Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lorena  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 78

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

MrPOULOS AvatarMrPOULOSΜηνύματα: 14 Κριτικές: 2

Ιστορίες: 0

Αρκετά καλή Αξιολόγηση: 7.50 — 19/04/2023 - 21:30
Αρκετά καλή Αξιολόγηση: 7.50 — 19/04/2023 - 21:30

Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και περιποιημένη όσο δεν πάει. Η εμφάνιση της ήταν ωραία και ειδικά στο σώμα είναι αστεράκι. Μου μίλησε στα ελληνικά κάτι το οποίο είχα καιρό να κάνω με πουτάνα αλλά δεν δέχτηκε φιλιά στο στόμα, δεν το συζητάει καθόλου το θέμα αυτό.  Δεν έχω να προσθέσω κάτι σχετικά με την εμφάνιση της γιατί είναι σχεδόν ίδια με τις φωτογραφίες. Ξεκίνησε την πίπα αφού κάναμε όλες τις προετοιμασίες καθαριότητας και τα πήγε πολύ καλά για την ηλικία της, φυσικά την έκανε ακάποτη και γούσταρα αλλιώς οι εντυπώσεις μου θα ήταν πολύ διαφορετικές. Στο σεξ δεν είναι η εμπειρότερη αλλά ακολουθεί εντολές και κάνει ωραία προσπάθεια στα στησίματα. Το μουνί της από την άλλη είναι πολύ καλό από αίσθηση και όμορφο εμφανισιακά. Δεν προλάβαμε για δεύτερο γύρο αλλά συνολικά ήταν αρκετά καλή εμπειρία.



Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 20-04-2023 09:08:10
Τί ἀρκετά καλή; Φιλιά δέν κάνει πόσο μᾶλλον γλωσσόφιλα, στησίματα... προσπαθεῖ, ἐμπειρία στὸ σέξ... ἐλλειπής..... Κάτι δέ μᾶς λές καλά....
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 27-04-2023 23:25:42
Ασε τυπε βρηκε πρωταρη να τον ενθουσιασει το κοριτσι!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Καλη αλλα... Αξιολόγηση: 6.83 — 15/08/2022 - 01:10
Καλη αλλα... Αξιολόγηση: 6.83 — 15/08/2022 - 01:10

Το ραντεβου σε δικο μου χωρο πολυ καιρο πριν, airbnbn που νοικιασα για αυτον τον λογο.

Ηρθε απο προηγουμενο πελατη και περασε κατευθειαν για μπανιο. Εγω ημουν ηδη ετοιμος και απλα την περιμενα στο κρεβατι. 

Σαν γλυκο πιπινι που ειναι ηθελα να αποσπασω μερικα φιλια στο στομα αλλα δεν δεχεται με τιποτα...

Ολα πανω της ειναι μικρα, βυζι κωλος και υψος... Το δερμα καθαρο και μουνακι πειρασμος. 

Προκαταρκτικα δεν καναμε πολλα γιατι ειχα καυλωσει πολυ με την εμφανιση της, με ελαχιστη πιπα που δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο ξεκινησε ο πρωτος γυρος.  

Προτιμησα doggy στην αρχη αλλα ειδα οτι με τον ρυθμο μου κατι δεν της πηγαινε καλα οποτε το γυρισαμε σε καβαλημα απο εκεινη. Δεν ειναι ακομα αυτο που πρεπει αλλα εκανε την δουλεια της και εχυσα. 

Για αρχη δευτερου γυρου της εκανα αρκετα λεπτα γλειφομουνι και μετα 69. Καλυτερο γλειψιμο στον πουτσο αυτη τη φορα και το μουνακι υγρανθηκε. Απο σοσιαλ δεν ξερει την γλωσσα οποτε συνεχισα το γλυψιμο στα βυζια πριν βαλω την καποτα και ξεκινησει ο δευτερος γυρος. Μια απο τα ιδια περιπου με εξαιρεση το ιεραποστολικο κατα το οποιο με αγκαλιασε με τα ποδια της και με εσπρωχνε μεσα της. 

Δεν ξερω αν ειναι απολυτα πεπεισμενη οτι θελει να κανει αυτην την δουλεια. Δεν ειναι βεβαια απογοητευτικη αλλα δεν παιρνει και τις καταλληλες πρωτοβουλιες που θα επρεπε για επαγγελματιας.

Στην τελικη ηταν ενα καλο ραντεβου αλλα εγω νομιζω οτι θα μπορουσε να κανει πολυ καλυτερη προσπαθεια.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 22-08-2022 16:09:46
Τυπε παλτο ειναι οτι και να κανεις. Δεν διορθωνεται η μικρη.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Συναντηση με Λορενα πριν εναμιση μηνα. Αξιολόγηση: 3.20 — 05/04/2022 - 15:41
Συναντηση με Λορενα πριν εναμιση μηνα. Αξιολόγηση: 3.20 — 05/04/2022 - 15:41
Συναντηση με Λορενα πριν εναμιση μηνα. Μου γυαλισε το ματι ο σωματοτυπος της.μΔεν ειχα ξαναψωνιση απο το γραφειο, πρωτη μου φορα, και ισως τελευταια. Περιγραφη Προσωπο - 6.5 ουδετερο με σπυρια ακμης Σωμα - 8.5 λεπτη με μικρα 2αρια βυζια με σκουρες θηλες. Σημαδια ακμης στην πλατη, και ενα μεγαλο εγχρωμο τατοο στο δεξι κωλομερι. Επικοινωνια - 8 συννενόηση στα Ελληνικα οπως τα μιλαει καλα Σερβις - 3 καταστροφη, μιλαμε σερβις μπουρδελου Φωτο. Πραγματικες με αυτες του σίτε, αν και δεν δειχνει προσωπο Ηλικια περιπου οτι λεει ο Ανταλτ γυρω στα 20-21 Στον αγωνα περιμενα ενα αματουρι με μεγαλες αντοχες και παιχνιδιαρικο, αλλα δεν. Ουτε ορεξη ειχε ουτε τα βασικα ηθελε να κανει, συμμετοχη μηδεν. Σκετη αγγαρια για τα λεφτα, που οντως τα πεταξα. Πλην ομως την πηδηξα γερα στα 4 για να με θυμαται. Σοσιαλ,σχεδον μηδεν, με κοιταζε με μια βαρεμαρα και δεν ηθελε να μιλησει. Πως τωρα στο αλλο γραφειο σαν Κλοντια εγινε αστερι και εφταιξε το δερμα της και εγινε βελουδο δεν το ξερω, αλλα θαυματα γινονται καθε μερα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Μετρια σαν συνολικη εμπειρια και Αξιολόγηση: 5.80 — 27/01/2022 - 11:35
Μετρια σαν συνολικη εμπειρια και Αξιολόγηση: 5.80 — 27/01/2022 - 11:35
Μετρια σαν συνολικη εμπειρια και απο γλωσσα φτωχη αν και εκανε καλη προσπαθεια. Ειναι καλο σαν ατομο και γουσταρεις παρειτσα μαζι της Ξερει τουλαχιστον την γλωσσα της να την χρησιμοποιεί στο σεξ και στα φιλια και στο στοματικο που για μενα παιρνει ενα οκτω. Δεν την πειραξε να την δαχτυλιασω και εχει καλο μουνι που ειναι πειρασμος για γλειψιμο. Στο σεξ αντεχει το σκισιμο αλλα στις στασεις φαινεται η ελλειψη εμπειριας. Εχει ωραιο σωμα και οι αντιδρασεις της στο δυνατο σεξ ειναι αληθινες οποτε προτιμησα να την παρω ιεραποστολικο να βλεπω το προσωπο της. Στον δευτερο γυρο την γαμησα σχεδον αποκλειστικα πισωκολλητο και με χαστουκια. Δεν ειπε κατι και εφυγε με ενα ευχαριστω αφου πηρε τα λεφτα. Η βαθμολογια ειναι πιο χαμηλη γιατι ζηταγε πολλα εξτρα και μου την εσπασε Βεβαια ειναι γραμμενα ολα στη σελιδα αλλα καποιες βασικες υπηρεσιες μου κακοφανηκε που ηθελε να τις χρεωσει Στο σεξ και συνολικη εμφανιση θα εβαζα καλυτερα αλλα με ξενερωσε το πολυ εξτρα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2859 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

συναντηση πριν αρκετο καιρο με Αξιολόγηση: 7.40 — 22/05/2021 - 16:15
συναντηση πριν αρκετο καιρο με Αξιολόγηση: 7.40 — 22/05/2021 - 16:15
συναντηση πριν αρκετο καιρο με την κοπελα οταν δεν υπηρχε στο σαιτ τους ακομα για αλλη πηγαινα αλλα δεν δουλευε, και ετσι βαση της περιγραφης απο την τηλ διαλεξα την λορενα. σε γενικες γραμμες οπως την περιεγραψε ετσι ηταν μονο που ξεχασε να αναφερει οτι δεν μιλαει καθολου ελληνικα αγγλικα πολυ λεπτη κοπελα ισως παραπανω απ οτι πρεπει και μικροκαμωμενη την σηκωνει με το ενα χερι στον αερα απο υπηρεσιες στην πιπα παιρνει καλο βαθμο δεν διεκρινα δοντι οπως εχει αναφερθει και φαινεται να της αρεσει δεν κλεβει οπως και στο σεξ αντεχει και το ζει φαουλ που ζητησε για cob εχτρα (ενταξει το γαμησε ) το καταλαβε μετα .....αλλα καλα κρασια επισης οπως ανεφερα ελληνικα αγγλικα τιποτα ουτε το απο που εισαι?? αν και τωρα εχουν γραψει στο σαιτ λιγα ελληνικα δεν ξερω αν ισχυει ενα μετριο ραντεβου με δυσκολη την επαναληψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Γλυκούλικο κορίτσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, Αξιολόγηση: 7.40 — 27/04/2021 - 21:19
Γλυκούλικο κορίτσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, Αξιολόγηση: 7.40 — 27/04/2021 - 21:19
Γλυκούλικο κορίτσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, ένα συνηθισμένο καθημερινό κορίτσι που αν το έβλεπες στο δρόμο δεν θα σου πήγαινε το μυαλό με τίποτα ότι κάνει τέτοια δουλεία. Εγώ είχα όρεξη να σκίσω ένα τέτοιο πιπινάκι και γι' αυτό πήγα. Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες είναι το κορίτσι, δεν χρειάζεται να πω περισσότερα. Η συμπεριφορά της είναι απλά καλή, δεν μου έκανε εντύπωση σε τίποτα ο χαρακτήρας της. Από καθαριότητα είναι επίσης καλή αλλά στο στοματικό βάζει και λίγο δόντι. Μεγάλο κουσούρι αυτό και απορώ... Δεν καταλαβαίνουν ότι είναι ευαίσθητο το καυλί... Τι σόι επαγγελματίες είναι αυτές; Στο πήδημα να πω την αλήθεια έβγαλα και λίγο τα νεύρα μου αλλά δεν μου είπε τίποτα, με ανέχτηκε χωρίς πρόβλημα από πλευράς της. Μου στήθηκε σε ότι στάση της ζήτησα και με περηφάνια μπορώ να πω ότι την έκανα να φτάσει σε οργασμό. Παίχτηκε και δεύτερη φορά και την ξεμούνιασα πάλι. Φαίνεται καλύπτει τα ελαττώματα της με την ανεκτικότητά. Για μία φορά καλή είναι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks