Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Ξερει αλλα δεν δινει... Αξιολόγηση: 7.00 — 09/11/2022 - 00:56
Ξερει αλλα δεν δινει... Αξιολόγηση: 7.00 — 09/11/2022 - 00:56

Περασα απο το μαγαζι μαχιμος και γεματος περιεργεια να δω αν ειχε κοπελα που να αξιζει.

Ο χωρος πολυ καλος και η υπηρεσια μια χαρα... Η μονη ελευθερη κοπελα ηταν η Ινα, οι αλλες στο δωματιο αλλα δεν χρειαστηκε να περιμενω αφου η κοπελα ειχε καλη παρουσια και ιδιαιτερα ο κωλος της ηταν τουμπανο.

Χωρις πολυ σκεψη πηρα το απλο προγραμμα και προχωρησα στο δωματιο το οποιο ηταν επισης πολυ σωστο.

Μπηκε με χαμογελο και αφου ειπαμε τα βασικα αρχισαμε τα παιχνιδια.

Παρολο που προσπαθησα να ειμαι θερμος μαζι της ηταν τυπικη και δεν με αφησε να την πλησιασω παρα μονο στα βασικα. 

Ξεκινησε με πιπα αργη και μετα πιο γρηγορα χωρις βαθυ λαρυγγι ουτε και καποιο κοιταγμα στα ματια, σαν αισθηση καλη αλλα οχι κατι που θα θυμαμαι. Περα απο αυτο μου σηκωθηκε αρκετα γρηγορα και δεν χασαμε δευτερολεπτο, προχωρησαμε στο σεξ. Το στησιμο της στα τεσσερα ειχε τον πολυποθητο κωλο της μπροστα μου και αυτο ηταν και το καλυτερο της υποθεσης μαζι της. Ειχε την απαραιτητη αισθηση την οποια βοηθησε το τζελ που εβαλε και το στησιμο ηταν σωστο.

Ξεκινησα ενα μαλακο γαμησι αλλα στην συνεχεια εδωσα πονο αφου στην αρχη δε βρηκα ανταποκριση ουτε με κινηση ουτε και με βογγητα. Κατα το τελος καπως αλλαξε και εκει ηταν και το σημειο στο οποιο κατεθεσα το σπερμα.

Μια μετρια περιπτωση συνολικα, δεν εκανε τον κοπο που θα επρεπε αν και ειμαι σιγουρος οτι μπορει. Υποθετω οτι για τα βασικα λεφτα κανει και βασικες υπηρεσιες.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks