Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Karina-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    MUPPET SEX SHOW Αξιολόγηση: 7.00 — 10/09/2022 - 00:58
    MUPPET SEX SHOW Αξιολόγηση: 7.00 — 10/09/2022 - 00:58

    --Κοιτάζω την Σαμυ το αργεντινό Μωρό αλλά κάτι με χαλούσε στο πρόσωπο της πολύ ανδροπρεπείς ρε γαμώτο επικοινωνώ με το πρώτο κριτή της τον ανδρονικο3 έτσι και αλλιώς με το συναγωνιστή ανταλλάζαμε συνέχεια απόψεις για τουρακια του είδους τον οποίο προσωπικά τον εμπιστεύομαι, μου απαντάει να το πάρεις το Μωρό είναι φτιαγμένο για εσένα και μόνο αλλά δεν έκρυβα τις πόρνο ανησυχίες μου οπότε ξαφνικά εμφανίζεται το άλλο μωράκι η Καρίνα αφού έχουμε φάει πλαφόν από τα πιπίνια ????καλά και τα πρώτα άντα αρκεί να τηρούν κάποιες πόρνο προδιάγραφες. Για τα δικά μου γούστα τα τηρούσε και με το παραπάνω οπότε έτσι έκλεισα το ραντεβουδάκι μου με τους αγαπητούς αγγέλους στο γνωστό λημέρι.
    --φτάνω παρφουμαρίζομαι ξαπλώνω στο κρεβάτι και εκεί που πάω να σκρολάρω τις φωτός της χτυπάει η πολυπόθητη πόρτα μπουρδουκλώνομαι σε μια φάση γιατί με έπιασε στην πόρνο χαλάρωση???? και εκεί που πάω να τις ανοίξω μένω με το πόμολο στο χέρι φτου λέω πάει θα μείνει αυτή απέξω και εγώ από μέσα και άντε να εξηγήσεις αλλά για καλή μου τύχη την άνοιξα και αντικρίζω μια ξανθιά όμορφη επαρχιωτοπούλα από Ρωσία βγαλμένη από Muppets show και κατευθείαν πέφτει στην αγκαλιά μου με άπλετα φιλιά πάθους ????λέω μπράβο της όχι σαν τις πλαστικές λατίνες που πρέπει να περάσεις από ιερά εξέταση για να πάρεις έστω και ίχνος φιλιού για να μη πω για της πίπες τους όπου και να γλύψουν πάντα με φυσικό λατέξ αφού το έχουν στα ροφό χείλη τους τη το θέλουν το σκουφί. Δεν προλαβαίνω να την καλωσορίσω και ριχτήκαμε στον πρώτο αγώνα κολασμένα???? αφού τα έβγαλε όλα μένοντας με κάτι ζαρτιέρες κόκκινες βγήκαν και αυτές τις ξερίζωσα από πάνω της φανερώνοντας μου ένα λευκό σωματάκι σαν το γάλα λεπτό βύζι 2 μάλλον φυσικά γιατί τα ζούλαγα για να δω, αλλά πουθενά ίχνος νερουλιάσματος και στητά όπως των φωτός με ωραία λιγνά ποδαράκια και άκρα περιποιημένα και βαμμένα μόνο κάτω.
    --Την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω να την περνάω ένα χεράκι σε όλο της το κορμί????, τα δάχτυλα μου είχαν βυθιστεί και στις δυο τρυπούλες???? πλημυρίζοντας την από ηδονή  , το μουνακι της στενό μικρό και ροζουλι. Στην συνέχεια γυρίζω ???? μούρη με μούρη με τον μητσαρα και χλαπ όλο μέσα στο στοματάκι της????ούτε ένα επιφώνημα δεν άκουγα λες και ήταν muppet. Την παίρνω από το χεράκι την γονατίζω ????γλύφοντας τον σαν αχώριστοι σε μια φάση κάθομαι στην καρεκλά αυτή να με πιπωνει και εγώ με το άλλο χέρι να πίνω το καφεδάκι μου. Τον αφήνω πάλι στο τραπεζάκι σκουφί την βάζω αντικριστά στον καθρέφτη και αρχίζω να την σφυροκοπάω και πάλι εδώ σαν muppet χωρίς ούτε ένα επιφώνημα μέχρι που τελείωσα την κοιτάω με κοιτάει και μου λέει θα έχουμε και δεύτερο γύρο εννοείτε τις λέω πήγαινε για ντουζάκι.
    --Μόλις γυρνάει ξαπλώνει πάω να τις κάνω κουβέντα αλλά αγγλικά γιοκ άσε λέω και ξανά ριχνόμαστε στο κολασμένο???? με το χέρι της να έχει πιάσει τον μητσαρα και να τον τρίβει αισθησιακά δεν ήθελα και πολύ είχα γίνει τούρμπο μόνο και μόνο που τον έπιανε. Τις βουτάω το κεφαλάκι με προορισμό τον μητσάρα έγλυφε ξανά έγλυφε λες και έβλεπα ένα muppet sex show αλλά εγώ είχα καυλωσει στην κυριολεξία έτοιμος να την ξετινάξω στην πούτσα. Οπότε σκουφί την στήνω στα τέσσερα ????πάνω στο κρεβάτι με το ένα δάχτυλο στην πίσω τρυπούλα μονίμως και το μακρύτερο μέσα στο μουνακι της να σφυροκοπά ανελέητα μέχρι που ήρθα εδώ μπορώ να πω το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο μαζί. Μπανάκι και το υπόλοιπο τις ώρας της είπα να μου κάνει ένα μασαζακι για να χαλαρώσω και να ξανά έρθω στα ίσια μου το οποίο το κατέχει από τι είδα. Τις έδωσα το αντίτιμο τα οποίο το κέρδισε με το σπαθί της τις άνοιξα την πόρτα και τις έδειξα την έξοδο για τα Muppets.
    --Λοιπόν μάγκες η Καρινα είναι ένα τουρακι από επαρχία από τι κατάλαβα σε εμένα δεν κώλωσε πουθενά ότι ζήτησα το είχα και με το παραπάνω είναι ακριβώς των φωτός με λιγότερη λάμψη. Μου έβγαλε ένα ένστικτο ολίγον υποτακτικό με λίγες δόσεις BDSM σαν να την έκανα ότι ήθελα ακόμα και άμα τις ελεγα πήδα θα πήδαγε το οποίο μου άρεσε σε γενικές γραμμές παρόλο που ήταν σαν Muppet Sex Show.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 12-09-2022 16:01:56
    τα βυζια παντως στις φωτο φαινονται πλαστικα τελειως,πως γινεται να ειναι 30κατι και τα βυζια να σε κοιταζουν στα ματια,αυτο γινεται το πολυ μεχρι τα 22,μετα αρχιζουν να κοιτανε κατω
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 12-09-2022 16:48:06
    @ΤΟΜ ειλικρινα χαζεψα με τους βυζους τις ισως να εχεις δικιο αλλα απο κατι αλλες πλαστικουρες αυτη ισως ειχε τις καλυτερες κατε εμου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-09-2022 02:34:22
    Τι εγινε Λυκε, τρακαρες παλι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 14-09-2022 09:37:28
    @αλφα οχι αγορινα την περοοποιηθηκα σαν το αυτοκινητο μου την εκανα να λαμπει και να αστραφτει
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks