Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ella  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΑΛΛΗΡΗΜΑ Αξιολόγηση: 8.33 — 24/08/2022 - 23:30
    ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΑΛΛΗΡΗΜΑ Αξιολόγηση: 8.33 — 24/08/2022 - 23:30

    --Με το που είδα την Ελλα, άρχισε το διαβολάκι μέσα μου???? να μου λιβανίζει το κεφάλι και το πάνω και το κάτω ???? να την δοκιμάσω ειδικά εκείνες οι φωτός με τις μαύρες ζαρτιέρες με φούντωσαν σαν φλόγα. Δεν άργησα και είχα είδη στείλει στους αγγέλους να μου την κλείσουν για μια ώρα στο αγαπημένο πόρνο λημέρι του Wolf of the Hotel Street.
    --Παίρνω δωμάτιο, σιγοσβήνω τα φώτα μπλε ελεκτρίκ δίνοντας ατμόσφαιρα στον πόρνο περιβάλλοντα χώρο, παρφουμαρίζομαι και περιμένω να ακούσω τον μελωδικό χτύπο της πόρτας από τα χεράκια της. Με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό πιπίνι αγγελούδι με πανέμορφο προσωπάκι???? να με κοιτάει μες στα μάτια ντυμένο μαυροφορέμενο από πάνω ως κάτω με τακουνάκια. Τις λέω πέρασε μέσα καρδιά μου και με το που μπαίνει με μια ήρεμη ερωτική και παράλληλα μεθυστική φωνή μου αναφωνεί το πραγματικό της ονοματάκι και μου σκάει φιλί στέλνοντας με σε άλλη διάσταση????. Όλα γύρω μου τριγυρνούσαν σαν ερωτικό παραλήρημα????. Κατευθείαν χωρίς να φανώ κάφρος τις λέω πέρασε πιο μέσα να αφήσεις τα πραγματάκια σου όπως και έγινε εκεί αυτομάτως και οι δυο μας δεν ξεκολλάγαμε να φιλιόμαστε???? έχοντας με ταχυδακτυλουργικό τρόπο αφαιρέσει όλα τις τα ρούχα μένοντας μόνο με τα παπουτσάκια της και τα όμορφα καυλωτικά περιποιημένα και βαμμένα στην πένα δαχτυλάκια της ενώ εγώ είχα μείνει με τον μητσάρα κάγκελο πίσω από την κολάρα της καθώς έβγαζε και τα τελευταία ενδύματα. Σώμα τα κιλάκια της τα έχει αλλά όλα πάνω της δένουν αρμονικά είναι από αυτά που βλέπεις τα πιπίνια στις παράλιες και θέλεις να ορμήσεις σαν μην υπάρχει άλλη στον πλανήτη, βυζι 3 φυσικότατο και ένα κώλος για φάγωμα τύφλα να έχουν οι λατίνες με λίγα λόγια πιπίνι με τα όλα του.
    --Την ξαπλώνω στο κρεβάτι τα φιλιά με βάθος και πάθος πηγαινοερχόντουσαν σαν ήταν κάτι παραπάνω από γκόμενα μου, φτάνω στο φλογερό μουνάκι???? της υγροποιήθηκε σε δευτερόλεπτά με τα δάχτυλα μου και την γλώσσα μου ????να την φέρνουν σε άλλη διάσταση όπως και εμένα δεν άντεξα γύρισα σε στάση ???? με τον μητσάρα να έχει βουτήξει μες στην αμαρτία τα λαρυγγικά???? δεν της έφταναν, οπότε την πιάνω από το χέρι την γονατίζω στο πάτωμα???? αντικριστά από τον καθρέφτη να παίρνει μάτι και αυτός και να επιδίδεται σε ένα ερωτικό πίπωμα που μόνο μια θα μπορούσε να το κάνει αυτό ίσα ίσα που πρόλαβα να τον σκουφώσω να την αφήσω να καθίσει πάνω του να λικνιστεί???? και στην συνέχεια να την σκύβω μπροστά στον καθρέφτη με τα όμορφα χεράκια της να ακουμπούν πάνω του και εγώ από πίσω της χωμένος μέσα της να την σφυροκοπώ μέχρι τελικής πτώσεως. Με το που τελειώνω γυρίζει και μου λέει είσαι Very Very Hot Men ???? τις λέω ευχαριστώ το ίδιο και εσύ τις δείχνω το δρόμο προς στο μπάνιο αλλά αυτή δεν ξεκόλλαγε από πάνω μου με τα φιλιά της????.
    --Αφού ξεκολλήσαμε μπανιαριστήκαμε κάνοντας και την κουβεντούλα μας με ελάχιστα αγγλικά το μόνο που κατάλαβα IT technology έχει τελειώσει από Ουκρανία μεριά. Ξανά κολλήσαν τα σαρκώδη χείλια μας σαν ερωτευμένοι για πάντα, όταν έφτασα στο μουνάκι τις δεν ξεκόλλαγα ήθελα να το φάω όπως και έγινε κάνοντας την να με αναποδογυρίσει ????με αυτή από πάνω μου και να μου μουνό τρίβεται με τον μητσάρα δεν άντεξα σκουφί της τον έχωσα ανάσκελα και την άφησα να κάνει παιχνίδι ερωτικό στηριζόμενη στις μύτες των ποδιών της και να σφυροκοπάτε???????? από μονή της εκεί την βουτάω την γυρίζω πίσω κολλητό στο κρεβάτι έχοντας θέα όλο της το κορμί και την κολάρα της να την σφυροκοπάω???????? και αυτή να αναστενάζει κάνοντας με να τελειώσω και για δεύτερη φορά μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα. Ντουζακι και στο εναπομένοντα χρόνο μας την άφησα να μου κάνει μασαζακι για χαλάρωμα το οποίο το κατέχει αψογά και στο τελείωμα αυτού ξανά αγκαλιαστήκαμε και να ξανά φιλιόμασταν χωρίς να θέλω να την αποχωριστώ όπως και αυτή αφού της είχα αφήσει το αντίτιμο Κάτω από την τσαντούλα της δεν έλεγε να ξεκολλήσει από πάνω μου αφού σε φάση της το είπα εγώ χωρίς βέβαια να το θέλω αλλά έπρεπε λόγο ελάχιστου χρόνου δικό μου την αποχαιρέτησα με τρόπο μοναδικό αφού είχα μείνει πίσω από την πόρτα και την κοιτούσα καθώς έφευγε και αυτή να μου χαμογελάει όλο γλυκά????.
    --Λοιπόν μάγκες το πιπίνι δεν υπάρχει σε στέλνει σε άλλη διάσταση  είναι ακριβώς των φωτός με ελάχιστα κοιλάκια όχι τραγικότητες εμένα με έκανε να νομίζω ότι τα έχω μαζί της γυρίζοντας όλα γύρω μου σαν ερωτικό παραλήρημα αυτό μόνο μια γυναίκα στην ζωή σου θα σε κάνει να το νιώσεις και αυτή το κατάφερε σε φάση που όταν οδηγούσα ήθελα να πάω να την ξαναβρώ μάλλον την καψουρεύτηκα άσχημα. 
    --Όσο για το γραφείο άψογο όπως πάντα σίγουρα στην ζωή υπάρχουν κακίες και καλές στιγμές πολλές φορές δεν είναι στο χέρι τους άνθρωποι είναι και είμαστε αλλά όσο πιο πολύ πληροφορία αφήνουμε άλλο τόσο αυτοί μπορούν να αξιολογήσουν τις καταστάσεις και να μειώσουν τα λάθη, αυτό αφορά όλους ανεξαρτήτος γραφεία.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks