Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Paola  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μελαχρινάκι Αξιολόγηση: 7.33 — 07/10/2022 - 10:12
μελαχρινάκι Αξιολόγηση: 7.33 — 07/10/2022 - 10:12

Εύκολη η επικοινωνία με το γραφείο για το ρεζερβάρισμα της κοπέλας. 'Ελα μου ντε που άλλαξα γνώμη κατά τις έξι το απόγευμα και ξανά επικοινώνησα με το γραφείο και αρχίζω μια συνομιλία με την Νικόλ : ή αυτήν θα δεις ή την άλλην κολομβιανή , γαμώ τον μπελά μου μέσα θέλω ανατολικό μπλοκ της απαντώ, ε τότε δες netflix απαντάει, γαμώ την καταδίκη μου άντε στείλε την paola να τελειώνουμε.
Δύσκολος πελάτης ε παιδιά;
Μνμ από το γραφείο ότι έφτασε νωρίτερα δέκα λεπτά, άντε ας ανέβει.
Μελαχρινό κοντούλικο κορίτσι , τζιν , σνικερς , μπλούζα και δερμάτινο η νεαρά μας. Χαιρετούρες , ασπασμοί και no english good αποκρίνεται . Πρόσωπο κοντά στις φωτό. Ζήτησε φρεσκάρισμα και επέστρεψε με τα μπλε εσώρουχα . Κορμάκι καλό , λίγο αφράτο , φυσικό , τατοο καθόλου, ένα σημάδι στην κοιλιακή χώρα λογικά από καμία πρόσφατη γέννα. Είχε ζητήσει μπύρα και ήπιαμε λίγο με χαζοκουβέντα μέσω google.
πωπουδάκι στην θέση του αφράτο και αυτό για ελαφριά μπατσάκια , στήθια πεσμένα με κατάμαυρες ενεργές ρόγες.
Ο αγώνας είχε δυο ημίχρονα , φιλιά με χρήση γλώσσας, πίπα καλή ψιλοβαθειά αλλά να άγγιξε με την γλώσσα της και λίγο τα παπάρια.
Δακτυλάκια μέχρι δυο μπρος, πίσω ούτε να το σκεφτώ.
Περί σεξ αρκετά ενεργή ιεραποστολικά, πλάγια , στα 4 με πιάσιμο από τις χειρολαβές και με αγαπημένη στάση της να να σε καβαλάει και να παίζει την κωλάρα της.
Τελείωμα μία στα κωλομέρια της και μία στην κοιλιακή της χώρα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
Paparovicz Avatar Paparovicz 07-10-2022 13:40:04
@gpd εγω να δεις ποσες γνωμες αλλαζω το λεπτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 08-10-2022 13:57:36
ντιμπιντιμπι τη πηνταει;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 08-10-2022 15:42:48
@geroksouras και στον χώνει και πονάει και πονάει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ-ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ Αξιολόγηση: 5.67 — 30/09/2022 - 23:44
ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ-ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ Αξιολόγηση: 5.67 — 30/09/2022 - 23:44

--Βλέποντας κριτική από συναγωνιστή μου κέντρισε το ενδιαφέρον ????να δοκιμάσω την κολομβιανή Παολα αν και δεν είμαι φαν αυτών των χωρών όχι ότι έχω κάτι μαζί τους απλά δεν είναι του γούστου μου. Οπότε κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας.
--Παρφουμαρίστηκα και ξάπλωσα να απολαύσω τις φωτός της λέω εδώ μάλλον θα παίξει κολομβιανή τσόντα. Σε μια φάση χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα έκφυλο μελαχρινό κολομβιανό κορίτσαρο φορώντας γυαλούμπες????, λες και έμπαινε η δασκάλα τις τσόντας να μου διδάξει τα μυστικά του σεξ ντυμένη με ολόσωμη φούστα τονίζοντας κολομβιανές καμπυλώσεις πάνω σε τακούνι γυαλιστερά 12 πόντων λες και είχε βγει από κολομβιανή τσόντα.
--Με το που περνάει την κόκκινη γραμμή φιλί και λεφτά σχηματίζοντας τον τριψήφιο αριθμό στο κινητό της????. Τις τα δίνω στο χέρι και άρχισε το θέαμα της τσόντας με το που την έγδυσα μου φανερώθηκε ένα σώμα αρκετά καλό χωρίς παρατυπίες, Βύζι αρκετά πεσμένο και σταφιδιασμένο λόγω γέννας αφού φαίνεται μια γραμμή στην μέση της κοιλίας της πολύ έντονη με άκρα περιποιημένα. Την βουτάω στο κολασμένο κρεβάτι αρχίζοντας να την φιλάω???? και αυτή να μου γελάει χαρωπά αναφωνώντας με Ω Ρίκο τώρα ο θεός και η ψυχή του τη σημαίνει στα ισπανομογγολικα. Κατεβαίνω στο μαυριδερό λεία ξυρισμένο μουνακι της τρυπανίζοντας το με τα δάχτυλα μου ????και την γλώσσα μου. Στην συνέχεια γύρισα???? και της έδωσα τον μητσαρα εκεί έχασε τα κολομβιανά αυγά και τα πασχάλια τον έπαιρνε???? αλλά τις ερχόταν να ξεράσει δεν μπορούσε να τον αντέξει όλον μέσα για αρκετή ώρα κολομβιανό μειονέκτημα????. Την ρίχνω κάτω στο πάτωμα να τον δει από κάτω εκεί κάνα δυο φορές φοβήθηκα μην μου τα ξεράσει όλα πάνω του αλλά κρατήθηκε και δεν πτοήθηκε και συνέχισε το έργο της λαρυγγικής προς μεγάλη μου ευχαρίστηση????. Κάθισα στο κρεβάτι και την άφησα να τον απολαύση χωρίς ίχνος αναγούλας, σκουφί την έστησα εγώ στον καθρέφτη γιατί δεν ήξερε να στήνεται άλλο ένα κολομβιανό μειονέκτημα και άρχισα να την σφυροκοπώ ????και με στραμμένη την μούρη της προς τα εμένα???? να με βλέπει να την σφυροκοπάω???? αλύπητα από πίσω εδώ το μειονέκτημα έγινε πλεονέκτημα κολομβιανό. Την πετάω στο κρεβάτι την καβαλώ από πάνω και αρχίζω να την σφυροκοπώ οπού και ήρθα αναφωνώντας με Ω Ρίκο. Μου την δίνει το Ρίκο γαμω την Κολομβία μου μέσα????.
--Την στέλνω για ντους και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι όπου από πίσω η θέα είναι για πολλά κολομβιανά σκισίματα????. Ανταλλάξαμε google translate αλλά ο δεύτερος γύρος ήρθε σχετικά γρηγορά με γλειφόμουνι???? από την μεριά μου κάνοντας την να αναστενάζει από κολομβιανή ηδονή στην συνέχεια σκουφώνω???? τον μητσαρα και έρχεται από πάνω μου για να λικνιστεί πάνω στον μητσαρα όπου και ήρθε δυο απανωτές φορές. Την γυρίζω πλάγια και μετα πίσω κολητό όπου και άρχισα να την σφυροκοπώ ???? στην συνέχεια ανάσκελα με τσόντα στο προσκήνιο δίνοντας και την λήξη του δευτέρου γύρου. Ντους από την μεριά της ντύθηκε σαν τσόντα αποχαιρετιστήκαμε και άντε γεια κολομβιανές βρυσούλες.
--Λοιπόν η Παολα εμφανισιακά είναι ένα έκφυλο κολομβιανό πουτανάκι όπου στον αγώνα της τσόντας νόμιζα ότι θα φύσαγε αλλά τελικά τις έδειξα εγώ τον δρόμο. Πάνω τις με χάλασαν τρία πραγματάκια αλλά το προσπαθούσε και για αυτό την κράτησα για να δω τις πόρνο δυνατότητες της χωρίς να πάνε τα λεφτά μου στον κουβά. Τελικά ρε παιδάκι μου άλλο πράγμα το Ρωσοουκρανικο λόμπι και μάλλον θα παραμείνω εκεί μέχρι νεότεράς.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
geroksouras Avatar geroksouras 01-10-2022 01:41:10
ρικο απο το φισφιρικο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 02-10-2022 03:17:18
Δινω μαθηματα Ισπανικων. Ο ξουρας ανεπιδεκτος μαθησεως, μονο ρωσικα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 02-10-2022 12:03:25
εμαθα ρε Αρσενικε το βασικο....τσουπαρ μωρη καριολα τσουπαρ
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money