Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sindi  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Και Ναι και Όχι Αξιολόγηση: 6.83 — 28/10/2022 - 17:01
    Και Ναι και Όχι Αξιολόγηση: 6.83 — 28/10/2022 - 17:01

    Διφορο΄υμενος όσον αφορά την Σίντυ

    Ηλικιακά 40 φεύγα μου έκανε, κορμί καλό όμως για την ηλικία της

    Πρόσωπο με γυαλιά αλλά έχει λίγο στραβισμό κοινώς είναι ψιλοαλήθωρη

    Σόσιαλ πολύ καλό σαν να βγήκες με γκόμενα για καφέ, να σου μιλήσει άνετα να σου δείξει φωτογραφίες, να σου πει ότι της αρέσει να φτιάχνει μόνη της τα ρούχα που και που, όλα καλά

    Στο σεξ ορεξάτη και επιθετική, πίπα νορμάλ περνάει και βόλτα απο τα παπάρια αλλά δεν κάθετε πολύ εκει

    Το σεξ το ζει και τις αρέσει

    Αλλα στο πρόσωπο είναι στην πολύ καλή μέτρια οπότε δεν σου κάνει διάθεση ούτε να την φιλήσεις ούτε να την γαμήσεις ιεραποστολικά

    Ενα μπαλάκι, λίγο μασάζ  και κουβέντα να τελειώσει ο χρονος και γειά σας

    Μια τίμια τιμή θα ήταν στα 90, άλλωστε το dream το έχει ξανακάνει σε μέτριες εμφανησιακά γκόμενες

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    geroksouras Avatar geroksouras 28-10-2022 17:37:27
    δεν ειναι και για σακουλα το προσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Yποτακτικο υφος Αξιολόγηση: 8.00 — 16/04/2022 - 15:15
    Yποτακτικο υφος Αξιολόγηση: 8.00 — 16/04/2022 - 15:15

    Ανοιξα την πορτα και ειδα την Σιντι οπως μου την περιεγραψαν απο το γραφειο. 

    Αποδεκτο προσωπο αλλα αρκετα καλυτερο σωμα ενω το υφος χαμογελαστο και υποτακτικο.

    Στην επικοινωνια ειναι απλη, περισσοτερο ακουει και απανταει αλλα παντα να σε εξυπηρετησει.

    Οντος στο προγραμμα κανει τα παντα απο γλυψιμο στα αρχιδια με διαρκεια, σπανκινγκ στον κωλο της και αυτο με διαρκεια και αναλ οσο γουσταρεις.

    Ηταν καθαρη και εκανε μπανιο στην αρχη και ενδιαμεσα αλλα και μασαζ το οποιο με εκανε να χαλαρωσω παρα πολυ. Εχει αισθηση το μουνι της και ο κωλος της αν και φαινεται οτι τον τρωει συνεχεια ακομα ειναι σφιχτος.

    Οσο και να ειναι μια ωρα ηταν λιγη με τοσα που προσφερει στο προγραμμα, ενα διωρο ειναι καλυτερο για να την ευχαριστηθεις αλλα αυτην την φορα δεν ειχα την ανεση του χρονου.

    Στο επομενο λοιπον…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    marios_as Avatarmarios_asΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Gfe και pse Αξιολόγηση: 8.17 — 12/04/2022 - 00:26
    Gfe και pse Αξιολόγηση: 8.17 — 12/04/2022 - 00:26

    Χθες την εκλεισα για μια ωρα στο σπιτι μου. 

    Περασα αρκετα καλα, ωραια γυναικα απο σωμα με κολαρακι και μουνακι τρελα, καφε ματια και καλο προσωπο.

    Η συμπεριφορα της αψογη, υποτακτικη, δινει πολλα γλωσσοφιλα,κανει πιπα με μανια γλυφει μπαλες και κεφαλακι...

    Ειναι αλβανιδα αλλα δεν της φαινεται και τοσο και εχει καλη διαθεση σε ολη την διαρκεια.

    Ηταν αναμεσα απο gfe και pse αλλα στο δευτερο μου αρεσε περισσοτερο γιατι ειχα καυλες. 

    Δεν εχει χασιμο χρονου μαζι της, τιμαει τα λεφτα που της δινεις και θελει να σε ικανοποιησει απολυτα...

    Απο εμφανιση επισεις ολα ειναι φυσικα, τιποτα ενισχυμενο

    Απο τις περιπτωσεις που αξιζει επαναληψη αλλα οχι αμεσα γιατι θελω να δοκιμασω νεες κοπελες.

    Σιγουρα περνας καλα μαζι της και σιγουρα δεν μετανιωνεις που πληρωνεις.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    shiny AvatarshinyΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Με ξετρελανε ο τροπος που με Αξιολόγηση: 8.00 — 01/04/2022 - 21:20
    Με ξετρελανε ο τροπος που με Αξιολόγηση: 8.00 — 01/04/2022 - 21:20
    Με ξετρελανε ο τροπος που με κοιταγε οταν μου εκανε τσιμπουκι. Εδωσε μεγαλη σημασια στα αρχιδια αλλα και το καυλι μου ειχε καιρο να το γλυψει με αυτην την μαεστρια γυναικα. Η περιεργεια με εσπρωξε να την δοκιμασω σε mouthfuck και διαπιστωσα αντοχες και επιμονη να κανει dt. Απο εμφανιση μην γελιεστε επειδη ειναι αλβανιδα. Εχει ωραιο προσωπο και σωμα καλο αλλα δεν ειναι μοντελο οποτε αν ψαχνεστε για κατι τετοιο ψαξτε αλλου. Βεβαια λιγη γυμναστικη θα μπορουσε να καλυτερεψει πολυ την κατασταση αλλα σπανια εχουν την θελιση οι κοπελες της δουλειας για τετοια. Στα φιλια ηταν λιγο διστακτικη αλλα και εγω απλα να την δοκιμασω ηθελα, τα αποφευγω τελευταια λογο και του κοβιντ. Παρολο που δεν γνωριζόμασταν ειχε μια οικειοτητα και μια θετικοτητα που την εκανε καλυτερη και απο μια γυναικα που της εριχνε σε ομορφια. Δαχτυλο στο μουνι της αφηνει ελευθερα και στο σεξ παιζει με τον εαυτο της με αισθησιακο τροπο. Η ποσοτητα του τζελ που εβαλε ηταν ελαχιστη και αυτο εκανε καλη την αισθηση του μουνιου της αλλα και το σφιξιμο που κανει ειναι γαματο. Το σεξ ηταν εντονο με συμμετοχη και διαθεση “σκισε με” απο την μερια της. Επισεις ικανη στο μασαζ που μου εκανε χωρις να το ζητησω στο ενδιαμεσο. Πολυ καλη και με την εκμεταλλευση του χρονου, δεν κλεβει σε αυτο καθολου. Ειναι απο τις γυναικες που καλυπτουν οτι μειονεκτημα εχουν με καλες υπηρεσιες. Στον δευτερο γυρο καταφερε να με κανει να χυσω ξανα. Πολυ vfm και με αυτο κλεινω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Ειχα καποιες επιφυλαξεις για την επιλογη Αξιολόγηση: 8.60 — 13/03/2022 - 19:47
    Ειχα καποιες επιφυλαξεις για την επιλογη Αξιολόγηση: 8.60 — 13/03/2022 - 19:47
    Ειχα καποιες επιφυλαξεις για την επιλογη της λογο περισσοτερο της εμφανισης. Τελικα ειναι απο αυτα τα τυχερα που δεν τα περιμενεις. Οντος οχι κατι το ιδιαιτερο εξωτερικα αλλα ειναι δοτικη και με συμπεριφορα θυλικου που γουσταρει την παρουσια σου. Οσοι θελουν φιλια στο στομα δεν το τσιγκουνευεται και φιλαει βαθια σε ολη την διαρκεια της συναντησης. Το ιδιο καλη με το στομα ειναι και στο τσιμπουκι και το χρησιμοποιει παντου χωρις να αφηνει ουτε τον κωλο. Στο σωμα ειναι αδυνατη αλλα χωρις να βλεπεις κοκκαλα και στην διαρκεια του ιεραποστολικου σε αγκαλιαζει με χερια και ποδια. Της εκανα και εγω γλειφομουνι στον δευτερο γυρο και καυλωσε πολυ και φανερα. Η πιπα που ακολουθησε ηταν ετομη να με τελειωσει, μιλαμε για πραγματικο παθος. Στην συνεχεια καναμε δυνατο πισωκολλητο με βογγητα και κινηση μεσης αντιθετη με την δικη μου για να καρφωνω καλυτερα. Απο πανω μου χοροπηδουσε και βογγουσε συνεχεια μεχρι να χυσω και τοτε ξαπλωσε διπλα μου και μου εκανε μασαζ στο στηθος. Με εμενα ειχε πολυ καλη χημεια και υποσχεθηκα οτι θα την ξαναδω συντομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Ραντεβου χθες σε διαμερισμα φιλου. Την Αξιολόγηση: 8.40 — 03/03/2022 - 21:14
    Ραντεβου χθες σε διαμερισμα φιλου. Την Αξιολόγηση: 8.40 — 03/03/2022 - 21:14
    Ραντεβου χθες σε διαμερισμα φιλου. Την περιμενα πως και τι γιατι ειχα πολλες καυλες για μιλφακι υποτακτικο. Μολις μπηκε καταλαβα οτι πετυχα αυτο που ηθελα. Το βλεμμα της, ο λογος της και ολα ελεγαν ειμαι στις υπηρεσιες σας. Απο ντυσιμο ειχε φορεσει κατι απλο που αναδεικνυε ομορφα το σχημα του σωματος της. Πεσανε γρηγορα τα πρωτα φιλια και το δαχτυλο στο μουνι το δεχτηκε με χαρα. Καυλωμενη αρχισε πιπα την οποια ευχαριστιομουν απο την αρχη αλλα της εκανα και mouthfuck το οποιο εκανε πολυ ευκολα. Ο πατος της πολυ καθαρος και ωραιος και αρχισα σπατουλαρισμα με αποτελεσμα να καυλωσει ακομα περισσοτερο. Εβαλα καποτα και αρχισαμε με την Σιντι απο πανω και μετα σε αναποδο cowgirl. Εφαγε χαστουκια στον κωλο και αρχισε να βογγαει δυνατα. Εχυσα οπως ημουν την πρωτη φορα ετσι. Στο ενδιαμεσο αναπτυξαμε λιγο περισσοτερο το σοσιαλ και αρχισα ξανα το στοματικο. Το σεξ αυτην την φορα σε πισωκολλητο με δυνατο σφυροκοπημα και επαναληψη στις σφαλιαρες. Την εκανα να τρεμει απο ηδονη και το μουνι της εγινε μουσκεμα. Η συμμετοχη της και η αποδοση της πολυ καλη για τα λεφτα που της δινεις Τελικα ειναι μια γυναικα μανιασμενη για πουτσα, αυτο καταλαβα και γι αυτο οποτε εχω ορεξη για τετοια κατασταση θα την προτιμησω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με την Σιντι στο κεντρο Αξιολόγηση: 8.20 — 25/02/2022 - 22:28
    Συναντηση με την Σιντι στο κεντρο Αξιολόγηση: 8.20 — 25/02/2022 - 22:28
    Συναντηση με την Σιντι στο κεντρο πριν απο δυο μερες. Την ειχα καιρο στο μυαλο μου μιας και ειχα διαβασει οτι κανει τα παντα για τον πελατη και αυτο ηταν ακριβως οτι χρειαζομουν. Το γραφειο ευκολο στην συνενοηση και ολα εγιναν στην ωρα τους. Μπαινει στο δωματιο χαιρετωντας με, αφησε την τσαντα και αρχισε να γδυνεται. Το βλεμμα της εδειχνε φιλικοτητα και απαντησε στις ερωτησεις μου με ειληκρηνια αλλα και με σεξυ υφος. Πηγε τουαλετα και επεστρεψε γυμνη. Ειναι μετρια σε εμφανιση και εχει λιγο χαλαρωση στα βυζια φυσιολογικη για την ηλικια της. Καθησαμε στο κρεβατι και απο μονη της αρχισε το στοματικο το οποιο εξελιχθηκε σε mouthfuck. Εχει αντοχες και δεν πνιγεται ευκολα. Εν τω μεταξυ δεχτηκε δαχτυλο μπροστα και πισω και κατεληξα να την γαμαω δυνατα με το χερι. Ειναι πολυ καλη υπηρετρια της πουτσας, ρούφαγε με μανια και τα σαλια της μαζι αφου εξελιχθηκε σε πολυ υγρη η πιπα που μου εκανε. Εχυσα την πρωτη φορα στο στομα της και τα κρατησε για λιγο πριν παει με τροπο να τα φτυσει στην τουαλετα. Χαλαρωσαμε, κουβεντιασαμε και ξεκινησε ο δευτερος γυρος, στο κρεβατι ξανα με πιπα. Μολις ετοιμαστηκα εβαλα την καποτα και την εστησα στα τεσσερα. Το μουνι της αρκετα καλο απο αισθηση αλλα μου αρεσε περισσοτερο σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου για να κοιταζω τις εκφρασεις της που ηταν πολυ προστυχες. Βογγητα και κινησεις πολυ καλα ολα και τα χυσια στο τελος τα εριξα στην κοιλια της. Εμεινε παλι για λιγο να την κοιταω μετα πηγε να πλυθει. Ειναι μια γυναικα που ξερει το σεξ και την δουλεια πολυ καλα και ανεχεται οσα λιγες. Οσοι ψαχνουν τετοιες φασεις δεν πρεπει να την παραβλεψουν.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ευκολη η συνεννοηση με το γραφειο Αξιολόγηση: 7.20 — 06/02/2022 - 11:41
    Ευκολη η συνεννοηση με το γραφειο Αξιολόγηση: 7.20 — 06/02/2022 - 11:41
    Ευκολη η συνεννοηση με το γραφειο και η γυναικα ηρθε στην ωρα της μπροστα στην πορτα μου. Ντυμενη στα μαυρα, εχει καλη φατσα για αλβανη αλλα και στα υπολοιπα δεν απεχει απο τα οσα δειχνει το σαιτ. Ο χαιρετισμος της με ζεστο χαμογελο και κοιταγμα κατευθειαν στα ματια. Οπως μιλαγαμε καποια στιγμη εβαλε το χερι της μεσα στο βρακι μου, επαιξε λιγο με τον πουτσο μου και μετα τον εβαλε κατευθειαν στο στομα της. Σιγα σιγα μου τον σηκωσε και μετα εκανε καλη προσπαθεια για βαθυ λαρυγγι με αρκετη επιτυχια. Πριν αποχωριστει τον πουτσο μου εγλειψε καλα και τα αρχιδια. Τα δαχτυλα στο μουνι οχι μονο δεν την πειραζουν αλλα τα γουσταρει και καυλωνει. Το γλυψιμο στα βυζια επισεις της αρεσει και η καυλα γινεται εμφανης στο προσωπο της αλλα και το δερμα της ανατριχιαζει. Εχει ωραιο κωλο ο οποιος αναδεικνυεται οταν στηνεται στα τεσσερα καλυτερα. Το λιγο τζελ στο μουνι ταιριαξε ωραια και η αισθηση μεσα της καλη παρα τα πολλα χιλιομετρα που εχει. Σηκωνει αγριαδες μια χαρα και ανταποκρινεται με βογγητα οσο πρεπει και αληθοφανη. Στις εναλλαγες στασεων πρσαρμοστηκε αμεσα και τα χυσια στα βυζα τα δεχτηκε με χαρα. Στο ενδιαμεσο τηρησαμε και οι δυο τους κανονες καθαριοτητας και στη συνεχεια καναμε μια επαναληψη με πληρη συμμετοχη απο την πλευρα της. Με προσθηκη και σπανκινγκ εχυσα ξανα αυτη την φορα μεσα της. Εμεινε και λιγο παραπανω χωρις να ζητησει κατι εξτρα. Για εμενα ειναι κορυφη στην κατηγορια της, μην την προσπερνατε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Για την σιντι εχω να πω Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2022 - 19:47
    Για την σιντι εχω να πω Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2022 - 19:47
    Για την σιντι εχω να πω οτι το γραφειο εχει και πιο ομορφες γυναικες αλλα απο υπηρεσιες ειναι εντελως διαφορετικο το πραγμα. Το σωμα της ειναι μετριο με λιγη χαλαρωση στα βυζια αλλα ρώγες που καυλωνουν και ο κωλος της ειναι ωραιος αλλα οχι ο καλυτερος για τα δικα μου γουστα. Απο προσωπο επισης μετρια αλλα ευγενικη και προθυμη να σε ακουσει και να υπακουσει. Απο υπηρεσιες κανει το πιο λαγνο και προστυχο τσιμπουκι. Εδειχνε να λατρευει τον πουτσο και τον παιρνει ολον μεχρι τον λαιμο της ανετα και ανέχεται ακομα και το facefuck. Δαχτυλο μπροστα και πισω οσο θελεις και σε κοιταει πονηρα οσο την καυλωνεις. Απο καθαριοτητα ειναι πολυ σωστη και η περιποιηση της παντου καλη. Στο σεξ στηνεται στα τεσσερα σαν σκυλι και εχει την καλυτερη θεα απο πισω. Το μουνι της στενο μονο οσο πρεπει και δεχεται σεξ με οτι τροπο γουσταρεις μεχρι και ξεσκισμα. Ακομα και στις πιο δυσκολες στασεις δεν κουραζεται και οι αναστεναγμοι και τα βογγητα αρμονικα με τις κινησεις μας. Τα χυσια τα πηρε στο προσωπο και με εκφραση ευχαριστησης. Οσο και να υστερει απο ομορφια προσφερει προγραμμα που σε κανει να θελεις να πας ξανα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Συναντηθηκαμε πριν απο δυο μερες στο Αξιολόγηση: 7.80 — 12/01/2022 - 16:12
    Συναντηθηκαμε πριν απο δυο μερες στο Αξιολόγηση: 7.80 — 12/01/2022 - 16:12
    Συναντηθηκαμε πριν απο δυο μερες στο ξενοδοχειο. Απο εμφανιση ειναι σχεδον αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες ισος κανα δυο κιλα παραπανω και σωμα πολυ καλο για την ηλικια της γιατι πλεον δεν ειναι και κοριτσακι. Εχει κανει την γυμναστικουλα της και δεν εχει σημαδια χαλαρωσης ουτε στα βυζια ουτε και στον κωλο ενω απο προσωπο ειναι ενα προστυχο πουτανακι. Απο συμεπριφορα περισσοτερο απο καλη, με φιλικη διαθεση και πολυ ενδιαφερον να σε ακουσει σε οτι εχεις να της πεις. Στο κρεβατι ειναι φωτια, κανει γλειψιματα ατελειωτα και πιπα πολυ βαθια και υγρη με καλο γλυψιμο και στα παπαρια. Δινει και φιλια στο στομα αλλα δεν επεδιωξα. Ξερει να στηνεται καλα και το κανει με ολη της την διαθεση, η συμμετοχη με φωνη και με σωμα πολυ καλη και τον πρωτο γυρο τον τελειωσα καπως προωρα. Στον δευτερο γυρο την αφησα να μου κανει ακομα περισσοτερη περιποιηση με την γλωσσα και στο σεξ εδωσα περισσοτερο πονο σε σταση doggy.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Με το γραφειο ειχαμε μακρια επικοινωνια, Αξιολόγηση: 7.60 — 05/01/2022 - 14:18
    Με το γραφειο ειχαμε μακρια επικοινωνια, Αξιολόγηση: 7.60 — 05/01/2022 - 14:18
    Με το γραφειο ειχαμε μακρια επικοινωνια, προσπαθησα να τους κουρασω για να δω τι θα κανουν αλλα κυριοι οι τυποι... πραγματικα. Την πηρα την Σιντι σε χωρο ενος φιλου και ωρα απογευματινη. Καλο προσωπο, κριμα που δεν το δειχνει και το σωμα αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες. Το ντυσιμο που ειχε κανει αναδεικνυε ωραια τις καμπύλες της και το μπουστο ενω το τακούνι την είχε φέρει σε ιδανικο υψος. Αν και μιλφ παρατηρησα οτι προσεχει τον εαυτο της και εχει καλο δερμα. Το μουνι ομορφο και ξυρισμενο αλλα και ανταποκρισιμο στο πειραγμα με υγρα και κοκκινισμα. Μου τον πηρε στο στομα της και τον επεξεργαστηκε με μαεστρια οπως αρμοζει σε ενα εμπειρο μιλφ. Τα κολπα με την γλωσσα της πολυ ωραια και δεν ξερω πως τα εκανε αλλα ηταν καυλα. Πηρε και αρχιδια μεσα στο στομα και λιγο ελειπε για rimming. Καβαλησε τον πουτσο μου αφου εβαλε καποτα και το εκανε ωραια με αργο ρυθμο αλλα πολυ αισθημα και με εκανε να χυσω αρκετα νωρις. Στο δευτερο γυρο ημουν αποκλειστικα εγω απο πανω με κυρια σταση στα 4. Γουσταρε που της έδινα πονο και αρχισε βογγητα με ωραια προστυχολογα που με φτιαξανε περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο. Η μια ωρα που ημασταν μαζι περασε πολυ ευχαριστα. Εγω την συγκαταλεγω στις μιλφ με εμπειρια και πολυ ορεξη αρα και vfm.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    H Sindi ειναι γυρω στα 35, Αξιολόγηση: 7.20 — 27/12/2021 - 22:11
    H Sindi ειναι γυρω στα 35, Αξιολόγηση: 7.20 — 27/12/2021 - 22:11
    H Sindi ειναι γυρω στα 35, εχει γλυκο προσωπο και χαμογελο θερμο που υποδηλωνει υποτακτικοτητα. Κανει αργες κινησεις αισθησιακες και δειχνει την ορεξη της για ερωτικο παιχνιδι απο το πρωτο δευτερολεπτο. Εννοειτε δεν χανει χρονο και ξεκιναει με οτι γουσταρεις. Το λιγο μακιγιαζ που ειχε κανει δεν ηταν απαραιτητο γιατι εχει καλο δερμα και ας μην ειναι πιτσιρικα. Το σωμα της για την ηλικια της σκιζει, αρκει να δειτε τις φωτογραφιες για να καταλαβετε. Με την ηλικια που εχει καταλαβαινετε οτι εχει κανει πολλα και προσφερει υπηρεσιες επιπεδου πλεον δεν πειραματιζεται. Τα φιλια της πολυ καλα και δεν περιοριζεται στο στομα, φιλαει και γλυφει ολο το σωμα. Η συμμετοχη απο τις καλυτερες και στο τσιμπουκι που δεχεται μετριας εντασης facefuck αλλα και στο σεξ που δεν εχει ορια. Τιποτα δεν με ξενερωσε μαζι της, σε ολα ηταν αυτο ακριβως που περιμενα. Κοινωνικη είναι και η παρεα της ειναι καλη αλλα δεν βγαζει απο το μυαλο την δουλεια και συνεχιζει να σε ερεθιζει σε ολη την διαρκεια. Τα χυσια στο στομα τα πηρε χωρις κανενα προβλημα και δεν τα εφτυσε αμεσως. Η δευτερη φορα εγινε ακριβως με την ιδια ορεξη, καμια πτωση στις επιδόσεις. Ειναι απο τις περιπτωσεις που μενουν στο μυαλο και αξιζουν και μελλοντικη επισκεψη. Ευχομαι καλη πρωτοχρονια σε ολους σας!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ειναι η κοπελα των φωτογραφιων χωρις Αξιολόγηση: 7.80 — 22/12/2021 - 13:35
    Ειναι η κοπελα των φωτογραφιων χωρις Αξιολόγηση: 7.80 — 22/12/2021 - 13:35
    Ειναι η κοπελα των φωτογραφιων χωρις καμια αλλγη. Δεν ειναι ασχημη, αλλα δεν ειναι και ομορφη και ειναι ειδικων γουστων. Δεν περιμενα κατι αλλο, ακριβως αυτο που ηθελα ηταν. Εχει απλο βυζι με ταση για πτωση αλλα καλα κρατιεται ακομα, ο πισινος ειναι οκ με καλο δερμα οπος ολο το σωμα της. H γυναικα ξερει και θελει να γαμιεται πολυ και δυνατα. Κανει απιστευτο τσιμπουκι, ξεκιναει και σε γλυφει απο τον λαιμο και αφου περασει απο σχεδον παντου κανει και deepthroat. Ειναι καλη στο cowgirl και ζηταει αγριο πουτσο. Στα 4 καυλωνει και ο κωλος της σε καλει να τον γαμησεις. Την πηρα και απο εκει το δευτερο ημιωρο και ηταν πολυ καλη η αισθηση μεσα της. Αυτο το λιγο που χανει σε εμφανιση το κερδιζει σε επιδοσεις και με το προγραμμα που κανει. Οσοι το σκεφτεστε για αυτον τον λογο απλα αν σας κανει το καλο προγραμμα το βρηκατε. Εγω το σκεφτομαι και για επαναληψη, τοσο καλη ηταν και η αληθει ειναι οτι τις θελω ομορφες τις γυναικες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με την Σιντι στο ξενοδοχειο Αξιολόγηση: 8.20 — 16/12/2021 - 16:40
    Συναντηση με την Σιντι στο ξενοδοχειο Αξιολόγηση: 8.20 — 16/12/2021 - 16:40
    Συναντηση με την Σιντι στο ξενοδοχειο με πολυ καλη υποδοχη και ντυσιμο σπεσιαλ. Ψηλο τακουνι μινι φουστα, καλσον διχτυωτο και πανω σχεδον ολο το βυζι εξω. Καλο σωμα αν και δεν ειναι μικρη και δεν εμεινε πολυ με τα ρουχα. Απο κατω αυτο που περιμενα, λιγο χαλαρωση αλλα για μιλφ πολυ καλη. Το προσωπο μετριο αλλα ο χαρακτηρας καλος και ελκυστικος. Στο σεξ κανεις οτι θελεις μαζι της, ειναι εμπειρη οσο λιγες κοπελες και ακολουθει τις ορεξεις σου. Εχει καλο μουνι και σε προθερμαινει με προστυχη πιπα. Το στησιμο εξαιρετικο και τα βογγητα τελεια. Απο καθαριοτητα ειναι παραδειγματικη και στο δευτερο γυρο που τα βρηκε λιγο ζορικα με την στυση εκανε deepthroat και εμεινα με το στομα ανοιχτο. Να μην πω αλλα, ειναι must για τους μιλφακιδες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Μιλφ η Sindi, 31 λεει αλλα Αξιολόγηση: 8.20 — 08/12/2021 - 21:54
    Μιλφ η Sindi, 31 λεει αλλα Αξιολόγηση: 8.20 — 08/12/2021 - 21:54
    Μιλφ η Sindi, 31 λεει αλλα τις εδινα κανα δυο χρονια παραπανω και ξανθια. Κρατιεται καλα απο σωμα με ωραιο βυζι με ελαχιστη χαλαρωση και κωλο καλο. Θελει λιγο γυναστικη για να γινει σουπερ αλλα εχει καλο κορμι χωρις κρεμασματα. Στη μαπα απλα μετρια, ουτε ομορφη, ουτε ασχημη αλλα ενταξει Στο γλωσσοφιλο εδωσε πονο, το δινει με παθος πραγματικο σαν να σε γουσταρει Τσιμπουκι πολυ καλο, απο τα καλυτερα, λογο βαθους και καλου γλειψιματος. Το γαμησι παιχτηκε σε δυο τρεις στασεις και το χυσιμο την πρωτη φορα μεσα της και την δευτερη στα βυζια της. Γενικα αξιζει να την βαλεις στην λιστα με τις μελοντικες επαναληψεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ηταν ωρα να δοκιμασω κατι πιο Αξιολόγηση: 8.20 — 30/11/2021 - 16:24
    Ηταν ωρα να δοκιμασω κατι πιο Αξιολόγηση: 8.20 — 30/11/2021 - 16:24
    Ηταν ωρα να δοκιμασω κατι πιο καθημερινο, να ξεφυγω απο τα μοντελε κοριτσια ετσι για να προσγειωθω στην πραγματικοτητα αλλα και να εποφεληθω απο τις υπηρεσιες αυτων των γυναικων. Την Σιντι την προτιμησα και λογο της ηλικιας αλλα και λογο της εμφανισης της. Η συνεπεια και η συμπεριφορα του γραφειου με εντυπωσιασαν. Για την εμφανιση της εχω να πω οτι ειναι καλουτσικη απο προσωπο αλλα πολυ καλυτερη απο σωμα. Δειχνει υποτακτικη απο την αρχη και κανει οτι της πεις. Παιχτηκε πολυ ωραιο γλειψιμο στην πουτσα και στα παπαρια με δυο δαχτυλα ταυτοχρονα μεσα της. Το ενα στο μουνι και το αλλο στον κωλο. Ειναι καθαρη και λαμβανει απολαυση απο τα προκαταρκτικα σημαδι που δειχνει οτι διασκεδαζει στην δουλεια. Εκμεταλλευτηκα την κοπελα οσο ηταν μαζι οπως μπορουσα. Μου εκανε deepthroat και την γαμησα ανελεητα απο μουνι και κωλο. Δεν θα μπορουσε να αναστεναζει οπως αναστεναζε και να ηταν προσποιηση. Εχυνε κανονικα και το βλεμμα της ηταν απιστευτο οταν γυριζε το κεφαλι ενω την επερνα στα τεσσερα. Οι δυο γυροι ηταν τοσο ωραιοι που εχασα την αισθηση του χρονου και οταν μου το θυμισε ημασταν 5 λεπτα πριν ληξει ο χρονος. Για τα λεφτα που της δινεις ειναι οτι καλυτερο μου εχει τυχει στην κατηγορια της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Αν και απο εμφανιση ειναι μετρια Αξιολόγηση: 7.60 — 10/11/2021 - 23:50
    Αν και απο εμφανιση ειναι μετρια Αξιολόγηση: 7.60 — 10/11/2021 - 23:50
    Αν και απο εμφανιση ειναι μετρια σε επιδωσεις στο σεξ και στο σοσιαλ ειναι πολυ καλη και σαν συνολο αξιζει το ραντεβου μαζι της. Ολα με το γραφειο γινανε σωστα και γρηγορα και η αφιξη της εγινε στην προγραμματισμενεη ωρα. Κουβεντιασαμε στην αρχη αλλα μου επιασε τα αρχιδια και εβαλε τον πουτσο μου στο στομα της χωρις να της πω κατι εγω. Η πρωτοβουλια της με καυλωσε αγρια και της εκανα ενα mouthfuck στην αρχη το οποιο δεχτηκε χωρις την παραμικρη αντισταση. Ειχαμε πολλα σαλια και λιγα δακρυα αλλα πνιξιμο καθολου, ειναι συνηθισμενη στο αθλημα. Στην συνεχεια την πηρα δυνατα στον καναπε με τελειο στησιμο απο την κοπελα και ενα μουνι που συνεχεια εχυνε. Η φωνη της ειναι οτι πρεπει για βογγητα και ακουγωνται πολυ φυσικα. Εχυσα λιγο νωρις και ειχαμε χρονο να κανουμε πολα ακομα. Πλυθηκα και μετα ακολουθησε και εκεινη. Αφιερωσε μερικα λεπτα σε μασαζ και μετα παλι τσιμπουκι πιο χαλαρο αυτην την φορα και deepthroat μονο με την δικη της θεληση. Το γαμησι παιχτηκε σε cowgirl και εκει δειχνει την πραγματικη δυναμικη της. Γουσταρει να ξεσκιζεται και σε καβαλαει με δυναμη και αναστεναζωντας το μουνι της χυνει και εκεινη παιρνει μια εκφραση προστυχη και ηδωνικη. Στο τελος γυρισα εγω απο πανω και την γαμησα αλυπητα μεχρι να χυσω. Αποδιδει οσο δυο εικοσαρες η συγκεκριμενη μιλφ, τα λεφτα ειναι χαλαλι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Γουσταρει το οθωμανικο λεει στο σαιτ Αξιολόγηση: 8.80 — 05/11/2021 - 21:41
    Γουσταρει το οθωμανικο λεει στο σαιτ Αξιολόγηση: 8.80 — 05/11/2021 - 21:41
    Γουσταρει το οθωμανικο λεει στο σαιτ και αυτο ηταν που μου κινησε την περιεργεια. Μιλησα με την τηλεφωνητρια η οποια μου περιεγραψε καλα το προγραμμα της και τις ικανοτητες της και η φαντασια μου καλπασε τοσο που αρχισε να μου σηκωνεται απο εκεινη την στιγμη. Ζητησα να ερθει στο χωρο μου και παρουσιαστηκε ντυμενη ωραια και με γυαλια ηλιου. Εμφανισιακα ειναι αυτο που περιμενεις, καμια εκπληξη και απο διαθεση ειναι θετικη και καθαρα υποτακτικη. Εχει καλο στηθος και ωραιο κωλο, ολα καθαρα και ξυρισμενα μπροστα και πισω. Η πιπα της ειναι καλη αλλα ειναι και δεκτικη και στην πιεση και τον πηρε σχεδον ολον μεσα στο λαρυγγι της. Την εβαλα να μου γλύψει τα αρχιδια και μου τα εγλυψε σαν να τα λατρευει. Στο στησιμο στα τεσσερα εχει ωραια θεα και το μουνι της εχει ομορφα χειλη. Την πηρα ενα δεκαλεπτο απο μουνι και μετα προχωρησαμε στον κωλο. Τον δινει με ανεση αλλα εχει καλη στενοτητα η τρυπα της. Ειναι δουλεμενη κωλοτρυπιδα αλλα απο αισθηση ειναι γυμνασμενη μαλλον και δεν εχει χαλασει καθολου. Η τυπισα οταν τον παιρνει στον κωλο ειναι τελειως διαφορετικη απο οτι στο μουνι, περισσοτερο ζωντανη και σαν να καυλωνει πολλαπλασια. Σου λεει σκισε μου τον κωλο και το εννοει. Εδωσα πολυ πονο και οχι μονο δεν την πειραξε αλλα της αρεσε ακομα περισσοτερο. Ο δευτερος γυρος εγεινε αποκλειστικα με κωλο. Τον χαρηκα καλλα τον δικο της και εδωσα λιγα χρηματα σε σχεση με αλλες. Ειναι για μενα μια πραγματικα καλη επιλογη για αναλ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Ειναι αστειο αυτο που μου συνεβη... Αξιολόγηση: 8.20 — 30/10/2021 - 17:42
    Ειναι αστειο αυτο που μου συνεβη... Αξιολόγηση: 8.20 — 30/10/2021 - 17:42
    Ειναι αστειο αυτο που μου συνεβη... Πρωτα εκανα ενα ραντεβου με την Σιντι και μετα μου ειπε ενας γνωστος μου οτι δεν αξιζει. Απλα εγω εζησα ακριβως το αντιθετο μαζι της. Απο ομορφια ελαχιστα αλλαζει απο τις φωτογραφιες οποτε δεν υπαρχει χωρος για συζητηση. Απο επικοινωνια ειναι πολυ καλη, ενιωσα σαν να ειμαι με μια φιλη που ακουγε προσεκτικα τι της ελεγα. Στο στοματικο κανει προσπαθεια για βαθυ λαρυγγι αλλα λογο μεγεθους δεν το καταφερε. Mε την προσπαθεια που εκανε ομος εμεινα πολυ ικανοποιημενος. Το γαμησι μαζι της ηταν πολυ ενδιαφερον. Αρχικα στηνεται πολυ καλλα στα τεσσερα και περιμενει τον πουτσο μεσα της ολο διαθεση. Μολις μπεις μεσα της ανιτδραει με αναστεναγμο και κανει πισω για να μπει ολος μεσα της. Η τρυπα της ειναι στενη και την νιωθεις καλα. Το μουνι της υγραινεται και ξεκιναει τα βογκητα μετα απο λιγο. Της εριξα αμετρητα σκαμπηλια στον κωλο και της τον εκανα κατακοκκινο. Ο δευτερος γυρος εγινε σε πιο αργους ρυθμους και το εχει στο GFE. Καπιοι απλα μαλλον δεν γουσταρουν να περνανε ολοι καλλα. Στους υπολοιπους ευχομαι να περνατε καλα με τα κοριτσια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι στην Αξιολόγηση: 8.60 — 20/10/2021 - 12:53
    Μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι στην Αξιολόγηση: 8.60 — 20/10/2021 - 12:53
    Μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι στην αρχη που το χρειαζομουν γιατι ειχα κουραστει απο την δουλεια. Τα μιλαει καλα τα ελληνικα και οτι της πεις το κανει χωρις δευτερη σκεψη. Εχει καλο σωμα για μιλφ αλλα το βυζι εχει την χαλαρωση που περιμενεις και ο κωλος το ιδιο. Δινει πολυ εμφαση στις υπηρεσιες και τα καταφερνει να σε κανει πελλατη. Πηρα φουλ προγραμμα μαζι της και με χυσιμο στο στομα. Εχει καλες τρυπες και μπροστα και πισω με χρηση λιπαντικου φυσικα. Στην συμμετοχη δεν ειναι κορυφαια αλλα τα παει καλλα. Δυο γυροι παιχτηκανε με το αναλ να γινεται στον δευτερο. Το σπερμα στο στομα το κρατησε να το δω και μετα πηγε στην τουαλετα να το φτυσει. Εφυγε μετα απο μικρη κουβεντα που καναμε στο τελος. Ευχαριστηθηκα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Μιλφ και αλβανιδα και δινει και Αξιολόγηση: 8.60 — 13/10/2021 - 22:17
    Μιλφ και αλβανιδα και δινει και Αξιολόγηση: 8.60 — 13/10/2021 - 22:17
    Μιλφ και αλβανιδα και δινει και κωλο... Αυτα που ηθελα ολα μαζι σε μια γυναικα. Απλα θεωρο οτι οι Αλβανιδες εκτος οτι εχουν ωραιο κωλο ειναι και πραγματικα καλες στο αναλ. Την πηρα στο σπιτι μου γατι βαριομουν να παω σε ξενοδοχειο. Ειναι απλη στην επικοινωνια και δεν δειχνει κατευθειαν οτι ειναι πουτανα. Το ντυσιμο της ηταν ωραιο και οχι προκλητικο επισεις φοραγε πολυ ωραια εσωρουχα. Στην αρχη μου εκανε μασαζ που διαβασα οτι το εχει και το απαιτησα... Εγω νομιζω ειναι αρκετα καλη σε σχεση με επαγκλεματιες. Εκει αρχισε να με φιλαει και να με γλυφει στο σωμα και καταληγωντας στον πουτσο μου που σηκωθηκε απο πριν εκανε ενα στοματικο που στην αρχη φαινοταν απλο αλλα μετα τον πηρε ολον μεσα και με τον καταπινε η τυπισα. Οι καυλες μου φτασανε στο φουλ και της ζητησα να στηθει αμεσα. Εχει ωραιο πισινο και κωλοτρυπιδα που δεν φαινεται δουλεμενη. Εβαλε το λιπαντικο και μπηκα κατευθειαν στον κωλο της. Λιγο δυσκολα στην αρχη και αργα οπως μου ζητησε η εισοδος ηταν ωραια, ο κωλος της ζεστος και καθαρος και η εκφραση στο προσωπο της καυλα. Το λιπαντικο εκανε καλη δουλεια και η κωλοτρυπιδα της σιγα σιγα ανοιξε και ειχε την αισθηση που πρεπει. Ο πρωτος γυρος ηταν συντομος γιατι απλα δεν μπορουσα να κρατηθω απο την καυλα μου. Στο διαλειμμα πηγε πληθηκε μετα απο εμενα και χαλρωσα για ενα πενταλεπτο πριν αρχισουμε ξανα. Αρχισε να βογκαει και να μου λεει να της σκισω τον κωλο. Δαγκωνε τα χειλη της και γυρναγε να με κοιταξει στα ματια. Ο δευτερος γυρος ειχε διαρκεια και της εκανα τον κωλο χωνι. Στο τελος η κωλοτρυπιδα χαλαρωσε αλλα εχυσα χωρις προβλημα. Δεν εχω να πω περισσοτερα, ηταν πολυ ωραια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gargaliaris90 Avatargargaliaris90Μηνύματα: 52 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Δινει και κωλο αλλα ειπα να Αξιολόγηση: 7.60 — 07/10/2021 - 10:07
    Δινει και κωλο αλλα ειπα να Αξιολόγηση: 7.60 — 07/10/2021 - 10:07
    Δινει και κωλο αλλα ειπα να την δοκιμασω πρωτα σε απλο προγραμμα για να δω και αν ειναι καθαρη γιατι δεν γουσταρω οταν βρωμιζει το αναλ. Ειναι καλη στην επικοινωνια και χαμογελαστη. Η φατσα της δεν ειναι και τοσο ωραια κατα τα δικα μου γουστα αλλα για αλβανιδα καλη ειναι. Πρωτο και καλυτερο απο το σερβις της ειναι το μασαζ που κανει, μιλαμε με χαλαρωσε τελειως και μετα αρχισε να με γλυφει στην πλατη και στον λαιμο. Γυρισα και σιγα σιγα κατεβηκε στον πουτσο. Το μονο παραπονο απο την πιπα της οτι δεν κανει το βαθυ λαρυγγι ενω κατα τα αλλα το καυλι ξερει να το περιποιειτε καλα σαν μιλφ με εμπειρια πουτ ειναι. Στα παπαρια η περιποιηση στην αρχη με τα χερια και μετα με την γλωσσα ηταν ολα τα λεφτα. Δεν σηκωθηκα καθολου απο το κρεβατι και για αρχη καναμε σεξ με εκεινη απο πανω. Με λιγο λιπαντικο η αισθηση ηταν οτι πρεπει και η κινηση της πολυ ωραια. Οταν μου ηρθαν οι ορμες την γυρισα στα τεσσρα και την γαμησα αγρια. Εκεινη αρχισε τα βογκητα και στηθηκε τελεια για να τον παρει ολον μεσα και ωραια. Τα πρωτα χυσια τα εριξα μεσα ενω τα δευτερα στα βυζια της. Στον δευτερο γυρο δεν επεσε η συμμετοχη της και εδωσα πονο. Εφυγε πολυ ευχαριστημενη απο εμενα αλλα και εγω ενιωσα πληρης μαζι της αλλα και καταλαβα οτι ειναι καθαρη και το προγραμματιζω μια ωρα αναλ μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    H Sindi εχει καλο προσωπο κα Αξιολόγηση: 8.00 — 30/09/2021 - 20:33
    H Sindi εχει καλο προσωπο κα Αξιολόγηση: 8.00 — 30/09/2021 - 20:33
    H Sindi εχει καλο προσωπο κα δεν την κανεις για Αλβανη αλλα μαλλον για βουλγαρα. Ειδα οτι ειναι ειδικη στο προκτικο και μου ηρθανε καυλες να γαμησω κωλο. Ηρθε περιπου στην ωρα της και της εβαλα μισο ποτιρι κρασι το οποιο ηπιε σχδον μονορουφι. Ειναι θετικος χαρακτηρας και σε ακουει σε οτι της λες. Η εμφανιση απο κοντα στο σωμα ειναι οπως στις φωτογραφιες. Κανει καλο τσιμπουκι αλλα δεν ειναι απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει. Στο σεξ αρχικα ξεκινησαμε με μουνι και μπρορω να πω οτι εχει καλη αισθηση αλλα περισσοτερο μου αρεσε ο κωλος της και ας ηταν δουλεμενος. Η γκομενα επισεις γουσταρε περισσοτερο στο αναλ και εχω να επισημανω οτι εχει πολυ καθαρο κωλο. Για την μια ωρα που ημασταν μαζι περασαμε ωραια και σιγουρα θα παιχτει και δευτερη συναντηση.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Αλβανιδα πουτανα με μπολικη εμπειρια η Αξιολόγηση: 7.20 — 24/09/2021 - 12:51
    Αλβανιδα πουτανα με μπολικη εμπειρια η Αξιολόγηση: 7.20 — 24/09/2021 - 12:51
    Αλβανιδα πουτανα με μπολικη εμπειρια η Σιντι. Απο προσωπο καλλη αλλα με αλβανικα χαρακτηριστικά, δεν ειναι σαν κατι αλλες που τις βλέπεις και λες δεν μπορει να ειναι αλβανη. Μιλαει ελληνικα και στο κομματι του σοσιαλ εχει οτι χρειάζεται... ανοικτο μυαλο το οποιο στροφάρει και γενικες γνωσεις σε διαφορα θεματα. Εφαγα τα πρωτα δεκα λεπτα για υην γνωριμια και μετα αφου εβγαλε οτι φορουσε αρχισαμε το φασωμα. Φιλιά δινει χωρις γλωσσα αλλα και να εδινε με γλωσσα δεν θα της ζηταγα. Γνωρίζει τα σημεια του σωματος που σε καυλωνουν και σε γλυφει αλλα δεν το εκανε και τόσο καλά, θα ελεγε λιγο δυνατά. Με την πίπα κατάφερε να μου τον σηκώσει γρηγορα και στο καυλι μου εκανε καλη περιποηση. Δεν μου τον πηρε όλον μεσα γιατί ισως τον εχω και λιγο μεγαλο αλλα μικρο το κακό Το σωμα της ειναι καλό και στημενη στα τεσσερα αξιζει να την γαμας. Το μουνι οι της ειναι καλο αλλα οχι στενο, περίπου οσο οι περισσοτερες κοπέλες αυτου του τυπου. Καθαρη ηταν αλλα οχι εντελώς ξυρισμενη. Απο συμμετοχη στο σεξ ειναι μετρια, θα ηθελα περσσοτερο κινηση και μερικα λογια να μου πει αλλα δεν ειναι οτι δεν περασα καλα. Το μασαζ στη πλατη που μου εκανε ενδιαμεσα ηταν καλο δοράκι. Ο δευτερος γυρος εγεινε στα όρθια με εμενα να την παιρνω απο πισω. Στηνεται καλα για να σε βολευει το σεξ μαζι της. Συνοψίζοντας μαζι της τα λεφτά δεν πανε πεταμένα. Ειναι απο τις καλες περιπτωσεις με μικρα προβληματάκια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Την βρήκα άμεσα διαθέσιμη και έκλεισα Αξιολόγηση: 7.80 — 17/09/2021 - 12:27
    Την βρήκα άμεσα διαθέσιμη και έκλεισα Αξιολόγηση: 7.80 — 17/09/2021 - 12:27
    Την βρήκα άμεσα διαθέσιμη και έκλεισα το ραντεβου για το απόγευμα. Κατέληξα σε εκείνη μετά απο σκέψη και συναντηθήκαμε σε ξενοδοχείο κοντά στο σπίτι μου Είναι ευγενική κοπέλα με χαμόγελο και καλή διάθεση. Αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες είναι αυτό που θα δείτε και απο κοντά. Όμορφη γυναίκα με καλό μέγεθος στηθους και κανονικό ύψος. Στα προκαταρκτικά της μου άρεσε πολύ η πίπα της. Είναι επαγγελματίας σε ότι κάνει και ότι της ζητήσεις είναι πρόθυμη να το κανει. Την γάμησα σε πολλές στασεις και σε διάφορους ρυθμούς. Στο δυνατο σεξ μου άρεσε περισσότερο. Απο αίσθηση το μουνι της είναι πολύ καλά και ας έχει πολλά χιλιόμετρα. Δεν έχασε το ενδιαφέρον μεχρι το τέλος και έφυγε πολύ ευχαριστημένη και εκείνη απο εμένα. Πολυ καλό μιλφ το οποίο αξίζει μια φορα να δοκιμάσεις
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Πήγα στην Sindi για άναλ και Αξιολόγηση: 7.80 — 09/09/2021 - 15:19
    Πήγα στην Sindi για άναλ και Αξιολόγηση: 7.80 — 09/09/2021 - 15:19
    Πήγα στην Sindi για άναλ και μόνο. Είναι απλή στο σόσιαλ και σπάει εύκολα τον πάγο στην κουβέντα με αποτέλεσμα να μην χάνεται πολύτιμος χρόνος και να ξεκινάνε τα προκαταρκτικά. Η πίπα της είναι καλή αλλα περισσότερο μου άρεσε το ρούφηγμα στα μπαλάκια, ήταν ένα απο τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Την πρώτη φορά το κάναμε με εκείνη στημενη στα τεσσερα. Έβαλε ένα σπέσιαλ λιπαντικό όπως μου είπε και μπήκα μέσα στον κώλο της αρκετά εύκολα. Η αίσθηση είναι καλή και δεν είναι πηγάδι ο κωλος της. Είναι καθαρή και ξυρισμένη και στην αρχή αναστέναζε λίγο. Πήρα το ρυθμό μου και άρχισα να της τον παίρνω δυνατά. Δεν χαμπαριάζει τίποτα και οι αναστεναγμοι δείχνουν ότι της αρέσει. Αρχίσαμε και τα βρομόλογα και η φάση έγινε φωτιά. Όταν έχυσα και τον έβγαλα η καπότα ήταν καθαρή, πολύ καλά προετοιμασμενη η γκόμενα. Στο ημίχρονο μου έκανε και λίγο μασάζ το οποίο για μη επαγγελματία θα έλεγα ότι ήταν άριστο. Συνεχίσαμε στο σεξ πάλι με κωλαράκι και πισωκολλητό. Τον έφαγε βαρβάτα την δεύτερη φορά και τα βογκητά ακουστηκαν πολύ πραγματικά. Ήταν ενα απο τα καλύτερα κωλαράκια που έχω πάρει Δεν θα αντάλαζα την εμπειρία αυτή ούτε με το πιο ομορφο μοντέλο... Χαλάλι της τα λεφτά!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    parthenovgaltis AvatarparthenovgaltisΜηνύματα: 88 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    H Sindi τα έχει κλείσει τα Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 22:47
    H Sindi τα έχει κλείσει τα Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 22:47
    H Sindi τα έχει κλείσει τα 30 αλλά είναι όμορφο κορίτσι. Αλβανίδα από καταγωγή αλλά έχει καλό πρόσωπο και βλέμμα πολύ ζωηρό. Δεν με χάλασε καθόλου η καταγωγή της γιατί εκτός του ότι έχει ωραία εξωτερική εμφάνιση είναι και πολύ ζεστό κορίτσι και από καθαριότητα σκίζει. Επιδόθηκα σε γλείψιμο των μαστών της με μανία ενώ μου κραταγε το κεφάλι και μου χάιδευε τα μαλλιά. Στον πεοθηλασμό έδωσε ρέστα, μου τον έγλειψε με πολύ αγάπη και με κοίταζε στα μάτια για να δει αν ευχαριστιέμαι. Μου χαμογελούσε και μετά τον έγλειφε με τέτοιο τρόπο που με έστελνε στον παράδεισο. Μέχρι εκεί όμως με τα προκαταρκτικά. Είχα αυνανιστεί πριν πάω και δεν είχαμε πρόωρο χύσιμο. Αρχίσαμε σεξ και κάναμε πολλές εναλλαγές στάσεων. Κάποιες κάνει καλά και κάποιες πολύ καλύτερα. Η Καλύτερή της στα τέσσερα κατά την γνώμη μου. Γούσταρε όσο και εγω και δεν ήθελε να σταματήσω με τίποτα να την γαμάω. Βογκητά είχαμε αλλά όχι δυνατά και το σώμα της το κουνάει σε ρυθμό συντονισμένο για να γουστάρεις. Στον δεύτερο γύρο είχε την ίδια διάθεση αλλά το μουνί της ήταν πιο υγρό αυτή τη φορά. Ευχαριστήθηκα ακόμα περισσότερο. Μου έκανε λίγο μασαζ στο πόδια πριν φύγει και με άφησε πλήρως ικανοποιημένο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Η κοπέλα με το όνομα της Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 16:07
    Η κοπέλα με το όνομα της Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 16:07
    Η κοπέλα με το όνομα της κούκλας Σίντι είναι πολύ καιρό στο Dream και η τηλεφωνήτρια μου είπε τα καλύτερα λόγια για εκείνη. Σε σχέση με άλλες κοπέλες είναι ελαφρά χαμηλότερη η τιμή της και αν πάρεις πρωκτικό έξτρα πας περίπου ίδια με την απλή υπηρεσία σε άλλες. Εδώ μιλάμε όμος για ειδική στο άναλ γιαυτό και αξίζει περισσότερο. Απο πρόσωπο είναι ωραία και αν και Αλβανίδα σε καμί περίπτωση δεν μοιάζει με τις ζάμπες που έχουμε συνηθήσει να να βλέπουμε. Το σώμα της θέλει λίγο γυμναστική αλλά απο δέρμα και καμπύλες είναι ότι πρέπει για μια τριαντάχρονη. Στα προκαταρκτικέ σε φτιάχνει καλά με φιλιά στο σώμα και πίπα σούπερ με ρούφηγμα και στα αρχίδια. Την πρώτη φορά το κάναμε απο μουνί και σε doggy. Βογκάει ωραία και το μουνί της με λλίγο τζελ είναι απίστευτο. Την γύρισα σε δυο τρεις στάσεις και κατέληξα να την χύνω με τα πόδια στους ώμους. Το δεύτερο γαμήσι ήταν στο πρόγραμμα να γίνει στον κώλο και η ιδέα και μόνο με καύλωσε. Δεν χρειάστηκε πολύ δούλεμα με το στόμα της και ήμουν έτοιμος για δράση Ετοιμάστηκε με λιπαντικό και με όδηγησε στην τρύπα της. Δεν δυσκολεύτηκα να μπω μέσα. Σαν πρωτη αποψη ο κώλος της έχει καλή αίσθηση και η κωλοτρυπίδα της εκτος του ότι εξωτερικά είναι όμορφη μπορώ να πω έχει καλό σφιγκτήρα αλλά εκπαιδευμένο να παίρνει πούτσες με άνεση. Η συνέχεια εξελίχθηκε με αρκετά δυνατό σφυροκόπημα και ο κώλος της έγινε σαν μουνί. Παρέμεινε καλη η αίσθηση και το κορίτσι αναστεναζε συνέχει και μου άρχισε τα βρομόλογα. Η καύλα μου έφτασε στα ύψη. Η γυναίκα φαίνεται ότι γουστάρει να τον τρώει στον κώλο. Όλα αυτά με φτιάξανε και τελικά έχυσα ξανά μεσα στον κώλο της. Πάντα όταν παίρνω κώλο σκέφτομαι οτι στο τέλος μπορεί να παίζει να έχω λερωθεί αλλά η τύπισσα ήταν πολύ καλά προετοιμασμένη και η καπότα ήταν καθαρή Δεν χρειαζεται να πω περισσότερα. Όμορφη γυναίκα και γαμώ τις υπηρεσίες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Έχει γενικά καλή εμφάνιση αλλά περισσότερο Αξιολόγηση: 7.80 — 21/06/2021 - 23:25
    Έχει γενικά καλή εμφάνιση αλλά περισσότερο Αξιολόγηση: 7.80 — 21/06/2021 - 23:25
    Έχει γενικά καλή εμφάνιση αλλά περισσότερο την πήρα γιατί ταιριάζει με τα γούστα μου. Το γραφείο με διαβεβαίωσε ότι ταιριάζουμε και προχώρησα στο ραντεβού. Πιο όμορφες φυσικά υπάρχουν αλλά τι να τις κάνω όταν δεν μου κάνουν αυτά που γουστάρω. Στην επικοινωνία είναι καλή και υπακούει σε ότι της πεις. Ακολουθεί πιστά τις οδηγίες που της δίνεις και γίνεται χαλί να την πατήσεις για να σε ικανοποιήσει. Στον πούτσο φέρεται σαν να είναι βασιλιάς και τον χωράει όλον μέσα στο λαρύγγι και ας τον έχεις μεγάλο, πιέζεται και τα καταφέρνει με σχετική ευκολία. Τα αρχίδια σταματάει να γλύφει μόνο αν της πεις αλλιώς και μισή ωρα να μην την σταματήσεις θα συνεχίσει... Ο κώλος της είναι ο πιο εκπαιδευμένος κώλος που έχω γαμήσει στη ζωή μου. Φυσικά και ήταν καθαρός αλλιώς θα την έβαζα να μου τον καθαρίσει με το στομα αν έβγαζα τίποτα απο μέσα... Αλλά πιο καθαρός και από μουνι και με αίσθηση καλύτερη απο όσες εχω πάρει. Στενή κωλοτρυπίδα αλλά μπαίνεις με άνεση μεσα της και δεν χαλαρώμει όταν την γαμάς και την γάμησα δυνατά και για πολύ ωρα. Καθαρίζει την πούτσα με το στόμα όταν τελειώνεις και πλένεται διακριτικά στην τουαλέτα για να είναι έτοιμη για το επόμενο ράουντ. Καναμε πάλι τα ίδια και στο τέλος πριν φύγει μου έκανε και λίγο μασάζ. Καλή και στο μασάζ αλλά εγώ πιστεύω πως είναι η βασίλισσα του άναλ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Μίλησα με το γραφείο και την Αξιολόγηση: 8.40 — 01/06/2021 - 21:35
    Μίλησα με το γραφείο και την Αξιολόγηση: 8.40 — 01/06/2021 - 21:35
    Μίλησα με το γραφείο και την έκλεισα για μία ώρα. Η συνάντηση έγινε στο ξενοδοχείο και ήρθε στη ώρα της. Το πρόσωπο της ειναι μέτριο αλλά απο σώμα σκίζει. Δεν είναι μικρή αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Φιλάει όσο θέλεις και με γλώσσα αρκετά καλά θα έλεγα. Ρουφάει πούτσα και αρχίδια μαλακά και με υπομονή για πολύ ώρα. Κανει τέλεια στησίματα και βάζει λίγο λιπαντικό για να γλιστράει η πουτσα καλυτερα. Το μουνί της ευχαριστιέσαι να το γαμάς... δεν κολυμπάς μέσα και η κωλάρα της είναι να την πάρεις απο μόνη της για μια ωρα. Ίσος να προσποιείτε δεν ξέρω αλλά σίγουρα με έκανε να νιώσω καλά με τα βογκητά και με προστυχόλογα που μου έλεγε. Το χάρηκα πολύ όταν την έχυσα στα βυζιά και μου χαμογέλασε ικανοποιημένη. Τον επόμενο μήνα θα την συναντήσω ξανά, θέλω και δεύτερη φορά μαζί της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    πουτσο και ξυλο Η Σιντι ειναι ενα Αξιολόγηση: 7.60 — 21/05/2021 - 11:11
    πουτσο και ξυλο Η Σιντι ειναι ενα Αξιολόγηση: 7.60 — 21/05/2021 - 11:11
    πουτσο και ξυλο Η Σιντι ειναι ενα αλβανο μετριου αναστηματος με βαμμενο ξανθο μαλλι και φοραει γυαλακια καβλε μπηκε στο δωματιο στο λακομπα πολυ ευδιαθετη με ενα μωβ μινι φορεμα ειναι 35-40 με κορμι που στεκετε καλα βυζι φυσικο και φυσικα λογο ηλικιας χαλαρουτσικο γδυθηκε εκανε ντουζακι και εκλεισε τις κουρτινες μιλαει προστυχα και με το που καθησε στο κρεβατι μου ειπε <τωρα κανε οτι γουσταρεις> δεχετε δακτυλα παντου κι οσα δακτυλα αντεχεις η πιπα της ειναι καλη με μπολικη περιποιηση των αρχιδιων γουσταρει δυνατες μπατσες στα κωλομερια, οταν λεμε δυνατες δυνατες μεχρι και παρατηρηση μου εκανε βαρα πιο δυνατα αφου μου τον εκανε καγκελο μου λεει τωρα γαμα οπου θες την στηνω στα 4, κανει ενα χραπ τον αρπαζει μαεστρικα και τον κατευθυνει στην κωλοτριπιδα της στεγνο, χωρις τζελ αυτο ηταν εχυσα στο τσακ μπαμ ντουζακι και καθησαμε στο σοσιαλ οπου μου εδειξε οτι φωτογραφειες ειχε στο κινητο της με τα αλβανο/ελληνικα της δευτερο γυρο δεν ειχαμε γιατι με γυρισε στο μασαζ οπου ηταν εντυπωσιακα καλο Μιλφονι που τα κανει ολα Μπραβο στο κοριτσι για την διαθεση του
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Από κοντά η συμπεριφορά της την Αξιολόγηση: 7.40 — 15/05/2021 - 22:15
    Από κοντά η συμπεριφορά της την Αξιολόγηση: 7.40 — 15/05/2021 - 22:15
    Από κοντά η συμπεριφορά της την κάνει να την βλέπεις ακόμα καλύτερη από ότι είναι στις φωτογραφίες. Σε κάνει να νιώσεις άνετα από την πρώτη στιγμή και σε ξελογιάζει με τα κόλπα της. Το στήθος είναι φυσικό και όμορφο χωρίς χαλάρωση και με τέλειο δέρμα. Έχει πιστεύω το ιδανικό ύψος για γυναίκα και με το τακούνι φαίνεται αρκετά ψιλή. Στις υπηρεσίες είναι καλή επίσης με πίπα ελεύθερη και άριστη από θέμα τεχνικής. Κάνει και ωραία σχόλια του τύπου πόσο δυνατός είσαι και τέτοια στην αρχή και σου ανεβάζει το ηθικό. Στο σεξ είναι φωτιά η γυναίκα. Κουνιέται και βογγάει συνέχεια και το μουνί της φουσκώνει από την καύλα. Είχα τόσο πωρωθεί να την γαμάω που δεν κατάλαβα πόση ώρα πέρασε παρά μόνο όταν τελείωσα. Δεν πρόλαβα και για δεύτερη φορά αλλά μου τον πίπωσε για ώση ώρα παραμείναμε μαζί. Τίμια επιλογή , value for money...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Η Sindi είναι ένα όμορφο μιλφάκι Αξιολόγηση: 8.40 — 09/05/2021 - 20:03
    Η Sindi είναι ένα όμορφο μιλφάκι Αξιολόγηση: 8.40 — 09/05/2021 - 20:03
    Η Sindi είναι ένα όμορφο μιλφάκι γύρο στα 35 της αλλά στο σώμα φαίνεται πολύ νεότερη ενώ στο πρόσωπο είναι χαμογελαστή και γλυκούλα. Οι φωτογραφίες δεν ξεγελάνε καθόλου. Έχει μέτριο ύψος, μεσαίο και όμορφο στήθος ενώ το δέρμα της είναι άψογο. Γουστάρει να γαμιέται τρελά και στο στοματικό σε αφήνει με το στόμα ανοικτό όταν τον εξαφανίζει όλον μέσα στο λαρύγγι. Της ζήτησα να γλείψει αρχίδια και το έκανε με υπερβάλλοντα ζήλο όπως μόνο οι επαγγελματίες κάνουν. Μόλις είδα την κωλοτρυπίδα της ένιωσα ένα ρίγος αφού σκέφτηκα πώς σε λίγο θα την διαπερνούσα με την πούτσα μου που είχε γίνει πέτρα από το στοματικό της. Της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα για να της πάρω την κωλάρα και πήρε το λιπαντικό έβαλε στο δάχτυλο και μετά δούλεψε για λίγο την κωλοτρυπίδα της για να είναι έτοιμη. Δεν προσπάθησα πολύ και το πουλί μου μπήκε μέσα της. Η τρύπα της στενή αλλά όσο πρέπει για να ευχαριστηθείς χωρίς να εμποδίζεται η διείσδυση. Στην αρχή έκανα υπομονή μέχρι να στρώσει αλλά μετά μου είπε από μόνη της... δώσε μωρό μου δυνατά όπως σου αρέσει, και η καύλα μου απογειώθηκε και ανέβασα στροφές μέχρι που της γαμούσα το έντερο με ταχύτητα και δύναμη. Βογκούσε και μου έλεγε συνέχεια τι ωραίος γαμιάς είσαι εσύ και δώσε κι άλλο μωρό μου και άλλα τέτοια. Έχυσα με την πούτσα μου καρφωμένη βαθιά μέσα της και περίμενα για λίγο πριν την βγάλω. Καμία βιασύνη από μεριάς της. Έβγαλα την καπότα και γύρισε και μου καθάρισε το καυλί με το στόμα. Μου έδωσε την χαρά να ζήσω κάτι το οποίο με την γκόμενα μου δεν θα το είχα ποτέ. Άλλη μία άξια πουτάνα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks