Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Carmen  (EliteGirls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Παλιότερη συνάντηση με την συγκεκριμένη. Περίπου αυτό Αξιολόγηση: 6.40 — 22/05/2021 - 22:34
    Παλιότερη συνάντηση με την συγκεκριμένη. Περίπου αυτό Αξιολόγηση: 6.40 — 22/05/2021 - 22:34
    Παλιότερη συνάντηση με την συγκεκριμένη. Περίπου αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες είναι και στην πραγματικότητα. Δείχνει δυναμική και ταυτόχρονα είναι και ευγενική. Φιλιά δεν δίνει με γλώσσα αλλά κάνει πίπα ακαποτη και μάλιστα βαθιά και καλή! Έχει όμορφα βυζιά αλλά ο κώλος ειναι μέτριος. Την πήρα σε διάφορες στάσεις και γενικά καλά πάει αλλά δεν χύνει εύκολα ενώ εμένα όταν μου ήρθε της τα έριξα στην πλάτη. Δεύτερη φορά την πήρα στα όρθια αλλά δεν άντεξε και ήθελε στο κρεβάτι. Την πήρα στο κρεβάτι και συνέχισα. Διήρκεσε περίπου 15 με 20 λεπτά. Το μουνί της μούσκεψε και βογκούσε. Υποθέτω ότι έχυσε αλλά δεν ειδα τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν πέταξα τα λεφτά μου αλλά ήθελα παραπάνω για αυτά που έδωσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Χαριτωμένη κοπέλα με σοκολατί δέρμα, δεν Αξιολόγηση: 6.60 — 26/04/2021 - 20:56
    Χαριτωμένη κοπέλα με σοκολατί δέρμα, δεν Αξιολόγηση: 6.60 — 26/04/2021 - 20:56
    Χαριτωμένη κοπέλα με σοκολατί δέρμα, δεν ξέρω από πού είναι αλλά σίγουρα δεν είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, έχει παιχτεί επεξεργασία από ειδικό για να φαίνεται το δέρμα της πιο καθαρό. Δεν μας τα χάλασε εκεί όμως τόσο όσο στο ότι μύριζε λίγο το μουνί της και γενικά δεν σκίζει από καθαριότητα. Μεγάλο μειονέκτημα και αν σκεφτείς ότι είναι στο χέρι της να το αλλάξει, είναι κρίμα και για τον πελάτη αλλά και για εκείνη. Μέχρι εκεί όμως με τα μείων στα άλλα τα πήγαμε από καλά μέχρι πολύ καλά. Δηλαδή, μου έκανε καλή πίπα με γλείψιμο και στα αρχίδια χωρίς να το ζητήσω, προσφέρει ωραίο μασαζάκι και γαμιέται σαν σκύλα. Γουστάρει το μουνί της να τρώει πούτσα συνέχεια και βογκάει διαρκώς για να σου δείξει ότι γουστάρει. Αυτό το τελευταίο να πω την αλήθεια μου φάνηκε λίγο παρατραβηγμένο αλλά τουλάχιστον ακούγεται ωραία. Σε κάθε περίπτωση πάντως δεν θα πήγαινα για δεύτερη φορά μαζί της, υπάρχουν πολύ καλύτερες και ας κοστίζουν και παραπάνω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money