Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 684

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

τρέλα Αξιολόγηση: 9.00 — 08/07/2023 - 14:19
τρέλα Αξιολόγηση: 9.00 — 08/07/2023 - 14:19

Χθες βράδυ ξημερώματα είχα βγει με ένα φιλαράκι μου και τα ήπιαμε σε γνωστό club εγώ όταν βγαίνω γίνομαι άλλος άνθρωπος τρελαίνομαι τα χάνω καυλώνω άσχημα του λέω θέλω να γεμίσω μου λέει σου έχω την λύση το φιλαράκι μου  την έχει στανταράκι την  Juliette Και μου λέει πάρτην θα περάσεις καλά του λέω την έχω πάρει όταν δούλευε σε γραφείο δεν σε προλαβαίνω μου λέει

Πάρτην του λέω και σε 1 ώρα να είναι πρίαμο στο παγκράτι  το φιλαράκι μου πήρε άλλη ανεξάρτητη και πήγαμε παρέα στο ξενοδοχείο

στην ώρα της το κορίτσι μας εφτασε με μαζεμένο μαλλί αλογοουρά με λευκό φόρεμα ροζ τακούνια μου ξύπνησε τρελές φαντασιώσεις  με αναγνώρισε και μου σκάει ένα φιλί στο μάγουλο ζήτησε να πάει για φρεσκάρισμα την βουτάω από τη μέση και της λέω μοσχομυρίζεις ολόκληρη τι να το κάνεις το μπάνιο εσύ  την φιλάω από το λαιμό της αφαιρώ τα εσώρουχα γλωσσόφιλα αβέρτα Φιλάει εξαιρετικά το κορίτσι την ξαπλώνω στο κρεβάτι της  σηκώνω τα πόδια και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της που ήταν πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές δάχτυλα δέχτηκε Και τα αναζητούσε μέχρι που με γέμισε με τα υγρά της

επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική τον έπαιρνε και τον έφτυνε μέχρι πνιγμού 

στα τέσσερα ιεραποστολικό και κατέθεσα στο στοματάκι της πάμε για ντουζ μαζί Και χωρίς να το περιμένω με πλακώνει στα γλωσσόφιλα έτριβε το μουνάκι της με τα δάχτυλα της επεσα στα γόνατα σηκώνω το πόδι της στον ώμο μου και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της την παίρνω από το χέρι και την πάω  στο κρεβάτι πλαγιαστό στα τέσσερα ιεραποστολικό και την πότισα σπέρμα στο στόμα 

εκανε το μπανάκι της δε βιάστηκε καθόλου της πρότεινα να πάρουμε κάτι να φάμε δεν είπε όχι και κάτσαμε μέχρι  το πρωί  

της έδωσα τα χρήματα και ο καθένας σπίτι του

πέρασα εξαιρετικά και σίγουρα θα την πάρω και πάλι πολύ σύντομα

μέχρι τότε να είστε καλά και να γαματε  καλύτερα



Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
geroksouras Avatar geroksouras 08-07-2023 17:05:36
απο τις πιο μετριες εσκορτ ρε συ elganador
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Katsikogamis Avatar Katsikogamis 08-07-2023 17:11:33
ρε τύπε εμάς βρήκες να δουλεψείς. Η γκόμενα ένα μήνα πριν ζήταγε 200 με 250 την ώρα. Σε είδε όμορφο και σου έκανε την έκπτωση ρε παπάτζα;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 08-07-2023 17:24:29
απλά υπέροχη σε όλα θα γίνει στανταράκι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 08-07-2023 17:47:12
gpd την έχει Βαθμολογηση με  9ο george 1969 με  9.5ο paparovicz με 10ο γαμιας elganador με 9 Και είναι μέτρια δεν μας τα λες καλά Geroksouras 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 08-07-2023 21:46:33
δεν μου λεει κατι ποσο την ειχαν βαθμολογησει οι αλλοι. εγω της ειχα βαλει 7,2 κι ενας αλλος 5.7. για εμενα προσωπικα ειναι μετριατζα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money