Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alexa-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    δαγκώνει η πουτάνα Αξιολόγηση: 8.00 — 29/09/2022 - 00:24
    δαγκώνει η πουτάνα Αξιολόγηση: 8.00 — 29/09/2022 - 00:24

    στην ώρα της η νεαρά μας, έμπαινε εκείνη στην πολυκατοικία και έβγαινε η γειτόνισα , πάλι ρεζίλι έγινα. δεν γαμιέται λες και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι τι κουμάσι είμαι.
    Μελαχρινό αδύνατο κορίτσι , μαυροφορεμένη , hello είπε αλλά μετά συμπλήρωσε little english και όρμησε . Αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα, τις αμυγδαλές έψαχνε με την γλώσσα της αλλά την πάτησε, τις έχω βγάλει πιτσιρικάς.
    Με έκοψε και ζήτησε fresh μπάνιο δλδ. Επιστροφή με την πετσέτα , την βγάλαμε και να το καλλίγραμμο κορμάκι της ,φυσικό χωρίς μπογιές και προσθετικά ,
    όχι πλαστικά στις θάλασσες και τις ακτές δεν μας έλεγε ο γλάρος παλαιά.

    https://www.youtube.com/watch?v=yYr6U3bPQYg

    Βυζάκι Β με ρόγα για πιπίλα και μπόλικο ζούληγμα - πασπάτεμα , πωπουδάκι στην θέση του για πολλές μπάτσες.
    η αγώνας είχε δυο ημίχρονα, πίπα καλή με μπόλικο σάλιο , ντιπ καρά ντιπ μέχρι πνιγμού, πιπίλα τα καλαμπαλίκια.
    Την περιποιήθηκα και γω με την γλώσσα μου, δακτυλάκι δεν ήθελε αλλά τον δονητή τον άρπαξε από το κομοδίνο, του φόρεσε καπέλο και το έχωσε στο αιδοίο της, Χώρο εκεί δεν είχε για τα μούτρα μου και της μόστραρα το πουλί μου στα δικά της οπότε πάμε πάλι για πιπούλα. Έπαιζε και το ευχαριστιόταν η νεαρά μας, Φόρεσα και γω ο καπέλο μου και μπήκα μέσα της, Ιεραποστολικά , α πήγα να πάρει φρουιτ ζελέ αλλά δεν την άφησα. Πέρασε τα πόδια της και γάντζωσε τα νύχια της στη πλάτη μου η ρουφιάνα, δάγκωνε στον λαιμό , έγλυφε όπου έβρισκε , ξαναδάγκωνε και με ρούφαγε στον λαιμό.
    Προσοχή οι παντρεμένοι, αρραβωνιασμένοι , λογοδοσμένοι και οι φθινοπωρινοί κολυμβητές !
    Αλλαγή με εκείνην να με καβαλάει και να χτυπιέται η λυσσάρα, της είχα πιάσει και τα δυο χέρια στην πλάτη και με το άλλο να της τραβάω τις ρόγες, να τις τσιμπάω , έτρωγε που και που κάνα σκαμπίλι στα όμορφα κωλομέρια της . Μούσκεμα η κοπέλα , είχε λαχανιάσει και λέει αλλαγή . Στα 4 και δώστου, τι σκαμπίλια στον πισινό της, τι μαλλιοτράβηγμα , να την ανασηκώνω και να την κρατάω από τον λαιμό , εκεί εκείνη καρφωνόταν όλο και πιο δυνατά. Φτάνει τελείωσα και γω.
    Freshκάρισμα , τσιγάρο εγώ , εκείνη ήθελε νεράκι. Τέλος το σιγαρέτο και ξανά μανά στην μάχη . Άρχισε να με δαγκώνει στις ρόγες, όπου έβρισκε σάρκα δάγκωνε και έγλυφε , ξανά ρόγες πιπίλα και δαγκωνιές , με το χέρι της να μου τον παίζει και πάμε για πιπίλα. Βάλαμε το σκουφάκι και πάμε καβαλαρία Περισσότερη ένταση ξάπλα εγώ και κείνη να ανεβοκατεβαίνει με ένταση , τα χέρια μου στα βυζιά της να τα ζουλάω και να κάνει κίνηση να μου τα δαγκώσει , πάρε όλη την παλάμη στο στόμα να μάθεις. Την δάγκωνε και την έγλυφε , όλη μέσα μέχρι πνιγμού. Πάμε να αλλάξουμε στάση , την στήνω στα 4 πάνω στο κρεβάτι και γω όρθιος στο πάτωμα της πιάνω τα καπούλια και αντί να κάνω κίνηση εγώ αρχίζει να καρφώνεται , ανεβάζω το ένα πόδι επάνω στο κρεβάτι και το πιάνει να το γλύψει και αυτό , γυμνοσάλιαγκας πρέπει να ήταν στην προηγούμενη ζωή. Πάω να το κατεβάσω μετά από λίγο και τραβάω ένα παντιλίκι , πολύ γέλιο πήγα να πέσω . Ξανά μέσα της άντε για να τελειώνουμε , ο οδηγό είχε κάνει ήδη την αναπάντητη του κλήση.
    Τελείωσα επιτέλους στο πωπουδάκι της με την μικρά να βαριανασαίνει.
    Μπανιαρίστηκε , πληρώθηκε και εις το επανιδείν !

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    geroksouras Avatar geroksouras 29-09-2022 01:51:13
    παλι ο δονητης γαμησε, ομολογας χωρις ξυλο κατακαημενε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 29-09-2022 08:35:43
    και όχι μόνο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    redb Avatar redb 29-09-2022 21:14:12
    Στο έχω ξαναπεί.... αν δαγκώνουν, κλπ... κάνε και εσύ το ίδιο. Εκεί βλέπεις ποιες γουστάρουν πραγματικά και ποιες παίζουν ένα ρόλο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    ο μεγαλος ερωτικος! Αξιολόγηση: 8.33 — 24/09/2022 - 03:00
    ο μεγαλος ερωτικος! Αξιολόγηση: 8.33 — 24/09/2022 - 03:00

    αργα χθες το βραδυ γυρω στη μια στελνω στους αγγελους μηνυμα και ρωταω ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες συμφωνα με τα γουστα μου,απαντηση 2 ονοματα,το ενα Αλεξα,δεν πιστευα την τυχη μου,το κοριτσι το ειχε παρει 2 φορες ηδη ο κολλητος μου ο παπαροβιτς ???? κ με τις 2 κριτικες του με εχει ηδη ταξιδεψει στην αγκαλια της και επειδη ειναι και στα γουστα μου ο σωματοτυπος της ειχα καραψηθει ετσι και αλλιως,εχοντας βεβαια καποιες μικρες ενοχες που θα γαμησω το κοριτσι του κολλητου μου,τις οποιες γρηγορα τις ξεπερασα ο μαλακας ????, κλεινω το ραντεβου στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο για τις 3 τα ξημερωματα.
       δεν ειχαν ελευθερο καποιο απο τα συνηθισμενα μου δωματια και αυτο δεν ηταν καλος οιωνος,απο την αλλη ειχε βαρδια ο αγαπημενος μου ρεσεψιονιστ οποτε αντισταθμιζοταν λιγο η φαση-ειμαι λιγο προληπτικος,νταξει τι να κανω...
      μπαινω στο δωματιο παω να ανοιξω την τηλεοραση,να μην αναβει με τιποτα,παταω παταω το κουμπι τιποτα,να σου γαμησω λεω...
    παω να δω μηπως κανα καλωδιο δεν κανει καλη επαφη κ οπως κοιταζω απο πισω βλεπω οτι ο προηγουμενος εξυπνιδης που γαμουσε πριν απο μενα ειχε βγαλει  το καλωδιο απο την πριζα,ηθελε να μου κανει καψωνι φαινεται ο μαλακας.
     ξυριζω μαπα αρχιδια  κ μπαινω για ντουζακι,ειχα ωρα μεχρι να ερθει το μωρο και λεω κατσε να μεινω στη ντουζιερα να ευχαριστηθω ντουζακι μεχρι να ερθει,αμ δε το νερο σιγα σιγα να γινεται κρυο και να μην εχει πολυ πιεση,οποτε βγηκα νωριτερα μη φαω καμια ηττα και ειμαι με τις σαπουναδες και να πρεπει να ξεβγαλθω με παγωμενο νερο,ασε που  μετα θα ψαχνα να βρω την πουτσα μου με το τσιμπιδακι που θα ειχε ζαρωσει απο το κρυο.
      βγαινω λοιπον παιρνω τηλ.κ τον ρεσεψιονιστ να του πω οτι κατι παιζει με το νερο,για να το κοιταξει,μην ερθει το μωρο και δεν μπορει να παει να κανει μπανακι και μου λεει θα το κοιταξει.
      οπως καταλαβαινεται με εχουν ζωσει τα φιδια οτι θα φαω φολα με τοσες αναποδιες,ΟΜΩΣ,στις 3 ακριβως χτυπαει ελαφρα την πορτα το μωρο και ανοιγοντας αντικριζω ενα πολυ χαμογελαστο κοριτσι με πολυ ωραιο ντυσιμο ,παντελονακι ,πουκαμισακι ολα μαυρα,ασορτι με τα μακρια μαλλια της ,μπαινει μεσα ,μου συστηνεται και με χαιρεταει με χειραψια κ μετα παει να μπει μεσα,αλλα γυριζει και με παιρνει αγκαλια και μου δινει φιλακι στο στομα στα ορθια,ωραια αρχισαμε λεω.
      γδυνεται και παει για ντουζακι ,νταξει κορμακι οπως ακριβως μου αρεσει ,λεπτουλα με ωραιο κωλαρακι,αλλα το κυριοτερο ωραια βυζακια,δυομισαρια τα λεω εγω αυτα τα βυζια,δηλαδη το βυζι που δεν δεν χωραει ολοκληρο στη χουφτα μου,αλλα δεν ειναι η βυζαρα η μεγαλη που δεν μου αρεσει.
       χαμηλωνω τα φωτα και ξαπλαρω περιμενοντα να βγει απο το ντουζ μασωντας τσιχλιτσα για καθαρη αναπνοη,βγαινει το μωρο και ερχεται κ ξαπλωνει πανω μου και αγκαλιαζομαστε και την αρχιζω στα γλωσσοφιλα-καπου εκει με ψιλονοηματικη,αλλα πολυ χαμογελαστη,μου δειχνει οτι την στρεσαρει που μασαω τσιχλα,διοτι φοβαται μην κολλησει στα μαλλια της που ειναι πολυ μακρια και μπαινουν συνεχεια αναμεσα στα προσωπα μας  ,οποτε την βγαζω,ωστε να συνεχισω απροσκοπτα το εργο μου.
       συνεχιζω με γλωσσοφιλα παραλληλα γραπωνω το κωλαρακι της,χουφτωνω τα βυζακια της ,τα γλειφω και ζω γενικα καποιες παρα πολυ ομορφες στιγμες.
      κατεβαινει λιγο για πιπουλα μια χαρα και μετα την παιρνω παλι στην αγκαλια μου και συνεχιζω στο ιδιο τεμπο που περιεγραψα προηγουμενως.στη συνεχεια τη γυριζω στο αγαπημενο μου 69 οπου μενουμε για αρκετη ωρα και καποια στιγμη που μου εδειξε οτι κουραστηκε,της ειπα να ξαπλαρει ανασκελα και συνεχισα το εργο μονος μου,οπου μπορω να πω οτι πραγματικα καταευχαριστηθηκα γλειφομουνι για κανα μισαωρο,μαλιστα κανα δυο φορες τσεκαρα και το χρονομετρο μου να δω που βρισκομαι χρονικα και προς εκπληξιν μου ο χρονος κυλουσε καπως πιο αργα απο οτι συνηθως,οποτε χαλαρωσα λιγο παραπανω και αφεθηκα να την γλειφω,την εβαλα κ λιγο στα 4 να τη γλειψω κ απο πισω και καθως ειχα μπει στο τελευταιο 20λεπτο της τον εδωσα λιγο πιπα να μου τον κανει σιδερο και στη συνεχεια ξαπλωσα και την εβαλα να κατσει πανω μου να ξεκινησω γαμησακι σε αυτη τη σταση.
      επειδη δεν βολευομουνα ιδιαιτερα την εβαλα στα τεσσερα να δωσω λιγο πονο-λεμε τωρα-και μετα την εβαλα στο ιεραποστολικο για να χαρω κ λιγα γλωσσοφιλα πριν τη ληξη.
    αυτη τη φορα μπορω να πω οτι με εκανε αρκετα περηφανο ο μικρος διοτι κρατηθηκε αρκετη ωρα μεχρι να χυσει και θυμηθηκα παλιοτερες καλυτερες μερες,γαμησα με αρκετη αυτοπεποιθηση και σιγουρια για την εκβαση του αγωνα γιατι αλλες φορες στρεσαρομαι οτι θα μου πεσει και πασχιζω να τελειωσω γρηγορα,χθες ημουνα σιγουρος για την πουτσα μου και γαμησα το μωρο αρκετη ωρα,ειχαμε ιδρωσει κ οι δυο μας αρκετα και πραγματικα το ευχαριστηθηκα αρκετα το τελειωμα,γραπωμενος απο τα κωλομερια της!!!!
    στη συνεχεια μου εβγαλε το προφυλακτικο με ενα κομματι χαρτι και πηγε για ντουζακι και μετα ηρθε και κουρνιαξε στην αγκαλια μου οπου ανταλλαξαμε χαδια και ειπαμε κανα δυο κουβεντες με το γκουγκλ τρανσλειτ,καπου εκει αρχισε να βαραει η ειδοποιηση οτι τελειωσε η ωρα μας-εγω ο μαλακας νομιζα οτι επαιρνε το γραφειο να ειδοποιησει το κοριτσι-αλλα εκεινη δεν αντιδρουσε κ το μπουρδελο βαραγε ανα λεπτο και εγω να αναρωτιεμαι γιατι δεν το κλεινει και καποια στιγμη κανει μια με το χερι της και μου δινει το κινητο μου,διοτι βαραγε το δικο μου χρονομετρο οτι τελειωσε η ωρα και οχι του γραφειου.
       στη συνεχεια ειπαμε κανα δυο κουβεντες ακομα,μου ειπε οτι ειναι ρωσιδα-συμβουλη-αμα μιλησετε με το γκουγκλ τρανσλειτ πειτε της να το βαλει απο ελληνινκα στα ρωσικα και οχι απο αγγλικα στα ρωσικα,διοτι αυτα που ελεγα στα αγγλικα τα μεταφραζε αρτσι μπουρτσι και λουλας ενω τα ελληνικα τα μετεφραζε τελεια εκτος κ αν η δικη μου προφορα στα αγγλικα ειναι για τα μπαζα και δεν με καταλαβαινε το μηχανημα.
      παντως ακομα κ αν ειναι πουτινικη δεν θα μπορεσει να σας ζαλισει τα αρχιδια με το ρωσοουκρανικο διοτι με το γκουγκλ δυσκολα να πιασει κανεις κουβεντα 
    στη συνεχεια ντυθηκε της εδωσα τα χρηματα και τη χαζεψα να φευγει,οταν ντυθηκε μου φανηκε ακομα πιο καβλερη απο οτι ντυμενη και ελεγα απο μεσα μου τι μουνι γαμησες ρε μαγκα παλι,σαν αυτα που βλεπω και λιμπιζομαι εξω στο δρομο.
       συνοψιζοντας περασα αριστα με ενα πολυ ομορφο μωρο.το οποιο παροτι ηταν εμφανες οτι ηταν πολυ κουρασμενη αφου ημουν το τελευταιο της ραντεβου στις 3 τα ξημερωματα με αφησε να κανω τη δουλεια μου χωρις να με ενοχλησει καθολου και μου προσφερε μια πολυ ομορφη ωρα!!!
    αυτα μαγκες,το ξερω οτι σας ζαλισα παλι,να ειστε ολοι καλα!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 24-09-2022 16:58:52
    Ωραια κριτικη αδερφε!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Ο ΑΡΤΙΣΤΑΣ Αξιολόγηση: 7.83 — 20/09/2022 - 22:58
    Ο ΑΡΤΙΣΤΑΣ Αξιολόγηση: 7.83 — 20/09/2022 - 22:58

    --ΑΧΧΧ Alexa δεν σε χόρτασα, ξανακάλεσα τους αγγέλους να μου κλείσουν ραντεβουδάκι εκεί που σε πρωτοείδα στο γνωστό πόρνο λημέρι μας.
    --Έφτασα ξανά παρφουμαρίστηκα και σε περίμενα με ανυπομονεσία, όταν έφτασες η καρδιά μου βραδοχτυποκαρδούσε ???? για πάρτι σου και ο μητσαρας αναψοκοκκινισμένος ???? έτοιμος να εισχωρήσει βαθιά μέσα σου.
    --Ξεγύμνωσες το κορμάκι σου μπροστά στα φλογερά μου μάτια ????, το κορμάκι σου αψεγάδιαστο και τα στήθη σου γλυκά σαν καραμέλα, σε ξάπλωσα σε τρέλανα στα φιλιά και στα χάδια ????, το δικό σου χάδι απαλό σαν βελούδο πάνω στον μητσαρα το τρέλανες και πάλι αλλά το στόμα σου ???? βαθιά ριζωμένο ????. Δεν Άντεξα σκουφί και σε έστησα για να εισχωρήσω μέσα σου βαθιά σε αποπλάνησα αλλά το απολάμβανες με ηδονές και χάρες στα σκέλια σου μέχρι που ήρθα σαν ευτυχισμένο αρσενικο χελιδόνι. 
    --Πήγες στο ντους και βγαίνοντας μου ψιθύρισες κουβέντες ερωτικες λέγοντας με Αρτίστα του έρωτα ???? και της ηδονής. Σε γύρισα σε φίλησα στο ποιο καυτό σου σημείο το μουνακι σου ????, βράζοντας και στάζοντας από αμβροσία και νέκταρ. Ανέλαβες το ποιο δύσκολο έργο της αναστήλωσης αλλά δεν πτοήθηκες εκεί ακάθεκτη μέχρι εις βάθους για την αναστήλωση του μητσαρα, τον σήκωσες τον τιμημένο. Σκουφί ????και σε απόλαυσα σε όλες τις κολασμένες στάσεις ???? εισχωρώντας με πάθος και σφυροκοπάνιες  ????????????στην μουνοτρυπα σου τα δάχτυλα μου μαγικά ραβδιά στις τρυπούλες ????σου αλλά το τέλος δεν ερχόταν λόγω του περασμένου της ώρας και της κούρασης του κορμιού μου οπότε ανέλαβες δράση παίρνοντας πρωτοβουλίες με τον μητσαρα στο στοματάκι σου ????κάνοντας τον να έρθει σαν ζεστή σοκολάτα. Σηκώθηκες πήγες στο ντους να φρεσκαριστείς, αφήνοντας από την μεριά μου κάτω από την τσαντούλα σου αυτό που δεν έβαλες ποτέ στο πονηρεμένο μυαλό σου, σου άνοιξα την πόρτα και έφυγες σαν το χελιδόνι με την προϋπόθεση ότι θα ξανασμίξουμε στο επόμενο ερωτικό κάλεσμα.
    --ΑΧΧΧ Alexa και πάλι με άφησες με ερωτικές νοσταλγικές αναμνήσεις από το ραντεβουδάκι μας ο Αρτίστα σου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 21-09-2022 09:18:21
    Και δευτηρη φορα ρε παιχτη? Τοσο καλη ??
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    arpagas Avatar arpagas 21-09-2022 11:02:50
    φίλος!! μονότερμα την πήρες φίλος, άσε να την γαμήσει και κανέναε άλλος
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 21-09-2022 12:31:47
    Αν σας αρεσει να γαμησετε ποιοτικο μουνακι και οχι κολοβιανες, αργεντινικες και ουτο καθεξις τουρακια του κωλου ειναι η πλεον ιδανικη για εσας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    AXXXXX ALEXA Αξιολόγηση: 8.00 — 14/09/2022 - 23:24
    AXXXXX ALEXA Αξιολόγηση: 8.00 — 14/09/2022 - 23:24

    --ΑΧΧΧΧΧ ALEXA με το που σε είδα να φιγουράρεις???? τα Deck των αγγέλων κατευθείαν πήρα την αγαπητή μου Νικόλ λέγοντας της δεν πρέπει να σε χάσω ούτε στιγμή, αλλά ήθελα να σε γευτώ μέχρι να με μεθύσεις με τα φιλιά σου και το άγγιγμα σου πάνω στο κορμί μου????. Έτσι δεν άργησα να σε κλείσω στο αγαπημένο μου πόρνο λημέρι μαζί σου μόνο.
    --Έφτασα παρφουμαρίστηκα για εσένα και μόνο, άραξα στο κρεβάτι ατενίζοντας της φωτός σου κάνοντας με να αναρωτιέμαι το πως θα είσαι από κοντά. Με το που χτύπησες την πόρτα ο μητσαρας ????και η καρδιά μου ????πήγαν να σπάσουν από ηδονή, αντίκρισα το μελαχρινό μαλλί σου, τα μπιρμπιλωτά σου μάτια και τα φυσικά σαρκώδη χείλη σου νιώθοντας τα ήδη στα δικά μου????, μαυροφορέμενη από πάνω ως κάτω πάνω σε τακουνιά πέδιλα. Δεν με άφηνες από την αγκαλιά σου και τα σαγηνευτικά φιλιά σου???? παρό όλα αυτά μου ξεντύθηκες μπροστά μου ξεγυμνώνοντας όλο το κορμί σου στεκούμενο αγέρωχο μπροστά στο δικό μου αναζητώντας το κολασμένο έρωτα????. Το κορμάκι σου φτιαγμένο από πηλό, τα στήθη σου φυσικά πλασμένα από τον θεό του έρωτα και τα άκρα σου λεπτά σαν του χελιδονιού θέλοντας να ερωτοτροπήσουν με τα δικά μου.
    --Σε ξάπλωσα στο κρεβάτι φίλησα κάθε σπιθαμή του κορμιού σου αλλά αυτό που σε τρέλανε περισσότερο από όλα ήταν τα μεθυστικά μου φιλιά γύρω από το λαιμό σου????. Έφτασα στο γλυκό μουνάκι σου ????άρχισα να το γλείφω θέλοντάς να σου δείξω ποσό σε ποθούσα μαζί με τα δάχτυλα μου???? να μπαίνουν μέσα σου βαθιά και στις δυο υγροποιημένες τρυπούλες σου και ο αναστεναγμό σου μελωδίες στα αυτιά μου κάνοντας φωτιά και λαύρα τον μητσαρα θέλοντας να εισέλθει στο στοματάκι σου ???? να νιώσει μοναδικός σαγηνευτής της πίπας. Τον τρέλανες τον έκανες κάγκελο????, σε γονάτισα για να σε δω να τον σαγηνεύεις με το στόμα σου ????και τα σαρκώδη χείλη σου αντικριστά από τον καθρέφτη για να βλέπω την φιγούρα σου να επιδίδεται σε ξέφρενο πεο πνιγμό δίχως όρια. Τον σκούφωσα???? σε έβαλα στον καθρέφτη με τα δυο σου χέρια να κρατούν καλά και εγώ να εισέρχομαι με πυρ και μανία στο στημένο μουνακι σου που τόσο με ποθούσε και το ποθούσα, σε καβάλησα πάνω στο κρεβάτι???? και σε σφυροκόπησα ????????????γιατί ήθελα να νιώσεις την ορμή μου και την ηδονή που με είχε κυριέψει μέχρι που ήρθα αφήνοντας σε οίστρο.
    --Σε χαλάρωσε το ντους αλλά ένα κομμάτι του εαυτού σου είχε μείνει ανικανοποίητο η κουβέντες μας περιττές τα αγγλικά έμοιαζαν σαν κινέζικα, έτσι σε γύρισα μπρούμητα και άρχισα να σε φιλώ με φλογερά φιλιά???? σε όλο σου το κορμί από πίσω μέχρι και τις άκρες των δάκτυλων σου ρούφηξα. Ο μητσαρας αφέθηκε στα όμορφα χεράκια σου όπου μου έδινες το μελαχρινό μαλλάκι σου να το κρατώ για να μη επισκιάζει την κολασμένη σκηνή της λαρυγγικής πίπας δεν άντεξε ο τιμημένος σκουφώθηκε ????και εισήλθε με φόρα στο υγρό μουνακι σου και εσύ με τα πόδια σου να με αγκαλιάζεις και εγώ να σφυροκοπώ ????????????ενώ οι αναστεναγμοί σου δύναμη μου για να σε απολαμβάνω καθώς ερχόμουν μέσα σου????. Σηκώθηκες πήγες στο ντους και ξαναάπλωσες δίπλα μου τρελαίνοντας με τα φιλιά σου αλλά κάτι μέσα μου έλεγε ότι εμείς οι δυο δεν είχαμε τελειώσει ακόμα το παραμύθι μας. Σε έγλυψα ????μέχρι και πέρα από τα όρια της ηδονής αλλά το ίδιο και εσύ σαν είχατε συμφιλιωθεί με τον μητσαρα, ξανά σκουφί ????με καβάλησες για να με νιώσεις στο πετσί σου σε γύρισα σε σφυροκόπησα ????????για λίγο στα τέσσερα ????αλλά παράδωσα πνεύμα κάνοντας μου νόημα ότι έπρεπε να φύγεις. Πήγες στο μπάνιο σενιαρίστηκες άφησα το δωράκι σου χωρίς να το έχεις καν στο νου σου σου άνοιξα την πόρτα και σε χάζευα καθώς εξανεμιζόσουν στον προθάλαμο????.
    --ΑΧΧΧΧΧΧ ALEXA ένα είναι σίγουρο ότι οι κόσμοι μας θα ξανασμίξουν κάποια μέρα κάπου, κάπως, κάποτε αρκεί να μου παραμείνεις αναλλοίωτη όπως όταν σε πρωτοείδα από εμφάνιση και χαρακτήρα. Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά οι πιπνακηδες πρέπει να καταπιούν το εγωισμό τους οι μοντελακηδες να αναθεωρήσουν τον κόσμο τους και οι αγαθούληδες θα σέρνονται από πίσω σου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 15-09-2022 19:06:04
    μαλακαααααααααα τι γινεται ρε παικτηηηηηη?????????η γραφη σου εχει αρχισει και πιανει αλλα επιπεδα να πουμε?με ταξιδεψες πολυ ομορφα!!!!!καλα τοσο καλο ειναι το μωρο και χθες το χαζευα και γω και αναρωτιομουνα αν εχει ξαναερθει.νταξει μαγκα εισαι αστερι!!!!!!!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 16-09-2022 12:03:27
    @Τομ σε ευχαριστω για τα λογια σου ο πορνο σκοπος μου αυτος  ειναι, τωρα οποιος ειναι ψαχμενος ξερει που θα μας βρει. Το τουρακι δεν παιζετε φτιαγμενο απο πηλο οπως ειπα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money