Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Valeria  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Γυναίκα σε ώριμη ηλικία για σεξ Αξιολόγηση: 7.80 — 27/07/2021 - 21:44
    Γυναίκα σε ώριμη ηλικία για σεξ Αξιολόγηση: 7.80 — 27/07/2021 - 21:44
    Γυναίκα σε ώριμη ηλικία για σεξ η Βαλέρια και το βγάζει όλο στο επάγγελμα της. Τρίβεται πάνω σου και ζητάει φιλιά στην αρχή. Σου πιάνει την πούτσα και δεν την αφήνει μέχρι να σου σηκωθεί καλά Ξέρει τσιμπουκι βαθύ και τον παίρνει μέσα στο λαρύγγι άνετα και με βάθος. Της ζήτησα να πάρει και τα αρχίδια και μου έκανε σπέσιαλ περιποίηση στα μπαλάκια ένα - ένα... Έκανα και εγώ μερικά προκαταρκτίκά μαζί της ξεκινώντας από τα βυζιά και με τέλος το μουνί της. Το μουνί το έχει σε καλή κατάσταση και καθαρό οπότε δεν με πείραξε να το γλείψω καλά. Την γάμησα με τα πόδια στους ώμους στη αρχή για να μπω όσο το περισσότερο γίνεται πιο μέσα της. Της άρεσε αυτό που έκανα και άρχισε τα βογκητά. Μετά αλλάξαμε σταση και έχυσα τελικά μέσα της. Μπήκαμε μαζί ντους και ξεκινήσαμε από εκεί με πίπα. Η συνέχεια έγινε στο κρεβάτι με το δεύτερο γαμήσι να είναι ακόμα καλύτερο απο το πρώτο και να γουστάραμε και οι δύο μας. Δεν ξέρω αν ήταν προσποίηση αλλά έδειχνε να ευχαριστιέται πραγματικα. Η πρωτη σκέψη όταν πας για γυναίκα είναι να την πάρεις όσο πιο νέα γίνεται αλλά οι έμπειρες προσφέρουν πολλά περισσότερα και εκεί αξίζει να δίνες τα λεφτά. Εγώ την βρήκα καταπληκτική
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    parthenovgaltis AvatarparthenovgaltisΜηνύματα: 88 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Η Βαλέρια είναι από τα καλύτερα Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 19:29
    Η Βαλέρια είναι από τα καλύτερα Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 19:29
    Η Βαλέρια είναι από τα καλύτερα μιλφ που έχω γαμήσει και από άποψη εμφάνισης και από επιδώσεις στο σεξ. Έχει βελούδινο αψεγάδιαστο δέρμα και όμορφα βυζιά και κώλο. Ήρθε με μισή ώρα καθυστέρηση αλλά με ενημέρωσε το γραφείο και λίγο το κακό. Όταν μπήκε στο δωμάτιο ήταν σοβαρή αλλά μόλις άρχισε να μιλάει χαλάρωσε και το πρόσωπο τη έγινε χαμογελαστό. Το σώμα της έχει τέλειο μαύρισμα και μετά από λίγα λεπτά αρχίσαμε τον έρωτα. Μετά από αρκετά φιλάκια έβγαλε και τα εσώρουχα και άρχισε τη πιπούλα. Με κοίταζε στα μάτια και την έκανε σιγά σιγά, έριξε και λίγο γλείψιμο στα αρχίδια και ήμουν έτοιμος για πήδημα. Κάναμε δυο τρεις στάσεις και τελείωσα. Τα στησίματα και το μουνί της είναι πολύ καλά . Αν και είχαμε βάλει κλιματιστικό εγώ ίδρωσα αρκετά και γιαυτό χρειάστηκε να πάω να κάνω ντους. Ο δεύτερο γύρος παίχτηκε σε πιο γρήγορους και δυνατούς ρυθμούς. Το τελείωμα ήρθε με καθυστέρηση αλλά δεν μου έκανε κανένα παράπονο και ούτε καν κοίταξε την ώρα. Είναι πολύ καλή στην δουλειά τη και κοιτάει να περάσει καλά ο πελάτης και όχι μόνο να πάρει τα λεφτά. Από τις περιπτώσεις που αξίζει πραγματικά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Έχω πάει με άλλες κοπέλες απο Αξιολόγηση: 7.80 — 20/06/2021 - 19:16
    Έχω πάει με άλλες κοπέλες απο Αξιολόγηση: 7.80 — 20/06/2021 - 19:16
    Έχω πάει με άλλες κοπέλες απο το dream αλλά με την Βαλέρια πρωτη μου φορά. Την περίμενα στο ξενοδοχείο και ήρθε δέκα λεπτά νωρίτερα απο την ώρα που είχαμε κανονίσει. Ευτυχώς είχα προλάβει να κάνω την ανάγκη μου και να προετοιμαστω νωρίτερα και δεν ενοχλήθηκα που ήρθε πιο νωρίς. Άνοιξα τη πόρτα και αντίκρισα ένα απο τα πιο ωραία μίλφ που έχω δει στην ζωή μου. Απο σώμα δεν φαίνεται καθόλου η ηλικία της παρα μόνο στο πρόσωπο της που παραμένει γοητευτικό ενώ τις βυζάρες της θα της ζήλευαν πολλές εικοσάρες. Μπήκε γρήγορα για ντους και όταν βγήκε αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Έπεσα στο κρεβάτι και ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να μου γλυφει το σώμα μου μέχρι που έφτασε στον πούτσο. Το τσιμπούκι το κάνει αργά και βασανιστικά με τέλεια τεχνική όπως αρμοζει σε μια γυναίκα με μεγάλη εμπειρία στο σεξ. Πριν αρχίσουμε το σεξ έπαιξα λίγο με το δάχτυλό μου το μουνάκι της και πλέον ήταν έτοιμη να τον φάει... Αρχίσαμε με ιεραποστολικό στο κρεβάτι αλλά αλλάξαμε πολλές στάσεις και καταλήξαμε να την παίρνω στα όρθια και έτσι τελείωσα την πρώτη φορά. Ξερει να γαμιέται ωραία και το απολαμβάνει δείχνοντας το τόσο όσο δεν πάει... Τη δεύτερη φορά της ζήτησα να επιλέξει εκείνη στάσεις και μου έδειξε καλά τις γνώσεις της σε αυτό τον τομέα. Όπως και να το γυρίσεις μαζί της είναι σίγουρο ότι θα περάσεις καλά.. Είναι VFM περίπτωση και προσπαθεί να έχει σταθερούς πελάτες. Εγώ μάλλον θα την προτιμήσω σε μελλοντικό ραντεβού γιατί ξέρω ότι θα περάσω σίγουρα καλά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    35 λέει το σάιτ αλλά πιο Αξιολόγηση: 7.80 — 10/06/2021 - 22:45
    35 λέει το σάιτ αλλά πιο Αξιολόγηση: 7.80 — 10/06/2021 - 22:45
    35 λέει το σάιτ αλλά πιο μικρή φαίνεται. Είναι ωραία παρουσία και όταν φοράει τα ψιλά τακούνια είναι εντυπωσιακή. Έχει ένα ζευγάρι βυζάρες που δεν μπόρεσα να μην γλείψω. Κάνει ωραίο γλείψιμο σε όλο το σώμα και παίζει καλά με τις ρώγες. Στο καυλί κάνει τρομερή περιποίηση και δεν αφήνει τα αρχίδια παραπονεμένα. Είναι καθαρή και το μουνί της άτριχο. Σε αφήνει να την γλείψεις και να της βάλλεις και δάχτυλο. Όπως κάναμε τα προκαταρκτικά μιλούσαμε κιόλας γιατί στην αρχή είχα πολλές καύλες και πέρασα κατευθείαν στο ψητό, έχει χιούμορ και καταλαβαίνει τις ανάγκες του πελάτη. Το μουνί της είναι ωραίο να το γαμάς και φαίνεται ότι γουστάρει το σεξ. Δέχεται να της χαστουκίσεις τον κώλο και μάλιστα γουστάρει... Την πρώτη φορά την έχυσα στα βυζιά και το χάρηκε. Μετά απο ντους αρχίσαμε πάλι σε στάση πισωκολλητό αλλά καταλήξαμε σε ιεραποστολικό. Κάνει τέλεια επαφή με τα μάτια και το σεξ μαζί της σε αυτή τη στάση είναι τέλειο κατά τη γνώμη μου. Πολύ ωραίο μιλφ με πολύ διάθεση και συμμετοχή στο σέξ. Αυτά με λίγα λόγια. Καληνύχτα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Είναι ένα μίλφ που είναι κρίμα Αξιολόγηση: 7.80 — 06/06/2021 - 12:12
    Είναι ένα μίλφ που είναι κρίμα Αξιολόγηση: 7.80 — 06/06/2021 - 12:12
    Είναι ένα μίλφ που είναι κρίμα να μην γράψεις για εκείνη γιατί κάποιος πρέπει να πει σε όσους ψάχνουν κάτι καλό για την Βαλέρια. Στο πρόσωπο καταλαβαίνεις την ηλικία της αλλά στο σώμα με τίποτα. Έχει φτιαγμένο αλλά όμορφο βυζί και οι καμπύλες της είναι πολύ όμορφες. Φιλιά δίνει αλλά το δυνατό της σημείο ειναι οι πίπες, απλά απίστευτη μιλάμε. Κάνει χρήση γλώσσας συνεχώς στο καυλί αλλά και στην γύρο περιοχή με το κατάλληλο σάλιωμα και επιτόπου ρούφηγμα τέτοιο που λες ότι είναι πολύ ανωτερο απο το μουνί. Όταν τη γαμάς συμμετέχει ενεργά και σε απογειώνει με τις κραυγές της που συνοδεύονται απο σπασμούς στο μουνί της και στο σώμα της. Αν σε δει ότι κουράζεσαι ξεκινάει εκείνη, δε σε αφήνει να ηρεμήσεις μέχρι να χύσεις. Στον δεύτερο γύρο είναι το ίδιο δυναμική και γεμάτη όρεξη όπως στον πρώτο ίσως και περισσότερο μπορώ να πω Με ρώταγε αν γούσταρα με τα κόλπα που μου έκανε και με κοίταζε στα μάτια για να σιγουρευτεί ότι της λέω την αλήθεια. Είχε μια έκφραση ικανοποίησης γιατί είδε ότι τα είχα παίξει μαζί της. Με έκανε να χύσω πολύ δυνατά και μετά φρόντισε να μου σκουπίσει το καυλί με μαντιλάκι. Ήταν ενα γαμήσι που θα το θυμάμαι καιρό
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εχω κοζαρει εδω και 2 μερες Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2021 - 20:36
    Εχω κοζαρει εδω και 2 μερες Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2021 - 20:36
    Εχω κοζαρει εδω και 2 μερες ενα σιτιτουράκι από άλλο γραφείο, Δεν μπορούσα να το βρω με τίποτα και εκλεισα το ραντεβου μαζι της για την τεταρτη για να δουμε.... Πηρα τηλεφωνο το dream μιας που σαν δευτερη επιλογη μου βγηκε καλο σαν γραφειο,ειχα πρωτη επιλογη την Ζετα και μετα την Κατερινα αλλα δεν μπορουσαν οποτε πηγα στην Βαλερια που μπορουσε αμεσα ήταν και ρωσιδα οποτε δικια μου λεω Με την Βαλερια βρεθηκαμε γνωστοι, αραζα στο σωληναδικο που δουλευε προ καραντινων οποτε εσπασε ο παγος στο δευτερολεπτο Μιλησαμε τα ειπαμε ντουζακι και βουρ στο πατσα Μου εκανε εναν αισθησιακο χορο στριπ παροτι ηρθε κασουαλ ντυμενη Η τυπισα εχει την πιο γυμνασμενη κωλαρα που υπαρχει αυτη την στιγμη σε τετοιες ηλικιες 35+ κι οχι μονο σφιχτη σαν πετρα Εχει σιλικονατα βυζια λιγο σκληρα στην αφη αλλα ρογα που βγαζει ματι το προσωπο της ειναι στρογγυλοπροσωπο με λιγο φουσκωμενα χειλη Η καραντινα την εχει σημαδεψει κι αυτην αλλα ειπε θελει να παρει πτυσομενο παλουκι για να γυμναζετε Στο σεξ εκανε να πολυ καλο τσιμπουκι και καλο γλειψαρχιδι ακουραστη ανεβηκε απο πανω μου και χτυπιοταν σαν το χταποδι λιγο πριν χυσω πεταω την καποτα και τις τα δινω στο στομα πραγμα που δεν το κανω συχνα Ηταν ενας μακρυς γυρος που τον ευχαριστηθηκα Στο σοσιαλ πολυ ευχαριστη στην κουβεντα της μιλησαμε λιγο για τα σωληναδικα μου εκανε μασαζακι καναμε κι ενα τσιγαρακι κι αποχαιρετιστηκαμε Ευγενικα μου ζητησε να μην αναφερω σε ποιο σωληναδικο δουλεψε γιατι εχει στοκερ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Στην αρχή είπα να πάω για Αξιολόγηση: 7.40 — 15/05/2021 - 21:43
    Στην αρχή είπα να πάω για Αξιολόγηση: 7.40 — 15/05/2021 - 21:43
    Στην αρχή είπα να πάω για πλάκα γιατί δεν με ένοιαζε για τα λεφτά αφού δεν ζητάνε πολλά αλλά έφυγα με εντελώς διαφορετικές εντυπώσεις Δεν είναι μικρή αλλά κρατιέται πολύ καλά και έχει και σιλικονάτα βυζιά που είναι πολύ ωραία στην αίσθηση. Ξέρει πολύ καλό στοματικό και δεν σε αφήνει να φύγεις αν δεν χύσεις. Όταν της ζήτησα να γλείψει και τα αρχίδια το έκανε κατευθείαν και για πολύ ώρα... Ξέρει να σου ανεβάσει την διάθεση και χρησιμοποιεί βρομόλογα για να σε καυλώσει περισσότερο. Σίγουρα δίνει και κώλο αλλά δεν πήρα αυτή τη φορά. Το μουνί της το γάμησα δυνατά και αν και πρέπει να γαμιέται με πολλούς δεν είναι πολύ ανοικτό και μάλιστα μπορώ να πω ότι είναι και όμορφο. Την πρώτη φορά έχυσα από την πίπα και την δεύτερη πάνω στην κοιλιά της μετά από πολύ γαμήσι Δεν είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει... Και άλλη φορά έχω βρει καλή τυχαία. Η εμπειρία που έχει στην δουλειά της είναι μεγάλη και εύκολα σε κάνει δικό της πελάτη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Επιλογή της τελευταίας στιγμής η Valeria Αξιολόγηση: 6.40 — 01/05/2021 - 21:50
    Επιλογή της τελευταίας στιγμής η Valeria Αξιολόγηση: 6.40 — 01/05/2021 - 21:50
    Επιλογή της τελευταίας στιγμής η Valeria ανάμεσα σε πολλές. Εμφανίστηκε με καθυστέρηση 10 λεπτά αλλά δεν με πείραξε. Είναι κάπως ψεύτικος ο τρόπος επικοινωνίας της με τον πελάτη με άλλα λόγια για να το κάνω πιο ευκολονόητο δεν είναι φυσικός. Αλλά δεν ήρθε για κουβέντα οπότε πάμε παρακάτω... Το σώμα της ήταν καθαρό και μύριζε ωραία αλλά έχει λίγο λίπος και είναι αντιαισθητικό πάνω της, δεν της πάει καθόλου. Από πρόσωπο καλύτερα να μην σχολιάσω και το βυζί σιλικόνη... Μου έκανε καλή πίπα με πολύ γλώσσα και διάρκεια. Στο γαμήσι όμως ενώ στην αρχή πηγαίναμε καλά, άρχισε να κουράζεται ή να βαριέται δεν ξέρω πως να το περιγράψω και καθότανε απαθείς λες και γάμαγα κανέναν σάκο ή την ξενέρωτη φουρνάρισσα της γειτονίας μου. Τα πήρα άσχημα αλλά δεν της είπα τίποτα. Επιτάχυνα τον ρυθμό για να τελειώσω πιο γρήγορα και να φύγω. Εγώ ένιωσα ότι πέταξα τα λεφτά μου, δεν ξέρω αν ήταν κακή μέρα για εκείνη αλλά αν ήταν, καλύτερα να μην δούλευε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks