλώνουν εύκολα, κωλαράκι λίγο γεματούλικο, αλλά προκλητικό, με μια κωλοτρυπίδα μούρλια.

Πίπα αρκετά καλή με πολύ σάλιο, αλλά όχι εξαιρετική, πέρασε και από τα αρχίδια με καλό γλύψιμο. Με λίγη καθοδήγηση, θα δεχτεί να κάνει κάποιες βαθιές καταδρομικές, αλλά γενικά το αποφεύγει, γλύφει αρκετά αισθησιακά.

Με άφησε να την περιποιηθώ με λίγα δαχτυλάκια, έδειχνε να το απολαμβάνει, άρχισε να υγραίνεται. Την προτρέπω να συνεχίσει την πίπα, ενώ της τρίβω την κλειτορίδα, σταματούσε για μερικούς αναστεναγμούς.

Καπότα και με καβάλησε για ένα αργό και αισθησιακό σεξ. Σιγά σιγά αυξήθηκε ο ρυθμός, αντέχει πιο δυνατά αλλά αποφεύγει την πλήρη διείσδυση. Το μουνί της αρκετά στενό, έδινε όμορφη αίσθηση. Μείναμε έτσι αρκετά πριν γυρίσουμε στο ιεραποστολικό και στα τέσσερα, ενώ βάζω δαχτυλάκι στο εξαίσιο κωλαράκι της. Αποζητά την επαφή με το σώμα, θα ερεθιστεί περισσότερο αν νιώσει το κορμί σου πάνω της, ενώ γυρνάει κεφάλι με βλέμμα όλο πονηριά. Αποζητά τον απόλυτο αισθησιασμό.

Είχα ζητήσει πρωκτικό και πήρα, αν και δεν την είχαν ενημερώσει από το γραφείο. Εδώ πρέπει να πω πώς άλλη κοπέλα ίσως να είχε αρνηθεί, η Αριέλα όμως όχι μόνο δεν είχε πρόβλημα, αλλά δέχτηκε με χαρά. Στενό κωλαράκι, αλλά με τη βοήθεια ελάχιστου τζελ, μπήκα. Πλήρης διείσδυση, μου κάνει πλάκα το κορίτσι; Στο μουνί όχι, αλλά στο κωλαράκι ναι. Το μόνο μείον είναι ότι δε θέλει να βλέπεις το πουλί σου στον κώλο της, ούτε να τραβηχτείς για να απολαύσεις το gape.

Μείναμε στα τέσσερα αλλά με σχεδόν καθιστό τρόπο, ενώ αφήνει δάχτυλο στο μουνί της και ολοκληρώσαμε εκεί, μετά από ένα σύντομο πέρασμα στο cow και το ιεραποστολικό. Τελείωμα αισθησιακό, με αναστεναγμούς και γλωσσόφιλα, η αβάσταχτη ελαφρότητα του κώλου της υπέροχη. Ήταν πεντακάθαρος και μούρλια. Μου έκανε εντύπωση πόσο εύκολα γλύστραγε στο κωλαράκι της.

Λίγες αγκαλιές και χάδια πριν πάρουμε το χρόνο μας στο μπάνιο, παρέα. Λίγη ευχάριστη κουβεντούλα στο υπόλοιπο του χρόνου, μου αποκάλυψε πώς προσγειώθηκε πριν λίγες ώρες και ήταν κάπως κουρασμένη, ίσως να μην έπρεπε να εργαστεί για σήμερα; Όμως δεν μου έδειξε κάτι τέτοιο, καθώς το σεξ μαζί της ήταν όπως ακριβώς το θυμόμουν.

Την ευχαρίστησα, λεφτά διακριτικά, αγκαλιές και καληνύχτα.

Η Αριέλα είναι ένα ευγενικό κορίτσι που είναι γυναίκα πλέον. Δε θα εντυπωσιάσει, αλλά έχει ευχάριστη αύρα, Βραζιλιάνικη. Αρκετά δοτική, δε θα σου πει πουθενά όχι, αρκεί να της τα ζητήσεις. Δεν έχει αλλάξει καθόλου, οι υπηρεσίες της οι ίδιες άριστες. Παίχτηκε μόνο ένας γύρος, αλλά με την Αριέλα είναι μαγεία το σεξ που διαρκεί. Ένα αργό και αισθησιακό σεξ με τη μέγιστη δυνατή διάρκεια, είναι ξεχωριστό μαζί της. Δεν προτείνεται σε σκληρούς και ασυναίσθητους μύστες.

Αξίζει να τη συναντήσετε, ειδικά για το πρωκτικό.

Να είστε όλοι καλά, πάμε στα βουνά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Συνδρομο στερησης Αξιολόγηση: 7.50 — 12/10/2022 - 02:53
Συνδρομο στερησης Αξιολόγηση: 7.50 — 12/10/2022 - 02:53

Οι μερες αποχης απο το σεξ μου ειχαν δημιουργησει συνδρομο στερησης και το τηλεφωνημα στο γραφειο δεν αργησε να γινει. 

Η κοπελα στο τηλεφωνο με υπομονη μου εξηγησε τι εχει διαθεσιμο και καποιες παραπανω πληροφοριες που ειχε διαθεσιμες. Τελικα εκλεισα την Αριελα επειδη για αυτην μου εγγυηθηκε περισσοτερο οτι τα δινει ολα, αυτο ακριβως που χρειαζομουν.

Την εφεραν στην πορτα μου με πεντε λεπτα καθυστερηση για τα οποια δεν ενοχληθηκα αφου απογευμα ηταν και ειχαμε την ανεση του χρονου.

Ειναι στο υψος που δηλωνει και ηλικιακα περιπου το ιδιο. Κοντα σε εμφανιση στις φωτογραφιες αλλα λιγο επεξεργασια εχει γινει, το φυσικο της ομως ειναι καλο. Ωραιο κορμι, ιδιαιτερα κωλος και το βυζακι στην θεση του.

Ξεχαστε το σοσιαλ γιατι δεν ξερει καθολου αγγλικα οποτε περναμε κατευθειαν στο σεξ.

Δινει ωραια και απεριοριστα φιλια στο στομα με καλη συμμετοχη και γλωσσα. Ειναι πολυ καθαρη και γιαυτον τον λογο της εκανα να γλυφομουνι διαρκειας πριν αρχισει να κανει το οτιδηποτε σε εμενα. Της εφτιαξα την διαθεση και φαινοταν στο προσωπο αλλα και στις κινησεις που εκανε με την λεκανη.

Στη πιπα εκανε εξαιρετικη δουλεια. Πολυ ωραιο σαλιωμα και βαθια μπασιματα, κοιταγμα στα ματια και γλυψιματα στα αρχιδια. 

Δεν ξερω αν τετοια την κανει παντα αλλα νομιζω οτι το γλειφομουνι που προηγηθηκε την επηρεασε αρκετα.

Μετα απο λιγο γαμησι στο μουνι της το γυρισαμε σε αναλ που βασικα ηταν στην τελικη και ο σκοπος της επισκεψης. Καλη αισθηση και αντοχες, η θεα υπερ καλυωτικη και τα βογγητα διαφορετικα απο το κανονικο γαμησι.

Στον δευτερο γυρο την κρατησα περισσοτερο σε μουνι γιατι ηθελα λιγο ιεραποστολικο και φιλια στην αρχη. Ηταν πανετοιμη για το αναλ ξανα και στηθηκε στα τεσσερα ορθανοιχτη για να με δεχτει. Μετα απο γερο σφυροκοπημα κατεθεσα στην πλατη της.

Δεν ξερω αν θα ξαναερθει στα μερη μας, ειναι παντος πιθανο να τη ξαναπαρω...


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Εξαιρετικος κωλος Αξιολόγηση: 7.67 — 04/10/2022 - 01:28
Εξαιρετικος κωλος Αξιολόγηση: 7.67 — 04/10/2022 - 01:28

Ημουν αναποφασιστος οσο καμια αλλη φορα για την κοπελα που θα επαιρνα, το μονο που ειχα σιγουρο ηταν οτι ηθελα να παρω κωλο και σε αυτες τις περιπτωσεις δεν μετραει και τοσο η εμφανιση οσο μετραει το να το εχει η κοπελα.

Παρολο που δυο φορες συνεχομενα εκλεισα κοπελα και μετα την ακυρωσα δεν αλλαξε η συμπεριφορα της τηλεφωνητριας και με την Αριελλα τελικα το ραντεβου εγινε πραγματικοτητα.

Μου ειπαν για τους αλλους πελατες οτι ηταν ευχαριστημενοι μαζι της και τελικα ειχαν δικιο.

Ζητησα να τηρηθει συγκεκριμενο dress code τοσο στα εξωτερικα ρουχα οσο και στα εσωρουχα και το τηρησε πιστα.

Οι γοβες της με ψηλο τακουνι γιατι το κοριτσι ειναι λιγο κοντο και η συνολικη της εικονα ηταν κομψη.

Ηρθε χωρις καθυστερηση και ας ειχε κινηση στους δρομους, ειχαν υπολογισει σωστα την διαδρομη.

Εμφανως με καλη διαθεση οταν ανοιξα την πορτα, γλυκια φατσα και χαμογελαστη.

Απο την πρωτη στιγμη δινει την εντυπωση του κοριτσιου που ειναι για gfe, γυρω στα 30 απο ηλικια με ωραιο σωμα και καλο προσωπο.

Μπηκε για ντουζακι και επεστρεψε με τα εσωρουχα μονο πανω της.

Μου εκανε λιγο χωρο μιας και απο σοσιαλ ειναι του μηδενος το επιπεδο της λογω ελλειψης γνωσεων στα αγγλικα.

Χορευε ωραια, ξερει να κουναει το σωμα της και το διασκεδαζει.

Ξαπλωσε στο κρεβατι με τα ποδια ανοιχτα και με αφησε να γλειψω οσο θελω το μουνι της.

Ηταν καθαρη η περιοχη αλλα και σε ολο της το σωμα μυριζε ωραια. Μου εκανε και εκεινη στοματικο, καλο το επιπεδο με γλυψιμο και στα αρχιδια. 

Το δερμα της ειναι καλο και οι τρυπες περιποιημενες, ξυρισμενη προσφατα οπως πρεπει...

Τα φιλια της πολυ συμπαθητικα, αισθησιακα σαν να ηταν η γκομενα μου. Πρωτος γυρος κυλησε με ιεραποστολικο, ηθελα να ευχαριστηθω την gfe πλευρα της και το εκανε με επιτυχια. 

Ο δευτερος γυρος μονο αναλ με την Αριελλα να ειναι στημενη στα τεσσερα ολη την ωρα. Η κωλοτρυπιδα τη σφιχτη οπως και το μουνι της αλλα δεχτηκε τον πουτσο μου χωρις προβλημα και αντεξε καλο σφυροκοπημα. 

Θα δειτε πολυ ωραιο θεαμα οταν στηθει στα τεσσερα, ολο της το σωμα ειναι ωραιο αλλα ειδικα ο κωλος της ειναι εξαιρετικα ομορφος. 

Βογγητα και συμμετοχη μια χαρα, δεν μπορεις να πεις οτι προσποιειται...

Τελικα εχυσα για δευτερη φορα μεσα στην καποτα κλεινοντας κοντα μια ωρα μαζι της. 

Αν και για τον κωλο που εχει θα την επαιρνα και δευτερη φορα, δεν σας κρυβω οτι θα ηταν πολυ καλυτερο το ραντεβου αν ηξερε και αγγλικα. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks